Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

A ja szamam arbuza i popijam kawą. I mam straszną ochotę na Pringelsy, te vinegre, ale u nas ich nie ma... A kumpela wraca ze Szkocji dopiero za miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zezarłam jabłko i zasypiam buuuuu mnie też raczej nic nie brzydzi, a mój mąż już by nie zjadł, jeśli chodzi o młodego i opowieści o nim to sie nie brzydzi, ale obce osoby jak opowiadają czy coś sie podśmiewuja to już koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już juz, ciagle coś każą robić, matko, a ja mam tempo żółwia dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he fajny maluszek Monia, z zamachem rzuca bułeczkę a ten ptak? sowa chyba nie, bo ona ślepa w dzień, ale moze ta ma soczewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zaraz druga tura pójdzie ale się ładuja i przetwarza.... I proszę się ze mnie nie śmiać, ja do kompa powinnam nosić bryle do czytania, ale mi się ie chce na te 5 minut zakładać. W robocie nosiłam, a w domie mi się nie chce i co mi zrobita jak żem jest ślepa? A przecież owsiki i sosiki to podobne...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mały jaki zamach wykonuje bułką na ptacto hihi :P fajny jest ;) tak asiamt to chyba sowa tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ten czas otworzyłam dopiero 2 foty z lustrzanki Moniki, i normalnie zajebiste! widzę każdy ostający włosek na głowie twojego synka! poprostu jakos powala! co to za lustrzanka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widziałam wszystkie, super, faktycznie inny wygląd, sama zastanawiałam się kiedyś nad takim apartem, ale jakoś zapomniałam, ale widze ile tracę Monia, ale Ty nie na golaska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie cudo, ale sam obiektyw to coś koło 2-3 tysięcy, więc my sobie darujemy. Ale wujo kawaler, to na co ma wydawać? Lepsze to niż jakieś głupoty, a tak przynajmniej wszyscy mają korzyść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeśli kawaler, to musi w siebie inwestowac he he to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, a w razie czego, to jest na co dziewczyny podrywać :) Kiedyś jak byliśmy w parku i robił zdjęcia młodemu, to laska się pyta : czy pan jest fotografem? Ale ja mu niestety szyki pomieszałam, bo powiedziałam taaak amatorem :p ale moim zdaniem to nie była dziewczyna dla niego - taka tapeciara, co ewidentnie leci na kasę i zobaczyła drogi aparat, więc liczyła na coś więcej. Jak widzę takie panny, to mnie aż odrzuca - jak można być takim pustym i tak się kompletnie nie szanować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałaś film "Galerianki"? tam to dopiero trzepało, jak laski z gimnazjum za ciuch się sprzedawały, kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - to przedostatnie zdjęcie jak jest zbliżenie na ciebie i synka, to w ramke i na meble - super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się Nikon D700 Body, a obiektywy ma dwa sigmę i tamron - ale co to znaczy to nie pytaj - zapisałam po prostu co mi powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję ;) ile jestem winna? ja przymierzam się do wymiany aparatu, choć mój stary to oczywiście będzie na nieeee, mamy 3letni aparat sony, ale cyfrówka, niby ok, ale bez szału, myśle żeby go sprzedać, dołozyc i kupić lustrzanke ja mam w domu też starego Zenita, ma chyba ze 20lat, a mój ślubny jak raz wzięliśmy go nad morze i tak go poustawiał, że zdjęcia wyszły jak u fotografa z pleneru, poprostu mi dech zamarło i do dzis te fotki są tak piekne i wyróznaijące sie jakością jak te twoje teraz, i boja o głowe jakością foty soniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nic, ale w sklepie kilka koła pewnie zostanie :) ;) :p Szwagier pewnie powie, że go nękam - widzieliśmy się dzisiaj, a po 3 godzinach jeszcze dzwonię hi hi hi :D Dobra spadam, bo się zasiedziałam a czas ucieka. Papapapapapapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mi dech zamarło jak zobaczyłam cenę nikona d700 body, łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam też teraz cene w morde jeża, no to se kupiłam :O jeszcze z obiektywem za 3tys. to cena cena powala.... chyba się przeproszę z moim zenitem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę ,ale naskrobałyście:) Ja miałam teściową i szwagierkę na kawce:) No i zabrały mi starszego . I my teraz z mały sami ,samiuteńcy :( Jak babcia pojechała to młody stwierdził ,że nikt go nie kocha i sie rozpędził i poszedł w świat:D Na szczęście doszedł tylko do bramki:D Mam nadzieję ,że juz więcej nie bedzie chciał zostawić mamuni...no może za 20 lat:P MOnika super zdjęcia ,a ten ptak to chyba pustułka ,to taka sówka malutka. Kobietki ja chyba pęknę ...nagotowałam gar fasolki szparagowej i wszystko zjedliśmy ,a teraz juz nie powiem co się dzieje w moim brzusiu:P Wychodzi łakomstwo,ale trzeba korzystać póki są takie dobroci na działce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) a wiecie jak ja robię domowe lody? miksuję sezonowe owoce z małą ilością cukru i powstają sorbety, zdrowe i zimne, kupiłam kiedyś w ikei i w rosmanie pojemniki na takie lody i wychodzą sorbety na patyku a wciera mój małżon zamówił maszynę do robienia lodów kręconych, se młoda zażyczyła na urodziny he he ostatnio ja na kuchcenie wzięło ;) ale syf w kuchni zostaje dla mamuni ;) Monia owsiki w miseczce, kręcone z sosikiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×