Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Piwosz, nie baw się w czarnowidza tylko wizualizuj pozytywne rozwiązanie sprawy und naprawę zęba z samego rana, a im motzniej będziesz wizualizować, tym większe szanse na to, że wstaniesz na czas i zasiądziesz na dentystycznym fotelu :classic_cool: "przez co osiągam niewiele, bo za dużo myślę" To tak jakby o mnie, pjontka :classic_cool:🖐️ Kilka godzin bez czegoś w buzi chyba wytrzymasz :classic_cool: W sumie tramwajowy wczoraj zapiertalał po fajki o 1 w nocy, bo przecież nie usiedzi na doopie spokojnie jak se nie zajara dziesięciu pod rząd :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieję, że uśniesz do 4, bo ja może wtedy też usnę :D:classic_cool: Koorwa, już od dwóch godzin powinnam spać to siedzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie te w chooy głośno skrzypiące drzwi, to też bym poszła teraz po fajki :o palić mi się chce, skoro jeszcze nie śpię, a do tego piję :o ale nie, po 3 w nocy, o koorwa :D niech mnie jeszcze na kamerze złapią, ja tam kupuję czasem, lepiej nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz, siedź na doopie lepiej i próbuj spać, bo albo nie wstaniesz, albo zaśniesz w robocie :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitz nie mówię :classic_cool::classic_cool: Koorwa, przysypiam i robię się głodna, wchodzę na poziom hard 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z przerwami cały czas myślę o jedzeniu :o tak w ogóle to nie wiem, czy to się nie skończy tak, że w ogóle nie pójdę spać :classic_cool: ooooj w szkole nieraz mi się to zdarzało, cóż, życie :classic_cool: ale za to będę mieć fajki :) koorwa, poszłabym, bo mam ochotę na jednego, tym bardziej na świeżym powietrzu, w drodze ze sklepu :classic_cool: ale te skrzypiące drzwi :o i właścicielowi pika taki alarm że ktoś drzwi otwierał 😭 ja piertoleee, jak w więzieniu :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i matka mi się dziwi, że chcę mieszkać sama i być w pełni niezależna :o tylko że ona powiedziałaby tak ooooj no to trzeba było kupić sobie te papierosy tematu picia nawet nie skomentuję, ona wie, że CZASEM piję JEDNO piwo po pracy :classic_cool: więc mama nic a nic nie rozumie moich potrzeb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
chyba wykrakalas z tym zasnieciem w robocie :o Ty czarownico :D spalam mniej niz 3,5h o koorwa usne tu zaraz naprawde :D jeszcze jestem sama poki co, no porazka :) do dentysty zapisala mnie babka na poniedzialek, kurwa na 9:45 :o szkoda ze nie wczesniej :P no nic. brata troche zgasilam i juz mi nie odpisal, bo piertoli mi glupoty, czule slowka, ja piertole :o wiec mu napisalam zeby troche przystopowal :P i moze sie obrazil hahaha. no i dobrze :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piertolę, padł mi net, a w czasie oczekiwania na jego powrót padłam ja :o:classic_cool: Koorwa, ten alarm mnie rozyebał, przeca to brzmi jak jakiś zakład zamknięty, więc już tym bardziej nie dziwię się, że chciałabyś się stamtąd wyrwać :classic_cool: Z tego co widzę u rodziców wszystko sprowadza się do chuopów i związków, bo jak ja piertoliłam o chęci mieszkania samotnie i biłam się z tatą o brak współlokatorki na ten rok to oczywiście nasłuchałam się tekstów, że kogoś mam i nie chcę się przyznać :classic_cool: Koorwa, tak właśnie facepalmowałam wczoraj po napisaniu, że zaśniesz, bo ja mam ogromną umiejętność krakania i wiedziałam, że szanse na sprawdzenie się moich przepowiedni są całkiem spore :classic_cool: W takim razie odkręcam wszystko i zapowiadam, że za kilka minut rozbudzisz się całkowicie i będziesz baunsować do Tacaty na stole :classic_cool: Choojowo z tym poniedziałkiem, ale zawsze to lepiej niż czekać tydzień. Mam nadzieję, że ząb przynajmniej nie boli i nie zepsuje Ci weekendu :classic_cool: Tooras in da house! Ciśnij go, bo jak się rozhula i rozochoci to będziesz miałam dwóch zakochanych na głowie :classic_cool: Przejdzie mu niedługo i nawet zapomni, że go zgasiłaś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
