Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość gość
Każdy na tym forum wie, że Terenia to idiotka plująca jadem, nie ma sensu wdawać się w dyskusję z zarozumiałym pustakiem. Moja klapa od srocza jest bardziej inteligentna. Wystarczy poczytać wywody tego mymłona na innych tematach. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No ale tak to jest rozmawiać z ciapackim zlewem" Ciapackim zlewem? O.O Dziecko, czy ja pisalam gdziekolwiek o pochodzeniu mojego męża? Może skończ juz brać te psychotropy, bo siada ci na głowę od tej obsesji na punkcie muzułmanów, hindusów, murzynów itd. Widzę, ze masz poważny problem z odpowiadaniem na pytania. To pewnie stad ta twoja "inteligencja" się wzięła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Aitem, nie, to on sobie poużywał na tobie. Mieszkał u ciebie, pieprzył cię, okłamał, że weźmie z tobą ślub, chociaż wiedział, że to jest nierealne, bo jego rodzina w tym czasie szukała mu żony :D Ty już japę cieszyłaś, że będą zaręczyny i ślub, a zostałaś sama jak palec. No ale za głupotę trzeba płacić 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okreslenie
No to jak, dowiem sie skad to okreslenie sie wzielo, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poćwiczył na białej szmacie to teraz będzie znakomitym kochankiem dla miłej, grzecznej, dziewiczej Kurdyjki. Ciapackie baby powinny słać podarki białym puszczalskim, dzięki takim nie będą traktowane jak kozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terenia, nie podszywaj się pod gościa, przecież wiemy, że to ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aitem
Do Tereni Twoje rozumowanie jest płaskie jak stolnica.... Ty naprawdę nie masz pojęcia co to znaczy być z kimś? Czy ja gdzieś napisałam, że go utrzymywałam, co to w ogóle za określenie, że ktoś jest czyimś materacem? Czy zawsze o sobie tak myślisz, kiedy z kimś jesteś... Z mojej wypowiedzi nie zrozumiałaś nic, niestety a pienisz się na forum Chodziło mi o to, że wobec siły ich przywiązania do Tradycji i Rodziny przegrywamy my ale oni sami również, chociaż na początku sami wierzą, że uda im się przeciwstawić rodzinie i tradycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"odróżnieniu od ciebie jestem wykształcona i inteligentna"- Terenia Co prawda post nie był do mnie, ale skoro usilnie nam tutaj wmawiasz swoja inteligencję, to dlaczego nigdy jej tutaj nie pokazalas? Może się wstydzisz? Oki, dam ci szanse udowodnienia. Może chcesz pogadac na temat fizyki kwantowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Aitem, to ty nie rozumiesz. Jeśli ten twój Kurd by cię choć odrobinę szanował to powiedziałby ci od razu, że nic z tego nie będzie, bo on musi mieć kurdyjską żonę, jednak mimo to wprowadził się do ciebie, pieprzył cię, a jak jego rodzinka dała mu cynk że już wszystko jest zaplanowane, to on ci zrobił herbatkę i powiedział, że się żeni i nic na to nie poradzi :D Widocznie wiedział, że może sobie z tobą pogrywać jak z tanią dzi/wką, on i tak będzie z inną, a jak to dobrze rozegra to może jeszcze i po ślubie będzie do ciebie przyjeżdżał na bzykanko, a później wracał grzecznie do nastoletniej żony 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wcześniej
Przecież to było od dawna ukartowane. Rodzinka pozwalała mu na wszystko, omotała nawet białą naiwniarę, po to, aby nie szmacił się zanadto z innymi, aby nie zepsuł sobie opinii i nie załapał syfa, bo by za niego nie wydano córki z szanującego się domu. Przecież oni tez mają swoje zasady, dlatego sądzę, że ta 18latka nie pochodzi z rodziny byle pastuchów. Dlatego jego familia spokojnie czekała, aż ona zgodnie z prawem będzie mogła go poślubić, proste. Tobą się bawił, czekając ''grzecznie'' na nią, bo gdyby szanował to byście już byli po ślubie, nawet zwykłym religijnym, bez skutków cywilno-prawnych. Pierwszą nigdy nie będziesz, ale jak dopłacisz rodzince, to może się zgodzą na trzecią (na drugą jesteś troszkę za ''stara'').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z sułtanatu
