Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Dowi współczuję tego cięcia kolana:( Asiamt mnie jak coś bierze to piję aspirynę i czasem choroba nie zdąży się rozwinąć. Ja komunię dopiero za 7 lat a szybciej bierzmowanie bo teraz już od 2 klasy gimnazjum trzeba chodzić co niedzielę do koscioła, dodatkowo na roraty i na inne zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja mleko dawałam dzieciom takie od krowy jak miały po 2 latka ,zwyczajne 3,2% ..zresztą moje dzieci są mleczne i u mnie karton mleka styka na niecały tydzień. Ja się śmieję ,że jak mam mleko,jajka i mąkę to mamy co jeść:) Dzieci na śniadanie przeważnie jedzą zupę mleczną-dzisiaj była owsianka i to taka gęsta ,że łycha stała:) Dowi i dzięki Bogu ,że już wiesz co jest ,ale złamana noga? i Ty sobie tak śmigałaś,faktycznie musisz cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważka tak tez zrobię, ale dopiero w domciu, teraz tylko piekota, normalnie łykac już sliny nie mogę, tak mnie to wkur.... dziewczyny mój czsaem coś z mlekiem zje, nie bronię mu, ale też specjalnie nie pzryrządzam, bo wiem, ze do 3 roku życia coś tam z tego mleka się nie przyswaja, wręcz daje odrwotny efekt mój miał niby skazę kiedyś, więc z tym jestem w miarę postrożna, mój mąż do tej pory nie może pić mleka, więc coś w tym jest a, ze mój syn to syn mojego męża hehe, to genetycznie mogą być spaprani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wszyscy mleko lubimy, mamy obok domu mlekomat i 2 butelki na dobę idą. Asiamt a masz tam sól? Może solą gardło popłucz - ja w ciąży tak robiłam by lekami się nie faszerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważka a gdzie tam, najwyzej mydło buhahaha nie solimy z koleżanką, cukier mam, ale on raczej nie pomagapije ciepłą herbę, ale to i tak nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak starania pojda pelna para nawet gips mi nie przeszkodzi. ale normalnie czuje sie jakby jakies fatum nademna wisialo. az cholera jasna a co do danonkow to moja uwielbia a najbardziej zwykle jogurty naturalne hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty? kurka, a mój pluje naturalnym, aż to łobuz jakiś właśnie wciągnął 3 pierogi, babcia dzwoniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja corcia to najbardziej naturalne jogurty wszystko za nie odda , i mleko uwielbia pic czasem nie nadaze kupowactakida. dziewczyny u nas wkoncu snieg spadl swieta uratowane heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - to tak jak mój stary hehe on jak czuje ciepłe mleko to ma odruch wymiotny. Wiec jak wchodzi do kuchni, (a zamykam drzwi jak chce sobie podgrzac mleko żeby nie czuł), to jak tylko wściubi nos do kuchni, to od razu w tył zwrot wymarsz :D ale śmietane, kefir, ser biały, żółty to może łyżkami wcinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój slubny to odruchu nie ma, ale po każdym wypiciu rewolucje żołądkowe, wiec coś w tym jest a przetwory jak najbardziej wcina i to bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlekomat?! a cóż to takiego, cos jak bankomat? hehe pierwsze słysze, świat idzie z czasem z duchem i postępem, a ja w czarnej dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma w pracy kuchnię więc nawet obiad może ugotować, my soli nie miałyśmy ale był sklepik obok i można było kupić...To musisz biedna wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam teraz oddech smoka :D wszamałam sałatke z serem feta, do tego sos jogurtowo czosnkowy i mucha nie siana, wrona nie kuca ;) tak mi smakowała do wczorajszego obiadu, że nie mogłam się oprzeć a z nikim tu nie zamierzam się całować więc git hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka - to ja baba z zadupia dolnego jestem hehe bo ja nie wiedziałam że takie mlekomaty istnieją hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz