Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vvanda88

Jakie majtki, bielizna pod leginsy , figi , szorty , stringi

Polecane posty

Pod bardzo obcisłe spodnie najlepiej sprawdzają mi się braziliany cięte laserowo z takiego cieniutkiego materiału, jak druga skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja noszę legginsy z http://betterlook.pl/ i nie mam problemu z prześwitującą doopą, ale zwykłe figi noszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figi Fanny Day Doris to naprawdę wyjątkowy model. Mają piękny biały kolor i dodatkowe wstawki z koronki po bokach. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam każdej kobiecie i damie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w odzież sportrtową, bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także modele Rc, zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×