Oj widzimy że dyskusja wznosi sie na niezły poziom. Gościu z wcześniej -gratulacje. A pani Aitem niestety została zrobiona w ch*** przez śniadego. Gdyby czarnooki był o.k to widząc napalona Polkę wprost by zaoferował układ f**k-friend i byłoby jasne . A on faktycznie mistrzowsko zwodził co dziwne nie nastoletnie dziewczę a dorosłą podobno samodzielną oraz wykształconą kobietę. Historia Aitem potwierdza dość znaną tezę że dla islamisty oszukanie niewiernego to nawet nie rodzaj sportu a wręcz religijnej powinności . Oni są INACZEJ zaprogramowani i tu wyszło to w całej krasie. Do tego zeszmacenie białej kobiety to u nich coś w rodzaju powodu do chwały. Podnosi to ich samoocenę .Niestety Aitem jeżeli jesteś nie tylko na poziomie ale jeszcze i ładna to 5:0 dla niego. Gość z wcześniej pięknie opisał mentalność tamtych ludzi . Co zdumiewa biali zwł . kobiety wydają się wobec nich bezbronne . I nie chodzi o fizis a o psyche . W tym kontekście można przejść do rozważań nad masochistyczna stroną kobiecej psychiki -przecież wiedzą że oni ...a mimo to do nich lgną . Jak ćmy do lampy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
08.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość z sułtanatu "przecież wiedzą że oni ...a mimo to do nich lgną . Jak ćmy do lampy." Bardziej jak muchy do gowna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K
Żadna szanująca się ciapatka z dobrego domu i z poważanej rodziny nie zwiąże się z gołodvpcem bez mieszkania, pieniędzy i pozycji, bo by jej tatko i mamcia raz dwa to wybili ze łba, w przenośni i dosłownie. Dlatego też polują na odpowiedniego 'kawalera', a to że ten wcześniej 'troszkę' poszalał w Europie i z niewiernymi to nawet ładnie z jego strony, bo przy okazji rozpowszechniał 'religie pokoju i miłości'. Trochę się podszkoli, aby potem ich córkę zadowalać, żeby jej w przyszłości głupoty do głowy nie przychodziły, bardzo proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
silnie nam tutaj wmawiasz swoja inteligencję, to dlaczego nigdy jej tutaj nie pokazalas? Może się wstydzisz? Oki, dam ci szanse udowodnienia. Może chcesz pogadac na temat fizyki kwantowej? --- no nastepna idiotka ktora "blysnela" nie odroznia ineligencji od wiedzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niegościnny
A czego się można spodziewać po obciągarkach wielbicieli kóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ich kochasie najpierw zapinają kozy w anusa a później dają possać obrzezanego pena takim frajerkom jak aitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, no raczej nie inaczej. Lepiej trenować na wywłoce niż na kozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisabet388
Sama jestem z Kurdem od 1,5 roku....poczatek naszego zwiazku byl poprostu piekny,dbal o mnie i bardzo sie o mnie troszczyl ze czulam sie naprawd wspaniale ale ostatnie 6 miesiecy jest koszmarem...oni na poczatku zwiazku zrobia dla kobiety wszystko zeby zdobyc jej wzgledy ale pozniej jak juz zdobedzie jestesmy ich wlasnoscia,nie mamy nic do powiedzenia bo to oni sa panami i wladcami a teraz jak probuje od niego odejsc to poprostu zaczyna mi grozic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elisabet388 - jak Ci grozi? Gdzie mieszkacie? Masz dokad pójśc jakbyś od niego odeszła? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisabet388
