Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merylkaaa

Widzialam dzisiaj Polke owinieta w hijab

Polecane posty

Prezes Wertyp w UK tez sa takie szkoly, ale to kwestia juz nauczycieli. co chca uczyc, ale i tak ciapka duzo sie nie nauczy ze wzgledu na ograniczenie umyslowe zawarte w ich genach. oni nawet kola by dzis nie mieli gdyby nie inne rasy" oj tam - biedny maly rasista;-))) "wszak ja też, i o spaleniu nie myslę przecie jako fanatyczka plęzyk ci się jącze, złotko" widze ze sprawa koscilkowa mocno siedzi w malej mi;-))) sama to zasugerowalas;-)) "ROR - pisz czy gruba jestes, czy taka szpetna po prostu. bo widze ze cie zabolal moj post..." kochanenki - tak zabolal ze az sie zgielam w pol;-)))))) jestem i gruba , i szptena i co tylko sobie zyczysz, btw - czy ty sie masturbujesz ze tak dociekasz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"merylkaaa Sutannicy to niezli biznesmeni... Hahahaha no nie moge, nie moge ze smiechu" milo mi - lubie w ludziach wywolywac usmiech;-)) "podsumowując: są niestety takie zakały na świecie, jak szeroko pojęci ciapaci, islamiści zwłaszcza trzeba unikać i jakoś z tym żyć" oraz malutcy zakompleksieni rasisci i rasisteczki;-)))) zwykle (choc nie zawzse) laczy sie to z fanatyzmem wzgledem innej sekty/ugrupowania religijnego - w dzisiejszym swiecie nikt nie lubi "konkurencji";-) "Nie wiem w co wierzysz, ale tolerancja nalezy sie kazdemu. Czy to katolik czy wyznawca islamu. Tobie tez sie nalezy" nie kazdemu - jest pewna nietolerancja narzucona prawem "Jednak pisanie o rozdziawionej gebie to sorry, ale chwyt ponizej pasa. Badzmy tolerancyjni, ale nie wulgarni i obrazliwi wzgledem siebie" kazdy odbniera swiat z wlasnej perspektywy - rozumiem ze mozesz sie ode mnie roznic poczuciem smaku oraaz estetyki - aczkolwiek wypowiedzi nie cofne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiesz o swojej potrzebie pisania do mnie i o mnie? skad w inteligentnej i kulturalnej ror sie takowa bierze? dodam jeszcze ze jestes ogromna hipokrytka. ciagle piszesz o tej dziecinadzie nie zauwazajac nawet jak bardzo sama jestes dziecinna. zarzucasz ludziom brak kultury a sama jej nie posiadasz. mozna wymieniac bez konca ale chyba szkoda zachodu.. jestem wyjatkowa masochistka ze czytam twoje posty i jeszcze na nie odpowiadam, az mi wstyd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Prezes Wertyp gruba i szpetna eh" aten dalej o mnie ;-)))) i dal;ej bez szans - nie ten poziom poczucia humoru;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
A kto to jest ta ROR? Nie mialam "przyjemnosci" pisac z tym dziwaldlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Zdesperowana Domowa Żona a co powiesz o swojej potrzebie pisania do mnie i o mnie? skad w inteligentnej i kulturalnej ror sie takowa bierze?" ja po prostu ci odpwoiadam - toz to istota forum;-)) czsaem sie ustosunkowywuje - ale nie pisze zajmuje sie szersza analiza twojej osoby - to to starzsnie nudne by bylo';-)) "dodam jeszcze ze jestes ogromna hipokrytka" aj aze twoja subiektywna ocena na moj temat wyraza jedynie twoja potzrebe dzielenia sie tym ze swiatem - moze w dziecinstwie bylas niewysluchana, co?;-)) dla ciebie moge byc i zoltym krasnalem;-)) "jestem wyjatkowa masochistka ze czytam twoje posty i jeszcze na nie odpowiadam, az mi wstyd " moze porozmawiaj wiec z psychologiem a nie ze mna, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] merylkaaa A kto to jest ta ROR? Nie mialam "przyjemnosci" pisac z tym dziwaldlem " m,asz racje;-)) na przyjemnosc ze mna to trzeba sobie zapracowac;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kazdy