Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merylkaaa

Widzialam dzisiaj Polke owinieta w hijab

Polecane posty

"merylkaaa ROR, nie znam pojecia sarakazm... nie wiem co to jest i nie operuje twoim slownictwem. Moze mi wylumaczysz slowo "sarakazm".?" czepiiasz sie lieterowek ;-)) a ze nie operujesz takim samym slownictwem - to zauwazylam;-)) "Za to znam pojecie "sarkazm", z ktorym ty, drogie dziecko masz problem. Ale to nie moja wina, zes nie wyedukowana" po prostu chcialabym, moze wolabys, uchodzic za osobe sarkastyczna niz za zwyklego zaczepiacza - as easy as it is;-)) "No i przestan mi przesylac usmieszki/buzki w kazdym poscie. Ja lesba nie jestem, ja mezatka , wiec sorry, wrong address my dear" nie - nie przestane, nie szanuje prosb od niegrzecznych ludzi ;-)))))))))) a twoje preferencje seksualne to moze powinnas wyznac komus kto jest zainteresowany - potencjalnie by byl, hm? bo widac brakuje ci takiej osoby, a mnie twoj stan cywilno-prawno-seksualny kompletnie nie inmteresuje;-))) "merylkaaa Aj, napisalam "niewyedukowana". Mialo byc "niekumata", bo ROR do edukacji to raczej daleko..." i dalej probujesz prowadzic 'dialog" ze mna - pomimo ze udawalas ze zalezy ci na moim monologu?;-)) to na nawet nie ejst wyrafinowane;)) "z calym szacunkiem ROR na pewno jest wyedukowana wiec oduscmy sobie jakies wzajemne obrazanie, bo to nie jest w porzadku przy normalnej dyskusji" ja naprawde nie obrazam i nie staosuje startegii przekupek z bazaru "za bo ty..." , "a bo ja...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to sobie dopwiedzialas akurat natomaist pisalm gdzies wyzej ze zawsze staram sie dopasowac ton wypoeidzie do rzomowcy - stad taki dobor formy,chetnie ci wytlumacze nawet jelsi na ogol tlumacza sie tylko winni" winna nie jestes wiec nie masz co sie tlumaczyc, bo mowiac szczerze- masz prawo do wlasnego zdania i przekonan. Tu nie ma winy. Co do poziomu rozmowcy to wypraszam sobie:P O ile tyczylo to mnie. "a to juz bardzo dziecoinna wypowiedz na zasdzie "ja jestem taka i owak" a ty "taka i smaka" Nie, to na zasadzie, ze piszesz o gebie kogos kogo ludzie uznawaja za syna Boga. Nie szanujesz ich religii i wiary. Takie sa fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, dziewczyny, czy wy naprawde nie umiecie rozmawiac kulturalniej? Po co te wszystkie wyzwiska? Co do polskich muzulmanek. Nie popieram, ale nic mi do tego. Kazdy ma swoje wlasne zycie. Ja mam swoje, one maja swoje. Dopoty zadna z nich mi na odcisk nie nadepnela, to nic mi do tego. Osobiscie nie znam zadnej Polki, ktora przeszla na islam, ale widzialam kilka w sklepie/na ulicy. Rozmawialy po polsku, a jedna nawet miala cala twarz zakryta. Pytanie tylko, po co one to robia? My, katolicy, chyba tak naprawde nigdy tego nie zrozumiemy. Moze to i nawet lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"merylkaaa Wyedukowana? Prosze cie, Ewelino, nie rob smiechu" fajny kolokwializm - "robic smiech";-))) "To jakas frustratka, ktora nie ma nic konkkretnego do powiedzenia. I jak ta jej "edukacja" sie wybila w UK?" no dalej poobrazaj - bo tylko tyle potrafisz;-)) widze ze mamy "geniuszke" kt zna - dwa panstwa na swiecie: pl i uk;-)) "Ilu panow ( badz pan) ROR juz obrobila?" a jednak masz swintuszko jakies zapedy lesbijskie - skoro tak dociekasz szczegolow z mojego pozycia intymnego;-)))))) bedziesz