Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marietta123

wakacje z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chodzi o miejsce przyjazne rodzicom z dziećmi polecam nadmorskie Rusinowo i Bajkowy Zakątek. Nie tylko śliczne miejsce , ale i spokojne, pełne uroku i atrakcji dla rodzin www.adam.jaroslawiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli może być nad morzem to proponuje www.hotel-lidia.pl . TO jest miejsce, gdzie nie tylko jest masa wspaniałych atrakcji dla dzieci, ale też okolica świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrika
Festa Panorama w bułgarskim Słonecznym Brzegu zdecydowanie. Hotel jest świetny, sporo infrastruktury przystosowanej do rekreacji dziecięcej. Do tego byliśmy z Rainbow i korzystaliśmy z animacji organizowanych przez to biuro. A plaża szeroka, piaszczysta, morze czyste, to każdy wie, kto był w Słonecznym Brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczaona
Hej, jakie animacje organizuje biuro Rainbow ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowaa
Różnorodne zajęcia ruchowe i twórcze dla małych i większych :) poczytaj i poogladaj tutaj: figlokluby.pl , tam tez jest dyskusja na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczaona
podoba mi się. może w przyszlym roku zabiorę moją córcię do Figloklubu, obu nam sie przyda taki wypad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieska32
tajemniczaona, ja tez będę jechała tylko z córką, może uda nam się razem zgadać. Wstępnie urlop będę chciala wziąć na koniec lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylla
Cześć samotne mamy! Ja też jadę sama i zależy mi na Rainbow i animacjach z figloklubu. Póki co nie mam jeszcze bladego pojęcia kiedy i do którego hotelu, ale jak już będziecie bardziej zorientowane to piszcie tutaj, może uda nam się dopasować jakoś. U mnie w firmie do rozpisywania przyszłorocznych grafików urlopowych to jeszcze trochę czasu zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja już sobie zaplanowałam że w wakacje zabiorę dzieci do www.park-ogrodzieniec.pl, znajomi byli ze swoimi dziećmi i bardzo zachwalali to miejsce. Chciałabym zobaczyć ten Park Miniatur, którym tak się zachwycali, podobno jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieska32
Fajnie, że jest parę takich osób, faktycznie możemy się umówić może na jakiś termin i wspólnie pojechać. Może przenieśmy się na oficjalne forum figloklubów? Założyłam tam konto (jestem wieska) i temat: "Samotne mamy z dziećmi - wakacje 2016!" Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kladiua
Ja sie wybieram z dójką dzieci i mężem, do Kiani Beach, też się kwalifikuję? Czy zostawić męża? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieska32
Kladiua oczywiście że się kwalifikujesz ;) Wystosowałam odezwę do samotnych matek z dziećmi bo wiem z doświadczenia, że to głównie takie osoby szukają towarzystwa na wczasy, ale każdy jest mile widziany, także pełne rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kladiua
Świetnie! :) W takim razie jesteśmy w kontakcie. Zarejestruję się na tym forum co Ty. Mam nadzieje do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mazury :) nie dość, że krajobraz piękny to można zwiedzić naprawdę super miejsca. My byliśmy z dziecmi w www.mazurska-arkadia.pl i musze przyznać że wzystko super, dookoła mnóstwo atrakcji, miejsce na ognisko czy grilla jest, a dzieciaki miały do dyspozycji trampolinę czym były zachwycone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinkaaaaa86
Słyszałam, że niedługo mają otworzyć największy w Polsce park rozrywki pod dachem - http://ceramilandia.pl/. Podobno ma być dużo świetnych atrakcji. Pewnie wybiorę się tam z moimi dzieciakami, na pewno będą zadowolone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowa30
Polecam z pełną odpowiedzialnością http://www.mazurska-arkadia.pl/ ponieważ byłam tam z mężem i 2 dzieci i czuliśmy się wspaniale. Idealne miejsce dla dzieci, dużo atrakcje, blisko jezioro, pokoje dostosowane...no idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granama
zagranica na przykład Niemcy i tam jest sporo atrakcji dla dzieci, szczególnie basenowych. Francja i DisneyLand, polecam bardzo. Bilety lotnicze tanio kupisz na http://esky24.pl/, lepiej samolotem jak autokarem wierz mi na słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że lepiej samolotem. Nie wyobrażam sobie kilkunastu godzin z ciekawskim 4- latkiem w autokarze. Bajek by nam nie starczyło :) No i ja wolę raczej zorganizowane wycieczki w mało uczęszczane rejony. W tym roku planujemy taką wyprawę: http://www.itaka.pl/wycieczki/rumunia/strasznie-fajna-transylwania,XRURUMU.html?ofr_id=15b65703c4c63a30a5762018e9f9f1e807a77020d99d9403ea21b48b6459c67f&adults=2&childs=0 Zdam relację na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HowHow23