odbniera swiat z wlasnej perspektywy - rozumiem ze mozesz sie ode mnie roznic poczuciem smaku oraaz estetyki - aczkolwiek wypowiedzi nie cofne" Nie chodzi o cofniecie wypowiedzi, ale jako osoba chcaca dyskutowac powinnas sie liczyc z innymi. Raz piszesz o tolerancji, a za drugim razem sama sobie zaprzeczasz. I co do sadu: nikt cie pozywac nie bedzie:D Chodzi tylko o dyskusje, ktorej na dobra sprawe nawet nie umiesz opanowac. Ja ci pisze, ze masz swoje prawa by myslec tak i tak, ale nie nazywaj sie osoba tolerancyjna obrazajac cudze uczucia religijne, a ty tego nie rozumiesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizas ror, dajesz dzisiaj czadu! niestrudzona prawie jak syzyf :) "moze w dziecinstwie bylas niewysluchana, co?" a moze ciebie maz powinien porzadnie przerznac :) i tym oto optymistycznym akcentem koncze moja dzisiejsza dyskusje na kafe.. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie chodzi o cofniecie wypowiedzi, ale jako osoba chcaca dyskutowac powinnas sie liczyc z innymi. Raz piszesz o tolerancji, a za drugim razem sama sobie zaprzeczasz" ja nie napisalam niczego (pierwsza) o tolerancji - przyzwyczailam sie na tym forum ze ludzie dopowiadaja sobie cos (b.czseto klamliwie) przypisuja mi to a potem "zarzucaja". tak to mniej wiecej dziala;-)) " I co do sadu: nikt cie pozywac nie bedzie Chodzi tylko o dyskusje, ktorej na dobra sprawe nawet nie umiesz opanowac" to byla ironia z tym sadem;-)) i duuuzy skrot myslowy;))) "Ja ci pisze, ze masz swoje prawa by myslec tak i tak, ale nie nazywaj sie osoba tolerancyjna obrazajac cudze uczucia religijne, a ty tego nie rozumiesz" nie chodzi oto ze nie rozumiem (bo rozumiem) tyle ze sie z tym nie zgadzam - nie lubie jak mi ktos narzuca wlasne ramy tolerancji;/ ad samej tolerancji - to szero9ka dyskusja i nie na ten topik, ja nikogo nie obrazam - ale wiele osob czuje sie przeze mnie obrazanych, nie odpowidam za czyjes uczcucia, tylko za swoje czyny nie zmienie pogladow - tylko dla tego ze kogos obrazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moze w dziecinstwie bylas niewysluchana, co?" a moze ciebie maz powinien porzadnie przerznac" a ty jak zwykle wulgarna;-)) a moze wole kobiety, hm?;-)) a moze maze o jakims walijczyku ktory, uzywajac twojego poziomu ekspresjii werbalnej, by mnie "prze..nal" tak ze az bym sie wila w oragstycznym tancu i musiala ekstaze gasic mialkimi postami na forum, hm?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie chodzi oto ze nie rozumiem (bo rozumiem) tyle ze sie z tym nie zgadzam - nie lubie jak mi ktos narzuca wlasne ramy tolerancji;/" Nikt ci niczego nie narzuca:) "ja nikogo nie obrazam - ale wiele osob czuje sie przeze mnie obrazanych, nie odpowidam za czyjes uczcucia, tylko za swoje czyny" Piszac o "rozdziawionej gebie Jezusa"- cytuje Ciebie mogli sie poczuc katolicy obrazeni. O dziwo i mnie to zabolalo, bo jakby nie patrzec dziadkowie mnie w tej wierze wychowywali, a to, ze teraz mam inne poglady o niczym nie swiadczy. P.S: powiedz w sadzie o tej gebie ro ciekawe czy nie odpowiesz za obraze uczuc religijnych:P Mozna bylo to inaczej nazwac. nie zmienie pogladow - tylko dla tego ze kogos obrazaja I slusznie, pogladow nie zmieniaj. Zle ulegac wplywom i tego nie popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
