Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merylkaaa

Widzialam dzisiaj Polke owinieta w hijab

Polecane posty

"A ty co, tez preszlas na islam pi**o? buhahahahah I jeszcze jedno, odpie**ol sie od mojej pensji, do piet mi nie dorastasz wiesniaro. Idz lepiej pasc kozy ze swoim arabusem pokrako" ocho! widze ze "normalna polka" pokazuje swoje "normalne lico";-)) wiesz moze tobie by tez islam dobrzez zrobil - bo rodzima religia jak widac tylko poteguje w twoim przypadku agresje;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
Akurat manager poprosil, zebym usiadla na kase, bo bylo duzo ludzi, :D:D to mnie rozbawiło ;) co do samej sytuacji, nihil novi - urodzone niewolnice były, są i będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Na wspolczujaca mi to ona nie wygladala. Tylko na strasznie zazenowana, bo zapytalam sie jej pare rzeczy po polsku. Ja przynajmniej mam prace, oboje z mezem pracujemy, nie siedzimy w domu, nie klepiemy bachorow i nie zebramy po benefity. Czuje sie zatem lepsza od takiego muslimskiego smrodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"merylkaaa Zenek, masz absolutna racje. Wstyd za te nasze Polki, wyjada ze swoich wsi do UK, poznaja Araba i obwiazuja sie w szmaty jak chore na umysle" jasne;-))) "normalne polki" to przyklekaja przed doroslymi facetami w sukienkach + statuetka przybitego mezczyzny na krzyzu z rozdziawiona w jeku geba ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
Czuje sie zatem lepsza od takiego muslimskiego smrodka. i słusznie:) pod warunkiem, że sama faktycznie należysz do elity - w co niestety wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
ROR, a tutaj masz post od "polskiej brudaski, czyli muzulmanki" "Tak przeszłam na Islam, zawinęłam się w chustę, mąż jest biały, żaden Arab, prowadzimy własny biznes, podejrzewam, że nasze dochody kilkaset razy przekraczają twoje na kasie i gówno ci do tego. Idź żyj swoim życiem, a nie wpierdzielaj się w cudze. Nudna jesteś, pewnie po zawodówie? Życzę owocnej kariery na kasie, uważaj, żeby jakaś Polka ci kiedyś zębów nie wybiła, albo nie doszła po twoim IP na kafeterii w którym sklepie pracujesz, bo cię wywalą z niego za wynoszenie informacji o klientach, ty pustaku po zawodówce, prostaczko!" Niezle wyzwiska... Zreszta czemu sie dziwic. Islam mowi sam za siebie. Niedlugo bomby beda podkladac w prywatnych kwaterach u normalnych ludzi. To jest chore nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to mnie rozbawiło co do samej sytuacji, nihil novi - urodzone niewolnice były, są i będą" dokladnie;-))) religijne zakladniczki (religia tu akurat bez znaczenia;-))) "Ja przynajmniej mam prace, oboje z mezem pracujemy, nie siedzimy w domu, nie klepiemy bachorow i nie zebramy po benefity. Czuje sie zatem lepsza od takiego muslimskiego smrodka" a jak jeszcze obta=razisz kogos - to poczujesz sie jeszcze lepsza;-) gwarantuje ci to;-)) umniejszanie czyjej wartosci zeby poczuc sie lepiej to normalne zjawisko w psycologii (rekompensata) bardzo popularna metoda radzenia sobioe ze stresem/frustracja u osob z niska samoocena "Prezes Wertyp ROR - przestan masochistko. " prezesku - juz ci moiwlam ze nie ma sz u mnie szans;( wiec skoncz z tym tanim podrywem oraz zebraniem o moja uwage kochanenki;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
jasne "normalne polki" to przyklekaja przed doroslymi facetami w sukienkach + statuetka przybitego mezczyzny na krzyzu z rozdziawiona w jeku geba jakbys tak, pani szanująca uczucia innych i kulturalna, wypowiedziała się o allachu- to bys już była ukamienowana ale ulzyj sobie lżąc cudzą religię - takiej złości nie wolno kumulować; lepiej tutaj, niż w realu miałabyś spalić kościół;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy jestescie chorzy? Wiecie cos o islamie? A nawet jak nie wiecie to na jakiej podstawie osadzacie tych, ktorzy w to wierza? Bo to nie katolicy? Brawo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
