Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merylkaaa

Widzialam dzisiaj Polke owinieta w hijab

Polecane posty

Gość iuei3ue3e3
Co co otyłości o której piszecie tu- to Arabowie mają w kulturze podziw dla osób grubych, tam gruba kobieta uchodzi za atrakcyjną. Wiaże się z to z niskim poziomem zycia, niedoedukowaniem, tam osoba gruba uchodzi za bogatą, stojąco wysoko na drabinie społecznej.... Mają tam zwyczaj b. tłustego jedzenia, wiele osób zyje w nędzy i ich nie stac żeby się objadac i byc grubym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asgtfrhyu
ja tez bym miala biede jakbym sie caly dzien modlila a nie pracowala .takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wszystkie religie wg mnie to opium dla ludu, ale islam jest szczególnie głupi" moim zdaniem poziom "opium" jest bardzo porownywalny;-))) "Moja orientacja seksualna? Dziewczyno, o czym ty belKocesz?" o tym ze polasilas na wypowiedz pt "a ja mam meza i rodzine i nie jestem lesbijka" w ktoryms poscie;-) "To ty napisalas Zdesperowanej Zonie, ze moze lubisz kobiety, wiec wybacz, to ty masz problem ze swoja orientacja a i z tego co widze, z psychika" nie ni napisalm - ze lubie kobiety. tylko ze zdesperowana zona nie moze byc pewna jaka jest moja orientacja - to jest subterlna roznica ktora subtelni ludzie zrozumieli;-)) ty najwyrazniej nie;-) a o orientacji nie bede z toba rozmawiac - bo pewnie reprezentujesz tak ograniczone poglady jak w przypadku przytnaleznosci skeciarskiej;-) "Bylas molestowana w dziecinstwie?" a ty ?;-)) bo widze Freud przemowil;-))) "O, panna sie nauczyla jednego zdania po angielsku i ciagle je powtarza, we wszystkich watkach, w prawie kazdym poscie. Super." najwyarzniej zazdroscisz skoro tak przykuwa to twoja uwage;-)))) "Doceniam to, ze Polki w koncu zaczely uczyc sie angielskiego i na tym etapie potrafia powiedziec "as easy as it is". Wowwww" anpislam gdzies ze jestem polka?;-) znowu sobie dos[piewalas - czy jak ktos zna angielski to jest automatycznie angielka?;-) prosta ta twoja percepcja swita;-)) no ale kazdy dostosowuje do wlasnego poziomu;-)) "ROR to ze dalas zamoczyc ciapatemu, to nie znaczy,ze mozesz sie dowartosciowywac na forum w taki sposob" widze ze moje zycie seksualne ciagle cie kreci ;-)) masturnbujesz sie gdy to piszesz?;-))) "Zajmij sie lepiej swoim ciapakiem i swoim islemem, tylko nie przychodz z placzem za jakis czas do Polski jak cie ciapek zostawi" slodziutka jestes w swojej naiwnosci, koteczko;-))) "Mala Mi, bylam w Dubaju w zeszlym roku. Piekne miasto, w glownym Architektura zapiera dech w piersiach, krajobraz, hotele, meczety..bajka normaln" dubaj robi wrazeniejedynie , moim zdaniem, na tych ktorzy malo podrozowali poza cywilizacje zachodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuei3ue3e3
Kupa mojej rodziny mieszkała po parę lat w Libii, na kontraktach,głównie budowlanych. I z tego co opowiadali, Arabowie uchodza za leniwych, tylko tu jest sprawa kilmatu, jak temperatura w słońcu np. 80 stopni, to cięzko cokolwiek robic. Warto tez zauwazyc, że im blizej równika tym bardziej "dzika" mentalnosc u ludzi. Np. Włosi, są znacznie bardzien temperamentni od nas, podobnie dawna Jugosławia, GRecja... Arabowie tłuka sie od setek lat, taka popieprzona mentalnosc, chyba przez klimat. Własnie dlatego mają wielożeństwo, bo faceci ginęli we wojnach, i potem często na jednego przypadała wiele kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuei3ue3e3
Jedno co mnie strasznie śmieszy jak oglądam te ich stroje- to faceci chodzą w takich długich białych, w sumie na palące słońce to niezłe rozwiązanie. A kobietom dają czarne- kurwa, jak w tym wytrzymac w 80 stopniach??? To chyba kolejny przejaw sadyzmu wobec kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fghxfhxfghcfghcfghgf brawo dla autorki, popieram w 100%, dziwie sie ze tak duzo ludzi ich broni, nie rozumiem dlaczego" dlaczego mnie to nie dziwi - ze niektorzy "nie rozumieja";-)))) " nienawisc do nich jest uzasadniona" tak na marginesie - jestes moze katoliczka?;-) " a te kobiety ktore z nimi sa , to totalne