Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość dora300
do mariap mysle,ze z tym ich zdaniem na temat terroryzmu to jest tak,ze im lepiej zintegrowany muzulmanin w Europie tym bardziej sklania sie przeciwko takim ruchom bardzo extremalnym,kurdowie ktorzy poznali troche lepiej nasza kulture,tradycje,religie Maja naprawde Problem z samym soba,bo widza te dobre strony naszej cywilizacji,a jednoczesnie ciagnie ich ta druga strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co was do nich ciągnęło ? Brak powodzenia u białych facetów ? Popęd seksualny do prymitywnych i brutalnych mężczyzn o egzotycznym wyglądzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" mariap 2015.01.10 Dori A co Kurdowie myślą o obecnej sytuacji np. we Francji. Ci, których ja znałam oficjalnie byli przeciw jakimkolwiek działaniom mającymch na celu dżihad, jednak w głębi serca popierali Bin Ladena i mu podobnych" oo Ja bym się nie chwaliła tym że mój ciapaty facet popiera zamachy terrorystyczne... I w ogóle bym się z kimś takim nie związała, wolę kogoś lepszego, sorry dziewczyny ale jesteście żenujące, to już nie było nikogo lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślą Kurdowie o sytuacji we Francji? Wystarczy włączyć jedną z kurdyjskich tv, Rudaw, czy KurdSat, obojętne. Tysiące Kurdów z Francji, Niemiec, Holandii, zgromadziło się wczoraj podczas demonstracji w Paryżu. Wszyscy z flagami PKK i YPG. Jak terroryści zabili 3 Kurdyjki w Paryżu, które brały udział w założeniu PKK z Ocalanem, to nie było dochodzenia, przesłuchań, ani minuty ciszy. PKK zaś nikogo nie rozstrzelała, nie zamordowała, nie mściła się, a mimo to nadal uznana jest za partię terrorystyczną, a Abdullah Ocalan jest więziony w tureckim więzieniu. Kurdowie, którzy są muzułmanami, sunnitami, w tym salafi, potępiają atak na siedzibę Charlie Hebdo. W Koranie jest jednoznacznie i jasno powiedziane: Quran 5:32 ..whoever kills an innocent, it is as if he has killed all mankind; and whoever saves a person, it is as if he has saved all mankind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech slowa plyna z twoich ust-jak sperma brudasa na ustach szkaradnej polczyny :D koran wers 126 najpierw w d**e potem w usta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azjatycka Pani
Sporo czasu nie było mnie na tym dennym forum. Weszłam i widzę, że nadal te same, samotne i zakompleksione miernoty tu przesiadują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
do iskry bozej i mariap wlasnie wypowiedzialas sie na temat kurdow uczestniczacych w demonstracji wczoraj w Paryzu i masz calkowita racje ,w tym momwncie nie bede sie dalej rozwijac w temacie,jestem tylko bardzo ciekawa czy goscie z tego Forum wyzywajacy Kurdow od "brudasow"tez zorganizowali jakas przynajmniej symboliczna demonstracje w Polsce(nic w wiadomosciach),tylko Tuska widzialam w Paryzu podpierajacego sie na Merkel . Do wiadomosci tego "goscia" na Forum: Kurdowie Maja bardzo wymagajacy gust i wyszukuja te najladniejsze Polki do ktorych takze ja naleze,a ze sa ba´rdzo szczerzy potrafia kobiecie prosto w oczy powiedziec,ze jest brzydka,a nie jak wy "dresowcy"rabiecie co sie da. Pozdrawiam tych zadowolonych i zdesperowanych Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kurdowie Maja bardzo wymagajacy gust i wyszukuja te najladniejsze Polki do ktorych takze ja naleze,a ze sa ba´rdzo szczerzy potrafia kobiecie prosto w oczy powiedziec,ze jest brzydka" Skoro potrafią powiedzieć w oczy kobiecie, że jest brzydka to świadczy jedynie o tym, że nie mają kultury. Jestem kobietą ale w życiu nie związałabym się z takim burakiem. A co do tych najpiękniejszych to też się z tym nie zgodzę, bo jeszcze nie widziałam Kurda z atrakcyjną Europejką czy to Polką czy Niemką czy Brytyjką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
