Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Na studiach jakoś leci, nie ukrywam, że bardzo choojowo, ale ważne, że do przodu :classic_cool: ­ Chociaż obecnie jestem fest zaziębiona i podkoorwiona przy okazji, ale przynajmniej łopa gangnam stajl poprawia humore :D:classic_cool:🖐️ ­ Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w pytę :classic_cool: ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
może być :classic_cool: też do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek wcześniak
Cieszę się Piwosh, oby tak dalej i oby to "może być" zamieniło się w "jest zajeebiście" :classic_cool: ­ A co tam u rycerza und innych wojowniczych żółwi ninja walczących o Twoje kuliste serducho? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z pracy :classic_cool:🖐️ ­ Mikojanu, mam nadzieję, że zdrowiejesz na łikęd i nie czeka Cię już stanie w kolejce do dziekanatu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczy Fajanseue, piątka und ściskame z nadzieją, że dzień roboczy mija Ci przyjemnie :classic_cool:🖐️ Przy okazji liczę, że z Twoim stanem nożnym und cielesnym jest już lepiej, bo kiedy ostatnio odwiedziłam topełe Fajansówki to byłeś osobą poszkodowaną 😭:classic_cool: ­ Ja fartownie regularnie wracam do zdrowia, więc z moich obliczeń wynika, że już w najbliższą niedzielę nie zostanie żaden ślad po zabójczym łikędzie z Paweue, chyba że będą to ślady pamięciowe :classic_cool: Wizyta w dziekanacie czeka mnie jeszcze dwukrotnie, ale zrobię to dopiero wtedy jak opanuję sztukę hipnozy und błyskawicznego nokautowania w celu wywalczenia sobie pierwszego miejsca w tej barbarzyńskiej kolejce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urocze Mikojanu, odpiątkowywuję (niestety nie odściskowywuję, jako że jestem osobą powściągliwą) i potwierdzam, że dzień roboczy mija mi nienajgorzy :classic_cool:🖐️ ­ To prawda, byłem osobą poszkodowaną, a co gorsza, kulawą 😭 No ale wczoraj odrzuciłem trzecie odnóże i dzielnie człapię jako osoba dwunożna :classic_cool: ­ Cieszę się, że dochodzisz do siebie po tej jeździe po bandzie z de Garę; może warto to potraktować jako hart przed kolejną :classic_cool: ­ A może u Was też w końcowej części października mija termin składania wniosków o stypy i w związku z tym w listopadzie kolejki nie są już tak straszne i warto by iść dopiero wtedy? Coby nie stać się osobą sfrustrowaną :classic_cool: No chyba że jesteś osobą ambitną i szybciej opanujesz wymienione przez Ciebie sztuki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie powinnam być osobą bardziej rozsądną und odpowiedzialną i nie lecieć do Ciebie z przyjaznymi uściskami kiedy rozsiewam zakatarzoną zarazę wszystkimi częściami własnego ciaua :classic_cool: Twoja powściągliwość ocaliła Ci życie :classic_cool: ­ Biedny Fajanseue kulawus 😭 Dobrze, że tę mrożącą krew w żyłach historię masz już za sobą i oby Twoja trzecia noga już nigdy nie okazała się przydatna, cobyś mógł wędrować przez życie na dwóch bez cierpienia wypisanego na twarzy :classic_cool: Za to możesz jej użyć w celu imponowania samiczkom, które na wieść o Twoim tymczasowym inwalidztwie pomiziają Cię czule po twarzy, a następnie będą śniły o Twoim męstwie po nocach :classic_cool: ­ Piekielne temperatury w mieszkaniu i arktyczne temperatury na zewnątrz zrobiły swoje, więc żywię nadzieję, że teraz jestem już zahartowana jak młody Spartanin i z biegiem miesięcy będzie coraz lepiej :classic_cool: ­ Tak właśnie wygląda terminarz wniosków, odbiorów legitymacji und ślubowań przez pierwszorocznych oraz podbijania ich przez starsze roczniki, więc pójdę za głosem serca und głosem Twoich liter i dziekanat odwiedzę w przyszłym miesiącu. Uniknę tym samym dożywotniego pobytu w areszcie za mordowanie, rozrabianie i hultajstwo, więc przynajmniej będę mogła potruć Wam doopę na kafetełe od czasu do czasu :classic_cool: ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nieźle orientujesz się w cenach dziwek, ale niestety nie interesujo mnie Twoje doświadczenia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
o co kaman z ta dziwka? :o jak ja nie lubie jak ktos wpiertala sie w czyjs temat, nie majac nic ciekawego do powiedzenia :o co dzialo sie w weekend? :D bo ja chyba lekko niezorientowana jestem :D jakis meeting mial miejsce? ;) napisz mi tylko czy na kafe, czy moze w realu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
