Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość gość
Widzisz dla 99%Polaków to co napisałaś to patologia a u was to co u nas zakazane to norma. Skoro 12 latki -no wiadomo. A serio w kurdyjskich wsiach robią skomplikowane testy DNA narzeczonych ? Coś nie wierzymy . W tym co piszesz charakterystyczny jest atak zamiast wypowiedzi na podstawowe pytania bo brak ci argumentów merytorycznych . Kolejne -jak tam u was z obrzezywaniem dziewczynek /kobiet . Było w rodzinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla 99% Kurdów pedokatoksiądz to też patologia. Małżeństwa homoseksualistów, to też patologia. Dla was norma, a Kurdów się czepiacie. Powtarzam, taki naród, hipokryzja. Nie rozumiem słowa "obrzezywanie". To chyba nie po polsku? Niech mariap wyjaśnia te rzekome małżeństwa 12 latek, bo ja się nie spotkałam z taką sytuacją. Dlatego też nie mam o czym dyskutować. Takie rzeczy zaś tylko u katolików w Polsce: http://www.tvp.info/18565588/matka-zabila-noworodka-tuz-po-urodzeniu-dziecko-mialo-powazne-obrazenia-glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Newsy z Kurdystanu -70 tysięcy islamistów Kurdów domaga się podporządkowania Zachodu islamowi. Grozą śmiercią wszystkim krytykom islamu . Miasto Dyirbakir . No ładnie , pewnie popieracie swoich mężów z takimi poglądami ? Jest duży artykuł na Interii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie doczytałeś tego artykułu, albo nie czytałeś ze zrozumieniem. I dobrze. Ja nie jestem Charlie. Jakby muzułmanie rysowali karykatury Jezusa, to chrześcijanie rzuciliby się im do gardeł. "W świecie islamskim nie ustają protesty przeciwko francuskiemu tygodnikowi za publikację karykatur Mahometa." Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-niech-zachod-podporzadkuje-sie-mahometowi-jesli-nie-nie-zazn,nId,1595770#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
Polacy! Nie dziwie sie wcale,ze wypisujecie takie bzdury,chyba bierzecie przyklad z polskich politykow z ktorych caly swiat sie smieje. Mylicie tematy,fakty,historie ,polityke itd. Dajcie wypowiedziec sie tym na temat,ktorzy Maja jakies doswiadczenie,bo wlasnie o to tu chodzi. Cos zobaczyli w mediach,cos uslyszeli i Maja na temat duzo do powiedzenia. Jedz do Turcji,Syri,czy Iraku a moze do Chin tam tez zyje duzo Kurdow dokladnie dalej wedlug tradycji. Zobacz pozyj i dyskutuj. Staram sie byc objektywna,jezeli widze cos zlego to chetnie o tym mowie,ale nie bede ukrywala tutaj dobrych stron narodu kurdyjskiego czy ogolnie muzulmanow. Chcialabym bardzo zeby Polacy trzymali sie tak bardzo razem jak Kurdowie,ale niestety Polak -Polakowi wilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kurd się cieszy bo nie ma kasy żeby sobie kupić żonę kurdyjke i martwi się że do śmierci będzie dymał kozy w jakiejś jaskini a tu allah zrzuca mu z nieba (internetu) naiwną poleczkę która rozkłada przed nim giry za friko. do tego sąsiadom można się pochwalić jak małpą na targu. a jak już go poleczka zawlecze do europy i trochę kasy z benefitów odłoży to naiwna białogłowa dostaje kopa w dupę i na jej miejsce przylatuje z ciapolandu kurdyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
