Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Z tego co ja pamietam przed powrotem do Polski tez mialam uzyc clotrimazolu, ale na nim wyraznie byl zakaz dla ciążówek, ale sprawdz jeszcze. Moje gardło boli, w sumie nie wiem co robic, wykrywałm ze jest czerwone i lewy migdał wielki z białym nalotem jest. Obawiam sie anginy, czy ktoras z dziewczyn nie miala wlasnie anginy ostatnio?? tutaj 3 dniowy weekend jest, wiec jesli bedzie gorzej to chyba tylko szpital mnie czeka... narazie probuje na wlasna reke, a antybiotyku tez nie chcialabym dostac. Nie wiem dlatego co robic, czekac do wtorku na lekarza jak nie minie, czy co... czy juz jechac do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clotrimazolum nie wolno stosowac w ierwszym trymestrze a to juz 12 tc czyli chyba moge co? A maslanka to jak mam sie podmywac? chyba pojde do sklepu to kupie zeby nie cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska, no a jak sie podmywa ;p;p, Safari , ja chyba miałam angine, śliny nie mogłam przełknąć ;C , no i mówic w ogóle , tylko szeptem ;C, ja wzielam paracetamol, duzo tabletek do ssania i jakoś pomału przeszło, choc nie do końca. a na pogotowie tez miałam jechac bo juz nie wytrzymywalam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to ze maslanka przemys i splukac woda i kon iec? tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to ze maslanka przemys i splukac woda i kon iec? tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
witam;) ja właśnie pierwszy raz od 3 miesięcy piję kawę. Jest pyszna. Wcześniej mnie totalnie odrzucało. W czwartek zrobiłam generalne sprzątanie więc tylko troszkę ogarnę i gotowe. my teraz non stop siedzimy na placu zabaw bo Hania ma nadmiar energii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Grecja :) napewno jest pieknie :) bylam kiedys na greckiej imrezie z tluczeniem szkla :) lubie mentalnosc grekow ale w grecji nie bylam :( sluchaj a czy tam jest teraz bezpiecznie? bo jakis czas temu bylo niewesolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska moze skocz do apteki i powiedz jaka jest sytuacja to moze ci cos doradza na ta infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie użyłam żadnej maści, czopkow itp, poprostu miałam w łazience w kubku maslanke i za kazdym razem po toalecie sie podmywalam, nie splukiwalam, wyleczylam sama a infekcja nie dawala mi spokoju, wszystko swedzialo i pieklo, nawet mialam geste bialawe uplawy. Polecam maślanke i jogurt naturalny podobno tez dobry, ale jego nie sprawdzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje depilacje bikini plasterkami , wiem, ze to bardzo boli maszynka sie juz boję, zeby znowu mi sie jakaś infekcja nie przyplątała taki ból nie zaszkodzi maluszkowi ??? ew jeszcze krem do depilacji , co myslicie ?? a ja myslalam, ze trzeba sie przemyć kilka min, a później spłukać, a tu trzeba zostawić, w ogóle dlatego pewnie maślanka pomaga bo jest w niej kwas mlekowy , który jest bardzo potrzebny , wszystkie żele do higieny intymnej posiadają właśnie ten kwas mlekowy , bo zwykłe mydło szkodzi naturalnemu PH. także luśka, jak używasz zwykłego mydła do higieny intymnej to lepiej odstaw. jade kobietki na taki targ owocowo warzywny ;) po świeże pomidorki, truskaweczki, jaja wiejskie itp itd salon i łazienka posprzątane, ;) na raty będę sprzątać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mieszkam w miescie a najblizsza apteka zamknieta. Do miasta mam 24km wiec zupelnie nie po drodze... sprubuje maslanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam ze w lipcu może dojść do jakiegoś załamania i odbije się to na cenie za euro...Najlepiej poczekać z rezerwacją na lipiec.. No my w czerwcu lecimy. Jest tam bezpiecznie, pod warunkiem ze nie w czasie demonstracji nie stoi się pod parlamentem w Atenach. Grecy na wyspach nie demonstrują, pilnują interesów i turystów.. to kraj w którym nic złego się nie dzieje.. Tam jak zostawisz samochud z kluczykami w srodku to ci go nie ukradną, a spróbuj tak zrobić w Polsce hahahah Są przyjaźni, lubią się bawić, lubią jak turyści zoastawiają pieniądze, to pokojowy naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co chodzicie w spodniach ?? Polecam sukienki i spodnice... Są rewelacyjne zwałaszcza gdy mamy lato i wysokie temperatury.. Nie nawidzę spodni ! Za bardzo upinają mi brzuszek.. jak słoik ogórki... człowiek w gaciach źle się czuje i ma skrępowane ruchy.. Najlepsze są przewiewne sukienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie . Ja wczoraj na juwenaliach sląskich bylam i sie nieźle bawiłam . Ja w poprzedniej ciązy tez mialam nawracajace problemy zakażeniowe tzn jakies stany zapalne itp w pochwie . Teraz jest na razie spokoj . Wizyta 19 czerwca dopiero , jeszcze tyle czasu..... Ibuprofenu nie mozna brać w ciązy , a któras tam pisala ze bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co chodzicie w spodniach ?? Polecam sukienki i spodnice... Są