Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

O koorwa, to już by źle świadczyło o moich rodzicach :D :D:classic_cool: Już wolę umrzeć jako stara panna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
myslac o jutrzejszym CALYM DNIU spedzonym w pracy... smiech mnie ogarnia :D tzn. ja moja prace lubie, bardzo, ale chodzi bardziej o pierwsze godziny (tak gdzies do 15:P) po dzisiejszym wieczorze, a w zasadzie nocy... :) no i mam isc w tany z bratem czy nie? :P w sumie moge isc, lubie tanczyc, a i jego troche pozwodze... :D bo nic nie bedzie, mozesz mi wierzyc ;) pelna powaga, nie tak szybko, to ja o tym zdecyduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
pojde! na to czekalam, zeby moc isc z kims normalnym potanczyc, bo przecierz z rycerzem to juz Ci pisalam jak to wyglada - jedno piwo i on juz chce isc, a o tanczeniu to juz w ogole nie ma mowy :o mloda jestem, zyje tylko praca i na kafe, tak dluzej byc nie moze, wegetuje tak juz 6 miesiecy, to przez to zaczelam pic :o powaznie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
ale nie ma tego zlego, przynajmniej nie umieram na imprezie po drugim piwie :D wszystkich dziwi moja forma :P a ja se mysle a co koorwa, w koncu z Polski jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
odswiezam temat az kompa zawiesze w koncu, czekajac na Twoje posty, a tu pusto :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jezdem, zaraz idę po wódkę tylko najpierw zmyję makijaż z fatzjaty, bo aż mnie uwiera :o:classic_cool: Właśnie zapomniałam wcześniej napisać, że ja na tę potupankę bym poszła na Twoim miejscu, bo wierzę, że nie zrobisz żadnych głoopot, a zabawić też się trzeba :classic_cool: Więc idź i się wyszalej, nawet za mnie, bo ja jedyne przy czym tańczę to przy Twoich bitach w domowym zaciszu :D:classic_cool: Ja mam choojową formę mimo regularnego picia, zwłaszcza że ostatnio każde chlanie równa się rzyganie, mój organizm pozbywa się alkoholu automatycznie :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
no ja z tym tanczeniem to tez tylko w domu, pijac z Toba :) nie widzimy sie nawet, ale zawsze to jakies towarzystwo, trudno zaprzeczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
o koorwa rycerz przyszedl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
MISIU :D nie czekaj na mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczuwam zajeebisty spam postów dotyczących zajeebistości pluszaka. Powodzenia :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
aha - nie pochwalilam sie jeszcze czyms :o przez niepewna (bo tak moge to nazwac) sytuacje z praca odkladam poszukiwania mieszkania :o tzn. nie odkladam poszukiwania, bo rozeznanie musze miec na biezaco, ale musze tu pomieszkac co najmniej do konca wrzesnia.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
nie bedzie spamu zadnego, bo nie mam juz chyba o czym pisac, jesli o niego chodzi :P a zyczenie powodzenia przyjmuje z pelna serdecznoscia, przyda sie. w sumie chyba z nim wyjde pogadac, chce miec to juz za soba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymasz Piwosz, wrzesień zastanie Cię szybciej niż mnie koniec mojej flaszki i równie szybko znajdziesz coś nowego :classic_cool: Bądź dzielna w rozmowie und łamaniu sertz 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
wiem, ze szybko przyjdzie i rownie szybko minie, ale mimo wszystko, nastawilam sie po prostu :) no ale co, zycie, nic od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja to bym wolała, żeby wrzesień nie mijał, jak sobie pomyślę o studiach to mi się rzygać chce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
trzeba bedzie ograniczyc picie :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
ej dobra biore sie za ogarniecie lokalu, rycerz tylko tu zostal :o czeka na mnie no koorwa :( odezwe sie z domu, czeka mnie jeszcze runda do automatu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę pewnie tak, ale z drugiej strony ja nie chadzam na poranne zajęcia, więc spać i chlać teoretycznie mogę do woli :classic_cool: Niech czeka, przynajmniej z trasy nie zboczysz, miłego powrotu und uważaj na ciemne zaułki :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio zesrał się
Ja pije właśnie browarka. Wkurwiona jestem na maksa, dobija mnie wszystko i topie smutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucio zesrał się Na zdrowie, niech koniecznie ukoi nerwy i zamorduje wszystkie powody do przygnębienia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio zesrał się
A jutro kacyk zawita...I znowu będzie trzeba coś chlapnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że chociaż do mnie nie zawita, ale przynajmniej miałabym jakąś wymówkę und wytłumaczenie, że zaliczam kolejny dzień siedzenia w domu :classic_cool: Idę po następnego kielicha, na zdrowie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piertolę, tramwajowy się nayebał i wyznał mi miłość :o Ja też się nayebałam, ale mu nie wyznałam :classic_cool: Ja piertolę, dawno nie byłam taka naprana jak dzisiaj :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z rycerza wstydniś, już mógł zachować się jak prawdziwy gentleman i Cię odprowadzić pod same drzwi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
post o tramwajowym mnie rozyebał :D o synchro też :D odprowadzić mnie pod same drzwi wejściowe do lokalu chyba, gdy zamykałam :classic_cool: nikt nie wie gdzie mieszkam i bardzo dobrze :P byłam na ławeczce w parko - placu zabaw na piwie i papierosie (papierosach:D), ale tak zaczął deszcz napiertalać, że aż leciało przez drzewa, parasolka tylko mnie wkurwiała, więc wzięłam w połowie pełną (tak, jestem optymistką:classic_cool:) puszkę, postawiłam w torbie i wróciłam :) hmmm.... że tak powiem... jestem umówiona z (wielkim?:classic_cool:) bratem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×