Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

ja jak mialam 15 dniowe cykle to nawet nie bylo najmniejszych szans bo jajeczko roslo tylko do jakiś 15mm i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też tak sobie to wydedukowałam ;-) więc zmusiłam mojego m. do seksu okresowego chociaż on nie lubi:p zobaczymy co z tego będzie... mam malutką nadzieje boooooo mi sie mega węch wyczulił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki :) ja czekam do 12 czerwca, po tym terminie jak @ nie przyjdzie będę dopiero testować. Dziś 24dc i bolą mnie bardzo piersi, ale dużo razy mnie tak bolały i nici z tego, więc się nie nastawiam. Jak przyjdze @, koniec czerwca pierwsze IUI,,, Narazie czekam co przyniosą najbliższe dni ;) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... czy macie już weekend??? ja własnie go zaczynam... z dala od pracy przez całe 4 dni ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czytałam o tej klinice wiele, natomiast mój gin dzwonił bezpośrednio do lekarza tam pracującego, przesunął nam termin o miesiąc wcześniej, więc może trochę inaczej będą patrzeć na nas, jeżeli jesteśmy z tzw polecenia. Poza tym skonsultował z nim moją laparo, więc na razie na pewno ten zabieg, a nie inne cuda.Zobaczymy, na pewno Wam napiszę czy warto. Czekam do 28 czerwca, dziś 8dc więc nic się nie dzieje. Miłego weekendu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno mnie nie było:) u mnie trochę się pozmieniało. biore duphaston i miałam dostać @ 11 czerwca dostałam w środę 6 czerwca ale brzuch mnie nie bolał ani nic i tak mam już 3 dzień plamień ciemnych że wkładka wystarczy i brzuch mnie nie boli i tak pomyślałam że zrobię test najpierw był negatywny później zrobiły się dwie kreski i zadzwoniłam do mojej lekarki i powiedziała mi że test się nie myli i to chyba to mam leżeć brać duphaston i kwas foliowy i w środę iść na krew. dam nie długo znać co tam u mnie teraz idę leżeć. a co tam u was ciekawego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna :) nieśmiało gratauluje, żeby nie zapeszyć... ale to na 100% dzidzia :) w te strone testy raczej sie nie mylą :) kochana leż i odpoczywaj, daj znać co wykaże test z krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna jak plamienia ustały? jak się czujesz? Gdzie pozostałe dziewczyny co z Wami?? Ja we wt. mam dostać @ więc czekam czy przyjdzie wstręciuch czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka dobrze się czuję plamienia już ustały jest na razie ok tylko czasami brzuch mnie pobolewa to wtedy troche poleże i przechodzi, teraz czekam na środę na krew a tak pozatym to mi nic nie jest praktycznie tylko pobolewają mnie jajniki i mam czasami mdłości i piersi wydają sie większe ale narazie nie bolą,robiłam dzisiaj znowu test ale kreska jasna i po czasie niewiem może dlatego że jestem przed @ bo miała przyjść 11 dopiero czyli jutro,może jest jeszcze niska beta hcg niewiem sama. a co tam u reszty cisza nikt nie piszę:) no może morelka i ty już nie dostaniesz @ czego ci życzę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna oby wszystko teraz było już dobrze trzymam kciuki a umnie jak zwykle @ ;/ trudne to wszystko cholernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też już zaczynają się plamienia, jutro na bank przyjdzie @ :( Zrobiłąm test oczywiście negatyw :( Koniec czerwca insemka i zaczynamy walkę od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj dost. @ :( Jestem już umówiona na IUI, będę miała też stymulcję CLO i Gonalem. Co u Was, jak spr wygląda? Czarna jak wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lepiej nie mówić wynik negatywny 0,1 niewiem co się stało przecież testy miałam pozytywne ale wiem że w poniedziałek idę jeszcze raz na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, dziwna sytuacja... a po jak czasie na testach pokazały się 2 kreski? To było odrazu czy po paru min? Może jakieś trefne testy, bo beta raczej nie kłamie :( Po co idziesz znowu pon na bete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga kreska pojawiła się po trzech może czterech minutach, to nie był jeden test a trzy albo cztery już nie pamietam i to różnych firm, a robię bete dla świętego spokoju są różne sytuacje czytałam o dziewczynach które miały ujemną bete a były w ciąży także wiesz są i pomyłki i cuda a tak jak zrobię będę miała pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka testów pozytywnych i pojawiająca się kreska po 3,4 min to rzeczywiście podejrzane... Myślałam, że ta kreska pojawiała się później... To może faktyczni idź jeszcze raz na betę :) Życzę wysokiej bety :) Ja zaczynam przyjmowanie tab na stymulacje od dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć morelko, u mnie trochę zmian. Po 55 dniach, dostałam normalną @, trwa ona już 8 dzień , co mnie trochę martwi, ale poczekam jeszcze do jutra i zadzwonię do gina. Do tego miałam dziś masakryczny ból jajnika i nie wiem czy to możliwe żeby była to owulka już teraz?! Poza tym czekam do 28.6 i idę na pierwszą wizytę do kliniki niepłodności, więc pewnie będę miała więcej informacji co i jak dalej. