Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vvanda88

Jakie majtki, bielizna pod leginsy , figi , szorty , stringi

Polecane posty

Gość Augusta Mocna
Jedna prośba, nie noście majtasów które tną pośladki na pół - wygląda to ochydnie - tyle w temacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrrer33
co to ma znaczenie jakie majtki, skoro i tak nie widać? zawsze przecież się do tego nosi np. tunikę. nigdy nie widziałam nikogo, kto by nie nosił. chyba że małe dziewczynki. jakby to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darssses
Pod leginsy to zawsze stringi . jak ubierzesz inne typ bielizny to nawet najzgrabniejszy tyłek będzie wyglądać fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .sasankaa.
żeby ci się c1pka nie ugotowała w takich leginsach w środku lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Violka moze facetowi tak ale to poprostu wyglada nie apetycznie, nie tylko dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menoo
tak od 2 lat nastała moda na te legginsy ...jesli kobieta ma zgrabną pupc.ie to takie spodnie są idealne dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniaaa112
Ja noszę takie majtki pod legginsy http://www.krisline.com/product,products,49.html . Moje legginsy nie są bardzo cienkie, więc na szczęście mi nie prześwitują, ale delikatnie odznacza się mi się w nich koronka z fig i mój chłopak uważa że to sexy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinetka.blogspot
Witam Na co dzień zajmuje się projektowaniem, również bielizny. Obecnie zaczynam pracę nad dyplomem- kolekcja bielizny dla kobiet. Ponieważ to praca dyplomowa, chciałabym wykonać ją jak najlepiej, w związku z czym, mam wiec do was prośbę. W najblizszym czasie bede wrzucac kolaże interesującej bielizny. Chciałabym żebyście powiedzieli mi, co wam się podoba, a co nie, to by mi baaardzo pomogło. http://makinetka.blogspot.com/2012/07/underwear-part-ii-neon-color.html Wiadomo nie wszystko musi się podobać każdemu, przykłady które umieściłam są wyłącznie forma inspiracji i podpowiedzią w jakim kierunku ma pójść "proces projektowy". http://makinetka.blogspot.com/2012/07/underwear-part-i-geometry-of-circles.html liczę na szczere komentarze. Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aston2012
Ja pod leginsy, ale też pod inne bardzo dopasowane sukienubrania uwielbiam zakładać figi bezszwowe cięte laserowo. Ostatnio kupiłam sobie takie gatki na zaparawanem.com.pl - czarne, z małymi kryształkami u góry, nałożyłam je pod super obcisłą małą czarną - nie było śladu bielizny. Niedość, że wykonane z cudownie delikatnej mikrofibry to jeszcze w super przystępnej cenie. Pod leginsy jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarka35
Chciałam podziękować poprzedniczce za podanie strony: zaparawanem.. faktycznie ceny super! Fajnie się tak dzielić wiedzą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarka35
Żadnych stringów!!! Pobudzają tylko żywotność hemoroidów! A to boli, uwiera, swędzi, odstaje, i do ch.... nie podobne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do legginsów noszę bieliznę bezszwową żeby nic się nie odznaczało, lub taką, która robi lekki push up pośladków :D kupowałam ją tu http://ekskluzywna.pl/bielizna-damska z resztą jak większość mojej bielizny polecam, bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunica lusi
Właśnie przeczytałam w którymś z powyższych postów tekst: "co to za znaczenie, jakie się ma majtki?" bo ich nie widać.... Słabo mi się zrobiło, i to centralnie. Podążając tym tropem to nośmy tylko chińskie majtki po 1zł i staniki po 4,99. Właściwie to po co nawet zmieniać bieliznę, jak nie śmierdzi.... I tak nie widać... Masakra myślowa. Ogarnijcie się dziewczyny trochę... a potem się jedna z drugą dziwi, że facet jej nie chce, albo że chodzi na boki. Powoli przestaję się co niektórym mężczyzną dziwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Patrycja_
Mój facet uwielbia jak jestem w legginsach. Na początku ubierałam bardziej dla niego, ale później sama je polubiłam. Ostatnio przepadam za leteksowymi pod które zakładam małe, gładkie stringi. Wystarczy, że przyjdę do mojego chłopaka tak ubrana a od razu dotyka moich pośladków. Lubię kiedy mnie pieści przez legginsy i majteczki, ja mu się "odpłacam" ocierając się pupą o kutaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.z
pod takie leginsy tylko stringi i to takie bezszwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę bardzo elastyczne figi od Gatty, bardzo fajne są w beżowym kolorze - do wszystkiego praktycznie, a co najważniejsze nie uciskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno znajdziesz coś dla siebie w sklepie 4lejdi.pl. Mają duży wybór firmowej bielizny po przystępnych cenach. Znajdziesz tam naprawdę fajne fasony zarówno stringów, fig jak i szortów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereskakreska
Ja zakładam szorty pod legginsy tutaj ostatnio kupowałam http://ekskluzywna.pl/majteczki-damskie ogólnie kwestia jaki kto ma tyłek i w czym dobrze wyglada nie można tego uogólniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana noś stringi. Ja kupuję bieliznę przez internet oprócz stanika bo muszę zawsze przymierzyć. Ostatnio kupuję w sklepie internetowym http://modana.com.pl/Bielizna,c,29#t bo mają duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka126
ja zawsze noszę stringi - mam jeden ulubiony model z allesa i tylko kolory zmieniam - super, bo sie nie odznaczaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!! wonnn k******a twoja spammmerska mać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×