Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Ja właśnie chyba się kładę, bo padam na ryj z powodu przepicia i wyśmiania się za cały miniony tydzień :classic_cool: Umyję się jutro z rańca, bo dzisiaj już siły nie mam i wyszorowanie fatzjaty und zębów to chyba mój szczyt 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak wskoczyłam pod szybki, pięciominutowy prysznic i nie dość, że wytrzeźwiałam z marszu to jeszcze się rozbudziłam, ale z racji tego, że moja stała godzina snu minęła już 47 minut temu to też się kładę :classic_cool: Dobranoc Piwosz, Ty też uważaj, szczególnie na te leżące penisy coby nie prześladowały w snach :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kładę się, bo przecież musiałam odpalić laptopa od nowa i pochwalić się swoją fest szybkością, która obecnie mnie zawstydza :o:classic_cool: Dobranoc jeszcze raz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
jak wroce z pracy to Ci napisze na priv... albo juz wieczorem, niekoniecznie od razu po pracy. Do pozniej ;) wlasnie leci w radiu swedish house :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę cierpliwie czekać :classic_cool: Ja jednak nie jadę do domu w piątek, a to oznacza, że będę żooliła cały tydzień ze współlokatorką, Chrystusie przenajświętszy 😭:classic_cool: U mnie znowu Tacata gdzieś z osiedla, ktoś chyba podsłuchał Twoje bity, które puszczałam na full :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 3 nad ranem na blokowisku jakiś facet drze się: -Ludzie! LUUUUUUDZIE!! W końcu w oknach zaczęły się palić swiatła mieszkańcy zaczęli wyłazić na balkony, zaniepokojeni tym wrzaskiem. A facet drze sie znowu: -Ludzie, pojebało was? Dlaczego jeszcze nie śpicie?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda rodzina z 5 letnim synem ogląda kupione mieszkanie. Dziecko patrzy na pustą ścianę i mówi: - A tu półkę jebniemy. Ojciec trzepnął go mocno w kark i pyta: - Pojąłeś? - Pojąłem. - Co pojąłeś? - Że tu półka ni ch*ja nie pasuje. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdę i widzę, że na dzień dobry nowa und zajeebista dawka humoru :D Jak dla mnie wygrał ten z pustą taczką, mam dzisiaj całkiem w pytę humor i pieję przez cały dzień, ale przy tych dowtzipasach to już apogeum moich decybeli :D :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Und mam nadzieję, że Tobie te kawały chociaż trochę poprawiają samopoczucie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda rodzina z 5 letnim synem ogląda kupione mieszkanie. Dziecko patrzy na pustą ścianę i mówi: - A tu półkę jebniemy. Ojciec trzepnął go mocno w kark i pyta: - Pojąłeś? - Pojąłem. - Co pojąłeś? - Że tu półka ni ch*ja nie pasuje. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiają, poprawiają :) lepiej niż alkohol :o nic oprócz piwa mnie nie rozumie 😭 dziś druga część prosecco z bzem, nie chce mi się tego pić :o tęsknię za piwem 😭 już nigdy z niczym go nie zdradzę :) w domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, bo dobre samopoczucie Piwosza zawsze najważniejsze 😭 Ja kilka minut temu miałam wielką ochotę na strzelenie sobie kilku kielichów na sen, bo wczoraj choojowo spałam, a właściwie w ogóle, ale jakoś się powstrzymałam, bo muszę wstać z rańca i naginać do dziekanatu to lepiej, żeby nie spała zbyt motzno :classic_cool: Ale pewnie jutro sobie strzelę :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m(n)ocne spanie to pół biedy, gorzej gdyby nie zdążyło wyparować, skoro o dziekanacie mowa :classic_cool: idę na fajkę. widzisz, u mnie taki jeden chaos, że nawet nie biorę się za pisywanie :o😭 nie chce mi się... wszystko mnie męczy... łzy mi lecą. nie wiem czy płaczę, czy z choroby, bo katar mam :o ja piertolę, co się ze mną dzieje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, chociaż podejrzewam, że te leniwe und yebięte pindy nawet by nie zauważyły, że coś ze mną nie halo :classic_cool: Może to jakieś przesilenie letnio-jesienne 😭 Pomijając, że takowe chyba nie istnieje :classic_cool: Musiałam wklepać w google translator, ale zrozumiałam i nawet domyślałam się genezy tej nazwy, jednak coś tam w głowie jeszcze zostało :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeyebane, mam nadzieję, że pójdzie w chooj und w niepamięć tak szybko jak się przypałętało :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie słucham, mam od chooja playlist u siebie na youtube, a ta z Tacatą jest chyba najczęściej molestowana :classic_cool: Jesoo, a net mi muli teraz jak poyebany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego powinnaś się kłaść, bo zamuła z neta bankowo przejdzie też na kompa 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×