sie masturbowac w trakcie czytania?:-)) "A teraz ide juz spac. Nie mam czasu ani ochoty pisac z jakas samotna baba, ktorej sie nudzi po nocach i szuka kompaniji do dyskusji. Ja mam rodzine" i wyszly kompleksy;-))) poza tymprzypominam o zjawisku sterf czsaowych - nie kazdy kotus (czyzby jak ty?;-)) pisze nocami;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moze i frustratka, ale nie oceniajmy jej edukacji, nic o niej nie wiemy choc owszem sama o niej wydalam na innym temacie opinie Ale o edukacji nie wypowiadajmy sie" nareszcie ktos bez kompleksow;-) "merylka prezentuje ten typ ludzi w UK, którzy byli nikim w Polsce, bez wykształcenia, kultury i inteligencji. Za granicą jednak d**y i mordy im urosły, bo pomimo tego, że zarabiają najniższą krajową, to jest to i tak dużo w porównaniu do polskich zarobków" prosze jak kafeteria odslania co kogo i jak boli i uwiera;-))) a czy to nie sama autorka wyjechala do uk by pracowac w charakterze kasjerki?:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O, czesc ror z pomaranczowego nicku" jakas obsesbje "ataku" panna ma;-)))) "Wiesz, jest sobota, siedzimy w domku i popijamy Malibu, coz w tym dziwnego? Brak argumentow? Ale na co? kogo? komu i czemu?" alez nic dziwnego - sa ludzie kt w sobote lubia sie nawalic;-))) zwlkaszcza po calym tyg ciezkiej fizycznej pracy - a potem sie okazuje ze nie maja o czym ze soba gadac to koncza w necie;-))) " Ta sie zawstydzila, bo to wstyd byc muzulmanka z Polski" tak samo jak katoliczka, co nie?;-)) ani mniejszy ani wiekszy "wstyd";-) "nie lubie muzulmanow, bo to sa ludzie bez zadnych zahamowan i kultury. Wnosza tylko syf do Europy" swai jest pelen zakompleksionych rasistow - bo pewnie nie wiodzisz roznicy meidzy arabem a muzulmaninem, wiec nie jestes samotna;-)) "Ale jeszcze bardziej nie lubie Polek, ktore dla jakiegos Araba zakladaja szmaty i nazywaja sie muzulmankami. Jak tak dalej pojdzie to i my w Polsce bedziemy mieli ten syf co w UK, wlasnie przez te dupodajki Polki" niektorzy maja "syf" we wlasnych mozgownicach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lille mis...
Ona przeszla na islam. A czemu to on nie przeszedl na chrzescijanstwo ?? No wlasnie. Bo nie moze. Ja mieszkam w Skandynawii i tu tez sa konwertyci z islamu na chrzescijanstwo i sa niestety przesladowani przez " pobratymcow" - taka to fajna religia. Nie mam zadnego szacunku. I taka polka bez zrozumienia laduje sie w cos takiego. No litosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dziewczyny wzajemnego obrazania sie. ROR, nawolujesz do tolerancji, fajnych wypowiedzi i tak dalej. Ale sama wysmiewasz sie z czyjejs pracy, tak jak autorki tematu, ktora podobno pracuje na kasie. No i co z tego? Czy to jakas hanba pracowac na kasie? Sa kobiety, ktore siedza za granica tylko na benefitach i nie znaja slowa praca. Nie lubie wzajemnego obrzucania sie blotem ani wysmiewania sie kto gdzie pracuje i ile zarabia. To nie wasza sprawa. Rozumiem, ze tu na kafeterii siedza same doktorantki, z ciepla posadka w jednej z najwiekszych firm w UK, zarabiajace okolo 7000 na miesiac, tak? No ludzie, wlacza sie wam typowa "polskosc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