Widzę, ze wywołałam burzę. ja opisałam sytuację w Turcji wschodniej bardzo blisko granicy Irańskiej. To, że napisałam pokoje braci a nie pokój wynika z tego, że są też wśród Kurdów bogate rodziny, które maja nawet 2-3 domy. Oczywiście, że w rodzinach Kurdyjskich wszyscy troszczą się o jej dobro, ale to nie wyklucza podziału ról, który u nas przecież również występuje. Jednak Panowie nigdy nie zajmują się pracami domowymi typu sprzątanie, pranie i gotowanie. Oczywiście robią to w Europie, lecz nigdy w domu rodzinnym. Tam jest jasny podział, nawet posiłki jedzą osobno Panie i Panowie. Chciałam zaznaczyć, że nie oznacza to wcale, że to ich unieszczęśliwia, to są ich zwyczaje. Poza tym bardzo dbają o rodzinę i uwielbiają dzieci oraz bardzo troszczą się o starszych członków rodziny oraz osoby chore lub niepełnosprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
mariap,burzy nie wywolalas tylko w ten sposob weszlismy na ciekawy temat,czyli jak zyja Kurdowie w Turcji czy Iraku.Ja jeszcze do tej pory nieznam wszystkich tradycji i czesto jestem milo zaskoczona i wzruszona. Ktos tu napisal o biednych Kurdach,to Tobie odpisuje,ze biednych Kurdow niema,ewentualnie mniej zaradni. Oni Maja bardzo rozwinieta pomoc socjalna miedzy soba np.we wsi. U Kurdow nie musi panstwo dokarmiac dzieci,tak jak u nas,zadna matka nie zostawia dzieci na pastwe losu i ucieka z kochankiem ,albo lezy zapita i inne pijaczki uprawiaja z nia sex przy dzieciach,a jak sie nawinie corka to i z nia tez .Takie rzeczy dzieja sie w Polsce,ale my jak zwykle swojego nie widzimy. Dwa lata temu poznalam jedna z pieknych tradycji,kiedy zmarl moj tesc,natychmiast polecielismy do Turcji. Kazdy kto moze powinien zostawic po smierci cos dla biedniejszych rodzin np.dla wdow z dziecmi. Moj tesc mial odlozone dla nich 1.200 Euro do tego dolozyly sie dzieci i za sume 2.000 kupili w hurtowni podstawowe produkty(bylo tego duzo),nastepnie podzielili to miedzy biedniejszych w swojej wsi Oni nie zostawia nikogo kto potrzebuje pomocy,szczegolnie kobiet z dziecmi. Ktos tez pisal,ze jak Kurd niema pieniedzy na kupienie zo´ny to bierze Polke,to tez nieprawda,bo biedniejsze rodziny szukaja wtedy zon wsrod podobnych rodzin i wtedy sa mniejsze wymagania i tez wszyscy pomagaja w takich przypadkach I teraz tez zalezy od nas czy zazadamy od meza np.zlota,ja niechcialam,ale moj powiedzial mi ze min.musze wziasc(50 g zlota) i dostalam w prezencie. Jezeli zrozumiemy dlaczego mezczyzni musza spelnic te wszystkie wymagania przed slubem to ja jestem za. Kobieta musi sie cenic i tak robia Kurdyjki. Wsrod Kurdow rozwod jest naprawde wyjatkiem i musza byc ku temu naprawde powody,jezeli mezczyzna porzuci kobiete ot tak dla nastepnej to jest wtedy odepchniety od swojego klanu. Dla mnie jest tez normalne,ze majac nieplodna Zone poprostu zeni sie z nastepna ale nie opuszcza tej pierwszej,bo ona juz nie bedzie miala szans poslubic innego,co w tym zlego? Oni nie adoptuja dzieci z innych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
mariap pisalas o podziale rol w rodzinie,taki podzial istnieje i u mojego meza w rodzinie tez,dlatego wszystko funkcjonuje tak jak powinno. Oni zyja tak jak nakazuje religia i nasza tez, a wiec mezczyzna jest odpowiedzialny za strone finansowa,a kobieta za ognisko domowe,Mezczyzni pracuja Cale dnie,wiec jaki jest Problem w tym kiedy on wraca do domu to ona mu podaje jedzenie,przygotowuje kapiel itd. ja znam to z domu mojej babci,bylo wlasnie indentycznie. Natomiast my emancypantki ciagniemy dwa etaty w pracy i w domu ( dobrze jest jak maz pomoze) U mojego meza kobiety w rodzinie absolutnie nie moga pracowac,pierwsza bedzie jego corka jak za rok skonczy studia. One sa przyzwyczajone do takiego podzialu rol,takze do tego ze przebywaja osobno kobiety i mezczyzni.Byly zdziwione