rewelacyjne zwałaszcza gdy mamy lato i wysokie temperatury.. Nie nawidzę spodni ! Za bardzo upinają mi brzuszek.. jak słoik ogórki... człowiek w gaciach źle się czuje i ma skrępowane ruchy.. Najlepsze są przewiewne sukienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam wlasnie z zakupów i musialam juz jeden rozmiar wiekszy kupic koszulki sobie ;(((( szukalam tez sukienki do polski ale zadna mi sie nie podobala... jeszcze jutro chyba pojade zobaczyc moze cos znajde.... to dopiero 11 tydzien a ja mam juz taki brzuch ;(( przeciez malo jem bo co zjem to zaraz wymiotuje myslalam ze schudne a ja chyba tyje ;/ musze pojechac do starego mieszkania po moja wage wtedy zobacze ile waze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudłam 4kg juz, ale brzuchal to mi sie masakrycznie 'rozlazł" ;/ zakupy zrobione, sałatka ze świeżych warzyw zrobiona, zostały tylko piersi z kurczaka usmażyć i obiad z głowy , hmmm, ale mi pachnie szczypiorkiem ;):) tez chodze w spódnicach, sukienkach, ew spodnie gumki - takie rozciągliwe jak zimno , ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
hej mamusie jestem pewna tak sie rozpisałas o Grecji ,ze i ja zatęskniłam tez jestem zakochana w tym kraju,do dzis wspominam z usmiechem na ustach greckie wieczorki z tańcami na stole hi hi,polecam!super zabawa chetnie bym poleciałą do Grecji ale ode mnie to ponad 4 tyś km...ale może w pzryszłe wakacje bo teraz to Portugalia ,mam blisko tzn dośc blisko ok 1500 km autem,córka niedawno wróciłą z wycieczki z Lisbony i przywiozła piekne pocztówki i ogólnie była zachwycona nie jest drogo ,restauracje tanie no ale wiem ,ze z Polski wczasy w Portugalii sa bardzo drogie,nie wiem czemu,pewnie o te odległosc chodzi ja zawsze wynajmuje apartamenty prywatnie i Włochy i w Hiszpanii też 2 lata temu tydzień na Costa Brava w apartamencie z basenem kosztował mnie 300 euro dla całęj naszej 5 z piesem więc wg mnie to bardzo tanio no ale trzeba poszperać w necie w Grecji bylismy z biura Triada ale wiem,że ono już nie istnieje,nie było źle ,hotel całkiem całkiem ale jedzenie pozostawiało do zyczenia w każdmym razie ja to mam wczsy prawie cały rok,mieszkam w nieduzym turystycznym mieście -ulubione miejsce wypoczynku paryżan;)z historyczną przeszłością,miasto muszkieterów;) 3 plaże w mieście i kilka w okolicy,słońce prawie cały rok ,egzotyczna roslinność,palmy ,krzewy laurowe itp do Hiszpanii 300 km ,wiec często tam bywam ale się rozpisałam powiem wam,że znów lekko plamie ale już chyba znalazłam przyczynę,zauważyłam,że tak się dzieje jak się przemęczę więc musze więcej leżeć u mnie też dłuugi weekend,4 w tym miesiącu;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w sierpniu chcemy leciec do Grecji.. ale zobaczymy jak to bedzie z moja ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my w zeszlym roku z M bylismy na krecie w podrozy poslubnej :) bardzo milo wspominam, ale wolalabym teraz cos innego zwiedzic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusią! Wszystkiego naj z okazji "Naszego Dnia" Luska podpytam mame gdzie ona te spodnie widziała. Ja kupiłam w czwartek leaginsy dla ciężarnych w lidlu.są wygodne. Po pracowitym przedpołudniem teraz czas na odpoczynek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam w piatek w lidlu ale leginsow ciazowych to ja nie widzialam :( tak pewnie bym wziela, bo tylko w nich chodze w nic innego boj brzucho sie nie miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja byłam wczoraj w lidlu i zakupiłam popielate legginsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też byłam w lidlu - kupiłam te spodnie ala dresowe bo leginsy już mam, choć... może się skuszę bo dziś w leginsach chodziłam i tunice i było mi tak wygodnie że chyba się zabezpieczę w jeszcze jedną parę :) Teraz wcinam truskawki, są pycha. Brzuch też mi "wywaliło" :( jakoś tak czuje się ciężko.... A jutro rano jadę na ryby z moim M, tatą, bratem :) dawno nie byłam mam nadzieję że połowy będą udane. Miłego popołudnia Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Mamy jak u Was pogoda u mnie pochmurno za oknami aż nie chce się wstawać. Widzę, że sporo z was było juz na kolejnym usg, mnie czeka dopiero w czwartek już nie mogę się doczekać. Mam pytanie czy któraś z Was wybiera się na usg w 3D albo juz była?? Od którego tyg. można zacząć robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 9815 ja bylam na 4d usg w poprzedniej ciazy i goraco polecam :) bylam w 5 miesiacu i powiem wam ze to usg bardzo duzo mi dalo, uspokoilam sie. badanie trwalo jakies 40 minut i lekarz sprawdzil kazdy narzad od mozgu az po paluszki stop. wtedy dopiero wiedzialam na 100% ze moge przestac sie zamartwiac bo dziecko jest zdrowe :) no i pieknie widac buzke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też znajoma poleciła to badanie ale ona była dopiero w 20 tyg. ciaży więc nie wiem czy wcześniej można jechać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×