"to mnie rozbawiło" A co cie, mala mi niezalogowana robawilo? To, ze w sobote w poludnie jest cala masa ludzi a na kasach malo staffu, bo duzo osob na urlopie, wiec manager zawolal przez mikrofon pracownikow z innych dzialow, zeby otworzyli kase i "pozbyli" sie kolejki? Tak bardzo cie to bawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
Niezle wyzwiska... Zreszta czemu sie dziwic. Islam mowi sam za siebie. Niedlugo bomby beda podkladac w prywatnych kwaterach u normalnych ludzi. To jest chore nasienie. ...które się powinno zniszczyć i wytępić niestety, obawiam się że już za późno - na szczęście do Polski tak szybko nie dotrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR, a tutaj masz post od "polskiej brudaski, czyli muzulmanki" "Tak przeszłam na Islam, zawinęłam się w chustę, mąż jest biały, żaden Arab, prowadzimy własny biznes, podejrzewam, że nasze dochody kilkaset razy przekraczają twoje na kasie i gówno ci do tego." wiesz ja wychodze zzalzoenia ze ludzie nie dziela sie na czrnych, fioletowych i zoltych, ani na tych co noasza bejsbolowki czy tez hidzaby - tylko na ludzi madrych i glupich, kulturalnych i wulgarnych itd.;-) Niezle wyzwiska... Zreszta czemu sie dziwic. Islam mowi sam za siebie. Niedlugo bomby beda podkladac w prywatnych kwaterach u normalnych ludzi. To jest chore nasienie" moim zdaniem twoje pojmowanie tej kwestii jest ....hm uposledzone?;-) zabawny jest ten twoj "strach" oraz interpretacja;-))) "Prezes Wertyp ROR - dla mnie jestes malym robakiem. zaloze sie ze jestes chodzacym strachem na wroble" zgadles kochanenki;-)))) co nie zmienia faktu ze nadal cie krece (skoro ciagle sie do mnie zwracasz;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jasne "normalne polki" to przyklekaja przed doroslymi facetami w sukienkach + statuetka przybitego mezczyzny na krzyzu z rozdziawiona w jeku geba" to juz obrazania uczuc religijnych innych. Nie moich, ale... Troche niesmaczne z ta geba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR - ja nawet na cibie bym nie splujnal. naprawde nic nie mam do brzydkich dziewczyn, ale jak sa wredne i glupie... to niestety. dla mnie to bez znaczenia czy ma Islam czy nie. wiele polek sie chwali ze ma ateistow hindusow katoli ciapatych. ja na to - dla mnie nie ma roznicy. brudas zawsze bedzie brudasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakbys tak, pani szanująca uczucia innych i kulturalna, wypowiedziała się o allachu- to bys już była ukamienowana ale ulzyj sobie lżąc cudzą religię " i po co te nwery?;-) przeciez mowilam ze zawsze stram sie dostosowac poziom wypowiedzi do mozliwosci poznawczych interlokutorki , w tym wypadku autorki watku;-) "takiej złości nie wolno kumulować; lepiej tutaj, niż w realu miałabyś spalić kościół" hahahah;-)) slodka jestes ;-) nie mierz mnie wlasna miarka - ja lubie koscioly , szczegiolnie te zabytkowe sa piekne - duzo jest takich pustych, a moje ulubione sa w rzymie, lubie taka architekture, a jak jeszcze innym sluzy do relaksacji - to czemu nie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
A moze mam komus wkleic link do filmiku, na ktorym 3 letnia dziewczynak, muzulmanka oczywiscie, rozmawia w telewizjii z dziennikarka na temat Zydow i o tym, ze oni sa swiniami i malpami i nalezy ich zabijac, w imie allaha. Te slowa padaja z ust 3 letniego muslimskiego dzieciaka! Jeszcze komus malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ro niby gdzie jestes kulturalna? chyba w czarnej glebokiej dupie. bo na forum tego nie widac. nie szanujesz nikogo, niczyjego zdania, niczyjej pracy, religii, wysmiewasz sie ze wszystkich do tego niebywale chamska. chyba kultura w twoim slowniku zmienila definicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