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ja praktycznie teraz się niestaram ide w lipcu na histeroskopie i staram sie od sierpnia troche musze odpocząć nielicze dni nic kompletnie . Paula a u Ciebie jak tam jakie dalsze kroki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka, to dobrze ze w końcu dost @, ale żeby 8 dni to bardzo długo... Skontaktuj się rzeczywiście z gin, bo po tym HSG Ci się to zdarzyło tak?? paula_30, nie dziękuję, nawet się nie nastawiam, że za pierwszym razem się uda... Ty kiedy masz kolejne IUI? xrozza, czasami warto sobie odpuścić, może Ci to dobrze zrobi.. Takie nakręcanie wcale nie jest dobre ;) Ja za tydzień w pon USG, a we wt IUI, więc czekam cierpliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena5
cześć dziewczyny :) jestem tu pierwszy raz. Staram się z mężem o dzidzię od kwietnia 2010r. Dwa razy prawie się udało - styczeń 2011 i czerwiec 2011 - były ciąże, ale poroniłam bardzo wcześnie. Po tym wszystkim zaczęły się problemy z @ (do tamtego czasu miałam jak w zegarku) i mój lekarz stwierdził PCOS. miałam ostatnie kilka cykli stymulowanych CLO ale 3 razy nie pękły pęcherzyki. Teraz znów brałam Clo i miałam monitorowanie - w piątek 3 pęcherzyki 18mm, 14mm i 13mm. W sobotę miałam zastrzyk z ovitrelle. Dziś byłam na monitorowaniu i pęcherzyk pękł tzn. jeden na pewno a może i dwa. Strasznie mnie dziś boli kręgosłup. Czy któraś z Was po tym zestawieniu leków zaszła w ciążę? czy miałyście też ból kręgosłupa i podbrzusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza hmm dalsze próby IUI tylko to zostało a jak sien ie uda do 4 razy no ćóz mówi sie trudno wiadomo wiara wiara ale trzeba brać wszystko pod uwage niestety z kolejnymi IUI bede podchodzic raczej z obojetnoscia bo czlowiek robi sobie nadzieje a okazuje sie co innego a to niestety bardzo boli za duzo juz przeszlam i coraz mniej sil na to wszystko morelkaaa ano niestety nie wiadomo za kórym razem sie uda czy za 1,23,4,5 ... moze 6 a tez bywa i wcale niestety a w którym dniu bedziesz miala IUI cykl stymulowany? bo ja mialam na CLO urosło 5 pecherzykow dosc nawieksze 3 bo 20mm,21,23,5 potemmialam w 12 dniu USG i potem podany pregnyl 36 h przed IUI , potem USG i zabieg no ale niestety sien ie udalo jak wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza jak bym przeszla dajmy na to chociaz 5 IUI i by sie nie udalo to wtedy zostaje ivf mojej znajomej udalo sie za 7 razem ale dlatego ze zmienila gina bo tamci w klinice okzali sie konowoałami to dopiero 1 zabieg a za 1 rzadko sie udaje a co do ivf niestety nie mozemy sobie pozwolic to sa za duze koszta a nie chcemy sie pakowac w kolejny kredyt niestety bo ciezko bylo by spłacac potem takie sa niestety czasy,i chory kraj ... praca dzis jest a jutro jej moze nie byc niestety w polsce zbieraja kokosy w klinikach na leczeniu zabiegach ivf icisi, IUI wiec istne zniwa a coraz wiecej par ma problemy z nie plodnoscia ja spotykam wiele par w klinice ktore sie staraja latami i ktore maja powazne problemy zdrowotne i to bez wzgledu na wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, ja będę miała IUI w 13 d.c., mam oczywiście cykl stymulowany. Biorę od 3 do 7 d.c. CLO po 1 tab, natomiast w 8 i 10 d.c. zastrzyk z Gonalu 75 jednst. W 12 d.c. USG i Ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka. Szczerze to już mam dość tych hormonów, cera okropna, samopoczucie też do bani, po prostu wyć się chcę momentami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa wiem jak to jest bo ja po CLO mialam straszne bóle glowy masakra:O no ale cóz wszystko trzeba przezyc niestety to daj znac jak kjuz bedzie po IUI ja kolejna pod koniec sierpnia próbe bede miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością dam znać po nd jak już będę "po"... Trzymam kciuki za Twoja następ. IUI :) Prędzej czy później musi się w końcu udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa no z IUI jest roznie czasem trzeba nawet kilku prób a to jest jak wygrana w totka ja jestem na forum o inseminacji i tam dziewczyny bo 5-6 prób podchodza z marnym skutkiem nie wiem jak to bedzie u mnie ale wiem ze bede do kolejnej próby podchodzic z obojetnoscia nie liczac na na nic bo to tylko bardzo boli moze sie uda za 2-3-4 hmm na to nie ma odpowiedzi ale z kazda nie udana próba bedzie bolalo jeszcze bardziej czy sie chce czy nie czy sie ma dystans do tego czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×