Jak smutno sluchac Polakow ,ktorzy nawet nie sa swiadomi tego co dzieje sie w tej chwili w Europie i wszystko sprowadzaja do poziomu Pier....nia,wyzszych wartosci juz niema. Wstydze sie za was nawet przy robieniu zwyklych zakupow w Dyskonterze,kiedy musze sluchac tych wulgarnych podpitych polskich facetow kupujacych nastepny Alkohol(takiego Kurda nie zobaczysz),a jezeli chodzi o chigiene osobista,jezeli macie to na mysli nazywajac ich brudasami to nawet nie macie najmniejszych szans do nich,tacy oni sa zadbani!!!I tyle na ten temat i teraz zastanowcie sie dlaczego Polki "leca" na tych facetow i POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
Gosciu z godziny 02.07 W jakim srodowisku zyjesz?"Buraki rosna w polu i tez sa potrzebne" Najwieksza katedra zajmujaca sie historia Kurdow znajduje sie na Uniwersytecie Jagielonskim w Krakowie,jezeli nie nalezysz do "burakow" to sobie poszukaj,w tej chwili podalam Tobie wedke dla rasistow.Zydzi Maja racje :najgorsza narodowoscia w czasie 2-iej wojny byli Polacy "dales mi kromke chleba oddam Tobie okruch"zamiast odwrotnie!!!wstydzcie sie swoim rasizmem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudasy? To ci powiem, kto jest brudas. Jestem pielęgniarką, pracuję w przychodni. Pobieram kobietom wymazy z pochwy, robię pacjentom zastrzyki itp itd. Jeszcze nie widziałam Kurda/Kurydjki ze smugami na majtkach, a Polaka, czy Anglika tak. Bo Kurd się spłucze wodą, a Polak rozmaże kupę papierem po tyłku. Kogo ty nazywasz brudasem, pytam? Widziałeś, jakie Kurdowie mają zęby, białe, czyste, zadbane? A ty czym się możesz pochwalić? Bo na pewno nie inteligencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, demonstracja Kurdów była dzień wcześniej. Podczas wczorajszego już marszu, gdzie obecna była też Kopacz, widać było kilka kurdyjskich flag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak na pewno każda chce agresywnego kurdyjskiego frajera co popiera państwo islamskie i jego przywódców. W życiu nie chciałabym mieć islamskiego śmiecia za męża. Może jeszcze miałabym się owinąć szmatami, przejść na islam i wychowywać w tej religii swoje dzieci? To chore, żal mi was dziewczyny. Nie jestem nacjonalistką, sama nie związałam się z Polakiem, no ale żeby z muzułmaninem? O nie, ja tak nisko nie upadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurdowie są mordowani przez państwo islamskie, ty debilko skończona. Nie ogladasz TV, nie widzisz, jak swiat im niesie pomoc? Tepa idiotko. Co za debilki na to forum wchodza, to cyce opadaja. Debilki bez wykształcenia, zero obeznania w swiecie, tylko patrza, jak kogos zgnoic, rasistowskie swinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ot typowe przypadki. Iskra pewnie nosi chustę a dora przy swoich problemach z polska pisownia cierpi na wrogość do Polaków . To taki mechanizm obronny . Wiesz że Niemcy tobą pogardzają wiec masz się za lepszą ...oświeconą i tolerancyjną . W dodatku ignorantka .Wpis o Żydach cię obnażył do reszty . Poczytaj sobie o stosunku Łotyszy czy Ukraińców do wyznawców Yahwe podczas wojny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe muslimskie świnie, w życiu nie związałabym się z takim brudasem. Choć już się naoglądałam jaki sort ekhem "kobiet" wiąże się z takimi łachmanami, zwykle zapuszczone, nieatrakcyjne szare myszki, które boją się że nie będą zbyt dobre dla Norwega czy Szweda ale dla dzikusa z trzeciego świata będą boginią hahaha Po prostu kompleksy biorą górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 22:46 Jak dla mnie Państwo Islamskie może wybić w pień wszystkich Kurdów :) Kogo obchodzą te bezpaństwowe śmieci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
