Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mi mała

Number of British Muslims will double to 5.5m in 20 years

Polecane posty

'Britain to have more Muslims than Kuwait by 2030' a, i polecam poczytać komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak dailymail
i the sun to bardzo wiarygodne źródła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBC nie podaje takich
wiadomosci bo tam juz prawie sami czarni siedza, muzulmanie do nich dolaczaja, tam biali sa garstka, to samo w the guardian. Ten media opanowane sa juz przez czarnych i muslinow, a reszta siedzi poprawnie politycznie cicho. Jakie sa wiadomosci w BBC? Mowia co sie dzieje w Syrii, Egipcie, Afganistanie, Iraku, sytuacja w Afryce, ewentualnie w Chinach, czasami cos napomkna o EU, a standard jest Syria, Afganistan, systuacja glodujacych dzieci (notabene one juz gloduja cale moje zycie, wiec juz dawno logicznie sprawy biorac juz powinny pozdychac z tego glodu) w Afryce, a potem sport pilka nozna, snooker albo koniki... Ja jestem osoba ktora interesuje sie polityka, sytuacja kraju w ktorym zyje i BBC juz mnie wkurwia, tak jakby nic sie nie dzialo w kraju albo w Europie... Kurwa przeciez jestesmy w Europie a nie w Afryce czy na Bliskim wschodzie, a z wiadomosci mozna wywnioskowac, ze UK to jest gdzies na terenie Izraela miedzy krajami arabskimi a afryka... Sami sprawdzcie moze uswiadomicie sobie w jakiej bance zyjecie, a musliny sie rozmnazaja i zdobeda coraz wiecej praw, a szczegolnie za sprawa glupich europejek. Dawno temu kobiety w Europie ginely zeby kobiety miala prawa wyborcze, prawo do pracy wolnosci, swobody, a my same dobrowolnie pozwalamy sobie nakladac szmaty na leb i to w Europie. ja predzej zamorduje skurwysyna niz zaloze jakas szmate, bo zboczencowi stoi na widok moich widocznych uszu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona, - Niestety porządku nie da się zrobić bo oni po pierwsze rozmnażają się jak króliki a po drugie "nawracaja" na islam tych ktorzy nie za bardzo byli religijni. Mówcie co chcecie ale to głównie religia sprawi że ludzie doprowadzą do masowego wyginiecia. I już nie mówię o sprawach typu bomby atomowe ale zwyczajnie przez taką ilość ludzi zaczną się wojny bo nie bedzie co jeść. I to nie jest mój wymysł tylko naukowcy wiedzą to już od dawna. Proszę, jeśli ktoś ma pod ręką muzulmanina lub inna osobę która rozmnaża się w niekontrolowany sposób : nauczcie ich JAK UŻYWAĆ KONDOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muslimy w UK
czy KK w Polsce to dla mnie jedno i to samo, i to mafia i to mafia. W Polsce mieszkaja jedynie poszkodowani na umysle, ci z UK maja jeszcze szanse przeniesc sie do innego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha........
charmsy " Proszę, jeśli ktoś ma pod ręką muzulmanina lub inna osobę która rozmnaża się w niekontrolowany sposób : nauczcie ich JAK UŻYWAĆ KONDOM." :D:D:D:D:D:D Glupota tego forum wzbila sie juz na wyzyny :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupota to jest jak ktoś myśli że jest krolikiem i produkuje sobie mała armię malutkich muzułmaninow albo chrześcijanie który mają masę dzieci "bo Bóg tak chce". Nikt przy zdrowych zmysłach nie ma wielodzietnej rodziny. Zawsze jest to powiązane z religią lub głupotą albo obydwoma naraz. Czasami też dochodzą problemy z głową ( urazy z dzieciństwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokktrotka88
i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostatnim roku Polki pobiły inne emigracyjne nacje pod względem rozrodczości, więc jest nadzieja;) poza tym 5,5miliona, kiedy WB ile osób będzie liczyć? teraz ma chyba lekko ponad 60mln... myślę, że jeszcze trochę przegięć i wiatr poprawności politycznej się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile dziciakow rodza kobiety zalezy od rasy. czarni i ciapci po prostu nie sa wstanie czasami zalozyc gumki bo juz sa w srodku. poped i kontrola nad nim. zolci sie mnaza najslabiej. to samo jest zgwaltami - czarni bija rekordy. wiecie ze w Afryce to polowa kobiet byla zgwalcona. gwalca je wszedzie. w krajach gdzie sa ciapaci (Islam) za gwalt jest kulka w leb albo wieszaja. w Egipcie zabili ostatnio arabow za gwalt na turystce... burki tez nosza po to zeby nie prowokowac arabow. oni mysla chujami. ten wykres jest bledny. ciapatych bedzie wiecej. zauwazcie ze prawiekazdy ciapaty jest dosc mlody. w Niemczech niemki maja przyrost 1.0. tam kobiety jak rodza wiecej niz 1 to tata ciapaty. polki 1.4 w polsce, a w UK 2.5!!! Niemcy beda krajem ciapatych szybciej niz UK. angielki maja ok. 1.7 gdyby nie aborcje to byloby z 2.0. ciapaci. to zalezy. wiem ze 4.00 maja murzyny we francji. a araby z 2.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azja przyjedz i pomieszkaj
