Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

ja wróciłam do żywych ogarnęłam sie troche z robotą i czekam na angielskie wyjście hehe boli mnie lekko głowka, ale to chyba efekt bliskiego spotkania z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może i pogody, jakoś tak szaro buro i ponuro ślubny miał zostać w pracy i pouczyć się, ale też dzwonił, ze wraca do domu, bo nie ma siły młody się ucieszy, bo teraz na fali jest tatuś, mamusia ma byc, ale tatuś to 1 liga hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wróciłam, tysz mnie nie było, ja w taka pogode na dworze byłam do tej pory i teraz pije gorącą hirbate z cytrynką pogoda nie zachęca do spacerów kurna a ja mam przygotowania do imprezy na sobote na 21osoób! :O wyjątkowo mnie to nie cieszy ten spęd i tabun ludzi, chyba zmęczona jestem po tym całym ostatnim młynie, ale cieszy mnie mnie tylko to że4 mały będzie sie cieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo właśnie tatuś jest najlepszy, zwłaszcza jak na wszystko pozwala w niedzielę tatuś jechał na służbę, a młody w ryk i nie chciał go rano puścić, oj biedaczek malutki, musiał zostać z mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas pogoda paskudna, deszczowa i ja od rana do laptopa przyklejona, więc chyba czas się odkleić:) Miłęgo dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przyklejona, ale skaczę raz kafe, raz robota, naraz sie nie da hehe zaraz wychodzę na nauki i bardzo dobrze, bo juz mi sie tu siedzieć nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wazka, nie ślęcz tyle przy lapie toż to nie zdrowe dla baby ;) asiamt - robie spóźnione urodziny małemu, bo był przeziębiony w tamtym tygodniu razem z babcią na czele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no faktycznie widzisz jaka ja kumata, aż boli hehe to udanej imprezki wam życzę, jakbym później zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żeby nie było, to tylko najbliżsi - rodzeństwo z rodzinami, wśród nich są chrzestni i babcie i dziadek, hehe ja to mam rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ambitny plan dzisiaj lapa odpalić i trochę na czwartek poczytać,ale ostatnio jakoś mnie do tego złoma nie ciągnie. Kobrietta zabawa? Oj u nas też deszczowo,ale rano zaliczyliśmy 3godzinny spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ćwiczeń na Zumbie hmmm bo R.Kochanek to za piękny nie jest, to i przyssany glonojad Monika ci nie grozi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pada cały dzień wytrzymało, a teraz patrze pada, przed samym moim wyjściem jak ja nie cierpię parasoli do jutra kobitki, muszę lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha haha bo sie mijałysmy postami a ja się pochwale, wreszcie młodemu łóżko kupiłam po przeszło miesiącu zastanawiania jakie, ja to mam refleks szachisty, no i urządzam mu pokój na chłopięcy dzieciowy, teraz gdybam nad stolikiem z krzesełkami, nie wiem który wybrać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy Mamuta z Ikei. Polecam-tylko oparcie od jednego krzesła trochę się obluzowało i stary poprawiał. A które łóżko wybrałaś? Łódkę czy to brązowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha dowciapne-mnie się z telefona na allegro zdjęcia nie odpalają...Ale po nazwie widzę,że to nie łódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a krzesełka i stoli zastanawiam się na tymi 1. http://allegro.pl/zestaw-ii-stolik-2-krzeselka-mamut-gratis-ikea-i2689249203.html 2. http://allegro.pl/6-zestaw-mammut-stolik-2-krzeselka-gratis-ikea-i2694768302.html 3. http://allegro.pl/ikea-2-szt-krzeselka-stolik-mammut-gratisy-i2685138148.html i teraz nie wiem który, najbardziej podobają mi się zestawy z prostokątnymi stolikami, chce jedno krzesełko niebieskie i zielone, a stolik albo żółty albo w kolorze któregoś z krzesełek, tylko nie wiem czy robić taki każdy element innym, czy tylko dwa kolory np. zielony z niebieskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×