Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

jestem pewna 29 ja myślałam, że mi przeszły nudności ale niestety jeszcze się zdarza ze mnie dopadną, jak dziś rano :( a w czwartek zaczęłam 13 tydzień. Po obiadku planuję wyjść z Córcią na rolki al nie wiem czy się uda bo chmurzyć się zaczęło jakoś u nas :( Miłej niedzieli Wszystkim Mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane teraz tak czytam ze lepiej w 1 trymestrze nie latac samolotem.. a ja we wtorek do Polski mam leciec ;/ co robic ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie, ale dziś tu spokój ;) Ja wróciłam z ryb, popracowałam troszkę i zaglądam do Was. Mdłości mam za sobą, minęły około 10 tygodnia. Choć teraz mam nieprzyjemne doznania, jest mi znów niedobrze od trzech dni, ale wiem że to wina tych witamin które gin mi poleciła i kazała brać, chwilę po wzięciu tabletki muszę przeżyć kilkuminutowe mdłości , mam nadzieję że do wymiotów nie dojdzie, staram się powstrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) ja najprawdopodobniej listopad 2012 :) Przeszły już mi wszystkie mdłości i bóle aczkolwiek czasem wracają to chyba dobrze? A brzuchol, boli jak się denerwuje ;c pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax ja sie jeszcze nie spotkalam z tym ze latac nie wolno i moje kolezanki i ja sama tez lataja. zreszta lekarz sam ci to potwierdzi. moja kumpela jest w 8 tyg i leciala samolotem tydzien temu i jeszcze leci za 2 tyg i za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie. U mnie na noc przeziebienie przerodzilo sie w cos strasznego, mialam goraczke prawie 38, raz dreszcze, raz wrzątek, gardło masakra, głowa i wogole miesnie wszystkie obolałe.... dzis juz nie wytrzymałam, ledwie zwleklam sie z lozka i pojechalismy do szpitala, ale stamtad skierowali nas na awaryjna wizyte do lekarzy ktorzy przyjmuja na okraglo, niezaleznie od świąt. Bardzo miły lekarz, przepadał mnie dokładnie, stwierdził, że całe szczescie nie jest to angina i zadna bakteryjna choroba, ze to mocniejsze przeziebienie, ze mam spuchniety jezyk i cos z zatokami i nie musze brac antybiotyku :D . Na bole karku i glowy mam troszke cwiczyc i probowac go rozruszac. Ogolnie powiedzial, że kark i dol plecow bola od hormonow od ciąży. Mam lezec, odpoczywac, w razie goraczki mam paracetamol, mam duzo pic, przepisal mi tez jakis spray do nosa i pocieszyl, że za 2-3 dni powinnam czuc sie lepiej- oby. Ide cos zjesc, bo prawie nic dzis nie zjadlam i odpoczywam dalej. Do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja mam zabiegany weekend. Non stop gdzieś jeszcze. Teraz mój mężulek pije piwk oz bratem więc do domu wracam ja. A już połowe Warszawy dziś zjeżdziłam. Też kupiłam leginsy w lidlu i są naprawdę fajne. Wogóle musze coś kupić, jakieś ciuchy bo mimo że na wadze mi spadło to w żadne spodnie nie mogę się wbić. Brzuszek już mi troszkę urósł ale w sumie jutro zaczynam 12tc. Dziś naszło mnie tak na McDonald że nie było zmiłuj i musiałam hamburgera i kartofelki z sosem zjeść. Wczoraj miałam taką zachciankę na sernik jogurtowy na zimno i zrobiłam go ale.... nie do końca wyszedł bo za wcześnie wlałam galaretkę i cała przez tortownice przeleciała... lodówka była do mycia. Ale smak i tak dobry, taki piankowy serniczek :) Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano byłam na zakupach, kupiłam sobie sukienkę ale idę ja oddać jutro albo w poniedziałek... ubrałam w domu trochę w lustrze się przypatrzyłam i jakoś mi nie pasuje :D ze mną