Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość bea666
skąd ta pewnosć beata a coś dobrego możesz o niej powiedzieć? ciężko mi uwierzyć, że niepełnoletnia wtedy dziewczyna zasługuje na opinię lenia śmierdzącego.... hmmmmm wejdźcie na sam początek dyskusji to przeczytacie o niej dobre rzeczy. a ja narazie to większy atak ja tu widzę z waszej strony, mam przytoczyć? choroba psychiczna i tp. nie pamiętacie? łatwo wam się wypowiadać anonimowo. załóżcie konta tak jak my i wypowiedzcie się pod stałym nickiem. przynajmniej ja będę miała pojęcie z kim dyskutuję.a tak za każdym razem inne idiotyczne nicki i nie wiadomo jak tu na taką dziecinadę odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea666 skąd ta pewnosć beata a coś dobrego możesz o niej powiedzieć? ciężko mi uwierzyć, że niepełnoletnia wtedy dziewczyna zasługuje na opinię lenia śmierdzącego.... hmmmmm wejdźcie na sam początek dyskusji to przeczytacie o niej dobre rzeczy. a ja narazie to większy atak ja tu widzę z waszej strony, mam przytoczyć? choroba psychiczna i tp. nie pamiętacie? łatwo wam się wypowiadać anonimowo. załóżcie konta tak jak my i wypowiedzcie się pod stałym nickiem. przynajmniej ja będę miała pojęcie z kim dyskutuję.a tak za każdym razem inne idiotyczne nicki i nie wiadomo jak tu na taką dziecinadę odpowiadać. ... ależ one tego nie zrobią, nie stać je na to, żeby być sobą, one trollują tutaj na tym forum i jeszcze coś im się nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
skąd ta pewnosć beata niektóre nastolatki przechodzą rodzaj buntu i to nie jest powód do karania, za to że nastolatek ma burzę hormonów i jest na nie ależ skąd!!! należy im podłożyć głowe pod topór i krzyknąć: wal jak jesteś na mnie zły!!! ludzie trochę zrowego rozsądku! dzieci muszą wiedzieć co to dyscyplina, odmowa, dobre wychowanie i szacunek. najlepiej takiemu nastolatkowi ustąpić i wykonywa wszystkie rozkazy jaśnie pana. kurna ktoś tu chyba zwariował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... kurczę dzieci potrafią sobie nieźle rodziców wychować, ba nawet dziadziusia i babunię też potrafią całą rodzinę wywrócić do góry nogami .... ludzie wasza sprawa, jak sobie pozwolicie... ale ja jestem wychowana, że dziecko ma być dzieckiem... a rodzicowi należy się szacunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
ludzie! my musimy wychowywać te dzieci: mówić im co ddobre a co złe, pokazywać jak się odnosić do starszych, uczyć szacunku do kalek i homoseksualistów, uczyć pomagać innym i sobie, nauczyć jak kochać, być tolerancyjnym, uczciwości i chyba każdy wie czego jeszcze. a tu dziebiom się pozwala na wszystko! ale jak mają wychować osoby które tych pojęć same nie znają bądź nie rozumieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnosć
bea ale ty nie masz założonego tu konta na czarno, a ja piszę tylko pod własnym nickiem :-) nie czytałam dużo z początku, dołączyłam się gdzieś w połowie i to mi wystarczyło dlatego rozsądzi ich sąd, nikt z nas tego nie widział i można tylko gdybać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
skąd ta pewnosć bea ale ty nie masz założonego tu konta na czarno, a ja piszę tylko pod własnym nickiem nie czytałam dużo z początku, dołączyłam się gdzieś w połowie i to mi wystarczyło dlatego rozsądzi ich sąd, nikt z nas tego nie widział i można tylko gdybać jak to: nie mam konta? mam. o co Ci chodzi? a ja czytałam od początku i to nas różni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnosć
zagdzam się z Wami co do wychowania dziecka, ale wszystko się z czegoś bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnosć
to można mieć nick pomarańczowy na założonym koncie? wydawało mi się że tylko czarne nicki są rejestrowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
