Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merylkaaa

Widzialam dzisiaj Polke owinieta w hijab

Polecane posty

mnie ciapaci nie brali nigdy za kandydatke na swoja dziewczyne. moje podejscie do zycia jest dla nich zbyt europejskei i nie przejawiam sklonnosci do adaptacji w ich srodowisku. mialam okazje poznac jednego muzulmanina kiedys w pracy. duzo mi powiedzial o swojej religii. posmialam sie troche z niego i bylo ok. utrzymujemy nadal kontakt. mysle, ze gdyby nie rodzina to dalo by sie go "przewartosciowac". moim osiagnieciem bylo sklonienie go do wypicia shota przy barze - wybralam takiego z najewieksza iloscia alkoholu. wrocil do kraju i prowadzi spokojne zycie przykladnego muzulmanina. zona, dzieci, praca. teskni za europa i sam widzi glupoty swojego wyznania ale kultywuje.. nie da sie tak sobie przestac byc muzulmaninen - trzeba by bylo zaszyc sie gdzies w jaskini zeby cie rodzina nie zabila.. mezczyzni to jeszcze pol biedy. szkoda to jest mi kobiet. najgorzej to lgna do mnie murzyni.. oni nie znaja slowa "nie". zmora sobotnich imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moim osiagnieciem bylo sklonienie go do wypicia shota przy barze - wybralam takiego z najewieksza iloscia alkoholu." a jja dalam kiedys turczynce "kukułkę" (ten cukierek) i wypluła....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Walii jest najlepszy klimat. az tesknie czasami. polek tam jest mniej niz polakow. z ciapatymi zadko, bo ciapkow tam nie ma praktycznie wcale. nawet jak polak (moj znajomy) chodzil z walijka nic mu nie mowili miejscowi, wrecz przeciwnie. a polacy czasem sie dopierdalaja do polek z brytolami (bialymi). Walijki tez mile i pomocne. problem polek to Anglia generalnie. zapach kasy robi swoje. jak na nasze warunki kosmicznej nie mal. raczej uroda mniej, choc to tez moze byc jakies zboczenie na inna skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Nigdy nie bylam w Cardiff, ba nawet w Walii nie bylam, czego niezmernie zaluje, bo jakos po prostu nigdy nie bylo czasu. Domyslam sie jednak, ze jest tam znacznie piekniej niz w zasyfialym Birmingham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w cardiff znajda sie tupowo ciapacie dzielnice,ale ogolne nawet jak na stolice to nie jest zle .ta wielokulturowosc nie rzuca sie tak bardzo w oczy jak w londynie. dlatego ja nie narzekam na to ze uk jest ciapate bo dla mnie nie jest. ja mieszkam 10 mil od cardiff (w cardiff 4 lata i 4 lata odrobine poza). tak ostatnio patrzylam sobie na zdjecia dzieciakow (z okazji dnia st. davids robili im zdjecia w szkolach, w tym mojemy synowi) i na tych zdjeciach same biale dzieci. u mojego syna sami brytyjczycy w 100%. tak wlasnie wyglada walia. nigdy na ulicy nie zdarzylo mi sie spotkac polki w hijabie. albo wogole slyszec zeby jakas przechodzila na islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole taka ciekawostka.. wiecie ze seks przed slubem jest dla muzulmanina zabroniony prawda? wiec jako ze ja mialam zawsze do tego mojego znajomego duzo pytan to zapytalam sie go czy dziewczyna moze mu zrobic loda. sam nie wiedzial na poczatku ale kiedys pewnego dnia przyszedl do mnie ucieszony i mowi, ze moze. ze to kobieta grzeszy. zobaczcie jaka hipokryzja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga stori
co wy tam wiecie o islamie dzieci :d w angli islam jest maly. pakistanczycy to nie prawdziwi arabowie ludzie niedouczenii. wy i ci wasi ciapaci. sami jestesci ciapaci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga stori