No wlasnie, dlaczego on nie przeszedl na chrzescijanstwo? Bo za porzucenie islamu grozi kara smierci. Tak oto ta "religia pokoju" sie prezentuje. ROR, powtorze ci po raz enty, ze nie jestem kasjerka. Pracuje w sklepie, w dziale home and leisure. Jednak jesli kolezanki z kasy potrzebuja pomocy bo jest spora kolejka, to wchodze na kase, np. na godzine. Nawet manager jest czasem na kasie. Przeciez musimy sobie wzajemnie pomagac, ale co ty mozesz o tym wiedziec... Ty pewnie nigdy w zyciu nie pracowalas, jeno beneficiara tak? Gratuluje zatem. Dotarlo wreszcie do ciebie na czym polega praca w retail czy mam ci jeszcze raz wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryp Osle Ryp
Taki tu kociokwik chamstwa i prymitywu za i przeciw, ze chyba jest ksiezyc w pelni. Wyroznienie za plugawe i chamskie odzywki w tej zidiocialej dyskusji dostaje ROR :-O. Co za plugawa i namolna gnida :-O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też widuje Polki w hijab, mam swoje zdanie na ich temat tak samo jak o religii ogólnie ale jakoś nigdy nie pomyślałam żeby robić z tego sensację na forum hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadaszga
Prezes Wertyp "w UK tez sa takie szkoly, ale to kwestia juz nauczycieli. co chca uczyc, ale i tak ciapka duzo sie nie nauczy ze wzgledu na ograniczenie umyslowe zawarte w ich genach. oni nawet kola by dzis nie mieli gdyby nie inne rasy." Hahahaha :D:D:D:D Kolo zostalo wynalezione w Azji :D:D:D To my nie mielibysmy dzis kola, gdyby nie ich rasa :D:D:D:D To w Azji wlasnie rozwinely sie takie nauki jak matematyka, astronomia, medycyna. W Azji powstal pierwszy zbior praw, spisanych i uporzadkowanych. Pierwsze systemy irygacyjne, kanaly powstawaly w Azji. Podsumowujac (tak krotko bo miejsca brak) takie wynalzki jak kolo od wozu, kolo garncarskie, tzw: zuraw, zegar sloneczny, system dziesietny, budowa wodociagow, rozwoj matematyki, braz (czyli stop miedzi i cyny), podzial roku na 12 miesiecy, rozwoj medycyny, wynalezienie strzemion i siodla (ulatwiajacych jazde na koniu), jedwab, porcelana, proch strzelniczy, papier, sejsmograf (!!), druk.....i wiele, wiele innych to wynalazki ludow Azji :D Zawsze bylam przekonana, ze rasizm bierze sie z malej wiedzy ogolnej, malej wiedzy o swiecie a co za tym idzie strachu przed nieznanym - zamiast poznac, prosty umysl woli opluc i uciec :D Ba, nie wiem czy wiecie ale islam i katolicyzm sa bardzo do siebie podobne. Obie religie sa religiami monoteistycznymi, obie maja wiare w pieklo, obie uznaja Jezusa. Koran (swieta ksiega islamu, slowo Boze, dla muzulmanow jest tym, czym dla katolikow Biblia) uznaje nauczanie Jezusa i boskie natchnienie jego slow, opisuje ukrzyzowanie i zmartwychwstanie Jezusa. Aha....nie wiem czy wiecie ale termin "muzulmanin" w Koranie odnosi sie nie tylko do wyznawców religii muzułmańskiej, lecz do wszystkich, którzy „poddali się woli Boga. Koran również określa Abrahama i Jezusa jako muzułmanów :D Kosciol Katolicki w swojej dlugiej historii ma wiecej ciemnych stron szerzenia wiary niz tych jasnych. Wojny krzyzowe, swieta inkwizycja to sa tysiace umeczonych istnien ludzkich w imie wiary i w imieniu Boga. Ba, dzisiaj nawet KK narzuca w niektorych krajach swoja jedyna sluszna ideologie. Sa kraje, gdzie finansowanie KK jest narzucone wszystkim obywatelom, niezaleznie od wyznania, sa narzucone pewne prawa, rowniez osobom niewierzacym. Ciasnota umyslowa co pniektorych nie przestaje mnie zadziwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsiashh
