Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjsfhksjldtykdg

Czy na 3 latka 500 zł alimentów to dużo???

Polecane posty

Gość lela***
śmieszne te kwoty ja za lekarstwa dziecka w zeszłym miesiącu zapłaciłam ponad 150 zł + 2 prywatne wizyty w przychodni (80 zł każda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Debilizm, imbecylizm, idiotyzm - to są naukowe określenia różnych stopni niedorozwoju umysłowego. Jeśli twoi bratankowie nie są debilami tylko np, imbecylami lub idiotami - to przepraszam. Bratanków. A'propos - piszesz, że chcesz pomóc bratankom - i że jeden wyląduje w zakładzie, a w razie gdyby komuś przyszło do głowy ciągać ciebie o alimenty - to naślesz zbirów na brata. Jakoś logiki w tym mało. Czy mi się zdaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Kobieta, lela - przejdźcie się może na grzyby na razie!!! Tu akurat o ważniejszych sprawach się rozmawia niż 80pln za prywatną wizytę lekarską. A w opgóle - dlaczego prywatną? Za dużo masz pieniędzy? Trzeba ci obniżyć alimenty. Bo wydajesz je nieracjonalnie - zwyczajnie szastasz pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
damski bokser A coś ty się mnie uczepił? To ja wydaję , nie ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl
Bo pomóc nie oznacza podjąć się utrzymywania odwiedzam,pomagam załatwić sprawy urzędowe,sprawy lekarza czy przedszkola co dla dziecka z autyzmem graniczy z cudem.Natomiast za śmierdzącego lenia płacić nie będę mam na kogo pracować mam swoją rodzinę i swoje dziecko. A twoje naukowe stwierdzenia wiesz gdzie sobie wsadź bo gówno wiesz co to choroba dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
,,Trzeba ci obniżyć alimenty. Bo wydajesz je nieracjonalnie - zwyczajnie szastasz pieniędzmi." Buhaha...uważaj, bo za 300 zł ( na papierze, realnie 0 ) to jeszcze do kosmetyczki i fryzjera chodzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Ty wydajesz, ale ojciec płaci. Ot dziurawa logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
damski bokser Ty wydajesz, ale ojciec płaci. Ot dziurawa logika. No właśnie nie płaci i muszę go w końcu zmusić. Wystarczająco długo czekałam i moja cierpliwość się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl
Ah i mam tylko jednego bratanka dwie najbardziej dotknięte są dziewczynkami.A alimenty jakie skurwielowi zasądzono to 300 i 350zł więc płacić mógł tylko nie chce.Ale czekam bo mu właśnie wyrok odwiesili w końcu po latach cackania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Jak podłą trzeba być s.... eee Kobietą: - facet ma zasądzone 300 - nie płaci - próbuje się mu podnieść chociaż na 500 - na dziecko wydaje się 1600 - nieracjonalne Jest logika? Qźwa - nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
jkl nie martw się...zapłaci wcześniej,czy później... Ja 16 lat czekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
damski bokser A jakim trzeba być s*rwielem, aby nie interesować się własnym dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
I gdybym była s..ką to bym wzięła adwokata i płaciłby 2 tys, a nie 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
"Ale czekam bo mu właśnie wyrok odwiesili w końcu po latach cackania" A jak się doczekasz - to co? Weźmiesz te dzieci do siebie? Czy zaczniesz je leczyć? Płacić na nie? Czy wystarczy że ci brata zamkną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
Nie zamkną go, bo ze strachu zapłaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
"A jakim trzeba być s*rwielem, aby nie interesować się własnym dzieckiem? " Trzeba być wielkim skurwielem! Albo bardzo chcieć uciec jak najdalej od jego matki. Ale to BARDZO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
,,Trzeba być wielkim sk**wielem! Albo bardzo chcieć uciec jak najdalej od jego matki. Ale to BARDZO." To on jest s*lem, bo to ja od niego uciekłam. I obiecanki , cacanki poprawy mu nie pomogły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
"Nie zamkną go, bo ze strachu zapłaci..." A to ty Kobieta, jesteś jedną ze szwagierek jkl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
Nie, nie jestem szwagierką...ale wiem,że w większości faceci to tchórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
A ci ,,damscy bokserzy" najwięksi niestety, z reguły nieporadni życiowo, zakompleksieni. Chcą ,,władzy" to biją słabsze....ale te słabsze nie zawsze są tak słabe jak się im wydaje. W końcu nadchodzi dzień w którym stają się silniejsze od swoich katów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Tobie to chyba jeszcze nikt nie piznął z liścia? Ale przyjdzie czas - bedzie pora. Chłop sie ogarnie - twój też. I żebyś nie zaczęła popierdywać kondomami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
damski bokser ,,Tobie to chyba jeszcze nikt nie piznął z liścia?" Spróbuj szczęścia :-) ,,I żebyś nie zaczęła popierdywać kondomami" Nie używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
Prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Mam widzenie: Kobieta jest jebaną nauczycielką. Koniec widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
Nie trafiłeś :-) Księgowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Łżesz s.., znaczy Kobieto! Jebana księgowa! Widzenie nie kłamało - miałem widzenie czegoś jebanego. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
damski bokser nie denerwuj się tak, bo zmarszczek dostaniesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
A co gorsza znerwicowani faceci mają problemy ze wzwodem. Uważaj więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Zmarszczki mam od zawsze. Ale tylko na napletku - jak się go odciągnie - gładziutkoooo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta***
Chwalipięta:-) A widzisz , ja mimo wieku nie mam, bo nie stresuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×