przyjedzcie do francji :) tu jest muzulmanow najwiecej :) nigdzie w europie tylu nie ma co tu :) i to sa prawdziwi arabowie a nie jacys pakistancy . a esli chodzi o slub z muzulmaninem to macie cos przeciw? kazdy ma wybor do wszystkiego. czasem tak arab bardziej zanuje kobiete niz polak. bo polacy to wulgarne spoleczenstwo ktore pije. a za granica wszyscy sie ich boja i sie z nich smieja :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejrzą na oczy niestety, bo przerażająca część polskiego społeczeństwa jest nietolerancyjna. A przecież w Polsce mamy ustrój demokratyczny, a więc prawo do wolnego wyboru. Zero szacunku dla czyichś wyborów, tylko naubliżać, bo tak najprościej się dowartościować. Kosztem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasciankowy to jest islam - cofniecie sie do epoki sredniowiecza.. nie mowiac juz o tym jak islam "szanuje" kobiety. wogole dla mnie to jest niepojete jak z wlasnej woli mozna przejsc na islam bedac kobieta. jeszcze pol biedy, pozna taka fagasa co jej we lbie namiesza i glupot nawsadza, a ta ze zakochana i nawina to i posluszna. robta co chceta, jednak z subiektywnego punktu widzenia dla mnie jest to po prostu niepojete. moze mi ktos to objasni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
przede wszystkim chyba nie masz pojecia o islamie zdesperowana zono, bo gdybys miala to wiedzialabys ze islam daje kobiecie wiele praw. ale no nie dziwie sie ze pojecia nie masz, niestety ludzie to ignoranci, slepo wierza w to co wciskaja im media, a nie wezma Koranu do łapek i nie przekonaja sie sami jak jest :) poza tym chcialabym zauwazyc ze statystycznie rzecz biorac najwiecej osob konwertujacych sie na islam jest wsrod kobiet po studiach ( wyksztalconych). znam sporo dziewczyn takich jak ja ktore zmienily religie dla siebie, po prostu z potrzeby serca i prawdziwej wiary a nie dla faceta ( btw zmiana religii dla faceta ? to niedorzeczne. rozumiem ze facet moze kobiecie islam pokazac ale jesli ktos decyduje sie zmienic religie to powinno wynikac to TYLKO I WYLACZNIE z jego wiary musi to byc jego decyzja a nie partnera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby głupota umiała latać....
jak widać niektore kobiety potrzebują mieć swojego władcę i pana. lubią iśc za panem owinięte w szmatach z torbami zakupów pod pachą i gromadką dzieci wokół. cóż ich wybór. niech później tylko nie jęczą w tv ze pan i władca zabrał im dzieci, a one g... mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwieracz
Merylka zenek wlasnie powiedzial ze polki to k***y a ty mu jeszcze przyklaskalas hahaha. Gdybys sama nie byla niewyksztalcona wiesniara z zapadnietej wsi polskiej gdzie psy dupami szczekaja to bys w uk byla pania managerka w firmie marketingowej a nie siedziala w jakims tesco PRZY kasie a nie NA kasie buahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendryk romek
za jakis czas islm wkroczy do polski i bardzo dobrze. moherowi tuski radia maryje ciekawe co wtedy zrobia hehe. przyjada z zachodniej europy jak socjal sie poprawi u nas :) tak za 20 lat na 100 procent mamy ich u nas. jak dla mnie ok bo ja nic do nich nie mam. egipt mi sie podoba na wakacje super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
to moze podaj mi jakis przyklad ? wiesz mnie np nie ogranicza w zaden sposob to ze musze sie zakrywac, wrecz uwazam to za logiczne ze nie chce swiecic tylkiem przed obcymi ludzmi. poza tym jest duzo muzulmanek ktore nie nosza hijabu, ubieraja sie po europejsku, to kwestia ich wyboru i sily ich wiary. wszedzie sa ludzie bardziej wierzacy i mniej. jesli kobieta chce, moze pracowac i co wiecej nie musi sie dokladac do gospodarstwa domowego ( chyba ze chce z wlasnej woli pomoc mezowi). moim zdaniem kolejny plus a nie minus. kwestia wielodzietnosci, prawda jest taka ze kazdy ma dzieci tyle ile chce, na ile moze sobie pozwolic.nigdzie nie mam napisane w Koranie ile mam ich miec, ja osobiscie chcialabym 4, sama jestem z rodziny gdzie oprocz mnie jest tylko siostra a zawsze marzylam zeby miec wiecej rodzenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby głupota umiała latać....