tak zawsze :D ale widziałam inna za taka sama cenę wiec wezmę tamta [ mam nadzieje ze jeszcze będzie ] macie racje moje kuzynki tez latały samolotem za granice w 1 trymestrze i teraz maja zdrowe dzieci :) tylko zastanawia mnie czy będę mogla w torbie podręcznej mieć moje witaminy ? bo biorę tylko podręczną, nie mam bagażu głównego wykupionego... jak myślicie ? lecę Ryanairem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mialam to usg w 21 lub 22 tyg. :) Miax ja zawsze mam w podrecznym tabletki uspokajajace :) nigdy nikrt sie nie przyczepil. latam ryanairem i wizzairem :) Safari zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam ochote na zupe owocowa, taka z kisielem mniam :) sto lat tego nie jadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro a jak myslisz bede mogla miec w podrecznej olejek do opalania czy nie za bardzo ???? tez bym sobie zjadla zupe owocowa mniam :D moj M nawet nie wie co to jest :D :D :D obiecalam ze mu zrobie kiedys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax musisz przeczytac na stronie ryanair ale jesli dobrze pamietam to mozesz miec tego olejku 100ml i wogole plynne substancje, dezodoranty, kremy,balsamy itp to do 100 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro zamowilam bilet sobie i mojemu Mateuszowi w lini Ryanair... czy numer rezerwacji on ma taki sam jak ja ? bo zgubil swoj numer a ja mam taki: NK1IJH rezerwacje robilam na ten sam dzien tylko ze osobno... sobie pierwsza zamowilam bilet a jemu po tygodniu dopiero... to on chyba ma inny numer co nie ? cholera musze zadzwonic do ryanair i powiedziec ze on nie moze wydrukowac karty pokladowej ;/ bo numer rezerwacji zgubil a na email nic mu nie przyszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U mnie mdlosci tez juz mijaja a wraz z nimi te paskudne wymioty, chociaz boje sie to glosno mowic bo zawsze jak sie tu chwalilam to nazajutrz wszystko wracalo :P Jeszcze 2 dni i w koncu badania prenatalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolały przez jakoś pierwszy miesiąc teraz już nie bolą na szczęscie ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanie troche dziwne ale może wiecie coś na ten temat, zy w ciąży należy unikać jakiś zwierząt ? wiem że kotów a dotyczy to jakiś innych? mam 2 myszoskoczki ale pewnie to ich nie dotyczy, mam nadzieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewzyny! Ale wy tych postów naprodukowałyście przez kilka dni! Człowiekowi nie chce się kilka dni otwierać laptopa, a potem musi nadrabiać zaległości :) Ja już w połowie 12 tygodnia, mdłości powoli przechodzą. To znaczy bywają dni, kiedy jest mi trochę niedobrze, ale już nie wymiotuję. Natomiast zamiast przybierać na wadze, zaczęłam chudnąć. Na razie straciłam 2kg od wagi z przed ciąży. Mama mnie uspokaja, że ona też tak miała, a jaka ja fajna wyrosłam :)) Udało mi się kupić wystarczająco długie spodnie ciążowe - w H&M. Są tak wygodne, że chyba nigdy ich nie zdejmę :):):) a brzuszek powoli rośnie... do tego przestałam się męczyć z wciąganiem brzucha, więc efekt jest podwójny ;) dziś też się obmierzyłam -> mam 4 cm więcej w talii (ale mierzyłam zawsze w najwęższym miejscu, więc powyżej rosnącego brzuszka) i 6cm więcej w biuście. Aaa jeszcze a propos latania - mi lekarz powiedział, że jeżeli ciąża przebiega prawidłowo to nie ma przeciwskazań... Linie lotnicze dopiero od bodajże 32 tygodnia wymagają zaświadczeń od lekarza, że możesz latać - ale znowu - jeśli ciąża przebiega prawidłowo to