Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Z tymi molami to chyba jakaś plaga ,moi rodzice tez walcza z tym dziadostwem od wiosny. Widze w ich szafkach jakieś naklejki do których przyklejaja się mole. Tez przeczytałam ten temat i jestem w szoku😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę cosik kupić, byłam w tesco ale zabyłam bo zaczęłam wybierać dzieciakom zeszyty, nie było ludzi, zeszyty w miarę poukładane to wiadomo, który jaki i za ile ło matko książeczka z przepisami leży w kuchni na stole i mnie straszy 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju nie wyszła mi minka, zapomniałam jak się je robi miałam kiedyś te naklejki, które zwabiały samce czy samice ale mnie to obrzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam ,że u mojej babki(tej o której pisałam) zawsze latem wisiał taki lep na muchy w kuchni nad stołem..ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się kiedyś przykleiłam i miałam te musznie we włosach. Wypiłam juz dwa leszki i mam humorek ,a przecież tam nie ma prawie wcale % Kukurukupalpma :D zawsze to śpiewam jak mam w czubie i Wam tez musiałam zaśpiewać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może? jutro dopiero podskoczę dzisiaj brał ze wskazań cebion, wapno i cetalergin normalnie ma chrypę bez innych (odpukać) objawów co prawda wczoraj darł się cały dzień, bo był zmęczony i senny, ale żeby aż tak? nie byłam u lekarza, wujo na telefon kazał narazie podawać te leki, a w razie czego przyjedzie do nas na telefon mówił, ze prawdopodobnie strunki sobie nawdyrężył tym darciem, ale zobaczymy jutro teraz śpi, gorączki nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt jest taki spray do gardła, który działa nawilżająco, ja czasem stosowałam ale nie pamiętam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam jutro w aptece gardło nie jest czerwone może rzeczywiście "zdarł" sobie to gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po grillu wpierniczyłam 2 szaszłyki, kiełbaskę i kawałek karkówki, popiłam piwem i pekam w szwach dojadłam w domu ciasteczka laski, chyba muszę zacząć sie odchudzać po dzisiejszym dniu pęęęęęękaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może, przecież jak sie nadwyręży jakiś narząd to każdy szwankuje ja często mam po weselach, imprezach, a ostatnio po jeździe na kanapie dmuchanej za motorówką ;) tak, że Marcysia uważaj cobyś Ty jutro chrypy nie miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wujo dzisiaj też mi wyjechał, ze po ostatnim weselu nie mogłam mówić ten to ma pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt weź Ty mnie nie wkurzaj! Ty taka laska i dieta? Jutro polatasz z małym po mieście i spalisz kalorie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze Ci tak:P co masz miec lepiej ode mnie :D Ja miałam przejść na dietę od wczoraj ,ale wczoraj minęło i dietę szlak trafił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta aaa, mam w domu to mu psiknę, nawet lubi ten zabieg, bo kiedyś stosowałam na czerwone gardło ale dziewczyny czuję się strasznie spasiona, normalnie jak świnia, ledwo dycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt pisałaś cos o weselu w lipcu, myślałam, że w tym roku ;) ja mam zaś za 3 tygodnie, dobrze, że to inna rodzina bo można obskoczyć w tym samym stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka ja sobie tak nucę pod nosem:D za to starszak się ryje na cały głos,bo ogląda (10 raz chiba) Jak rozpętałem II wojnę światową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam iść na wesele w tą sobote, ale musiałam odmówić, nie mam co z małym zrobić, tam niby bedzie hotel dla gości, ale i tak co wezme młodego, to i tak któreś musi z nim się zmyć ok.20-21, i go umyć i połozyć spac i zostac z nim w pokoju, a to drugie co samo całe wesele? bo od 20 tak naprawdę się weselicho rozkręca jak wszysycy już pod humorek, więc odmówiłam. Na babcie te z nie moge traz liczyc, bo jedna babcia w szpitalu, druga się nim zajmuje i nie da rady go "obrobić" jeszcze na wieczór, tez kobieta ma swoje lata i ograniczone siły... do kościoła chyba tez nie pojade to 50km ode mnie i pól dnia stracone, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka bo mieliśmy jechać do radomia na weselu w lipcu w tym roku ale kolega, z którym mieliśmy jechać złamał nogę i niestety, albo stety zostaliśmy w domu i dobrze, bo nie bardzo miałam ochotę a i w tamtym roku mieliśmy w lipcu wesele w rodzinie, ta pisze o wuju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego u mnie nie ma żadnego wesela:( poćwiczyła bym swój talent wokalny:P a tak to muszę tylko pod nosem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem Cię kobrietta my mieliśmy zostawić małego w domu z babcią, ale jakoś tak mi sie nie bardzo uśmiechało zostawić go na 2 dni i jechać no i kolega złamał kulasa, szkoda kolegi, ale na dobre wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×