Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

U mnie przyuwazylam jest tak ze kobiety w ciazy odrazu ustawiaja sie pierwsze pod gabinetem jak tylko wejda do przychodni/szpitala.Choc miesiac temu byla sytacja taka ze babeczka z brzuchem sporym dosc ustawila sie i czeka w kolejce.Przyszla nastepna kobitka tez w zaawasnowanej ciazy i odrazu pod gabinet sie ustawila a inna ( gdzie nawet nie bylo widac zeby miala brzuch ) do niej z pretensjami ze ona tez ma pierwszenstwo itp i sie wepchala przed nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja raz skorzystałam. Poszłam na pobranie krwi, nigdy tam nie było kolejki, więc wchodzę do gabinetu, a tu jakis facet się drze,że co ja ślepa (siedział pod innym gabinetem), on tu w kolejce czeka i zaczał mnie wyzywać. Więc ja mu pokazałam na drzwi, gdzie wisiała tabliczka "Odmienny stan, odmienne traktowanie " i swoja kartę ciązy, facet coś tam pogadał pid nosem,a ja weszłam do gabinetu :) W innych przypadkach, raczej nie chcę tego wykorzystywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dlatego, że niektórzy az nadto wykorzystują swój stan, jest tak nieciekawie i większość się buntuje. i ci co naprawdę moga poczekać sie wpychają, a później przyszłe mamuśki, które naprawdę nie mogą czekać z różnych przyczyn później obrywają i wysłuchują biadolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy o tym nie słyszalam, choc dobrze w razie czego wiedziec. Tu bede miec krew pobierana na kazdej wizycie, mocz tej oddaje na wizycie u gin, nie musze dostawac zadnych skierowań i chodzic po innych przychodniach wiec sie ciesze, wszystko na miejscu, raczej nie bede musiala chyba wykorzystywac tego przywileju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale dzis sie czuje :( wymiotuje od samego rana... a zaraz jade na samolot....... nie wiem jak dam rade w samolocie.. zastanawiam sie czy powiedziec na odprawie ze w ciazy jestem, dlatego musze wziasc witaminy... ale pewnie beda kazali zaswiadczenie pokazac od lekarza a ja nie mam... wiec raczej nic nie bede mowic... najwyzej w polsce sobie witaminy kupie... jestem strasznie ciekawa jak bede sie czuj w samolocie... az sie boje... Pozdrawiam Was i caluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax ja wiozłam pelno tabletek w podrecznym, nikt sie o nic nie czepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zawsze kolejka 20 pare osob i czekam nie mam zamiaru klocic sie z babciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Qrska, o te kłócenie mi chodzi , mimo, ze mamy prawo to jak chcemy skorzystać, to zaraz się baby oburzają itp , więc wole w spokoju posiedzieć te 30 min, bo przecież ta kolejka szybko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kobietki, musze sie jakos ogarnąć, niechce mi sie, ale starczy tego leniuchowania, jadę na miasto , może po szmateksach połażę O_o jakies tuniczki, spódniczki wynajdę ;) do H& tez chyba zajrzę, marza mi sie takie rybaczki ciązowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a jeżeli chodzi o puchnięcie, to zauważyłam że jak jest parno na dworze to puchną mi palce u rąk i nogi. Już się nie mogę doczekac jak zacznę kupowac coś dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie ja robię badania jest tak że kobieta w ciązy ma zawsze pierwszeństwo. Najpierw zgłaszam się do rejestracji gdzie odnotowują jakie badanie będę robić. Jest tam zawsze adnotacja czy kobieta jest w ciązy czy nie. Te dane przesyłane są do gabinetu zabiegowego i tam podświetla się im że zgłosiła się kobieta w ciązy. Pielęgniarki same ją proszą poza kolejnościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dzisiaj pogoda sie popsula jest zimno na dworzu czsami wyjdzie sloneczko ale wcale nie jest cieplej... Spac mi sie nie wyspalam sie dzisiaj nie wiem czemu... Za 2 dni na USG juz nie moge sie doczekac... Musze jechac rano bo jeszcze mocz do badania