bezmozgowce" moim zdaniem "totalne bezmozgowce" to te kt nie moga zniesc wyborow innych - as easy as it is;-))) "jeszcze dzisiaj rozmawialam z moim mezem o tym, nie jestesmy zadnymi rasistami, ale oni nie powinni mieszkac w Europie" hahahah ;-))) nie zkadze nie ejstescie malutkimi zakomplksionymi rasistami;-))) "Co co otyłości o której piszecie tu- to Arabowie mają w kulturze podziw dla osób grubych, tam gruba kobieta uchodzi za atrakcyjną" a indianie lubia kobiety z krotkimi nogami - no widzisz swiat jest roznorodny;-))))) zadziwiajace co nie?;-)) nie wszedzie obowiazuje super model anorektyczki;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka wiosenna
zamijcie sie swoim zyciem, co Wam do tego, tylko krytykujecie, a moze czas spojrzec w lustro:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuei3ue3e3
ROR- załosna jesteś, rozumiem że siłujesz się na tzw. cięte riposty, ale argumentów ci kompletnie brak. TO nieprawda, że u nas jest uwielbienie dla anorektyczek. Większosc osób lubi szczupłe, ale normalnie wyglądające kobiety, poza tym to u nich nie tyle róznorodnosc kultury ale zwykłe zacofanie. Kiedyś u nas było podobnie, ok. 500-600 lat temu, osoba gruba uchodziła za budzącą szacunek, majętną, kobiety w niedziele wychodząc zakładały na siebie wszystkie spódnice jakie miały.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Arabowie uchodza za leniwych, tylko tu jest sprawa kilmatu, jak temperatura w słońcu np. 80 stopni, to cięzko cokolwiek robic. Warto tez zauwazyc, że im blizej równika tym bardziej "dzika" mentalnosc u ludzi. Np. Włosi, są znacznie bardzien temperamentni od nas, podobnie dawna Jugosławia, GRecja..." warto sie otworzyc na innosc a ni eja negowac, mnie np. zaskoczylo ze w chinach na stacji metra - najpierw ludzie wchodza 9w godzinach szczytu) i od srodka "wypychaja" tych kt chca wysiasc, - to jest inaczej niz w kulturze zcahodniej - ale tez i chinczycy maja jedna z najogromniejszych miast na swiecie i tam tenb syetem przy takim yloku sprawdza sie lepiej i szybciej caly proces trwa, po co wiec negowac innosc? "A kobietom dają czarne- k**wa, jak w tym wytrzymac w 80 stopniach??? To chyba kolejny przejaw sadyzmu wobec kobiet..." dobre;-)))) i islam i chrzesciajnstwo gloryfikuje plec meska - zawsze mnie wiec dziwilo ze kobiety przynaleza do tych religii, widocznie same o sobie zle mysla i sadza ze zasluguja na takie traktowanie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR- załosna jesteś, rozumiem że siłujesz się na tzw. cięte riposty, ale argumentów ci kompletnie brak" tracisz czas piszac do mnie co o mnie sadzisz, ale jesli lubisz to oki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuei3ue3e3
warto sie otworzyc na innosc a ni eja negowac, ja naprawdę lubię innosc, tylko ze Arabowie- w zasadzie chodzi mi tu wyłacznie o ich skrajny sadyzm wobec kobiet- bo ja inaczej tego nie umiem nazwac- budza we mnie przerazenie i obrzydzenie. Dla mnie to nie jest już kultura- to wynaturzenie. Kraje Arabskie się wprawdzie mocno różnią, ale to czego się nasłuchałam o Libii... W jednym szpitalu co pracowała moja ciotka, jedna osoba z personelu wyszła nieodpowiedzialnie poza teren szpitala zeby wyrzucic smieci. Przejezdzała... policja libijska. Pozyczyli sobie te kobietę i ją gwałcili 3 dni. Potem byli łaskawi podrzucic w powrotem w to samo miejsce. W zach. Libii to Arabki nawet nie mogły jadac w męzem, przebywały zawsze razem kobiety, i razem- mężczyzni. Jak do kobiety przychodził maz to już zaczynała się rozbierac. Arabki tam nawet kiepsko mówily po arabsku - tzn. gorzej niż faceci, one z męzem nie rozmawiały raczej. Ja bym tez islamu nie porównywała do chrzescijaństwa, wg islamu kobieta nie ma duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Ech ror, nie masturbuje sie, az tak mnie nie grzejesz. I ty tak ciagle o tej masturbacji do kazdego, zadziwiajace, co glodnemu chleb na mysli? Jesli jestes taka niewyzyta to idz do swojego ciapka, nimfomanko. "slodziutka jestes w swojej naiwnosci, koteczko" Prawda w oczy kole co nie? "anpislam gdzies ze jestem polka" Masz racje, polka