hahahah slodka jestes dzięki za komplement:) a Rzym też uwielbiam perly przed wieprze, nie?;) (chodzi o ciebie, podpowiem);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"EwelinaEwa Czy wy jestescie chorzy? Wiecie cos o islamie? A nawet jak nie wiecie to na jakiej podstawie osadzacie tych, ktorzy w to wierza? Bo to nie katolicy? Brawo" dokladnie;-) pewnie sutannicy im "nauk" udzielali - coby uscislic - mam tutaj na mysli tylko tych "normalnych polakow i polki" w rzoumieniu autorki;-))))))))) "...które się powinno zniszczyć i wytępić niestety, obawiam się że już za późno - na szczęście do Polski tak szybko nie dotrze" a penie ze nie;-)))) sutannicy to dobrzy biznesmeni - na pewno nie zycza sobie "konkurencji";-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w UK tez sa takie szkoly, ale to kwestia juz nauczycieli. co chca uczyc, ale i tak ciapka duzo sie nie nauczy ze wzgledu na ograniczenie umyslowe zawarte w ich genach. oni nawet kola by dzis nie mieli gdyby nie inne rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
nie mierz mnie wlasna miarka - ja lubie koscioly , wszak ja też, i o spaleniu nie myslę przecie jako fanatyczka;) plęzyk ci się jącze, złotko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to juz obrazania uczuc religijnych innych. Nie moich, ale... Troche niesmaczne z ta geba" jako ze moja religia (wierze w zdrowy rozsadek;-)) jest obrazana na kzdym lkroku przez wyznawcow oraz nie;) to argument pt "obrazania uczuc religijnych" na mnie nie dziala;-)) rozumiem ze ktos ze chce mnie z tego powdu podac do sadu - na szczescie dobry prawnik szybko to moze rozwiazac, taka przykra niedogosnosc;) "ROR - ja nawet na cibie bym nie splujnal. naprawde nic nie mam do brzydkich dziewczyn, ale jak sa wredne i glupie... to niestety" kovhanenki - skoncz te posrywy;-))) ja rozumiem fantazje na moj temat - ale tto ciagle zawracnie mi glowy i zebranie o atencje ...juz mnie nudzi;/ ;-)) " ja na to - dla mnie nie ma roznicy. brudas zawsze bedzie brudasem" a burak - burakiem ;-) -----------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Sutannicy to niezli biznesmeni... Hahahaha no nie moge, nie moge ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
podsumowując: są niestety takie zakały na świecie, jak szeroko pojęci ciapaci, islamiści zwłaszcza trzeba unikać i jakoś z tym żyć dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jako ze moja religia (wierze w zdrowy rozsadek jest obrazana na kzdym lkroku przez wyznawcow oraz nie to argument pt "obrazania uczuc religijnych" na mnie nie dziala rozumiem ze ktos ze chce mnie z tego powdu podac do sadu - na szczescie dobry prawnik szybko to moze rozwiazac, taka przykra niedogosnosc" Nie wiem w co wierzysz, ale tolerancja nalezy sie kazdemu. Czy to katolik czy wyznawca islamu. Tobie tez sie nalezy. Jednak pisanie o rozdziawionej gebie to sorry, ale chwyt ponizej pasa. Badzmy tolerancyjni, ale nie wulgarni i obrazliwi wzgledem siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zdesperowana domowa żona ro niby gdzie jestes kulturalna? chyba w czarnej glebokiej dupie" bo na forum tego nie widac. nie szanujesz nikogo, niczyjego zdania, niczyjej pracy, religii, wysmiewasz sie ze wszystkich do tego niebywale chamska. chyba kultura w twoim slowniku zmienila definicje" zabawne sa te twoje zale - nie lub isz mnie?;-) trudno - to twoj problem , proponuje w takim razie nie czytac moich postow;-)) bo te twoje zale "jestes taka i inna" uwazam za dziecinade - ale rozumiem twoja potrezbe pisania do mnie i o mnie, nie jestes jedyna (patrz prezes;-)) "dzięki za komplement a Rzym też uwielbiam perly przed wieprze, nie? (chodzi o ciebie, podpowiem)" ;-)))) no wiesz sa ludzie przewrazliwienie - i wtedy wszystko sie zgadza: "perly przezd wieprze oraz uderz w stol a nozyce sie odezwa";-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×