Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Właśnie zauważyłam, że wysoki poziom endorfin Ci ostatnio dopisuje, ale to dobrze i oby zawsze dopisywał :classic_cool: Widziałam kilka topów o tym, ale nie wgłębiałam się w temat. Dereszowska z tego co pamiętam to w ciąży była, a tu już za nowego chłopa się bierze, widzę że nie próżnuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, uwielbiam! Baunsowałam do tego jak byłam małym tucznikiem z podstawówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piertolę, to ja jestem w chooj obeznana w szoł biznesie :D :D:classic_cool: Życie bez telewizora, pudelków, kozaczków und tym podobnych fest upośledza społecznie :o😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuu, za mocny :o ale może szybciej zadziała :classic_cool: oby mnie bardziej nie rozbudził :o nie ma lipy, jak skończą mi się te zapasy to przerzucam się z powrotem na piwko moje kochane :) już nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten gość ma zajeebisty głos :classic_cool: Ale ogólnie nie mój typ :classic_cool: A określenie: "no jara mnie nie na żarty" mnie rozyebało :D🖐️ Ja piertolę, a mi tak się spać chce, że zaraz yebnę, ale wzięłam się za dostosowywanie ikon to już skończę 😭:classic_cool: Na zdrowie, Piwosz :classic_cool: Niedługo setna strona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja coś czuję, że będzie osstro i ustrzelimy ją właśnie o jakiejś cywilizowanej godzinie :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się zamienić poziomem senności, bo śpię z mordą na klawiaturze mimo tego, że zajeebiście się dzisiaj wyspałam [cool Tylko na główkę czasem nie skacz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedomykanie cooli, o kurwa :D:D:D no właśnie na główkę chciałam :classic_cool: woda wyparowała, ograniczę się do zumby na parapecie :classic_cool: przestawiam budzik na 7:30, bo o 7 i tak nie wejdę do łazienki, bo oni jeszcze są w domu o tej godzinie :o ten jeden to dopiero wtedy wstaje :D a pracę zaczyna o 8 i ma spory kawałek do niej, eh faceci to jednak mają łatwiej :P ale ja oo tak za nic nie zamieniłabym bycia kobietą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty goopolu, z tego parapetu też czasem nie spadnij :D:classic_cool: Przeyebane z tą łazienką, w końcu doceniam, że swoją mam tylko dla siebie i mogę tam wbijać o której chcę i siedzieć do której chcę :classic_cool: A facetom to w ogóle za dobrze, ja w sumie bym się odnalazła, gdybym nagle stała się chuopem i pewnie miałabym z tego radochę, ale mimo wszystko wolę zostać babą :classic_cool: Ja ją oglądałam tylko 3x, na mnie nie patrz :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D o taki tracking to ja bym Cię nawet nie podejrzewała, spokojnie :classic_cool: nie sądzę, że uzależniłaś się ode mnie aż na tyle 😭 :D koorwa, nie pamiętam, co pisałaś, więc zaraz wyślę jeszcze raz :classic_cool: aha, wiem co chciałam jeszcze dodać - już z chooy z dentystą, choć też ważna sprawa :D ale żebym ja do roboty nie zaspała!!! :o :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nitz nie wiadomo, zawsze mogę być napalonym starym dziadem podającym się za szpetną 22-latkę 😭:classic_cool: Jak dalej będziesz niechętna na spanie to szanse na to, że zaśpisz do roboty niebezpiecznie wzrastają 😭:classic_cool: Ale z drugiej strony Ty przecież nigdy nie masz problemów z pobudką :classic_cool::classic_cool: Dzisiaj już 31 sierpnia, wrzesień yebnie jak z bicza strzelił i później Ty będziesz cieszyć się nowymi warunkami mieszkalnymi, a ja będę się modlić o amputację rąk, żeby nie zrobić sobie krzywdy z powodu zapiertolu na uczelni 😭:classic_cool: Po to się pije, żeby się nayebać, więc jak widać symptomy to znaczy, że cel osiągnięty :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę umyć zęby und wymazać fatzjatę białą mazią leczniczą, bo obawiam się, że w którejś minucie zasnę i nie dość, że stan mojej gęby znacznie się pogorszy to jeszcze zabiję samą siebie oddechem z samego rana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka prawda, Piwosz, życie jest brootalne :classic_cool: Ja piertolę, z jakim spokojem und radością przyjmujesz do siebie scenariusz, w którym możesz mieć problem ze wstaniem na czas, lubię to :D:classic_cool: Und gratuluję otwarcia 99 strony, coraz bliżej do sety i jeśli tradycyjnie to Ty będziesz osobą, którą ją rozpocznie to opijamy podwójnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkoorwa, wszystko przez tego yebanego zęba 😭 zawsze bawię się nim po prawej stronie, a dzisiaj musiałam po lewej :o ja nie wierzę, że wstanę na czas i dam radę zdążyć przed pracą do dentysty :P bo musiałabym u niego być już o 9 :o żeby zdążyć i być w pracy przed 11 :classic_cool: oby przyjmował po południu, tak do 18 na przykład :classic_cool: chociaż znając życie, to albo będzie przyjmować do 16, czyli dokąd ja pracuję, albo w piątki w ogóle nie ma wizyt 😭:classic_cool: ja też to lubię :D powiedzmy, że staram się nie martwić na zapas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle koorwa tak mnie bawi temat o dziecku, które pogryzło coś dziwnego i ta zażarta dyskusja oraz podrzucanie coraz to nowszych mutacji robali, że pieję z uciechy już od godziny 22. Kafe to jednak zajeebista rzecz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×