Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Podsłuchiwałam sąsiadów, poważnie :classic_cool: Masz sto pomysłów na minutę :D:classic_cool: Ale to dobrze, trwaj dzielnie w tym postanowieniu :classic_cool: Ja jestem taka głodna, że ślinię się na tą wzmiankę o brzoskwini, a zanim moja galaretka rzeczywiście będzie galaretką to najpewniej pochłonę gorątzy kubek grzybowej 😭 A obojnakiem to i ja jestem :D W ogóle właśnie się dowiedziałam, że pisze się "obojnak" :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz, miałaś nie pić :classic_cool: Koorwa, Mrozu! Tęskniłam za nim, więc puszczam na full i robię siarę :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwięcej się uczy właśnie na kafetełe :classic_cool: Koorwa, co za jakiś barbarzyński kraj, że kisielu nie mają 😭 Nie mogłabym tak żyć i chyba przywoziłabym z Polski całe walizki wypchane kisielem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznej fajki :D:classic_cool: Ja powędruję po grzybową, bo taka yazda mi się kręci na osiedlu, że chyba zamienię się w babę okienną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żebyś jeszcze sobie ładowary nie zalała do kompletu 😭:classic_cool: Koorwa, mi Comodo skanuje kompa i tak mi kafetełe zamula, że zaraz mnie chooj jasny strzeli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA, O QRWA, zaliczyłam stan głośnego ryko-śmiechu, w wyniku czego znów musiałam zakneblować się kołdrą :classic_cool: Do lekarza przychodzi lekko yebnięty facet, który ciągle klaszcze, nayebuje tak w te łapy cały czas, a jak już przestanie to znowu zaczyna. - dlaczego pan tak klaszcze jak zyeb? - lwy odstraszam.. - ale tu nie ma lwów! - no właśnie kuurwa bo działa! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tramwajowy dzwoni i ma polewę, nie wiem z czego skoro ja tu jakąś patologię mam :o:classic_cool: Skrótowo: mam sąsiada, który wiecznie wyłazi z domu na kilka sekund, wiecznie ktoś do niego przyłazi und dzwoni domofonem, ciągle jakieś kłótnie na klatce, więc tramwajowy jakieś 3 miesiące temu stwierdził, że to diler :classic_cool: Od wczoraj podbija mi pod okna jakiś wkoorwiony Moorzyn i drze mordę wyzywając tego sąsiada, sąsiad udaje, że nie ma go na chacie, Moorzyn mu każe spisywać testament, bo zayebie go jak psa und tym podobne sprawy. Oczywiście jak mówi o co mu konkretnie chodzi to tak bełkocze, że nic nie mogę zrozumieć i ciągle nie wiem w czym jest problem :classic_cool: Naprawdę jestem pod wrażeniem, że nikt jeszcze nie zadzwonił na policję, bo drący się Moorzyn od godziny 22 powinien wkoorwić każdego :classic_cool: Ten kawał jest boski, yebnęłam decybelem na cały blok :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozek w sklepie
zdrowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak prawdziwy raj 😭:classic_cool: Jesoo, mam taką ochotę na czekoladę, że chyba zaraz będę walić w drzwi sąsiadów i pytać czy mają 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stol z powywamanymi nogami
4 browar w tych najwiekszych butelkach. Mam jeszcze w zapasie. Zaraz ''urodzeni mordercy'' n a polsacie. ale nie widze juz dobrze:) bo za duzo fajek wyjaralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×