poki co krece sie na krzesle przy swedish house ;) jest juz jeden gosc, wiec na wiecej nie moge sobie pozwolic :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
ta 99. strona trzyma mnie w nieziemskim napieciu, az czuje skurcze zoladka :D myslac o jutrzejszych tany tany (koorwa, wyrazam sie jak dwuletnie dziecko :D) krzycze jak klasyczna kobieta - nie mam sie w co ubrac!! :o a tak na powaznie to po prostu NIE WIEM, w co sie ubrac :P :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że to nie ja będę osobą, którą ją otworzy :classic_cool: A nie ukrywam, że napięcie jest i to całkiem spore :D:classic_cool: Oy Piwosz, w co się nie ubierzesz to bankowo będziesz wyglądać zajeebiście, więc możesz wcisnąć się nawet w wór po ziemniakach i hełmofon czołgisty T-34, a wszyscy padną z wrażenia i będą bili się o pięć minut baunsu z Tobą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się umyć und ogarnąć oraz może wyruszę na poszukiwanie tanich bułek i pasztetu, bo tak siedzę jak kompletny nerd i nawet jeszcze łazienki nie odwiedziłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
napiecie wieksze niz przed okresem ;) ech tu przydalby sie cool :D tak, tez tak mysle, jednak wolalabym olsnic jeszcze strojem :D wlasnie jak gadal do mnie o tej sobocie, ze poszedl i dlaczego nie poszlam z nim, przeciez pisal, ze skonczyl prace, ja mu mowie ze juz mi sie nie chcialo, ze juz lezalam. a on a jaki to problem wstac i sie ubrac :D hahaha, typowo meskie myslenie... ;) a ja no w sumie nie musialam sie nawet ubierac, no nie :o a on no wlasnie, yebany :) to idz, tylko uwazaj w tej lazience, bo moja okazuje sie dla mnie niebezpieczna, pamietaj - 9/10 wypadkow zdarza sie w domu, lion radzi - nie siedz w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
mysl o jutrze dodaje mi energii, bo przy dzisiejszej pogodzie to tylko schowac sie do szafy :o pada, pada, zimno, pada, zimno :o:o ja yebe, lato chyba sie skonczylo :( buuuu. musze dzis ufarbowac wlosy, bo juz mam odrosty i musze wiecznie zaczesywac wlosy do gory :o a na jutro musze byc fest zrobiona :D poza tym nie zapominajmy, ze mam jutro 12h, jak to w soboty, a przewidujac zmeczenie po opijaniu setki (setka? :D) i niewyspanie po 2 zarwanych nockach, to niech brak blasku na twarzy przysloni blas fryzury :P haahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
O KOORWA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
zostane adminem tego tematu :D zdazylysmy jednak przed wrzesniem :P wiec moj plan na dzis wyglada tak wracam do domu, jem cos szybko, ide robic wlosy (bo to wiaze sie z okupacja lazienki, a na to wole sobie pozwolic, gdy ci dwaj korsarze jeszcze nie wroca) i zaczynam bibe wczesniej, coby usnac nieco wczesniej niz po 4 :o nerki mnie bola, po piwie tak nie mam, piwo to moj przyjaciel, inne trunki to zdrajcy :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
oho, mikojan juz zaczela bibe :D sto stron, sto stron, niech zyje, zyje nam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulujeme z powodu rozpoczęcia sety, opijamy ją podwójnie und możesz określać się mianem administratora topełe browarnego :classic_cool: Do sklepu nie poszłam, wpiertoliłam ziemniaki, mam jeszcze ryż und makaron, więc jakoś przeżyję :classic_cool: U mnie dalej ciepło, ale wolałabym, żeby powoli nadchodziła jesień, bo nienawidzę lata, ludzi w krótkich spodenkach und rękawie, dobijają mnie widoki szczupłych, opalonych babek i wiecznie mam depresję, więc jak dla mnie jesień jest w pytę :classic_cool: Dobrze, że ta wóda mi została to dzisiaj sobie sieknę, mam nadzieję, że nie wyparowała w tym zamrażalniku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do włosów to ja też powinnam ufarbować i to już ze trzy miechy temu, ale stwierdziłam, że chyba wracam do naturalnego, co prawda wyglądam obecnie jakbym miała ombre hair dla ubogich, ale pies to yebał :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×