bo trzeba byc strasznym egoista zeby rodzic dzieci na tym pojebanym swiecie, gdzie systemy chca tylko kolejnych niewolnikow. Ja niestety urodzilam jedno, za pozno sie skaplam o co w tym biega, nie urodze juz wiecej predzej usne, zrobilam krzywde jednemu ze wydalam go na ten koszmarny swiat, drugi raz tego bledu juz nie popelnie. Jak go odchowam i przygotuje, zeby stal sie dobrze kombinujacym drapieznikiem, ktory dobrze sie ustawi, to strzele sobie w leb, bo zygac mi sie chce ze zyje...wole umrzec niz zyc jak pies, chocbym nie wiem jak sie starala, wszedzie trzeba dupy lizac, byc dziwka albo palantem. Na tym swiecie tylko dziwki, skurwysyny i caniaki maja dobrze. Ja wysiadam, moze po drugiej stronie jest cos lepszego, bardzo jestem ciekawa. A wy niewolnicy dalej sie meczcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azja przyjedz i pomieszkaj
i robcie nastepnych pewnie beda wam wdzieczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Hahaha Prezes Wertyp, ale napisales! Zolci sie rozmnazaja najslabiej? A co z Chinami??? Przeciez oni maja najwieksza populacje na calym swiecie! Nie myl faktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no. daj spokoj zolci maja maly przyrost. w Chinach maja tak jak w EU. starzy sa. co raz mniej. zolci nie maja cisnienia jak murzyny czy ciapki. tam maja i po 9.00 nawet :) ale co z tego. jak wiekszosc padnie na HIV itp. bialych tez by bylo wiecej ale nie radzili sobie z chorobami, mieli wiecej wojen. zolta rasa jest najmniej agresywna.najbardziej inteligenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Wiem, ze jest najbardziej inteligentna, ale Chiny wciaz maja najwieksza populacje na calym swiecie i szczerze, watpie, zeby to jakos sie zmienilo w ciagu kiludziesieciu najblizszych lat. Muslimy sie mnoza na potege, ale ja tutaj zaznaczam jeden konkretny kraj. Chiny. Z najwieksza liczba ludnosci. No i trzeba jeszcze dodoac, ze Chinczycy zyja znacznie dluzej niz Europejczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiny maja ok 1.5. i bedzie ich mniej. co raz mniej ich jest. japonce to samo. zolci mieli zawsze dobra medycyne dlatego tyle ich jest teraz. ale widac ze oni nawet do bialych kobiet nie podchodza. dzielnice zoltych sa bezpieczniejsze dla kobiet niz biale nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wertyp o czym ty gadasz? Medycyna ( zwłaszcza chińska) to jedno wielkie gowno polegające na rozgniataniu wszystkiego co się da a jest rzadkim okazem. Jak już to azjaci ( żółta rasa) jest zdrowsza dzięki zdrowemu stylowi życia i jedzenia. Pozatym rząd w chinach kontroluje przyrost ale ciągle jest ogromny. Problem i tak jest w muzulaninach bo ci są jeszcze zachecani do plodzenia armii Allaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charmsy - slonce nie pisz bzdur. musli nie plodza sie w imie religgi, a przez brak wiedzy o antykoncepcji, nie moznosci kupienia tych gum a na to naklada sie problem z kontrola popedu. Niger ma 8.00 a Iran 1.8 - a religia jest Islam w obu. tylko ze Iran ma gumki i aborcje, a Niger nie. w EU jest problem ze za dzieci sie placi wiec to forma zarobku. wielu z nich ma kilka zonek to nawet niezly biznes. UK nigdy nie bada Islamskie, moze poza kilkoma rejonami. oczywisce z racji ze czarni w UK maja z 7x wieksza predyspozycje do gwaltow i zabojstw, bedzie tam wieksza przestepczosc, a kobiety beda siedziec w chacie.tak jest w Afryce i u Arabow. po prostu ryzyko molestowan a nawet gwaltu bedzie tak duze ze lepiej siedziec w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdd
Moje dzieci powiększyły to grono, ich dzieci kiedyś też dołączą. Rośniemy w siłę. Ewangelia Barnaby zaś mówi, że wy chrześcijanie, nie macie racji. Niedługo ta wiara zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
nsdd, a wydalas juz swoja kilkuletnia corke za maz za przystojnego 50 letniego beduina z broda niczym Osama bin Laden? Patologia. koranem to ja wycieram tylek w toalecie jak czasem papieru zbraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdd
Widać gówno na tej kasie zarabiasz, że dupę wycierasz darmową książką, na papier cię wsióro nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Nsdd, nie bulwersuj sie tak, allah bylby nie zadowolony z tego, ze tak przeklinasz. Ale w koncu to u was normalka :) Wiesniara jestes ty, cofnelas sie z cywilizacji do epoki kamienia lupanego. Na papier nas stac, dziekuje za troske, ale szczegolnie upodobalam sobie koran do podcierki, bo ma fajny papier, taki idealny do tyleczka :) No i zycze swietlanej przyszlosci dla maloletniej corki w zwiazku z 50 letnim dziadkiem oraz dla ciebie obwinietej w czarne szmaty. Powodzenia :) allahu akbar rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×