Mam 39 lat a on jest odemnie o 10 lat starszy.Mieszkamy w Niemczech to znaczy ja mieszkam u niego.poprostu jak chcialam sie od niego wyprowadzic to przylozyl palec do gardla i powiedzial ze jestem skonczona albo tez wczesniej ze jesli mnie zobaczy tu na dzielnicy gdzie mieszkamy to bedzie ze mna zle ze on tego nie zrobi zaplaci komus i ten ktos zrobi to za niego a wiem ze oni to potrafia.Rozmawialam z jego poprzednia kobieta i tez polka i jej tak samo grozil a ona nie pokazuje mu sie na oczy bo sie boi .Zrobilam wielki blad bedac z takim facetem bo takie zwiazki nie maja przyszlosci.mam kolezanki tez tutaj co byly w takich zwiazkach,jedna ma tez z kurdem dziecko i jak odeszla to zaczol ja sledzic.Naprawde wiem juz cos o nich i bym wszystkim kobieta odradzala takie zwiazki bo one naprawde nie maja przyszlosc***oznalam ich kulture i styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisabet388
Na poczatku zwiazku oczarowuja kobiete.U nich kobieta nie ma nic do powiedzenia jest poprostu od gotowania sprzatania prasowania czyszczenia butow itp...Zostawiaja swoje zony w kraju i wyjezdzaja za granice za pieniedzmi a ich zony nie moga miec innego faceta tylko musza byc im wierne a oni szlajaja sie tu z innymi kobietami mowie bo znam ich za duzo mam znajomych kurdow a w tym roku ten moj kurd chcial zabrac mnie do siebie do kraju wtedy bylby najwiekszym bledem jakim bym popelnila,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elisabet388 - Może niech Ci ta jego poprzednia kobieta doradzi jak od niego uciec. Ale z mojej strony proponuję zaczekać aż on wyjdzie do pracy (albo wyjdzie gdzieś na dłużej) i od razu zacząć się pakować i uciekać od tego psychopaty. Najlepiej do innego miasta. Możesz wcześniej sprawdzić jakieś mieszkania do wynajęcia albo jakieś schroniska, cokolwiek żeby się zatrzymać. Jesteś jeszcze młoda na pewno ułożysz sobie życie, tylko błagam już nigdy nie bierz sobie kogoś spoza Europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta ooo
Hej, czy moze ktos mi wytlumaczyc skad sie wzielo okreslenie "ciapaci". Pytam tak z ciekawosci, gdyz z takim okresleniem sie nie spotkalam. Slyszalam jak ktos kiedys mowil cos o "zamszakach", bo ponoc cera osob tej narodowosci jest szorstka i chropowata, ale ciapaci? Nie znam. prosze bardzo Paki skrót nabyte obrazliwe konotacje w 1960 roku, kiedy uzywany przez brytyjskich tabloidów w odniesieniu do przedmiotów bylych panstw kolonii w sposób uwlaczajacy i rasistowskich. W nowoczesnej brytyjskiej uzytkowania "Paki" jest zazwyczaj uzywane w uwlaczajacy sposób jak etykiety dla wszystkich z Azji Poludniowej, w tym Indian, Afganczyków i Bangladeszu. W mniejszym stopniu, okreslenie zostalo zastosowane jako rasowe slur wobec Arabów i innych bliskowschodnich wygladajacych grup, które moga przypominac Poludniowej Azji. Podczas emigrantów wielu latach 60 byly równiez nazwany jako "czarny" do dalszego segregrate je od bialej spolecznosci. Niektórzy twierdza, ze taki podzial nadal istnieje w czesciach Anglii. W ostatnich czasach nastapila tendencja przez drugiego i trzeciego pokolenia brytyjskich Pakistanczyków odzyskac slowo, tak, ze moze on byc stosowany w mlodej brytyjskiej spolecznosc****kistanskiej, ale nie przez osoby z zewnatrz, w tym Indian i Bangladeszu. ciapaty (obrazliwie) {m.} Paki (offensive) {rzecz.} przyklad z zycia http://pokazywarka.pl/6ym5ex/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aitem
To prawda, że oni nie zamierzają szanować swoich żon. Mój były Kurd nie zna jeszcze swojej żony, nigdy jej nie widział a już założył, że będzie mnie regularnie odwiedzał, ba zaproponował mi nawet wspólne dziecko........????? Od wczoraj mieszka w motelu, ja z braćmi wyjeżdżam na tydzień na narty w Alpy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aitem
i jeszcze jedno zabieram braci bo boję się, że mu dokopią. Dali u tydzień na opuszczenie miasta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A klucze zostawi pod wycieraczką? Jeszcze się zdziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aitem lepiej niech bracia dadzą mu wpie/rdol, przecież cię wykorzystał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ona chetnie byla wykorzystywana, zeby nie ta maloletnia zonka to by sie do konca zycia dawala wykorzystywac z przyjemnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×