Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Dzię dobry :classic_cool: Wstałam, przez te wczorajsze 50 minut mojej nieobecności dopijałam butlę i nawet trochę przysnęłam, ale ostatecznie się obudziłam, więc z marszu pożegnałam się z kafetełe i zasnęłam z powrotem :D:classic_cool: Tak mi się zajeebiście spało, że spałabym dalej, gdyby jakiś poyebus z Orange do mnie nie wydzwaniał 😭 Zaczęłam od ostatniej nuty Don Omara i już się bujam od rana :classic_cool: Dobre z tymi drzwiami i od razu przypomniałam sobie swoje problemy w poprzedniej chałupie kiedy zamykam w nocy drzwi, rano wstaję i są rozyebane na oścież, obcy ludzie po chacie latają, bo współlokatorka zaprosiła sobie znajomych, chyba po to, żeby oglądali moją gołą, grubą doopę wystającą spod kołdry :classic_cool: Szkoda, że nie miałam opcji z kluczem, bo to byłoby moim wybawieniem 😭:classic_cool: A tych puszek to całkiem spora ilość, niestety nie znam się na miarach puszkowych, bo ogarniam jedynie te flaszkowe, ale myślę, że prawie trzydziecha robi wrażenie, rozkładając to na dni to przez cały miesiąc piłaś jednego browca dziennie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
pisalam przeciez, ze to byla tylko CZESC, reszta czeka :D a pilam po 3 na wieczor :P ja tez od rana bujalam sie na Omarze :D zajeebista jest ta piosenka, na dodatek wlasnie leci w radiu w pracy, mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, człowiek po przebudzeniu und bez okularów zawsze wszystko umniejszy 😭:classic_cool: W takim razie stwierdzam, że to dużo w chooj i lepiej nie przeliczać tego na wydane pieniądze :classic_cool: Koorwa, zaoszczędziłam trochę stówek i chciałam jechać do domu, bo zbierałam na buty, których teraz już bankowo nie kupię, bo skoro siedzę w Wawie to całą zaoszczędzoną kasę jak zwykle przeyebię. Ja piertolę :o😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle tramwajowiec podrzucił mi wczoraj linka o Nikola Tesli (Nikoli Tesla?) i koorwa jak zaczęłam tworzyć teorie spiskowe to aż żałuję, że tego nie zapisałam, bo może byłabym konkurencją dla NWO czy innych Iluminatów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
to nie jedz do domu, kup buty, a potem nie bedzie czego przepiertalac :) :D ja tez kupilam sobie wczoraj buty, akurat trafilam fajne tanie trzewiczki na jesien :P beda dobre na deszcze, bo tu to czasem jak w anglii :o dzwonie wczoraj do mamy, mowie ze kupilam i ile dalam (25euro), ona pyta czy to duzo czy malo, ja mowie, ze tanie, ona no na polskie to 100zl by bylo :o juz nic nie mowilam, ale jak mnie wkoorwia jak ona tak wszystko przelicza na zlotowki... ja przestalam od razu jak zdecydowalam, ze tu zostaje, no bo koorwa to zupelnie bez sensu, bo wtedy musialabym nie kupowac zupelnie nic (no np. bulka slodka 1,80 czyli na polskie, liczac 1euro= 4zl 7,20 wiec w zyciu bym nie kupila), ale ona zawsze przelicza :o denerwuje mnie z tym, naprawde :P zostalam dzis podwojnie zaskoczona, o kuurwa :D przyszedl nowy z bratem :D hahaha... ale za duzo by pisac, napisze pozniej ;) wspomne tylko, ze jak brat poszedl w tany w sobote po pracy to bawil sie do 10 rano :o zatluke :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
aha - ja tez uwielbiam teorie spiskowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak właśnie zrobię, bo czaję się na nie od dwóch miesięcy, więc nie mogę sobie pozwolić na kolejny miesiąc zwłoki, bo pewnie numerów zabraknie 😭 Jesoo, są boskie i drogie w chooj przy okazji 😭 Ja też to tak przeliczam i nawet jak podajesz cenę browca to siedzę i kalkuluję :D:classic_cool: Ale w sumie to dość powszechna przypadłość i bankowo sama bym się wkoorwiała, gdybym dysponowała cenami w euro, a ktoś by mi to przeliczał na złocisze :classic_cool: Może zwróć jej uwagę to będziesz miała spokój i mniej nerwów :classic_cool: Oj Piwosz, Piwosz, jakbyś poszła z nim w tango to wybawiłabyś się chyba za cały wrzesień :classic_cool: Porwij go następnym razem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obliczyłam, że jak je kupię to będę siedzieć na głodnego i na nienapojonego do 9 września, bo zostanie mi 30 złotych :o Ale przynajmniej umrę z głodu w zajeebistych butach 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdę, myłam się i teraz płonę od tej zabójczej temperatury w kabinie prysznicowej :classic_cool: Znalazłam wódkę, melanż i imprezę, więc ten melanż i impreza to chyba