Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
Zreszta sredniaJa : Ty mozesz grzeszyc, bo po wadze i po wzroscie jestes chuda. nie to co ja :) macie laski facebooka ? .. czmeu musimy sie odchudzac anonimowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jedyne wady u mnie w diecie.. Przy tych 300 kcal. Chce mi sie czesto wymiotowac i nie mam sily na nauke..nic mi do glowy nie wchodzi..a w tym tyg co bedzie musze oceny poprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzisiaj zjadłam : 4 wafle ryżowe +4 plasterki szynki i łyzeczka serka białego = 180 kcal. pół jabłka = 40 kcal. pół jogurtu naturalnego = 50 kcal. troche chrupków marchewkowych = 30 kcal. Razem = 300 kcal. --> okolo bo byc moze troszke mniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witan Boginka gratuluej zakonczenia diety m juz zaczynasz wychodzic i dodawac kalorie tak> diomendi na pewno zoastalo jeszcze kcal do zjedzenia troche chyba zawyzylas kalorie np jablka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi...podczas anoreksji nie chce się nieraz wymiotować...wręcz obsesyjnie myśli się jak tu oszukać bliskich, nic nie jeść...naprawdę ciężki temat...i nieraz wiesz że chuda już jesteś, ale boisz się panicznie że przytyjesz- ja tak właśnie miałam kiedyś i dlatego w szpitalu skończyłam :( dlatego pilnuj się kochana, bo możesz baaardzo łatwo w to wpaść, a wierz mi, nie chcesz tego, bo wtedy non stop beczysz, jesteś rozchwiana emocjonalnie, powoli odsuwają się od ciebie znajomi i toczysz nieustanne boje z bliskimi o jedzenie... mnie wystarczyło 6 tygodni szpitala, 1,5 roku wizyt u dennego psychologa, który kazał porównywać bliskich do cukierków :/ i prawie 2 lat bez okresu... dlatego ja teraz pilnuję się jak mogę by nie wpaść w to ponownie, ale i nie przytyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene- dzięki za gratulacje, aczkolwiek ja sama będę sobie gratulować jak wagę utrzymam przy normalnym jedzeniu :) może jestem naiwna, ale wierzę, że mi się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda Ci sie na pewno. :) j tez boje sie zeby potem nie przytyc i teraz chcialabym skurczyc zoladek , bez chudniecia , i mysle jak? :) juz myslalam nawet o kopenhaskiej po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Serena : kopenhaska to najgorsze co moze byc :) mialam to i schudlam bardzo mało na niej jakies 3 kg, i jeszcze potem przytylam 8 :D i wlasnie po niej startowalam z 73 a przed nia wazylam 65 ;p a teraz juz 6 kg zlecialo i waze 67 narazie ;p takze kopenhaska sobie odpusc :):) Boginka 25 :) ja wiem ze anoreksja mi nie grozi..i wspolczuje ze miałaś..napewno byl to dla Ciebie ciezki okres w zyciu... hmmm ja tez sie boje o wyjscie z diety.. ale tez bede stopniowo dokladac kalorie..jednak wiemz e z 2/3 kilo na bank przytyje.. ;p takze schudne 3 kilo wiecej niz chce.. :)):) Dzisiaj 20sty dzień mojej diety ;p :):) Boginka 25 :) a Ty w ciągu 3 tygodni ile mniej wiecej schudlas ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja i tak startowalam na poczatku od 580 :) potem tak do 500 dochodzilo..a teraz 300 :) tylko wlasnie nie chce zeby mi wlosy wypadaly..o to sie boje..bo dlugo juz zapuszczam i niedlugo bedą po tylek.a nie mam takich gestych, tylko srednie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendii- ja się co 2 tygodnie ważyłam i po 4 tygodniach miałam 9 kilogramów mniej...co do włosów, to ja żadnych zmian nie widzę, więc się nie martw :) dzisiaj mam zamiar zjeść 2 wafle ryżowe z polędwicą i ketchupem- 110 jogobella light- 90 kawa z mlekiem- 30 pierś z kurczaka gotowana 120 g i pieczarki marynowane w occie- 140 kal pomarańcza- 80 kal warzywa na patelnie- 130 kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny jak myslicie od czego chce mi sie wymiotowa ? praktycznie codziennie albo raz na dwa dni.. w ciązy napewno nie jestem. Mozliwe ze od tego ze malo kalorii jem ? dla mnie to i tak mega duzo.. bo jem to 300 kcal ale moge zjesc np 5 wafli ryzowych i np jablko i cos tam jeszcze. Dzisiaj zjadłam póki co : 2 wafle ryżowe = 40 kcal. na to 1 plasterek szynki = 20 kcal i łyżeczka serka białego 15 kcal. Razem = 75 kcal. Chrupki marchewkowe z białkiem bez tluszczu = 35 kcal , pomarańcza 100 kcal = 135 kcal Razem wszystko = 210 kcal. Zostało mi jeszcze 90 :) pewnie jak wroce do domu to zjem jeszcze z dwa wafle ryzowe z szynka co mnie wyjdzie 80 kcal. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Boginka 25 :) no to ladny wynik jak na 4 tygodnie :) a mowia ze w miesiac niby sie nie schudnie 10 kg ;p to ja pewnie bede miała za tydzien 8 kg mniej :) bo wychodzi na to ze chudnę 2 kg na tydzien chyba ;p bo dzisiaj 20 dzien, jutro bedzie rowne 3 tygodnie mijac i jest 6 kg mniej ;p wiec pewnie za tydzien bedzie 8 ;p mysle ze jak schudne 4 kg w ciagu dwoch tygodni to juz powinno cos byc widac po mnie, bo ja nie widze nic :((:(:(:(:( chociaz inni cos tam widza NIBY. albo tylko tak mówią... A po 4 tygodniach widzialas dużą roznice ? czy małą ? :) czy dopiero zobaczylas juz przy tych 14 kg co schudlas ?:) hmm ja mam obsesje i sie praweie codziennie ogladam w lustrze i nic tluszczyku ie znika..no ale to niby tylko 6 kg..