Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Hejka My już po śniadaniu. Popatrzylam rano w lustro i się wystraszylam, jakbym zobaczyła bazyliszka. Ziemista cera, pogrążone oczy, wyplowiale włosy... Znalazłam w szafce henne, biorę się za siebie, by nie wzięli mnie do straszenia na Wawelu:-D Jeszcze muszę się zmobilizować do ćwiczeń, chyba zrobię tak jak asiamt i wazka, zapisze się na silke, to nie będzie odwrotu;-). Monika - ale ją nie mam pytona:-P haha Haneczka to miłego placowania:-) Haneczko i marcysiu- dzięki za sms, nawet nie miałam nic na koncie by odpisać, muszę naladowac tel.bo wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia też myślałam o dukanie ale się boję przy tych naszych dolegliwościach. Wczoraj chyba czytałam dietę dr Dąbrowskiej bodajże, owocowo warzywna, chudniesz w pierwszy miesiąc 10% swojej wagi, nieźle nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki wysyłam kropki, bo inaczej nie widać poprzedniego posta i nijak prowadzić konwersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na Dukanie - schudłam sporo tylko ze zbyt długo nie mogę być na takiej diecie bo uwielbiam owoce, soki i koktaile. A na pierś z kurczaka już potem patrzeć nie mogłam. Za to uwielbiałam omlety z otrębami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo żem Ci jest :) Mam chwilowy luzik ;) A fryz taki zwykły, włosy mi się prawie zrównały na długości i mam takiego pazia za ucho z grzywką, jakoś nie teges mi jak spojrzę w lustro, wydaje mi się, że tak poważnie wyglądam. Wyślę Wam fotkę jak mi ktoś zrobi bo te co sama pstrykałam to nie za bardzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogą być też mrozonki. No na dukanie też wiele rzeczy mi się przejadlo, tak jak uwielbialam kabanosy drobiowe i paluszki krabowe tak teraz stają mi okrakiem w gardle, patrzeć na nie nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja latem pozamrażałam truskawki i jagody i teraz do koktajlu wrzucam:) A jabłuszka to chyba w każdym sklepiku. Ogólnie ta dieta jest super, ja 10 dni wytrzymałam i schudłam 6 kg ale podobno na początku szybciej się chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę ,że od poniedziałku ..pojadę na zakupy ,zrobię zapasy i jazda:) Przecież wiosna idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkljjhgjgfjhg
jhjhjhjjjhjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy - tylko nie wiem jak długo wytrzymam. Na tej diecie polecam wędzonego kurczaka z biedronki - jako przegryzkę lub dodatek do sałatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×