Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Ja o suchym pysku dziś, a przydałby się jakiś motzny browiec und grejpfrutówka z sokiem, coby się trochę nawalić i spojrzeć na świat jak człowiek na ostrej fazie 😭:classic_cool: Niestety siedzę na wsi i u mnie już wszystko pozamykane :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego mam taką chcicę, że rady nie daję, chłopa z alkoholem pod pachą mi trzeba 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Rosji pewnie mają wszystko pootwierane dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, w święta i dni powszednie, więc powinniśmy brać z nich przykład 😭:classic_cool: Trzymam kciuki dziewczyno, niech przynajmniej jedna z grupy Anonimowych Alkoholiczek ma coś w pysku dzisiaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, właśnie skończyłam rozmowę z tramwajowym i swoją zajebistą różową piżamę mogę wrzucić do pralki z marszu... ... bo tak się spociłam :classic_cool: Wędrowałaś chyba na biegun i z powrotem, bo tyle Ci to zajęło :classic_cool: Piertolone sklepy, nigdy ich nie ma kiedy są potrzebne, dobrze że przynajmniej faję możesz włożyć między zęby i czymś ręce zająć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj z kamerką, a że gorąco było to siedział w samych bokserkach i opowiadał mi o sportach jakie uprawia, słowem kluczowym jest tutaj uprawianie, bo ja oczywiście miałam czerep pełen kosmatych myśli i przy temacie o zakładaniu dźwigni i unieruchamianiu przeciwnika ja wyobrażałam sobie dźwignię założoną w łóżku :classic_cool: Dodatkowo opowiadał to wszystko z taką pasją, że musiałam udać awarię swojej kamerki, bo jakby zobaczył moją rozanieloną i zaślinioną gębę to by chyba umarł ze śmiechu i więcej się nie odezwał, bo nie miałabym szans na przeprowadzenie sztucznego oddychania :D:classic_cool: Przy okazji jest zboczony czego nie miał w sobie mój samietz, lubię to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje śmiga jak F16, a to oznacza, że Twój internet próbuje ograniczyć Ci dostęp do kafetełe, sabotażysta :classic_cool: Nie wiem co się ze mną dzieje, samietz napiertala mi wiadomościami, że ma doła i chciałby o nas pogadać, bo nie wyobraża sobie życia beze mnie, a ja jak o nim myślę to jestem pusta w środku, więc go olewam :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze, że kręci Cię na kilku PŁASZCZYZNACH :classic_cool: w wielu SFERACH :classic_cool: będzie co UPRAWIAĆ :D ja sobie postanawiam, że od jutra startuję do mojego królewicza :D nie żeby tam od razu jakieś związki, ale.. chcę go lepiej poznać ;) i muszę sprawdzić czy faktycznie jest nieśmiały i ja go odstraszam (bo jeśli faktycznie on się czai to ostatnio mój STOSUNEK :classic_cool: do niego mógł go znacznie onieśmielić :o), bo jeśli tak.. to ja go ośmielę :D:D:D P.S. właśnie ujrzałam na fb... że mój eks (Dzięki Bogu!) ma nową laskę :D cóż, ja jestem lepsza :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest! A na starość pouprawiamy se ogródek :classic_cool: Popieram Twoje postanowienie i jestem dumna, że wreszcie nastąpił ten przełom. Jestem pewna, że poprawa waszych stosunków i wyciąganie z królewicza wszelkich informacji pójdzie szybko i efektywnie, na wyciąganie miecza z pochwy przyjdzie jeszcze czas :classic_cool: Jestem taka pusta w środku, że ktoś koniecznie musi mnie czymś wypełnić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I Am a Sociopath
nikt nigdy sie pode mnie nie podszyl hehehehhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry znak dziewczyno, bo w takim stanie robisz konkurencję słońcu i grzejesz jeszcze bardziej, takiej nikt się nie oprze :classic_cool: W sumie ja mam podobnie jeśli chodzi o tramwajowego, pewnie myśli że piertolnięta jestem, bo udziela mi się stan błogosławiony i morda to mi w szwach pęka jak z nim rozmawiam, jestem jak Joker z Batmana koorwa :classic_cool: A tekst Roxettów jak najbardziej trafny, może być myślą przewodnią tego topełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, uwielbiam to, zajebyście booja :D:classic_cool: Szkoda, że moi rodzice śpią, bo puściłabym na fulla i baunsowała jak dzika gęś na środku pokoju :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam w Twoje ślady, czyli ogłuchłam i pląsam jak epileptyk podłączony do prądu :classic_cool: Łóżko mi skrzypi niemiłosiernie, bo się już rozpada i gdyby nie to, że rodzice pewnie pomyślą, że przeżywam chwile ekstazy z powodu majstrowania w różnych ciemnych i wilgotnych zakamarkach to już miałabym ich u siebie w pokoju, ale pewnie nie chcą przeszkadzać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby kafe zaraz siądzie? :o hehe dobrze, że rozumieją potrzeby singli :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=U82GludosnQ jakoś mnie naszło, a w sumie przypadkiem trafiłam :P pierwszy raz widziałam teledysk, ale utwór uwielbiam! dobra, kończę z podsyłaniem linków, o czym innym był temat :D na koniec moja schizowa dedykacja http://www.youtube.com/watch?v=KG2_PXDpqr4 :classic_cool: zaraz zdechnę przez tą zgagę, kwas prawie wypływa mi oczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona topełe przeskoczy na trzydziestą czwartą i nas wypiertoli w kosmos na godzinę :classic_cool: O koorwa, "Psalm dla Ciebie", tego jeszcze dzisiaj nie grali :D:classic_cool: Chociaż przyznaję, że lubiłam ten kawałek i zapewniał mi mnóstwa wzruszeń w czasach kiedy byłam pasztetem z liceum i nikt mnie nie chciał, puszczałam sobie Rubika i wyłam w poduszkę, bo on tak pięknie o miłości, a ja byłam w prawiczym chooju :classic_cool: Patrzę na te browce maślanym wzrokiem i daję im znaki, że chciałabym je mieć. U siebie. W pokoju. W sobie :classic_cool: Następnym razem wyposaż się w jakiś Ranigast, wystarczy że prawie głucha jesteś, żar w doopie i pozostałych częściach ciała nie są Ci potrzebne :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×