Koran to pewnie jedno a rzeczywistośc drugie. bo w krajach muzułmaśkich kobieta jest niczym. dzisiaj nawet w wiadomościach mówili o samobójstwie dziewczyny z Maroko, ktora musiała poślubić swojego gwałciciela. za taką religię dziekuję. już wolałabym być wyznawcem kościola zielonych ludków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
a tak przy okazji to w biblii tez sa wersety mowiace o tym ze kobieta powinna sie zakrywac, jak znajde chwile to chetnie wam je przedstawie, mimo ze podejrzewam ze spora czesc z was jak nie wszyscy to katolicy to nie macie pojecia o swojej religii, smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie myślenie to jest powielanie stereotypów, które nijak mają się do rzeczywistości. Inna kwestia jest taka, że są kobiety, które spełniają się w macierzyństwie i roli kury domowej, inne wolą karierę. Ciekawe, czemu nie naśmiewacie się z wielodzietnych rodzin żyjących w Polsce, które ze względu na to, że im kościół zabrania, albo może ze względu na brak funduszy, nie zabezpieczają się i mają po kilkanaścioro dzieci. Których często nie ma za co wyżywić. W Islamie kobieta zaś jak nie chce, to nie musi pracować, a jak chce, to pieniądze może zachować dla siebie. To mąż ma utrzymywać ją, dzieci i cały dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
nie mieszajce nalecialosci kulturowych z islamem. jezeli ktos jej kazal poslubic gwalciciela to na pewno nie ma to zadnego podloza w islamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendryk romek
ja mieszkam we francji :) jezyk urzedowy prawie arabski :) ale mi to nie przeszkadza ludzie jak ludzie :) fajne jedzenie maja :) arabska kuchnia dobra jest. turcka tez :) couscous jedliscie ? prawdziwi arabowie nei to co w tej angli podroby pakisttanskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwieracz
Ty "gdyby glupota.." , gdyby twoja glupota umiala latac to bys pozarazala nia innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam, ze to nie sam islam jest problemem, bo fakt, podstawy ma nawet ciekawe, mysle, ze w niektorych panstwach jest to zle interpretowane i dlatego wychodza jaja z terrorystami i biciem zon. zauwazcie, ze wiekszosc okrucienstw takich jak zezwolenie na gwalty niueletnich dziewczynek ustanawia prawo w danym panstwie a nie religia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3535353
poza tym czy jesli polak np pobije zone pod wplywem alkoholu itp, czy syn morduje matke itp wiele takich patologicznych historyjek znamy, to czy ktos zwala wtedy wine na chrzescijanstwo ? nie. nikt nie miesza do tego religii, ale jesli w krajach arabskich cos zlego sie zdarzy to wina spada na islam :) genialny sposob myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby głupota umiała latać....
a ma prawo coś powiedzieć w tym domu? czy mężus nie daje takiej szansy? kiedyś byłam na stypendium we Francji i widziałam to zaje.. wolność kobiet. Jedna dziewczyna na zajęcia z franc. przychodziła z bratem i nie odzywała się nigdy, tylko on mówił. Nie muszę dodawać, że była cała zakryta i oczy miała zawsze spuszczone. była wyzowlona ze hohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendryk romek
mam wiecej kolegos muzulmaniow niz bialych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×