Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Koorwa, pranie, zmywanie i prasowanie wykańczają psychicznie 😭 Jeszcze spaghetti muszę ugotować, bo nic innego nie mam :classic_cool: Przeczytałam maila i rzeczywiście niezła faza, ale doskonale wiem jak działa autosugestia i jak zajeebiście człowiek potrafi sobie wmówić dosłownie wszystko i jeszcze zareagować odpowiadającymi temu symptomami :o Mam nadzieję, że już nigdy nie będziesz musiała przeżywać podobnych chwil, chociaż wiem, że się o to postarasz i o to się praktycznie nie martwię, zwłaszcza że jesteś mądrą babą i zawsze wyciągniesz odpowiednie wnioski ze wszystkiego :classic_cool: I oby ten ból ustąpił, bo okres und ból brzucha + praca brzmi gorzej niż napad sraczki w trakcie kąpieli w basenie 😭:classic_cool: Idę coś zjeść, bo to w sumie najlepsza pora na pierwszy i ostatni posiłek, przerzuciłam się jednak na ten tryb ekonomiczny i ubogi w jedzenie i jakoś daję radę :classic_cool: Chociaż co mi po małej ilości jedzenia jak znowu cały tydzień chlania się zapowiada, mięsień piwny niedługo mnie przygwoździ do ziemi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie jakieś postępy Piwosz! :classic_cool: Mój humore mniej zajeebisty, bo fest przysypiam i chyba będę miała dziesiąty okres w tym miesiącu, ale chooj ze szczegółami :classic_cool: Piję Desperadosa und wypijam zdrowie wszystkich kafeteriuszy 😭 Zasnę po nim na bank, ale co ja się będę pierrtołami przejmować :classic_cool: Fajna noota! Zwłaszcza początek klimatyczny, ale buja :classic_cool: Jak zresztą wszystko z tego radia :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpita:)
Dawno tu nie byłam... Pozdrawiam pijące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpita:)
Mikojan, co tam u Ciebie? Jak wakacyjne spożycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wakacje ociekają Lubelską i Okocimem Motznym i jedyne w czym się rozwijam to alkoholizm :classic_cool: Reszta stoi w miejscu 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że przynajmniej Twoje wakacyjne przeżycia są bardziej ubogie w alkohol, a bogate w jakieś fajne doświadczenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpita:)
No ja tez zagustowałam w Okocimiu Mocnym:) ale w rozne okazje rozne sie pija. Ostatnio jednak bylo tylko piwo nawet kilka razy sporo:> tak w sierpniu ze 40 to będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie nadal nie mogę w nim zagustować, bo jest piekielnie gorzki jak dla mnie, ale w duecie z czipsami albo popcornem da się przełknąć i ładnie mnie kopie po dwóch, więc zawsze to jakaś oszczędność :classic_cool: Ja to będę biedna w październiku jak mi się studia zaczną i skończy się popijawa od poniedziałku do niedzielu :D:classic_cool: Piwosz, na razie słucham pierwszego i chyba zaraz wyskoczę z łóżka na wyimaginowany parkiet :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bez piwa dłużej nie pociągnę, teraz piję ten wermut z colą i w sumie wmuszam to w siebie, nie smakuje mi, za chuya nie wchodzi, tylko piwo! :D smakuje i daje fazę, jak mam mieć fazę po wódce to nie wiem czy zaczyna się faza, czy pora biec do kibla :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak właśnie z piwem mam i zazwyczaj moja faza po browcu zaczyna się w chwili zdychania nad kiblem :D:classic_cool: W sumie nigdy nie sądziłam, że zagustuję w Lubelskiej i to do tego cytrynowej, a ostatnio przeskoczyła nawet Grejpfiootową und Orzechówkę :classic_cool: Nooty Piwosz zajeebiste! Ta druga to już fest bujawka, w łóżku nie usiedzę i idę w tany :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpita:)
No fakt, Mocny Okocim jest wydajny - ale dobry na spokojny wieczór samej w domu tak. Zreszta mam spokoj bo teraz mieszkam sama wiec lajcik:) - zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to w takim razie przybijam pionę i piwny kufel, bo ja od trzech miesięcy też mieszkam sama :classic_cool: Zdrówko! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpita:)
i siup:) - moze dobrze ze mieszkam sama... jeszcze bym na inna pijaczke trafiła - hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mieszkam sama 😭 o właśnie! koorwa! bo nie napisałam! budzę się dzisiaj rano... godzina jakoś po 8... drzwi do mojego pokoju były otwarte :o no koorwa tak na 1/3 szerokości :o o co kaman w ogóle!! podglądał mnie ktoś czy co, no ja nie mogę, nie wiedziałam sama czy się przestraszyłam czy wkoorwiłam :o w sumie jak wstałam to już mi to wisiało i dyńdało, jak ktoś chciał zajrzeć to zajrzał i zobaczył co chciał (albo i nie :classic_cool:), ale mimo wszystko zastanawia mnie, jak do tego doszło i czyja to sprawka... i w jakim celu... bo aż mi się wierzyć nie chce (i boję się pomyśleć😭) że to ja ich w nocy nie zamknęłam :o nie ma chooja, od dzisiaj zamykam się na klucz na noce :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpita:)
Piwosz nic sie nie stało wiec wyluzuj - niby co by sie mogło stać..... co najwyżej ten ktoś moze zajrzy kiedyś na browara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam już kiedyś, jak wygląda u nas sytuacja ze śmieciami (ze śmiećmi :D:classic_cool:) - my mamy u siebie tylko worki na plastik i resztki, a metal, szkło o papier można (należy) wyrzucać do kontenerów przy poczcie, niedaleko od mojego domu. no i ostatnio tak mi schodziło z wywaleniem puszek (po piwie :classic_cool:), no ale wczoraj zapełniłam papierową torbę i dziś wyniosłam. CZĘŚĆ. ta część to 25 puszek :D:classic_cool: ja piertolę, chyba od 30 lipca się zbierały, a przecież ileś tam piw wypiłam w terenie i tam wyrzuciłam puszki do okolicznych koszów. sporo. czy nie? :P hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpita:)
Wiesz - mysle ze u mnie podobna ilosc:) A o tempo to ja sie nie boje - nieraz facetów zdziwiłam. Niestety mam słabosc i nie odmawiam podanego alkoholu wiec pijaca współlokatorka niewskazana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie dziewczęta, ale ja się kładę, bo wciśnięto we mnie trzy Despy i mam motzno choojowy dzień, bo już śpię 😭 Przeczytam was jootro 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×