"m,asz racje na przyjemnosc ze mna to trzeba sobie zapracowac" Dlatego uzylam slowa "przyjemnosc" w cudzyslowiu. Jesli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to zalecam powrocic do szkoly podstawowej. Sarkazmu tez nie widzisz? "ja nikogo nie obrazam - ale wiele osob czuje sie przeze mnie obrazanych" Przestan klamac. Owszem obrazasz innych. "nie zmienie pogladow - tylko dla tego ze kogos obrazaja" Mili panstwo, mamy do czynienia z wtornym debilizmem. To sie leczy :) Dobranoc. Acha ROR, milego monologu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdesperowana Domowa Żona w takim razie takiego ci wlasnie zycze" dzieki;-)) ze tez freud przemowil - i poszl;as w strone niespelniania seksualnego w swoich dywagacjach na moj temat;-))) "EwelinaEwa "nie chodzi oto ze nie rozumiem (bo rozumiem) tyle ze sie z tym nie zgadzam - nie lubie jak mi ktos narzuca wlasne ramy tolerancji;/" Nikt ci niczego nie narzuca" odnisolam sie do tego ze okreslilas kiedy moge sie nazywac osoba tolerancyjna a kiedy nie - mam w tym zakresie wlasna skale stad nie rozumiem po co mi to mowisz (skoro nie pytalam o towja opinie w tym zakresie) "Piszac o "rozdziawionej gebie Jezusa"- cytuje Ciebie mogli sie poczuc katolicy obrazeni. O dziwo i mnie to zabolalo, bo jakby nie patrzec dziadkowie mnie w tej wierze wychowywali, a to, ze teraz mam inne poglady o niczym nie swiadczy" ale to nadal twoj/wasz problem - bo to was boli - aniemoj - oto mi chodzilo, patrzysz tutajj przez pryzmat wlasnych doswidczen 9wychowania na kt sie powolujesz itd.) "P.S: powiedz w sadzie o tej gebie ro ciekawe czy nie odpowiesz za obraze uczuc religijnych Mozna bylo to inaczej nazwac" ja zdecydowlaam sie na taka wypowiedz i ja podtrzymuje - mozna bylo inaczej, ale jak chcialam wlasnie tak "I slusznie, pogladow nie zmieniaj. Zle ulegac wplywom i tego nie popieram" pelna zgoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sarkazmu tez nie widzisz?" nie - nie widze, widze natomiast drobna zlosliwosc (sarakazm to cecha ludzi wybitnych;) "Przestan klamac. Owszem obrazasz innych." spojrz powyzej;-) to twoja opinia - bardzo subiektywna wiec malo dla mnie znaczaca;-)) "Mili panstwo, mamy do czynienia z wtornym debilizmem. To sie leczy" pwoiedziala co wiedziala;-)) "Dobranoc. Acha ROR, milego monologu " sama probowalas uczynic z tego dialog;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale to nadal twoj/wasz problem - bo to was boli - aniemoj - oto mi chodzilo, patrzysz tutajj przez pryzmat wlasnych doswidczen 9wychowania na kt sie powolujesz itd.)" Zgadzam sie i bylabym nie szczera gdybym ci racji nie przyznala. Mnie nie obrazasz ani moich uczuc religijnych, bo ja katoliczka nie jestem. Zabolalo mnie jedynie wspomnienie wychowania mnie w tej wierze- uczucie subiektywne. "ja zdecydowlaam sie na taka wypowiedz i ja podtrzymuje - mozna bylo inaczej, ale jak chcialam wlasnie tak" Masz prawo do tego, ale mozna bylo bardziej kulturalnie, prawda? Takze osoba kulturalna nie jestes:P "pelna zgoda" Tak, pelna:) Ja w przeciwienstwie do Ciebie jestem i kulturalna i tolerancyjna. Nie obrazam innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ze tez freud przemowil - i poszl;as w strone niespelniania seksualnego w swoich dywagacjach na moj temat" to byl zart majacy na celu rozladowanie "napietej" atmosfery miedzy nami. zauwaz, ze o tym niespelnieniu to sama napisalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
