Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Przynajmniej dostarczam zdrowa dawkę śmiechu swoimi błędami:) ale od teraz bede sprawdzać przed wysłaniem co napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
No ja tez sie uśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona 26 l to szyjka sie zwezyla tez tak mam, zajrzalam sobie do srodka w lustrze a tam tak ciasno czytalam na ten temat i to szyjka macicy sie zwezyla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
Takie pytanko mam do Was dziewczyny. Czy ktoras z Was zauwazyla moze szybszy wzrost wlosow? ale nie na glowie bo to ciezko zaobserwowac, ale np. na nogach. Bo ja juz mam dosc golenia a tu taka pogoda ze ciezko w dlugich spodniach chodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna... Tez to zauważyłam, ale myślałam, ze mi sie tylko zdaje. Miax... Szyjka macicy nie tyle sie zważa w ciąży co twardnieje. Ja dalej bede obstawac przy swoim i twierdzić, ze to pochwa jest rozpulchniona. Szynka to malutki narzad, w dotyku przypomina czubek nosa. Możesz jej dotknąć czubkiem palca, po wyprowadzeniu go całego do pochwy, ale jak juz wcześniej pisałam lepiej tam z samej ciekawości nie gmerac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
I znowu ta "szynka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tej szynki to ja juz sie chyba nie uwolnie:D prześladuje nie chyba! Jestem pewna, ze poprawilam na szyjkę a i tak wyszła szynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki, tak sobie dzisiaj pomyślałam że taka ładna pogoda a ja taka blada, pomyślałam sobie że może warto zacząc używac kremu opalającego, ale wcześniej postanowiłam o tym trochę poczytac i niestety nie można :( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak wlosy a zwlaszcza paznokcie rosna jak na drozdzach :) ja tez jestm zdania ze to pochwa a nie szyjka, przeciez szyjki w lustrze nie zobaczysz a nawet dotknac jej jest bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie zrobilam inhalacje z miety i rumianku i przeplukalam gardło szłwią. Wyszukałam w necie ze na ból gardła powinno sie pić sok z malin, płukać wodą z solą, szałwią, i pic mleko z masłem i miodem bo natluszcza gardło. Nie boli mnie az tak jak w nocy na szczescie, pije ciagle ciepłe herbatki, zreszta ja rzadko kiedy zjadam loda czy napije sie czegos chlodnego (z lodowki nigdy), bo zawsze pozniej cierpie. Mam nadzieje ze inhalacje i roztwor wody morskiej cos mi pomoga bo mam zamiar miec dlugi weekend fajny z mezem, a nie siedziec w domu. Dziewczyny co do cisnienia to ja tez sobie mierze juz codziennie od tygodnia i ciesnienie mam zasze dobre, tylko puls podwyzszony- dzis 93 mialam z rana i nie po wysilku zadnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zauważyłam że włosy szybciej rosną, wieczorem golę nogi a rano już mnie kują a nigdy tak nie miałam i na rękach goliłam raz na dwa tygodnie a teraz co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek_30 szynkę - looo sie usmialam :D i patrze w ekran i sie brechtam :P hehe, niesprawdzaj juz poprawnosci w tel, swietnie wychodzi heheh no mnie sie wydaje ze ta 'ciasnosc' to pochwa.. maz stwierdzil ze palec ciezko wsadzic a co dopiero innego :P a tak serio to mam luteine dopochwowo, wiec moje zdumienie wlasnie ze cos nie tak, ale to dobrze ze to nie tylko ja tak mam, znaczy sie ze jst wszystko ok :D szynka :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z cisnieniem niestety mam problemy musze mierzyc 3xdziennie.. narazie jestem 'obserwowana', ale mozliwe i to bardzo ze cos mi przepisza bo mam praktycznie codziennie powyzej 140/90, a u lekarza nawet.. 