To że islam wywodzi się z chrześcijaństwa to wie każdy chyba. Bardzo podobny jednak jeszcze glupszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co do poziomu rozmowcy to wypraszam sobie O ile tyczylo to mnie." nie, nie dotyczylo.mialam na mysli poziom wypowiedzi (chyba) autorki "Nie szanujesz ich religii i wiary. Takie sa fakty." to twoja opinia a nie fakty:-)) przeciez szacunek nie moze sie realnie "zdarzyc" to tylko emocja;-) natomiast autorka wypowiadala sie wulgarnie o innej religii - wiec odpowiedzilam w podobnym tonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fairy5 Boze, dziewczyny, czy wy naprawde nie umiecie rozmawiac kulturalniej? Po co te wszystkie wyzwiska? Co do polskich muzulmanek. Nie popieram, ale nic mi do tego. Kazdy ma swoje wlasne zycie. Ja mam swoje, one maja swoje" pelna racja "Pytanie tylko, po co one to robia? My, katolicy, chyba tak naprawde nigdy tego nie zrozumiemy. Moze to i nawet lepiej" tak samo jak inne osoby nie zrozumieja po co katolicy przez godzine stoja w kosciele - aczesto "ich" i "wasze" powody sa dokladnie takie same - rozni was glownie o obrzedowosc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fairy5 ROR, Jestes muzulmanka?" ja juz w tym watku wypowiedzialam sie na temat mojej religii, nie lubie sie powatrzac;/ "Ona przeszla na islam. A czemu to on nie przeszedl na chrzescijanstwo ?? No wlasnie. Bo nie moze" racja. natomiast ich sprawa. " taka to fajna religia. Nie mam zadnego szacunku. I taka polka bez zrozumienia laduje sie w cos takiego. No litosci!!!" moim zdaniem to lepsze niz przyklekiwanie na kolanko przed krzyzykiem;-)) "Nie rozumiem dziewczyny wzajemnego obrazania sie. ROR, nawolujesz do tolerancji, fajnych wypowiedzi i tak dalej. Ale sama wysmiewasz sie z czyjejs pracy, tak jak autorki tematu, ktora podobno pracuje na kasie" nie nawoluje/nie apeluje - nie lubie zmieniac ludzi. ale nie popieram wulgaryzmu - i przewaznie to okazuje. nie wysmiewam sie - natomiast trzymajmy sie faktow - autorka pracuje na kasie (i tylko tyle napisalam) nie napislam ze jest "taka i owaka" BO pracuje na kasie. dla mnie czyjas droga zawodowa nie ma znaczenia - ani mnie grzeje ani ziebi wiec nie mierz swoich kategioriami ze sie wysmiewam, ja sie trzymma faktow (powtorzylam za autorka rodzaj ej wykonywanej profesji)" "No i co z tego? Czy to jakas hanba pracowac na kasie? Sa kobiety, ktore siedza za granica tylko na benefitach i nie znaja slowa praca. Nie lubie wzajemnego obrzucania sie blotem ani wysmiewania sie kto gdzie pracuje i ile zarabia" mierzysz mnie walsna przykrotka miarka, osobiscie cieszymnie fakt ze ludzie siedza na kasie - bo nie cierpie tych automatycznych kas;-) "Rozumiem, ze tu na kafeterii siedza same doktorantki, z ciepla posadka w jednej z najwiekszych firm w UK, zarabiajace okolo 7000 na miesiac, tak?" 7 tys funtow?;-) na kontraktach w uk placa wiecej;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armataaaaa