kiedy ja chcialam zeby wszyscy razem przebywali.Powiedzialy mi ze nie chca sluchac o tych meskich interesach od tego glowa boli,a ich i tak to niedotyczy. One Maja bardzo duzo zabawy przebywajac tylko wsrod kobiet,duzo sie smieja,plotkuja,a przy mezczyznach sa skrepowane. W rodzinie mojego meza kobiety sa bardzo wymagajace i ja tez czesciowo od nich sie nauczylam. Nie wystepuje u nich Taki Problem jak Euro-dzieci,bo matki nie musza wyjezdzac do pracy,za wszystko jest odpowiedzialny mezczyzna. Ja to znam z Turcji,pewno np.w Iraku wyglada to troszke inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
znajde chwile czasu wieczorem to opisze malzenstwa odwrotne Kurdyjki z Polakami(jest juz coraz wiecej w Niemczech) i wtedy bede ciekawa co na to te ktore tutaj tak nas ponizaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj w Berlinie "cywilizowany", 19 letni Turek najpierw wpakował kilka razy nóż w brzuch swojej będącej w ósmym miesiącu ciąży partnerki a później oblał jeszcze żywą dziewczynę benzyną i podpalił. poczekał aż się ładnie spali, przykrył liśćmi i spokojnie poszedł na policję zameldować jej zaginięcie. Dawajcie im dalej d**y i sprowadzajcie tę hołotę do europy, kiedyś poderżną gardła waszym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
gosciu z 2.01 punkt 1.nie wczoraj tylko 23.01. punkt 2.w gre wchodzi 2-ch meszczyzn ex-przyjaciel i obecny,jeszcze kryminalna policja nie podala oficjalnie i zadne media tez,ktory z nich jest morderca,ale ty jestes lepszy od kryminalnej i wiesz juz wszystko. Tacy glupi ludzie cos uslysza,a do tego jeszcze zobacza zdjecie poludniowca(to jeszcze nie oznacza ze to Turek) i juz sie zaczyna glupia gadka i jeszcze do tego z wielka fantazja,niby to morderca jeszcze na policji zglosil zaginiecie(to byl jej obecny przyjaciel)niekoniecznie morderca. Takie straszne rzeczy dzieja sie prawie w kazdym kraju,dlaczego nie napisales o morderstwie w grudniu bardzo podobnym,tylko ze Niemiec zabil,a potem podpalil mieszkanie swojej partnerki,a na koncu sam popelnil samobojstwo. Czekaj az bedzie wszystko oficjalnie powiedziane i dyskutuj. W EUROPIE MATKI MORDUJA SWOJE DZIECI;CORAZ CZESCIEJ O TYM SLYSZYMY,WIEC NIE MUSIMY CZEKAC NA TURKA;ZLI LUDZIE SA WSZEDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciapacki materac wie lepiej? wiem wiem, "mój Ahmed jest inny" ww.welt.de/vermischtes/article136763647/Maria-P-19-hatte-sich-so-auf-ihr-Baby-gefreut.html info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/udo-ulfkotte/multikulti-in-berlin-tuerken-verbrennen-19-jaehrige-schwangere-deutsche.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ww.tagesspiegel.de/berlin/polizei-justiz/verbrannte-schwangere-in-koellnischer-heide-tatverdaechtiger-ex-freund-meldete-opfer-bei-der-polizei-als-vermisst/11272084.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciapakowi wg przyjaciół zamordowanej nie wystarczyło że durna przeszła dla niego na islam. rodzina jej nie akceptowała więc trzeba było wykonać "arabską skrobankę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie martw się, sąd zastosuje dla niego oprócz "jugendstrafe" dodatkowo "bonus kulturowy" bo w przyjaznych islamowi Niemczech mord honorowy to okoliczność łagodząca i nasz dzielny macho dostanie z sześć lat ... wyjdzie po jakiś trzech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
do gość i co z tego niby ma wynikać? to tak jakbyś tłumaczył kurdyjskim facetom, że nie powinni wiązać się z polkami i mieć z nimi dzieci i przesyłał im linki z procesu Wiśnowskiej lub innej dzieciobójczyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