Myślę, że jak wyżej. Wycieczka do Transylwanii dla dzieciaka byłaby sporym przeżyciem, pamiętam jak sam się "jarałem" tymi opowieściami o Drakuli. Ewentualnie jakieś inne kierunki, na stronie Itaki można znaleźć różne oferty, jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z małym dzieckiem to najwygodniej na wakacje zorganizowane. Sama się zastanawiam teraz nad Itaką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxitaxi - no ja Ci Itakę mogę polecić z czystym sumieniem. Wycieczki dobrze zorganizowane, w programie bardzo dużo atrakcji, ale nie jest ich napchane tyle, żeby nie dało się oddechu złapać. Jest też czas na odpoczynek, na kupno pamiątek, na zdjęcia itd. No i przede wszystkim (dla nas dość istotne) mają bardzo dużo promocji i wg nas wypadają najkorzystniej pod względem ceny i organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura2983
A co powiecie o ofercie hotelu La Siesta http://www.lasiesta.pl/pakiety-pobytowe/czerwcowe-sportowe-wakacje ? Świetna, prawda?! Można wybrać się na tygodniowy, albo dłuższy pobyt nad samym morzem. Hotel znajduje się bowiem 100m od plaży. W czerwcu obiekt przygotował wiele sportowych atrakcji dla dzieci. Rodzice w tym czasie mogą leniuchować lub aktywnie odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Najlepiej szukać takiego miejsca, w którym dziecko będzie dobrze się czuło, a i rodzice będą w stanie dobrze wypocząć. Myślę, że możecie znaleźć sporo takich miejsc na http://kidzone.com.pl/ Na tym portalu są zawarte również ciekawe rabaty na produkty dla dzieci i inne. Sprawdźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenywiec30, no właśnie widzę na stronie Itaki, że dzieci jadą za 50% ceny. Bardzo mi się to podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
my byliśmy w tamtym roku w bułgarii z 4 latkiem i było super ale teraz mamy już 5 latka który lubi biegać i miesięcznego bobasa - bułgaria to trochę za daleko dla nas teraz, ale planujemy jechac nad polskie morze. Zrobiliśmy już rezerwację, zakupiłam też w sklepie opaskę siband http://www.siband.pl/ żeby mi ten 4 latek się nie zgubił gdzieś, bo wiem że gonić będzie a to tylko chwilka żeby się zgubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dzieckiem tak naprawdę można się wybrać w większość miejsc. Ze swoją córeczką wybieramy się w tym roku na południe Polski. Obstawiamy głównie Małopolskę. W okresie dużej ilości zwiedzających zarezerwowaliśmy sobie już miejsce w pokojach przy ul. Floriańskiej - http://www.apartmentcracow.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Polecam SIELPIĘ - nad jeziorem, niedaleko Kielc. Obecnie ośrodki w Sielpi się rozrosły, unowocześniły, jest więcej "straganów" niż w latach ubiegłych. Dla dzieci można wypożyczyć autka, rowery, jest park linowy, można pojeździć na koniu i czasem jest wesołe miasteczko. Plaża na której można znaleźć słońce i cień, wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki), teren kąpieliska ogrodzony , wyznaczone bezpieczne miejsce usmiech.gif Na głównej ulicy, na molo widziałam kamery, zatem wątpię by były tam jakieś "hałasy i rozróby", od czasu do czasu krąży patrol policji. Ja w Sielpi bywam często nawet na wypady 1 dniowe, kilkugodzinne i naprawdę polecam. Jedzonko też nie jest w wygórowanych cenach, można posiedzieć w lasku przy plaży (jeśli ktoś woli cień). Jest darmowe kino letnie na powietrzu. Wszędzie jest blisko, zatem bardzo wygodnie z małymi dziećmi, nie trzeba wlec się na plażę czy do sklepu, baru :-) Taniej jest wynająć domek od prywatnego właściciela (25-40 zł osoba) z indywidualnych ogłoszeń OLX czy na innych stronach. W centrum jest duży i bezpłatny parking ( dawniej był tylko jeden parking płatny przy wjeździe) więc to duży plus, jednak w weekendy trzeba zajechać ok godz 9-10, bo później może nie być miejsca na tym bezpłatnym parkingu. Droga dojazdowa też została odnowiona, można spacerować, jeździć na rowerze, rolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajniejsze wakacje z dziećmi to takie, gdzie można im zapewnić dużo rozrywki. Myślę, że parki takie jak Disneyland są do tego stworzone. I z Polski wcale nie jest tak drogo, bo kupując bilety w Internecie jeszcze można zaoszczędzić: http://www.parkmania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianoo99
Moim zdaniem odwiedzając Góry Świętokrzyskie warto zatrzymać się w hotelu Przedwiośnie. To wręcz idealne miejsce do wypoczynku. Pokoje dobrze wyposażone, basen, siłowania i sauna do dyspozycji gości. Szkoda tylko że właściciel nie zadbał jeszcze o elewację zewnętrzną budynku, bo póki co nie wygląda zachęcająco. Ofertę, z której skorzystałam podczas weekendu majowego znalazłam pod adresem http://hotelprzedwiosnie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×