kiepsko w sumie, wspolczuje tym babkom co przechodza na islam albo wiaza sie z muslimami. zbyt duzo naczytalam sie o traktowaniu kobiet w krajach islamskich, zwlaszcza w Afganistanie ze za zadne skarby nie zwiazalabym sie z arabem. biedne one sa bo nie wiedza co czynia przez brak wiedzy na temat tamtej kultury. W ue czy polsce taki arab traktuje kobiete jak krolowa a jak pod byle pretekstem wracaja do jego panstwa to dla takiej babki zaczyna sie pieklo. Z nich sie nie ma co nabijac tylko wspolczuc bo naprawde ciezkie i tragiczne zycie je czeka. I tu nie chodzi o kolor skory itp ale o roznice kulturowe ktore sa niestety nie do przyjecia. Male piwo jak arabka wiaze sie z polakiem, ale gorzej jak polka z arabem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR, powtorze ci po raz enty, ze nie jestem kasjerka. Pracuje w sklepie, w dziale home and leisure" nie mkusisz powtzarzac - nie interesuje mnie ani twoja orientacja seksualna (kt przytoczylas na forum) ani tez twoja profesja " Przeciez musimy sobie wzajemnie pomagac, ale co ty mozesz o tym wiedziec... Ty pewnie nigdy w zyciu nie pracowalas, jeno beneficiara tak? Gratuluje zatem" zadalas mi pytanie i sama na nie odpowiedzialas;-))))))) pomagajcie sobie pomgajcie;-)) ja tam lubie jasne zapisy w kontraktach o prace/umowach i nie "pomagam" gdy np. asystentka dzialu na zwolnieniu - bo gdybym sie zajela jje obowiazakmi to moja praca by zalegala, ale moze w sklepach jest inaczej - nie wiem bo nie pracowalam nigdy w sklpeie;/ "Dotarlo wreszcie do ciebie na czym polega praca w retail czy mam ci jeszcze raz wytlumaczyc?" ty nie ejstes w stanie mi niczego wytlumaczyc stad tez nie zdaje ci zadnych pytan;-)) as easy as it is;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armataaaaa
a takie kobiety otyle chorobowo albo jakies zdeformowane na twarzach, ktore nie zaznaly milosci a pragna jej bardzo, w dodatku niedouczone, wiejskie dziewczeta spotykaja na swojej drodze egzotycznego, opalonego, romantycznego araba ktory sprawia wrazenie kochajacego je ponad zycie, ktory pragnie dac im swiat uslany rozami, ulukrowany. takie dziewczeta traca glowe, zakochuja sie na zaboj i zostawiaja wszystko dla tego zwyrodnialca. zyja tak sobie wiele lat w pl lub ue jak krolowe, kochane i wielbione przez swojego muslima. nagle muslim mowi iz musza odwiedzic jego rodzine w afganistanie czy pakistanie itp i wyjechac na wakacje np na miesiac do jego rodzicow...i wtedy zycie zmienia sie o 180 stopni a te wakacje nie trwaja miesiac lecz cala wiecznosc... wiele naczytalam sie o tym, naogladalam filmow i tylko wspolczuc tym kobietom. i widzac pary arab + polka najczesciej widze dziewczeta otyle badz jakies zdeformowane na buziach np chore na cos co szpeci ich twarz. biedne one sa bo ich istnienie konczy sie na wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armataaaaa
a ty autorko ciesz sie tylko ze nie jestes na miejscu tej kobiety bo wpakowala sie w straszne bagno, zwlaszcza jak przeszla na islam to juz po niej :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyroznienie za plugawe i chamskie odzywki w tej zidiocialej dyskusji dostaje ROR . Co za plugawa i namolna gnida " no dalej ulzyj sobie skarbie;-))) "Też widuje Polki w hijab, mam swoje zdanie na ich temat tak samo jak o religii ogólnie ale jakoś nigdy nie pomyślałam żeby robić z tego sensację na forum " bo nie masz problemow emocjonalnych to dlatego;-))) istniej roznica miedzy posiadaniem opinii a ekscytowaniem sie nia;) "Zawsze bylam przekonana, ze rasizm bierze sie z malej wiedzy ogolnej, malej wiedzy o swiecie a co za tym idzie strachu przed nieznanym - zamiast poznac, prosty umysl woli opluc i uciec Ba, nie wiem czy wiecie ale islam i katolicyzm sa bardzo do siebie