do Dori czy możesz mi podać swój mail, chciałam Cię o coś zapytać, ale nie na forum (bez gości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynika z tego to że ta dzicz ma takie zachowanie w genach. nawet urodzeni i wychowani w europie są mentalnie w 14 wiecznym kalifacie. dlatego proszę was, jak już musicie z nimi się parzyć to wypad do ichniego ciapatowa, nie sprowadzajcie jeszcze więcej tej dziczy do europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą ale nie rozumiem jak można się związać z muzułmaninem dla mnie to chore. ciekawa jestem czy wasz książę chciałby z wami dalej być gdyby usłyszał że dzieci będą katolikami. takie z was dominatorki a nawet nie potraficie walczyć o swoją kulturę i obyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potnie jednej z drugą nożem facjatę albo obleje kwasem i się skończy emancypacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
do gość czego nie rozumiesz, tego że można się zaprzyjaźnić lub zakochać w drugim człowieku, a rozumiesz te, które zakochują się w Japończykach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
Oj!jakie wy tu wszystkie swiatowe,wole byc materacem Kurda jak zachlanego Polaka,ktory mi w nocy pod wplywem alkoholu albo sie na materac zesika,albo w inny sposob sie wyprozni i na koniec jeszcze musicie po takim posptrzatac. Poczytajcie sobie o Polakach w Turcji,sa specjalne portale,a potem wyganiajcie ich z Europy. Ale majtki swojemu zakladacie tureckie:)ale,on i tak nie widzi z zachlanym pyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź sobie bądź. Ale proszę - w kurdystanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora300
Do goscia z 10.51 Dziekuje za informacje,wlasnie przeczytalam artykul na temat tego morderstwa,poniewaz nie posiadam telewizora i nie kupuje gazet jestem czasami niedoinformowana. Wyglada na to,ze faktycznie dokonal tego Niemiec z tureckim pochodzeniem,ale czy to wlasnie nie jest przykladem na to jak rozni jestesmy ,mam na mysli wszystkich.Jeszcze nie tak dawno oplakiwalismy wszyscy Turczynke(studentke),ktora wykazala sie wielka odwaga i stanela w obronie innych. Wy wszyscy widzicie tylko tych zlych,a dobrzy to sa tylko Polacy,wiele moglabym pisac i podawac przyklady,jacy sa oni a jacy wy rodacy ,we wszystkim sa i dobre i zle strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jakim problemem jest jezeli dzieci z takiego malzenstwa sa muzulmaninami? Islam jest tak podobny do chrzescianstwa,ze nie odgrywa to wielkiej roznicy" 890 Skoro tak te religie są podobne to dlaczego więc dzieci nie wychowywać na katolików? :) Czyżby zabrakło odwagi w 'negocjacjach' z mężem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
napisze wam jak Iranki odpowiedziały na pytanie czym różni się Irańczyk od Europejczyka: Irańczyk jest: kochający, serdeczny, piękny, ceniący życie i zabawę, ale zarazem ceniący rozwagę, opiekuńczy, odpowiedzialny, przystojny, dumny za to Europejczyk jest: zimny, oschły, pijany, cuchnie mu z ust, pozbawiony dumy, i nie umiejący się bawić. Dori podaj kontakt do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowały by odpowiedzieć inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
Tak odpowiadają Iranki studiujące lub pracujące w Europie w rozmowie towarzyskiej między kobietami, w sumie chyba mają rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×