tzn. wiesz, zayebiscie moze byc zawsze, kluczem jest nastawienie :) ale ja nie koloryzuje, wiec jest dobrze :P nie no, w pyte jest :) napisze Ci jedno... na kazdym kroku przekonuje sie, jacy sa ludzie i z jaka trudnoscia przychodzi niektorym bycie szczerym :) takie lisy zyja wokol, ale coz poradzic, czlowiek czlowiekowi wilkiem :) (a zombie zombie zombie :D ) czlowiek uczy sie cale zycie, to dobrze :) chociaz i tak glupi umiera hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to wieki temu napisała pewna zazdraszczająca pomarańcza, którą potem z deka zjechałam: zakochałam się w prawiku z forume, a ta sytuacja robi ze mnie tanią dziffkę und koorwę i o to cała afera :classic_cool::classic_cool:🖐️ ­ A w łikęd w mojej mieszkalnej norze miał miejsce długaśny miting pełen emotzji, procentów und wrażeń z pewnym boskim und zajeebistym kafeteryjnym samtzem, który świetnie rokuje na przyszłość, więc orędże mogłyby nas łaskawie pobłogosławić, bo jak tak dalej pójdzie to się koorwa nie najebio za darmo na naszym weselu und nie potańczo w rytm polo alkoholo masując bułę hot-dogową :classic_cool::classic_cool: ­ A ludzie to chooje, Piwosz :classic_cool: Trafić na kogoś szczerego, autentycznego und godnego zaufania to jak znaleźć pełną lodówkę w mieszkaniu rasowego studenta :classic_cool: Tyle dobrego, że uczysz się na błędach und wyciągasz wnioski ze swoich relacji międzyludzkich, bo niektórzy to nawet tego nie potrafią, a potem żyją z tymi lisami, wilkami und zombiakami i nawet o tym nie wiedzą albo po prostu nie chcą wiedzieć :D:classic_cool: ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
w robocie siedze :o jednak niedziela to nie jest dobry dzien do pracy, no ale wolne wczoraj bylo, nie :P oczy mnie bola, ucho od kilku dni tez :o fajki mi sie skonczyly :( i kupie dopiero po robocie, no zesz koorwa, jego jebana mac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
wkoorwia mnie kafeteria, chcialam sie troche poudzielac z rana (przed poludniem :P ) to sie wieszala jak poyebana, nie dalo sie dodawac postow, mozna bylo tylko zakladac tematy :D :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
nie odzywam sie ostatnio, troche brak czasu, troche (a w zasadzie przede wszystkim) znaczace ograniczenie neta :) ale Ty to juz w ogole tu nie zagladasz, na mejla nie odpiszesz... ZYJESZ W OGOLE ? :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieruchawe mikojane
Piwosz nie pije, trza to opić :classic_cool::classic_cool: Ja tak tylko przelotem z mobilnego, bo od dobrych dwóch godzin próbuję spać, ale ni chooja nie mogę, więc z braku laku wbiłam pozdrowić wszystkich Polaków, Piwoszów und uroczego Fajanseue :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
haha tak tak, tez o tym pomyslalam - opic na przyklad 10. dzien bez :P ale nie, nie pije zupelnie, unikam okazji, znajduje sobie od chooya i ciut ciut zajec, chate tak wysprzatalam ze az obco sie w niej czuje :D i bardzo sie ciesze, bo dzieki niepiciu (nie piciu?) piciu piciu :D pitu pitu LOL ;) wreszcie mam czas na tyle rzeczy :) zalatwiam sprawy na miescie z rana (no dobra, troche pozniej :) ) i jest po prostu zeyebiscie, unikam wszelkich pokus alkoholowch, czyhajacych np. w internecie ;) bez kitu, niezle sie rozpilam na kafeterii :D ale koniec z tym :) obalilam w srode 1,5 litra wina i w czwartek powiedzialam sobie DOSC! tak dluzej byc nie moze :o no i dzis juz 6. dzien :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpita:)
widzę wszystkie odstawiacie % - może kiedyś i mnie na to najdzie ochota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ to nasze Mikojanu przelotne und mobilne :classic_cool: Dziękuję za ciepue pozdrowienie i odpozdrawiam :classic_cool:🖐️ ­ Piwosz, dzielny nauogowtzoo, gratuluję pomyślnego wysychania i czymam kciuki za dalsze pomyślne postępowanie tego procesu :classic_cool: PS. Zaktualizuj se buty w stopce :classic_cool: PPS. Masz dobry gust muzyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuurwa :D:D:D doszłam do dwóch plemników, które po połączeniu ze sobą doprowadzają do jajeczkowania, z którego tworzy się dziecko.. i nie dałam rady :D xxx oj tam muzyka, gust muzyczny, czytam o tym ciągle, więc musiałam sprawdzić, co to za hit, nie mogłam nie znać czegoś, co znają wszyscz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było niechcący, przepraszam :classic_cool: ­ Zachęcam, by jednak się przemóc i pooglądać do końca :D ­ PS. Dalej o suchym pysku? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×