nie jestes, bo dalas zamoczyc ciapatemu, wiec jestes zwykla szmata. "dubaj robi wrazeniejedynie , moim zdaniem, na tych ktorzy malo podrozowali poza cywilizacje zachodnia" Rozumiem ze na tobie wrazenie robia Afganistan oraz hijaby i burki? Wspolczuje matce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko ze Arabowie- w zasadzie chodzi mi tu wyłacznie o ich skrajny sadyzm wobec kobiet- bo ja inaczej tego nie umiem nazwac- budza we mnie przerazenie i obrzydzenie" ja mysle ze oni to robia w sposob bardzij widoczny niz inne religie - ale czy bardziej okrutny to nie wiem, to tak jakbuy porownywac ktore dziecko mialo gorzej: bite, molestwowane czy psychicznie zastraszane;/ " Libii to Arabki nawet nie mogły jadac w męzem, przebywały zawsze razem kobiety, i razem- mężczyzni. Jak do kobiety przychodził maz to już zaczynała się rozbierac" ja kiedys bylam na ktolickim slubie w pl , ii tam zona slubowala m.in. zeby bog jej dopomogl dbac o ognisko domowe, a maz zeby bog mu dopomogl byc wiernym (jakas taka formulka byla;-) - czyli chyba przeoczyli opcje ze np. laska tez moze byc niewierna?;-) dosc zabwane to bylo;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"merylkaaa Ech ror, nie masturbuje sie, az tak mnie nie grzejesz" skoro az tak nie - to znaczy ze troche cie grzeje;-))) nie zeby mi na tym zalezalo - po prostu usmiecham sie bo spr sie to co pwoiedzialam, skoro tak bardzo odnosilas sie do watkow erotycznych z mojego zycia (piszac m.in. cytuje z pamieci "ze dalam zamoczyc ciapatemu"itd.;-))) "I ty tak ciagle o tej masturbacji do kazdego, zadziwiajace, co glodnemu chleb na mysli? Jesli jestes taka niewyzyta to idz do swojego ciapka, nimfomanko" widze ze masz ograniczenia w sferze selsaulnej - co masturbacja cie przeraza - wiesz mozna sie tez mastrurbowac wzajemnie;-))) ciebie natomaist widzez ze nie mozebnie neka mysl na temat koloru penisa kt odwiedza moja pochwe;-) "slodziutka jestes w swojej naiwnosci, koteczko" Prawda w oczy kole co nie?" ty piszesz swoje zale i takie tam - takie to dziecinno-infantylne ze az slodkie;-)) dobrze jest pielegnowac dziecko w sobie;) "Masz racje, polka nie jestes, bo dalas zamoczyc ciapatemu, wiec jestes zwykla szmata" ulzyj sobie zlotko - Ul--ZY--J natychmaist - zlosci niie nalezy kumulowac;-)) ale hja grzeje to moje zycie skesualne - zdaaje pyanie, odpowieda na nie, podwaza odpowiedz i obraza - tupotem biednego niewysluchanego dzieciaczka - toz to nawet ma swoj urok;-) "Rozumiem ze na tobie wrazenie robia Afganistan oraz hijaby i burki? " nie nie rozumiesz i nie zrozumiesz ;-)))) ale mozesz fantazjowac dalej;-))) "Wspolczuje matce" a ksad wiesz ze masz komu wpsolczuc - pewna jestes ze moja mama nie zmarla na raka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizdeusz
ta ROR jest chyba chora na głowę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
No nie...po tym ostatnim zdaniu ror stwierdzam, ze ona ma powazne zaburzenia psychiczne wraz z zaburzeniami seksualnymi. nic dziwnego ze tylko kafeteria jej pozostala, by wylac swoje zale. Ach ten anonimowy internet pelen dziwakow i dziwaczek... ror, szkoda mi ciebie, bo ty porzebujesz leczenia medycznego. Koncze z toba twoje dziecinne cytaty, jestes chora na glowe, ziajesz nienawiscia do katolikow (co zreszta jest normalne u muslimow przeciez), piszesz niechlujnie tak ze tego nie da sie czytac. Mam 26 lat, wiec nie nazywaj mnie dzieckiem, za to poziom ktory ty reprezentujesz jest nizszy niz zero. Po prostu masz wyprany mozg przez ciapatego. Bez odbioru, zreszta i tak nikt juz z toba nie chce dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurqaaaaaa
:D merylka ty glupie dziecko jestes naprawde,pyskowac tylko potrafisz , w dodatku na marnym poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Dziekuje za twoje wypracowanie na moj temat. A teraz proponuje udac sie z owym wypracowaniem do Bravo Girl, ewentualnie do Swiata Kobiety. Moze to wydrukuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurqaaaaaa
no masakra...jak mowi doda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja slyszalam....