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to Boginka 25 widze ze juz dokladasz kalorie bo Cie wyszlo dzisiaj 580 kcal.. ale zdajesz sobie sprawe z tego ze bedziesz dalej chudla ???? przeciez juz osiągnelas swoj cel ? ale wsumie potem gdybys przytyla to 2/3 kg.. to i tak bd wygladac tak jak chcesz, bo dokladajac kalorie pewnie proces chudniecia dalej bd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh...prawdę mówiąc troszkę się tego przytycia później boję, ale luzik :) dzisiaj dałam sobie czasu z ćwiczeniami i pod koniec ledwo żyłam :) niby godzinka, ale tempo ćwiczeń straszne...teraz sobie jakąś dobrą muzę na kompa zgram i się będę relaksować a potem może spacerek...tak w ogóle to śnieżyca u mnie była w mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Dzisiaj: serek menu b 110kcal trzy kawy z mlekiem 2% 150kcal dwa wafle ryzowe 74kcal jogurt jogobella 163,5kcal = 497kcal. Na dzisiaj koniec. Nie wiem jak to zrobie, bo wieczorem napewno bede glodna ale dzisiaj 1kwietnia. Mam bardzo malo czasu, a musze schudnac. :) Zwaze sie w sobote albo w piatek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SredniaJa nie łam się. Najważniejsze to cieszyć się życiem, nie ważne w jakim rozmiarze! Zresztą jeśli twój zły humor wynika z twojego wyglądu, to powiem ci jedno. Trzeba siebie akceptować, bo jak nie to nawet ważąc 40 kg będziesz się czuła źle... Chloe- fajnie że napisałaś :) widzę, że menu masz eleganckie dzisiaj...oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie...ale Serene ty już z tego co widzę diety za bardzo nie potrzebujesz :) na necie czegoś nie ma o niej?? wiesz, na innych stronkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2-4-6-8 Diet ana 2-4-6-8 jest jednym z najbardziej popularnych planów diety dla osób walczących z EDS. Dlaczego? Cóż, na jeden, na kilka dni dostaniesz jeść całkiem ładne kwoty, a to przyczyni się do poprawy rodziny mniej podejrzane. Ale najważniejszym powodem jest to, że rzeczywiście działa. Jeden, jeśli nie główną przyczyną niektórych ludzi dotrzeć "plataeu" - nie jeść niczego, ale utrzymanie ich masy - jest, ponieważ ich metabolizm jest zamknięty. Ta dieta utrzymuje swój metabolizm będzie silny, a nie tylko tego, ale nadaje jej rozruch po spadku z 800 do 200 osób. Więc, jak działa dieta? Cóż, to całkiem proste. Dzień 1: Pij 200 kalorii Dzień 2: Jedz 400 kalorii Dzień 3: Pij 600 kalorii Dzień 4: Jedz 800 kalorii Możesz jeść wszystko co chcesz Tak długo, jak ona do tej liczby (z innego powodu tej diety mogą być tak popularne.) Jednakże, zaleca się spróbować zachować zdrowe i pić tyle wody, ile to możliwe. Możliwe zmiany: Niektórzy ludzie pójść na 0-2-4-6-8, które zdecydują się na start w dzień postu Można naprawdę różnią się go na wiele sposobów. Ci, stara się być nieco zdrowsze, lub nowe ograniczenia, może spróbować 600-800-1000-1200 diety. Ta dieta może być powtarzany tyle razy, ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie mam juz z czego chudnac ale weszlam pzrypadkiem na ta strone i ta diete jakas dziwna czy mi sie zdaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeesc wszystkim :) Dzisiaj u mnie dwa wafle ryżowe (74), małe jajko x2 (150), owsianka z kakao odtłuszczonym i mlekiem 2% (ok 300), dwie kawy z mlekiem 2% (ok90)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejo...chloe ładny jadłospis...ja dziś jakieś 540 kalorii w siebie wrzuciłam, ale jeszcze pół jabłka zjem i koniec na dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boginka25, a Tobie widze jeszcze waga spada... :) Świetnie Ci idzie. :) Ja wczoraj jeszcze koktajl wypiłam (2 jabłka zmiksowane z jogurtem naturalnym) i dzisiaj chyba tez cos takiego wypije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki...pewno coś tam przez święta przybędzie więc jest dobrze :) dzisiaj mam noc nauki, a jutro studia więc pewno się wymęczę...bo jakoś nigdy nie umiem się do nauki zmobilizować w ciągu dnia do ruszenia szarych komórek :) cóż, jestem stworzeniem nocnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Boginka. dziekuje jestescie dla mnie ogromnym wsparciem. ale jakos nie mam nastroju. szkoła mnie meczy . nie chce mi sie uczyć , jakos nie chce mi sie zyc . depresja mnie łapie. chyba cos schudłam. czuje to po brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż..depresje się zdarzają, ale nie można się im ŚredniaJa poddawać, bo życie jest za krótkie...mi zawsze na depresję fryzjer pomaga lub zwyczajne spotkanie się z przyjaciółką...mam nadzieję, że szybko znowu wróci ci pogoda ducha i przez święta podładujesz baterie pozytywnej energii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×