Mialam juz przestac pisac,bo to juz zaden poziom,ale wyjasniam osobie,ktora ma problem z moja pisownia (bo ja bym sie sama domyslila),ze nie posiadam polskiej klawiatury i to jest przyczyna tej pisowni. Dziekuje za potwierdzenie tego,ze Kurdowie Maja wieksza chigiene osobista jak nasi super Polacy i dodam,ze Kurdowi z jamy ustnej nie jedzie alkoholem. Wy przeciwniczki innych nacji litujecie sie nad nami,inni tez sie lituja nad Polkami i ich losem z naszymi super facetami. Kurd nie zostawi swoich dzieci NIGDY bez srodkow do zycia,a Polak czesto przepije pieniadze im sie nalezace.Dostaja od niemieckiego panstwa rodzinne i traktuja to jak alimenty,okradajac w ten sposob swoje wlasne potomstwo. Hanba dla Kurda jest pracujaca zona, a nasi???? Za takie "wybijanie"innych to w Niemczech juz bys kare dostala. Wiec chcac oceniac inna kulture nalezy ja poznac,jest wiele zrodel i wiele ksiazek wydanych w Polsce na temat Kurdow. A tym wszystkim tak nas wyzywajacym zycze zieciow Kurdow,jezeli macie corki.(z calego serca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż muszę cię rozczarować. To, jak to nazywasz "chustka", to jest hijab. Niestety nie noszę, bo mi za gorąco w nim, plus nie słyszę, co pacjenci do mnie mówią. Takie jak widzisz, czysto techniczne niedogodności. Jedyna chustka, jaką noszę, to chusteczka higieniczna. A jeśli Niemcy nami gardzą, to gardzą i tobą. W niczym nie jesteś od nas lepsza/y, a wręcz przeciwnie. Mamy XXI wiek, warto wyjść z zaściankowego polskiego ciemnogrodu, otworzyć się na nowe kultury, zobaczyć i zrozumieć, co się dzieje na świecie, zamiast trollować i ubliżać na forach internetowych. Większość z was, niedowartościowanych, prezentuje sobą poziom poniżej dna. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
do Iskry bozej pocieszmy sie tym,ze mozna spotkac kulturalnych,inteligentnych Polakow o innych pogladach ,majacych szacunek do innych religi i Kultur,otwartych na swiat. Pozdrawiam i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególną otwartością na świat Kurdowie popisali się 100 lat temu aktywnie biorąc udział w tureckim ludobójstwie Ormian . Cóż kultura noża .Tereny Turcji podobno "kurdyjskie " jeszcze w 1900 były chrześcijańskie w znacznej mierze -tj ormiańskie . Ciekawe czemu o tym propagatorki Kurdów nie piszą . Jeszcze jedno "chigiena" świadczy o poważnych problemach w szkole podstawowej a nie braku klawiatury takiej czy owakiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzik mnie to obchodzi, co Kurdowie robili 100 lat temu! Dla mnie większe znaczenie ma to, co tureccy faszyści robią Kurdom w dzisiejszych czasach. Jak byłam w Kurdystanie, to zbombardowali góry nieopodal miasta, w którym mieszkałam. Przez pomyłkę. Tak samo, jak przez pomyłkę wpuszczają terrorystów z całego świata, żeby dołączyli do ISIS w Syrii. BTW Kurdowie też kiedyś byli chrześcijanami, niektórzy zaratustrianami. Dopiero po podbiciu przez Arabów konwertowali na Islam. Zapewne zostali do tego przymuszeni. To było kilkaset lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
gosciu z 19.00 ja nie ukonczylam zadnej podstawowki w Polsce,pisac po polsku nauczylam sie sama i od 30-tu lat prawie wogole nie uzywam polskiego jezyka i jestem dumna,ze jezyk mojej matki znam przynajmniej w takim stopniu,bo niestety znam Polakow,ktorzy po "studiach"robia wieksze bledy jak ja. Wystarczy znac jeden jezyk perfekcyjnie. Ale bledy ortograficzne to nie temat na tym Forum. Pozdrawiam i zastanow sie bez ironi,ze zawsze jest jakas przyczyna czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, łyso wam teraz? Niektórzy wchodzą tutaj tylko po to, żeby się dowartościować kosztem innych. Ot, z braku własnego życia, ponaśmiewam się z cudzego. Dora, niczym się nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
