Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Tyle ludzi dzisiaj pije, że aż żałuję, że nie mam soku do wódy 😭:classic_cool: Na zdrowie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mam resztkę soku to na jednego drina by starczyło, ale przecież nie będę sobie smaka robić :classic_cool: Czekam pół godziny na galaretkę, wpiertalam i pewnie też się położę, zwłaszcza że tramwajowiec wkoorwiony, bo mu w grze nie idzie, więc nawet strach się odezwać :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też boli i zaczyna pęcznieć, któregoś dnia mi go rozpiertoli jak pocisk dzioorawiący balona :classic_cool: Jesoo, jeszcze patrzę w lustro i asymetria mojej twarzy mnie przeraża, chyba nadal mam kaca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafetełe w tych godzinach jak zawsze nie zawodzi und tryska dobrym humorem :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpiertoliłam galaretkę, która nie była jeszcze nawet w 80% gotowa do zjedzenia, ale w moim przypadku głód to siła większa niż alkoholizm :classic_cool: Posiedzę jeszcze z godzinę i pójdę spać póki nie wrócił ten yebnięty Moorzyn wyjetz :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kafetełe nigdy nie pomagam, bo albo i tak wszyscy będą wiedzieli, że ja to ja, albo ktoś nie doceni moich starań und mnie zyedzie jak psa burego :classic_cool: Kafeterianie to chooje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikojan nie piertol, tylko jak przyjdzie i zacznie wołać Twojego sąsiada (koorwa nie wiem, Wieśka, Zdziśka czy innego Cześka :classic_cool:) to zaproś go do swego domu (http://www.youtube.com/watch?v=3oZwScWjQVk :D:D:D), puść Tacatę i powiedz, że skoro jest przystojnym dorosłym czarnoskórym mężczyzną, to pod Twoim oknem ma prawo śpiewać tylko to, żadnych krzyków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=KZNgZ-Bv8O4&feature=related :D o koorwa, bez alkoholu przechodzę na disco polo, nie może być :classic_cool: ta piosenka (...utwór?:D) kojarzy mi się z półmetkiem, już nie wiem co było gorsze - mój półmetek czy moja studniówka 😭 a teraz najlepsze - przeczytajcie komentarze z pierwszej strony :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, jaki hiciory :D :D :D Moorzyn mógłby przy okazji przygruchać jakiegoś hot saksofonistę, wtedy nie miałabym żadnych zastrzeżeń co do jego istnienia, bo Moorzynów tak jak Turków z reguły nie lubię :classic_cool: Ja nawet na studniówce nie byłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kiedy ktoś mi zaśpiewa ten kawałek pod oknem :classic_cool: U mnie było to samo, w sumie miałam cztery koleżanki i tylko dla nich chciałam iść, ale moja zyebana stopa stanęła mi na drodze :classic_cool: Z jednej strony żałuję, a z drugiej jestem pewna w 80%, że jeszcze bardziej żałowałabym tego, że poszłam :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma to sens :classic_cool: Za blondynami też nie przepadam, ale chodzące trupy, czyli blade chudziny lubię bardzo :classic_cool: Na szczęście każdy znajdzie coś dla siebie, bo byłaby choojnia jakby wszystkich yarało to samo :classic_cool: Jesoo, kompletnie się nie wyspałam przez tego wyjca i obecnie zamykają mi się oczy. 1:42, a ja śpię na siedząco, tego to dawno nie było :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miko- swiat jest pojebany. Ja pomagalam na wszelkie sposoby ()tez finansowe() i przyjaciolce i ex swzagierce. Nie dosc , ze mnie okradli i nie oddali kasy to jeszcze uslyszalam, ze jestem wyrafinowana na kase korwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez takich odechciewa się wyciągać rękę do kogokolwiek, a później i tak wielkie halo, bo nauczona doświadczeniem raz odmówiłaś pomocy. Ja piertolę, porażka :o:classic_cool: W łóżku czeka na mnie srebrny demon prędkości, czyli rybik cukrowy, którego hoduję w chooj czasu, a którego tramwajowiec ochrzcił imieniem Zbyszek. Aktualnie zwinnie pomyka po mojej poduszce, więc stwierdzam że prawdopodobnie uklepuje mi miejsce do snu. Bycie w związku jest takie piękne 😭:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczęta, ja się kładę, bo wolę nie mazać klawiatury maścią cynkową, zwłaszcza, że jest już wystarczająco upiertolona :classic_cool: Dobranotz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×