podobne" swieta racja;/ "Kosciol Katolicki w swojej dlugiej historii ma wiecej ciemnych stron szerzenia wiary niz tych jasnych. Wojny krzyzowe, swieta inkwizycja to sa tysiace umeczonych istnien ludzkich w imie wiary i w imieniu Boga" ciiii! o zaraz cie "oskarza" o obraze uczuc ;-))) "Ba, dzisiaj nawet KK narzuca w niektorych krajach swoja jedyna sluszna ideologie. Sa kraje, gdzie finansowanie KK jest narzucone wszystkim obywatelom, niezaleznie od wyznania, sa narzucone pewne prawa, rowniez osobom niewierzacym" np polska tak ma" Ciasnota umyslowa co pniektorych nie przestaje mnie zadziwiac" smutne ;/ ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zbyt duzo naczytalam sie o traktowaniu kobiet w krajach islamskich, zwlaszcza w Afganistanie ze za zadne skarby nie zwiazalabym sie z arabem" ja proponuje zamiast czytac - warto pojechac i pogadac z tymi ludzmi, daje to mozliwosc zobaczenia i poznania danej rzeczywisstosci wlasnymi oczami a nie oczami osob tzrecich;/ "Z nich sie nie ma co nabijac tylko wspolczuc bo naprawde ciezkie i tragiczne zycie je czeka. I tu nie chodzi o kolor skory itp ale o roznice kulturowe ktore sa niestety nie do przyjecia" a to juz zalezy od ich oczdekiwan wzgledem zycia /kazdy ma inne/ ja np. wpsolczuje paniom kt poslubily apnow -tardycjonalistow-katolikow, ale to ich wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o czym tu dywagować? naturalnie, że boję się islamistów, a raczej unikam - są ludzie, z którymi nie powinno się nawet nawiązywać kontaktu wzrokowego z różnych względów (np. bezpieczeństwa i szacunku do samego siebie) i nie ma to nic wspólnego z moją wiedzą o świecie;) byłam w kraju arabskim - i dziękuję, swoje widziałam swego czasu też bardzo dużo czytałam na temat islamu, a i wielu muzułmanów poznałam osobiście - i podtrzymuję swoje zdanie, że tych ludzi należy deportować z europy, a jak się nie udaje - to chociaż unikać właśnie;) w tym roku być może będę służbowo w dubaju - podejrzewam, że tego typu miejsca to mały wyznacznik i nie są zbyt miarodajne, ale będę miała znów okazję zobaczyć, jak żyją współplemieńcy ROR:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie, jak czasem stoję pod wieczór na przystanku autobusowym, to najbardziej zwracają uwagę i odpychają właśnie ciapaci. skandaliczne zachowanie nawet w centrum miasta - no zwierzęta wypuszczone z klatki po prostu. współczesnie Europa to takie Koloseum, gdzie chrzescijanie muszą walczyć z nimi właśnie = drapieżnikami w skórach ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mi mała naturalnie, że boję się islamistów, a raczej unikam" alez to oczywiste;-)) ludzie zawsze bali i boja sie nowego;-)) zwlaszcza ci z waskimi glowkami;-)) "i nie ma to nic wspólnego z moją wiedzą o świecie" hahaha;-)) alez jaka wiedza?;-) wycieczki dwutygodniowe typu all inclusive - to nie jest Podrozowanie;-)) "i podtrzymuję swoje zdanie, że tych ludzi należy deportować z europy" a polaczkow nie wpuszczac do niemiec - bo kradna (no bardziej w przeszlosci) samochody, co nie?;-)) zabawne sa sterotypyki;-) no pomijam ze byli tacy co chcieli deportowac zydow - chyba w 63r. z polski;-)) no bo to ze sa to ludzie 30-paroletni kt sie urodzili iw ychowali w danym kraju nic nie znaczyc wobec "wielkich" pogladow malej mi - kt tupie nozka i glosno krzyczy "won";-))) "w tym roku być może będę służbowo