dziekuje iskra i tez sie nie przejmuje,bo niby czym? Sama znam swoja wartosc i ciesze sie,ze w rodzinie nauczono mnie tolerancji i milosci do wszystkich. To straszne,ze osoby ktore tak ponizaja inne nacje,religie itd. w niedziele Ida do kosciola i udaja przykladowych wiernych. Takie moje nocne przemyslenia (jestem na dyzurze). Nie chce zmieniac swojego charakteru,ale czasami inni do tego zmuszaja. Dzisiaj opowiadalam mojemu mezowi Kurdowi o tym Forum i o tym co pisza o nich Polacy,a on przyjal dzisiaj nastepnych polakow do pracy ,wiedzac dobrze ze sa takze inni wsrod nas (ma polskich pracownikow,ktorzy pracuja u niego od 7-miu lat i bardzo jego lubia).Dlatego pozostane przy tych milych chwilach i tych fajnych polskich znajomych,tych ktorzy nas toleruja. Zycze milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nigdy nie spotkalam ladnej, madrej, pochodzacej z dobrego domu dziewczyny, zwiazanej z muslimem. Zawsze sa to byle jakie dziewuchy, przekonane o swojej wartosci :D bo taaaakie tolerancyjne i Ahmed kazdej z nich /jest "taaaki iny", "taaaki lepszy" :D Jedna juz sie obudzila ze swjego snu, kiedy misio wywiozl syna do swojej rodziny i ....juz ich nie zobaczyla. To bylo 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
Faktycznie Kurdowie są czyści i utrzymują higienę, być może nie zostawiają swoich dzieci bez środków do życia...ale potrafią bezwzględnie oszukiwać, z chęci uzyskania profitów w tym finansowych potrafią kłamać wciągając w intrygę swoich znajomych i rodzinę. W dodatku nigdy nie czują się winni, gdyż dla nich nie jest grzechem okłamywanie czy wprowadzanie w błąd osobę niewierną czyli nas. Swoje żony traktują źle często używają przemocy psychicznej i fizycznej. Dlatego dziewczyny trzymajcie się od nich z daleka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
mariap masz racje ,o tym ja takze pisalam,ale przeciez my pochodzimy z cywilizowanego kraju,uczeszczamy do szkol,jestesmy samodzielne wiec kobieta bynajmniej troche myslaca wyczuje na jakiego trafila czy to Polak,czy Kurt i reszta to zalezy tylko od nas jak z tym postapimy. Kurdowie wyjezdzaja do Europy zazwyczaj pod naciskiem rodziny i musza bardzo szybko dopiac celu i zadowolic rodzine. Bardzo czesto naprawde zakoc***a sie w Europejkach,ale wybija im sie to z glowy,bo przeciez nie po milosc wyjechali,a dla nich rodzina i jej honor jest wszystkim. I wsrod nas sa tacy ktorzy szukaja partnerow nie dla milosci tylko dla korzysci finansowych. Ja przezylam z Kurdem naprawde duzo,ale potrafilam postawic na swoim,szybko zorientowalam sie jak wszystko funkcjonuje i tylko w ten sposob mozna doprowadzic albo do konca,albo do normalnego zwiazku. W tej chwili to on pomaga mi finansowo ,bo pokazalam mu,ze jestem taka sama jak Kurdyjka i mam takie same wymagania. W jednym miejscu niezgadzam sie z Toba,oni trak´tuja swoje zony bardzo dobrze(na zle traktowanie nie pozwoli kobiety rodzina).Naturalnie sa przypadki przemocy,ale mysle ze nie czesciej jak w naszym srodowisku. Myle,ze na takim Forum nalezy wymieniac doswiadczenia te dobre i te zle,dlatego bardzo mnie denerwuje to,ze Polacy ich tak pardzo ponizaja i nas tez,Kurd o zadnej kobiecie jego narodowosci nie powie zlego slowa,a matka jest ponad wszystko,to co?lepszy Niemiec,ktory oddal matke do domu starcow i niewidzial od lat?W kazdej nacji znajdziesz dobrych i zlych,tylko tutaj akurat sa te roznice kulturowe,religijne itd.bardzo duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszkakwakwa12
Per debilko, to sie zwracaj do swojej matki. Za to, że cie wychowala na chama, rasiste i gnoja. Mam wrazenie, ze twoja panne jakis Ahmedo ****** i teraz sie mscisz za to na calej nacji. To, ze sobie wziales ku...re..wke w bialych kozaczkach nie znaczy ze wszystkie takie sa. ale jak to mowia kazdy sadzi wg siebie plus ciagnie swoj do swego. A tak swoja droga, smieciu, to Ahmed nie jest kurdyjskim imieniem. Ahmad tak. Wiec poza tym, ze jestes smieciem, to na dodatek jestes smieciem niedoinformowanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×