możesz :) ja za kilka dni lecę do rodziców, w czerwcu planujemy też urlop, więc sobie polatam :) Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro1 ale zamieszanie zrobilam :P sluchaj :D chce wydrukowac te bilety sobie i mojemu Mateuszowi :D no i najpierw sobie drukuje.. :D a tam narysowany jakis samolot i pisze zeby wybrac sobie miejsce do siedzenia haha :D nigdy wczesniej tego nei bylo jak odprawe robilam :D i ja nic nie zaznaczalam, zadnego miejsca to mi error wyskoczyl ! blad jakis... to sie wkurzylam i zaznaczylam sobie miejsce do siedzenia a tu mi na czerwono wyskakuje ze 20 funtow mam doplacic ! ja 20 i moj Mateusz 20 wsumie 40 funtow ! ja takie oczy szok ! wkurzylam sie ze ci mowie :D myslalam ze musze to zaplacic ale kilka razy sprobowalam jeszcze nie zaznaczac zadnego miejsca i udalo sie ;d juz blad mi nie wyskakiwal ;D i wkoncu wydrukowalam za darmo bez zadnego placenia 40 funtow ;/ ale panikara ze mnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax ja staram sie nie latac ryanairem, nie cierpie tych zlodziei :/ same ukryte oplaty i teraz to juz nawet utrudnienia na stonie internrtowej z wpisywaniem hasla, zaznaczaniem jakis miejsc, masakra :/ wizzair jest tanszy, nie ma ukrytych oplat i mozna wziasc 32 kg bagazu plus 10 podrecznego :) teraz czekam na OLT Ekspress bo od konca pazdziernika beda polaczenia za 149zl z mojego miasta do Bydgoszczy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam na temat tych zwierząt w mojej książce i pisze głównie o kotach a w szczególności ich kuwecie i ich odchodach. Trzeba tez uwazac przy pracach ogrodowych zeby miec rekawiczki jesli mialoby sie na takie niespodzianki kocie natrafic. Poza tym pisze zeby uwazac na surowe mieso, wszystko dokladnie myc itd ale to robie zawsze i dokladnie myc surowe owoce i warzywa :) Mi temperatura cos troche spadla. Ide spac. Milej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro no ja latalam wizz air :) ale do Gdanska najblizej mojego miasta ;/ a to 6 godzin drogi ;/ wiec daleko :((( a teraz lece ryanairem bo zrobili loty do mnie do Szczecina i za bilet zaplacilam bardzo malo okolo 30 funtow tylko.. wiec mi sie oplacalo bo nie dosc ze tani bilet to jeszcze odrazu do domu.... ale tez wole wizz air..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi zwierzetami to najlepiej zapytac lekarza bo cos kiedys mowili w telewizji ze to nie tylko o koty chodzi. Miax to faktycznie jak masz bezposredni to nie ma co wydziwiac. a skad latasz? z jakiego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro z Glasgow Prestwick zawsze latalam... ale teraz zrobili loty do Szczecina tylko z Edinburgha.. ze stolicy Szkocji :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie Ja jak zwykle ranny ptaszek ale to przez pecherz...Wczoraj scielam w koncu moje wlosy odrazu lepiej... W czwartek mam USG juz nie moge sie doczekac normalnie kiedy zobacze dzidziusia mam nadzieje ze jest duzy... :) Moj to sie smieje bo mowi ze mam taki duzy brzuch ze napewno bd wielki :) Oby byl prawidlowych rozmiarow. Mam nadzieje ze to bedzie synek bo ewentualnie ciuchy mam dla chlopca do 2,5lat a jeszcze sie beda zbieraly, lozeczko tez mam dostac od sasiadki, moja mama kupi mi wozek takze wyprawka skompletowana. Ale modle sie caly czas zeby to byl jednak synus no i imie tez juz dawno wybrane. U nas znowu ladna pogoda a ja nie mam pomyslu na spedzanie czasu, tak to jest jak nie mieszka sie w miescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×