ROR, nie znam pojecia sarakazm... nie wiem co to jest i nie operuje twoim slownictwem. Moze mi wylumaczysz slowo "sarakazm".? Za to znam pojecie "sarkazm", z ktorym ty, drogie dziecko masz problem. Ale to nie moja wina, zes nie wyedukowana. No i przestan mi przesylac usmieszki/buzki w kazdym poscie. Ja lesba nie jestem, ja mezatka , wiec sorry, wrong address my dear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Aj, napisalam "niewyedukowana". Mialo byc "niekumata", bo ROR do edukacji to raczej daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z calym szacunkiem ROR na pewno jest wyedukowana wiec oduscmy sobie jakies wzajemne obrazanie, bo to nie jest w porzadku przy normalnej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Wyedukowana? Prosze cie, Ewelino, nie rob smiechu. To jakas frustratka, ktora nie ma nic konkkretnego do powiedzenia. I jak ta jej "edukacja" sie wybila w UK? Ilu panow ( badz pan) ROR juz obrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
A teraz ide juz spac. Nie mam czasu ani ochoty pisac z jakas samotna baba, ktorej sie nudzi po nocach i szuka kompaniji do dyskusji. Ja mam rodzine. Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i frustratka, ale nie oceniajmy jej edukacji, nic o niej nie wiemy choc owszem sama o niej wydalam na innym temacie opinie:P Ale o edukacji nie wypowiadajmy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmoru
merylka prezentuje ten typ ludzi w UK, którzy byli nikim w Polsce, bez wykształcenia, kultury i inteligencji. Za granicą jednak dupy i mordy im urosły, bo pomimo tego, że zarabiają najniższą krajową, to jest to i tak dużo w porównaniu do polskich zarobków. A to, że kobieta się zawstydziła, to mniemam, że zaskoczyła ją zbytnia bezpośredniość i wiochę jaką zrobiła kasjereczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmoru
heehe rodzinę ma, dobra wymówka na brak argumentów. Szkoda, że dopiero o tej porze przypomniała sobie o tej ,,rodzinie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
O, czesc ror z pomaranczowego nicku :) Wiesz, jest sobota, siedzimy w domku i popijamy Malibu, coz w tym dziwnego? Brak argumentow? Ale na co? kogo? komu i czemu? Bo ja tu nie widze zadnej konkretnej odpowiedzi tylko jakies bablanie 3 po 3 jak przekupka sprzedajaca cebule. I od kiedy to odezwanie sie do Polki we wlasnym jezyku jest wiocha? Codziennie spotykam jakichs Polakow i kazdy milo sie usmiechnie i powie "Dzien dobry" itd. Ta sie zawstydzila, bo to wstyd byc muzulmanka z Polski, w dodatku nieumiejaca rozmawiac po angielsku, nawet do swoich kolorowych dzieci :/ Rzeczywiscie, masz racje. Na przyszlosc w ogole sie nie odezwe do "tego czegos", bo to wstyd. No i na koniec jeszcze jedno. Wali mnie to i mam to gleboko gdzies w moim zadku co o mnie myslisz. Mam prawo do wlasnej opinii. nie lubie muzulmanow, bo to sa ludzie bez zadnych zahamowan i kultury. Wnosza tylko syf do Europy. Ale jeszcze bardziej nie lubie Polek, ktore dla jakiegos Araba zakladaja szmaty i nazywaja sie muzulmankami. Jak tak dalej pojdzie to i my w Polsce bedziemy mieli ten syf co w UK, wlasnie przez te dupodajki Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to byl zart majacy na celu rozladowanie "napietej" atmosfery miedzy nami. zauwaz, ze o tym niespelnieniu to sama napisalas" moim zdaniem - nie ma zadnej napietej atmosfery, ja nie lapie twoich zartow , a ty moich (mowiacych o niepelsnieniu) itd;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Masz prawo do tego, ale mozna bylo bardziej kulturalnie, prawda? Takze osoba kulturalna nie jestes" to sobie dopwiedzialas akurat;-) natomaist pisalm gdzies wyzej ze zawsze staram sie dopasowac ton wypoeidzie do rzomowcy - stad taki dobor formy,chetnie ci wytlumacze nawet jelsi na ogol tlumacza sie tylko winni;-) "Tak, pelna Ja w przeciwienstwie do Ciebie jestem i kulturalna i tolerancyjna. Nie obrazam innych" a to juz bardzo dziecoinna wypowiedz na zasdzie "ja jestem taka i owak" a ty "taka i smaka";-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×