powinna należeć do Ciebie, bo ja żadnych bibencji nie planuję :D Pół wódki jeszcze mam, więc pewnie obalę i jeśli już coś będę piła przez najbliższy tydzień to będą to dary mojej współlokatorki 😭:classic_cool: Koorwa, uwielbiam takie spolszczenia kawałków :D :D:classic_cool: A buty: http://wojas.pl/public_html/live_shop/wojas/site/files/product/main_img_7892.png Za 4 stówy, jestem poyebana, bo nawet jakbym znalazła identyczne 2x tańsze to i tak bym kupiła te z Wojasa, bo uwielbiam ten sklep i 80% moich buciorów to buty stamtąd :o Tyle dobrego, że niektóre mam nawet 4 lata i są w zajeebistym stanie, więc nie mam wyrzutów sumienia z powodu przepiertalania kasy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako czwarte znalazłam doopy, więc mam nadzieję, że skoro melanż i impreza to praktycznie jedno i to samo to mogę liczyć na jakąś doopencję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tramwajowy przyjedzie :classic_cool: uu, ktoś tu lubi koturny :D tylko czy będą wygodne? wiesz, 400zł to jednak fajnie by było, gdyby dało się w nich chodzić :D fuck, zaraz strzelę fotę moim butom i Ci wyślę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tramwajowy przyjedzie :classic_cool: uu, ktoś tu lubi koturny :D tylko czy będą wygodne? wiesz, 400zł to jednak fajnie by było, gdyby dało się w nich chodzić :D fuck, zaraz strzelę fotę moim butom i Ci wyślę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przyleci na drzwiach od stodoły :D:classic_cool: Koturny są boskie! W ogóle ja mam ogromną słabość do butów wszelkiego rodzaju, jedynie typowo letnie i płaskie mnie nie kręcą :classic_cool: Jedne koturny z Wojasa już mam i są zajeebiste, więc mam nadzieję, że te są robione pod podobny wzór, bo inaczej się wścieknę 😭:classic_cool: Możesz strzelać, ja pewnie strzelę błyskiem w oku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sklerotyku :D:classic_cool: Ja nigdy nie pamiętam jak wyłączyć flesz :classic_cool: Koorwa, mam tępy łeb dzisiaj, bo myślałam, że Twój brat i chciałam pytać co on u Ciebie w chałupie robi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o koorwa, jest :classic_cool: cień był i obcasy się z nim zlały, wyglądają na małe, a mają 12cm :classic_cool: ale się wkoorwiłam bawiłam się tym kolczykiem :P i wypadł mi kawałek plomby :o no koorwa, robiłam tego zęba tego samego dnia, co przekłułam język, ja piertolę, jeszcze zapłaciłam za to 47 euro :o no to sorry żeby plomba za taką kasę trzymała się 7 tygodni :o:o:o więc jutro chyba pobudka o 7 i przed pracą muszę zdążyć do dentysty... nie mam pojęcia jak przyjmuje, już mnie ten ząb boli, muszą mi go jutro zrobić bo jak ja wytrzymam do poniedziałku :o ja jebe, już nigdy tam nie pójdę, leżąc na fotelu już to stwierdziłam :o tzn. teraz pójdę, muszę, z reklamacją :classic_cool: idę na fajkę z wrażenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam teraz sprawdzić godziny przyjęć, to koorwa tego typu strony mam blokowane automatycznie, z góry, przez właściciela domu :o ja piertolę, czyli wszelkich lekarzy muszę szukać na necie w pracy :o zayebiście, niech mi jeszcze YT zablokuje..... :o:o kuuuurrrrrrwwwwwaaaaaaa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie zajeebiste buciory! ❤️ Miałam coś w tym guście dopóki współlokatorka nie złamała mi obcasa :classic_cool: Współczuję, już nie tak tej plomby, a bólu zęba, ja mam dobrze o tyle, że mam jakieś nieczułe zęby i nigdy mnie żaden nie bolał, a 80% gęby mam w plombach :o W sumie ma to swoje minusy, bo właśnie przez brak bólu nawet nie wiedziałam, że ząb mi się psuje to skończyłam ze szczęką nadającą się do wymiany :classic_cool: A z tą blokadą to jakaś poyebana sprawa, skoro blokuje to niech sam Ci zęba robi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję, Piwosz 😭 Że Ty się w ogóle wysypiasz to naprawdę podziwiam, ja ostatnio wstałam o 9 idąc spać przed 4 i byłam nie do życia :o:classic_cool: Koorwa, jak sobie przypomnę, że jeszcze rok temu spałam po 2 godziny to jestem pod wrażeniem, że nie wykitowałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie są :D:D:D tzn. są, ale na dłuższe łażenie stopy bolą i puchną :P no i porażka jest przy upale, bo trochę odparzają :P:classic_cool: ja całe liceum spałam 3h na dobę, żyję :classic_cool: jak trzeba to da się radę :) a ja... no też jakoś daję :P radę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×