e tam u tych Arabow tak nie jest zupelnie np.slyszalam ze w tych bogatych rodzinach to corki sa wyksztalcone, po studiach, mowiace kilkoma jezykami...i jesli wychodza juz za maz to tylko za kogos majetnego z ich sfer kto ma im zapewnic wysoki poziom zycia.I ze sa traktowane jak ksiezniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
zordonowka poczytaj jej wypociny, posmiejesz sie przy niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i dochodze do wniosku, ze w jakim temacie by sie nie wypowiadala, ciagle powtarza to samo, te same teksty, te same powiedzonka, to chyba jakis bot jest a nie czlowiek, ta ROR ;/ tyle, ze nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR jest chora psychicznie, jest dziwna. ma taka toksyczna aure. co do tematu, to ja musze zaznaczyc ze i ateisci z tych krajow kaza nosic chusty swoim. generalnie zasada jest taka, wszystko byle nie konwersja na inna religie. chusty nie sa zreszta z Islamu a z tradycji. to nie ten Koran a ich genetyczne predyspozycje i mentalnosc powoduje. po prostu taka rasa. murzyne tez tluka swoje na potege, a przeciez pelno tam innych wyznan, czy bez wyznan. w Afryce,i krajach ciapkow - bicie kobiet nie jest zle, tak po prostu sa wychowani, nie umieja panowac nad soba. tak samo te zaczepki na ulicy. te polki one ich sluchaja, sa ich niewolnicami, albo z desperacji, albo dla kasy. polki to czesto moga tylko przez wyro cos osignac na emigracji i dlatego chwytaja sie brudasow, ktorzy czesto maja kase. z polakiem to ciezko w UK miec zycie na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
zawsze miozna je gdzies wklei w worda a potem copy, paste na kafeterii :) No ale tak jak napisalam wczesniej, to choroba psychiczna. jest tutaj jeszcze jeden uzytkownik, oprocz ror, ktory wkleja ciagle ten sam tekst, w kazdym nowym topiku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Prezes moj maz jest Polakiem i jakos zyjemy normalnie. Moze nie w palacu, ale jestemy szczesliwi, mamy oszczednosci. Maz planuje otworzyc wlasny biznes, ja tez, bo po studiach wyjechalam do uk, zeby wlasnie zaoszczedzic na wlasny interes. Takze jak widzisz mozna zyc razem szczesliwie z NORMALNYM Polakiem. Nie trzeba sie pchac do lozka ciapatym, a potem obwijac w hijaby i rodzic kolejne dzieci. Niestety, Polki sa z tego slynne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Zdesperowana skad jestes? Bo ja z Birmingham i tutaj jest takich Polek mnostwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu gdzie ja mieszkam tez polki wola polakow jednak :P na zachodzie trzeba liczyc sie z tym, ze mozna trafic np. do pracy z muzulmaninem. moim zdaniem wystarczy nie smalic do niego cholewek, miec zdrowe, dyplomatyczne podejscie. jak on widzi, ze nie jestes podatna na jakies glupawe flirty, to nawet nie bedzie probowal. a jak jedna taka z druga polka od razu zobaczy ciemne wlosy i hihi haha no to oni lapia okazje.... ja pracowalam z muzulmaninami i zawsze mialam do nich dystans a oni do mnie, zadnych glupich zartow, flirtow, podtekstow i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×