sklepik mam na dole w budynku, moze już doczekam do wyjścia a myślę dzisiaj jak ruski czołg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta ja w sobote jadłam taka sałatkę, jeszcze wczoraj cały dzień waliło ode mnie czosnkiem na odległośc, bo zjadałam no dośc spora ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,ogarnęłam trochę chatkę,bo miałam dziś armagedon. Na spacerze syn poznał dziewczynę,ale to czort nie dziecko. Uparła się że ona idzie z nami,jak mówię że idziemy do domu,to ona że z nami. Jej mama mówi że nie może to ona w ryk,a ta matka patrzy na mnie z miną zbitego psa i prawie łzami w oczach. To mówię że może wpadną na kawę. No i przyszły :O Mała była śliczna,ale totalnie rozpaprana. Jak wpadła w butach i zaczęła biegać po pokojach to myślałam,że uduszę,a mój to się tylko patrzył bo nie wiedział co jest grane. Po godzinie grzecznie je wyprosiłam,a na informację od mamusi że to może jutro też przyjdą nie wytrzymałam nerwowo i powiedziałam,że nie bo sprzątaczka ma wychodne,a ja chcę ten bałagan sprzątnać do świat i zamknęlam drzwi...wiem nie był to szczyt kultury,myślicie że się obraziła? Bo ja mam nadzieję,że tak. Asiamt kup UNIBEN-o połowę tańszy niż Tantum,a skład identyczny. Dowi-trzymam kciuki-to nie fatum teraz już będzie tylko lepiej. Haneczka a mój mówi sz,rz np szósta,dziesięć sztuk, trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta idź do tego gastroenterologa-zrobi tak na wszelki wypadek usg i obejrzy wszystko. I dobierze dietę i suplementy. Na pewno żółty ser zatwardza. Wazka u moich rodziców to był kiedyś mlekomat-po szkole szłam do takich trochę dalszych sąsiadów z pustą butelką i złotówką a wracałam z pełną butelką. To była chyba jedyna krowa na wsi... Marcysia zdjęć jeszcze nie widziałam,bo na pocztę nie wchodziłam,ale na pewno super. Mój to jest bezmleczny do 3 rż. Ostatnio dałam mu na spróbunek trochę budyniu i go wysypało na policzkach. A co do smarowania to mój jak wyglądał jak dziecko to niczym go nie smarowałam,kąpałam i kąpię w emolium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Sorki, że tak Wam wyskoczyłam ni z gruszki ni z pietruszki ale szlag mnie już trafia czasem. Synuś mówi : bo mama nie chciała ze mną ćwiczyć (oczywiście chamsko sepleniąc) a mamusia: to ty nie chciałeś! i gapią się na mnie, nie wiem czy ja mam uczyc te matki jak za łeb wziąć dziecia do nauki? I to dziecko w I klasie? wrrrrrrrr Dowi to dobrze, że machną za jedną narkozą. Będę z Tobą jutro myślami. Będzie dobrze a potem już jak dziewczyny pisały z górki :D Monia aleś miała gości! Dobrze żeś im powiedziała co i jak bo miałabyś je codziennie w domu. Kobrietta nie martw się, ja też nie słyszałam o mlekomacie. Zdziwiłam się jak otworzyłam linka od Wazki. A u mnie mało mleka idzie. Córa ma prawdopodobnie nietolerancję laktozy, ja niecierpię (w dzieciństwie byłam przymuszana do picia takiego świeżego, jeszcze ciepłego od krowy fuj!). Co drugi dzień gotuję owsiankę dla wszystkich na śniadanie (to jedyne lubię z mlecznych) bo synowi trener kazał jeść (wcześniej nie było mowy a teraz wciąga he he). Asiamt jak na siłce? Słuchałyście hiciora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka ja jeszcze nie byłam na niej no nawet stroju nie mam hehe, ale nie było oczywiście czasu ale idę idę, mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wybaczcie milczenie, ale jestem z Małym w szpitalu. Temp 40 stopni zmiany w oskrzelach, CRP ponad 100 :( Napiszę cos więcej jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjulip ojejku co sie stalo? trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze 3 maj sie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! tjulip - trzymajcie się! dla ciebie dużo siły a małemu życzę dużo zdrowia, niech do niego wraca jak najszybciej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×