aaa rozumiem. założyłam ale jak szybko włażę i odpisuję bo kompa ze stanu hibernacji budzę to fakt nie loguję się. juz się loguję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
juz rozumiem. za sekundę będę zalogowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnosć
ja się nie będę logować, udzielam się tylko w tym temacie i szkoda mi zakładać konta, zwłaszcza, że i tak wszędzie tylko piny, hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnosć
wielu już nie pamiętam haseł a potem szukam po całym domu karteczek z zapiskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
cholera zapomiałam hasła:/ nie można jakoś przypomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnosć
nie wiem beata będzie wiedziała, ona jest na czarno dlatego nie zakładam już konta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... czarne są rejestrowane....ja musiałam się zarejestrować, więc nie wiem dlaczego wy macie nicki na pomarańczowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnosć
ja nie mam tu konta a bea zapomniała hasła :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewnosć ja się nie będę logować, udzielam się tylko w tym temacie i szkoda mi zakładać konta, zwłaszcza, że i tak wszędzie tylko piny, hasła ... a dlaczego ci szkoda zakładać konto? masz coś do ukrycia? tutaj nie potrzeba używać żadnego pinu, a o hasło się pyta na początku, ale jak mu zadasz w pamięci, to będzie pamiętał, zaczerń się to będzie wiadomo, że gadamy tylko z tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnosć
chyba dzisiaj po raz ostatni już tu piszę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnosć
po nicku widać że tylko ze mną "skąd ta pewność" tylko ten, jak go zapomnę to dam Wam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... hasło przyślą jej na e-mail, jak zapomniała, ja nie wiem, jak można zapominać takie rzeczy, piny ludzie idą np. do sklepu coś kupują płacą kartą i kurcze wiele razy się z tym spotkałam, że zapominają pinu! kurczę, albo mają tyle kont, kart, że im się piny już pomieszały w głowie.... po cholerę te konta w banku, czy nie wygodniej było tak jak kiedyś... ale dzisiaj muszą nad nami sprawować kontrolę wszędzie, niby w wolnym kraju ale jesteśmy zniewoleni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewnosć chyba dzisiaj po raz ostatni już tu piszę ... dlaczego? kurczę, przyzwyczaiłam się już tutaj do Ciebie, będzie mi Ciebie brakowało, a może nawet za tobą zatęsknię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnosć
ktoś gdzieś wylał koło nas obornik/gonjówkę, jak śmierdzi w domu strasznie, mój mąż mówi, że się wykończy a ja się dołączę chyba. mieszkamy w takim miejscu gdzie są najwyżej psy, a tu obornik, ciekawe kto sobie tak ogród nawozi chyba się pochoruję, o rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnosć
idę na zwiady, wywąchać z której to tak posesji czuć, ludzie nie mają litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnosć
jakby co to życzę Wam jak najlepiej, wezmę psa na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewnosć ktoś gdzieś wylał koło nas obornik/gonjówkę, jak śmierdzi w domu strasznie, mój mąż mówi, że się wykończy a ja się dołączę chyba. mieszkamy w takim miejscu gdzie są najwyżej psy, a tu obornik, ciekawe kto sobie tak ogród nawozi chyba się pochoruję, o rany ... pozamykaj okna, masz małe dziecko przecież, jak będziesz spała w tym smrodzie, no i ściany ci w chacie zaśmierdną... z drugiej strony lepiej jak ziemię nawozi się obornikiem niż chemią, mój mąż kiedyś chciał kupić obornik dla nas do ogrodu, kurczę wiecie ile gość sobie za te gówienka zażyczył kasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bea nie myśl, że tylko ty masz sklerozę, ja nieraz muszę się bardzo nachodzić, bo czegoś zapomniałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×