w dubaju - podejrzewam, że tego typu miejsca to mały wyznacznik i nie są zbyt miarodajne, ale będę miała znów okazję zobaczyć, jak żyją współplemieńcy ROR" mala mi opiwada bajki - jak zwykle;-)) zwlaszcza na moj temat;-)) mozxe ja to podkreca?;-) te fantazje na moj temat?;-)) a dubaj to koszmarr rzeczywiscie;/ "w każdym razie, jak czasem stoję pod wieczór na przystanku autobusowym, to najbardziej zwracają uwagę i odpychają właśnie ciapaci" proponuje zebys jezdzila taksowkami ;-))) albo prywatnym samochodem - po co sie stresowac doatkwo?;-) "... gdzie chrzescijanie muszą walczyć z nimi właśnie = drapieżnikami w skórach ludzi..." czyzbys uslyszla takie opowiastki z ambony?;-)))) dobre;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuei3ue3e3
Wszystkie religie wg mnie to opium dla ludu, ale islam jest szczególnie głupi. młodszy od chrzejścijaństwa o 600 lat i chyba o równie tyle zacofany. A te zwyczajne zawijania sie w chusty to ja popieram Francuzów ze zrobili u siebie zakaz. To jest zwyczjniee chooore, trzeba miec naprawde z deklem zeby zrobic coś takiego jak się nie jest muzulmanka od urodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
"nie mkusisz powtzarzac - nie interesuje mnie ani twoja orientacja seksualna (kt przytoczylas na forum) ani tez twoja profesja" Moja orientacja seksualna? Dziewczyno, o czym ty belKocesz? To ty napisalas Zdesperowanej Zonie, ze moze lubisz kobiety, wiec wybacz, to ty masz problem ze swoja orientacja a i z tego co widze, z psychika. Bylas molestowana w dziecinstwie? "zadalas mi pytanie i sama na nie odpowiedzialas" Az tak wstyd ci sie przyznac do swoje ekhm ekhm "profesji"? "ty nie ejstes w stanie mi niczego wytlumaczyc stad tez nie zdaje ci zadnych pytan as easy as it is" O, panna sie nauczyla jednego zdania po angielsku i ciagle je powtarza, we wszystkich watkach, w prawie kazdym poscie. Super. Doceniam to, ze Polki w koncu zaczely uczyc sie angielskiego i na tym etapie potrafia powiedziec "as easy as it is". Wowwww :) ROR to ze dalas zamoczyc ciapatemu, to nie znaczy,ze mozesz sie dowartosciowywac na forum w taki sposob. Zajmij sie lepiej swoim ciapakiem i swoim islemem, tylko nie przychodz z placzem za jakis czas do Polski jak cie ciapek zostawi. Mala Mi, bylam w Dubaju w zeszlym roku. Piekne miasto, w glownym centrum handlowym jak i zarowno w pewnych dzielnicach obowiazuja pewne zasady, np. zakaz calowania, spodniczki z dlugoscia minimalna do kolan, bluzki na ramiaczkach z glebokim dekoldem-odpadaja. Poza tym w Dubaju i Abu Dhabi jest tyle turystow, ze nawet nie poczujesz sie jak w typowo muzulmanskim miejscu. Architektura zapiera dech w piersiach, krajobraz, hotele, meczety..bajka normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghxfhxfghcfghcfghgf
brawo dla autorki, popieram w 100%, dziwie sie ze tak duzo ludzi ich broni, nie rozumiem dlaczego, chyba pora sie zastanowic dlaczego tyle ludzi na swiecie wrecz nienawidzi moslimow, dlaczego z ludzmi z innej religii nie mamy problemow, nienawisc do nich jest uzasadniona,nigdy nie bede za muzulmanami, a te kobiety ktore z nimi sa , to totalne bezmozgowce,jeszcze dzisiaj rozmawialam z moim mezem o tym, nie jestesmy zadnymi rasistami, ale oni nie powinni mieszkac w Europie, nie mozna wpuszczac malp do cywilizowanego swiata,taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×