160/90 ;/ marti 86 ja chyba bym sie nie odwazyla golic rak.. ale zgadza sie tez to zauwazylam mam niezly odrost juz na glowie, dlatego planuje dzis odwiedzic fryzjera :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja narazie nie zauwazylam aby szybciej rosly wloski, w sumie uzywam deilatora wiec nie gole codziennie, ani co 2 dni, nie wrocilabym do maszynki juz, zwlaszcza w lato. Ale ta depilacja tez nie za przyjamna, jest troche bólu i roboty, wlasnie dzis mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari... To normalne, ze puls jest wyższy w ciazy. A dzieje sie tak dlatego, ze zwiększa sie nam w organizmie ilośc krwi, do 50% pod koniec ciazy, a co za tym idzie serducho musi szybciej pracować by pompowac ta krew wiec trochę podwyższony puls jest ok:) Ciesze sie, ze szynka tak Wam przypadła do gustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona... To faktcznie masz wysokie ciśnienie. 160 to juz wogole... Jesteś na lekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak wam mija dzien? ja byłam u fryzjera troszke włosy podciać zeby na ślub jeszcze troche urosły. mi tez rosną szybciej włosy na nogach na głowie trudniej zaobserwowac powiem wam za jakis miesiac czy wiecej urosły niz normalnie :) teraz zajadam sie czerwonym grejpfrutem i kiwi takie kwaśne mniam :D co dzis robicie na obiad? ja dzis mam smaka na młodą kapuste taka poszatkowana i ugotowana i bede robić do obiadu ale sie najem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona 26 ja również mam problemy z ciśnieniem od początku ciąży mierze 3 x dziennie i przyjmuję leki aspargin i acesan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
a ja nie wiem co z moim cisnieniem. albo mam popsuty cisnieniomierz albo niskie nisnienie bo przewaznie to pierwsze mam ok 100 albo nawet ponizej a to drugie chyba w miare bo 70-80. ma ktoras takie niskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak ciśnienie mierzyli to te na gorze miałam za wysokie ;/ 93 chyba mialam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoim cisnieniem narazie jestem 'obserwowana', ale mozliwe i to bardzo ze bede brala leki.. zawsze mialam wysokie, ale teraz to juz wogole ;/ ja dzis na obiadek mysle zrobic rybke :) i kupie jeszcze salate lodowa, pomidorki, ogorki, kukurydze i moze jeszcze cos mi sie rzuci to bedzie na surowke :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna... Moze jesteś niskocisnieniowiec i taka Twoja uroda, ale jeśli schodzi poniżej 100 to juz jest naprawdę niskie i ja bym to skonsultowala z lekarzem. Byc moze to nic takiego, moze po prostu Twoj aparat lata świetności ma juz za sobą, ale kontroluj regularnie, zapisuj i jeśli często będziesz miała naprawdę niskie to do lekarza na konsultacje sie udaj i zabierz ze sobą zapisane pomiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze rybny dzien, ja tez mam rybkę z ziemniakami, ale to ryby to uwielbiam najbardziej surówke z kiszonej kapuchy; takie inne salatki to wole do mies albo pieczonych ryb, a dzis bedzie smazona w panierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze chcialam powiedziec ze zapisalam sie na wizyte na przyszły czwartek, na pierwszej byłam tu w niemczech ostatniego kwietnia, teraz bede ostatniego maja :D na pewno bedzie usg, zeby spr serduszko (bo tylkow Polsce prywatnie bylam to spr na usg 2d), ten lekarz ma 3d ;) ale nie wiem czy sie mu przyznawac zeby bylam na samym usg w PL... w sumie tutaj robi mi od poczatku przez brzuch wiec pewnie tym razem tez tak bedzie, a Wy jak macie dziewczyny robione przez brzuch czy pochwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
na ostatniej wizycie u lekarza mialam dobre bo 120. w srode ide na wizyte to zobaczymy jakie bede miala jak on mi zmierzy. moze rzeczywiscie moj cisnieniomierz szwankuje. a jutro moze bede u tesciowej to jeszcze sprawdze u niej. ona ma w miare nowy cisnieniomierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mnie dziś głowa boli jakaś masakra Wczoraj się okazało że moja mama na mononukleoze zachorowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×