oddac ale dobrze ze teraz to ja mam samochod takze wygodnie :) Ale szczerze to wole jak mnie worza niz mam jezdzic sama choc to lubie. Szkoda tylko ze moj narzeczony nie bd ze mna:( Ale moze jest nadzieja ze wyjedziemy do moich rodzicow do norwegi on tam do pracy a ja w domku, ale pewnie dostane jakies pieniazki pozniej jak urodze dziecko. No i w koncu nazbieramy na slub bardzo chce sie bawic na swoim slubie no i zalozyc biala suknie... Oby ten wyjazd nastapil jak najszybciej... :) A ty ania pytalas sie mamy gdzie widziala te spodnie w ktorym lumpku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Miax powodzenia w tym samolocie.. Jakby co to powiedz że chcesz blisko toalety siedzieć. Za 2 tyg również lecę więc mam nadzieję że będę się dobrze czuła. Lot mam rano wcześnie a mdłości powinny już ustępować...Do tej pory wieczorami mnie mdliło. Ja dziś pojadłam , witaminy wziełam.. 12 tydzień.. Brzuszek owszem coś większy ale po mnie jeszcze nic nie widać. No tak może macie racje że można ciąże usunąć gdy wykryje się chorobę, ale przecież czy będziecie pewne ze to dziecko jest chore tak na 100% ?? Pomyłki też się zdarzają.. Miałam ostatnio sen.... Śniło mi się że urodziłam maluszka, brązowe oczka i ciemne włoski.. chyba dziewczynka... Nie wiem.. ja chyba nie będę robić. Mam przeczucie że bedzie wszystko ok jak tylko nie dojdzie do poronienia. Ja lubie chodzić w sukienkach i spódnicach.. ale jak zrobi się chłodniej to wrócę do spodni...choć nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Grudnioweczki:) Ja mam prenatalne 11 czerwca i na pewno je zrobie. Jesli moje dziecko nie jest zdrowe to wole o tym wiedziec, przygotowac sie na to... Ja wczoraj zaczelam 13tc. Mdlosci nadal troche mecza, ale jest chyba troszke lepiej. Miejmy nadzieje, ze ich koniec jest bliski. Ja mam pytanie do Was odnosnie boli. To, ze klucie w okolicach jajnikow, po bokach jest normalne to wiem,ale czy macie klucie tez po srodku brzucha, w okolicach macicy? Bo nie od wczoraj kluje wlasnie po srodku, a nie po bokach. Nie caly czas, ale sa to bole powracajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miewam bóle w okolicach pepka, raz prawa strona, raz lewa, raz ciut wyżej, tez nie wiem to normalne, ale sa one chwilowe i zawsze mijaja. Robiłam dzis fotke rano, mam wielki brzuch, ale ja nawet bez ciąży zawsze kg chowałam wlasnie na brzuchu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi czasem dzidziuś się pokazuje i zazwyczaj z lewej strony mam takie jak by guza ale jak zaczne dotykać a przeważnie jak ktoś inny dotknie to sie dzidzius znowu chowa zazwyczaj jak wieczorkiem sie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Podczytuje Was od czasu do czasu. Termin mam na 4-tego lutego. Jest to moja druga ciąża. Pierwsza to Natalka- urodzona 18 lutego 2010 (byłam w lutówkach 2010 :)) Obecnie czuję się już trochę lepiej. Od początku miałam nudności, senność i zmęczenie. Teraz trochę to ustało. Brzuch mnie w ogóle nie boli. Troszeczkę urósł, ale nieznacznie. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja napisałam. Ale gapa ze mnie. Termin mam na 4-ego grudnia :) Przyzwyczaiłam się do forum o lutówkach, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja już po zakupach;) jestem zadowolona z wypadu , połaziłam po ciucholandach i kupiłam 3 szt spodni 35zł (H&M MAMA- materialowe 3/4) 8zł i 11 zł dżinsowe wszystkie z gumą na brzuszek ;) do tego tuniczka do getrów i taka koszulowa tunika w kratkę ;) teraz będę leżeć i odpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję udanych zakupów. Od dawna poluję na fajne spodnie ciążowe. niestety, są same ogromniaste rozmiary :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziś mega muli, nawet zupa pomidorowa przeleciała przeze mnie..... dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mdlosci nieco zlagodnialy, ale za to wymiotuje. W sobote sie zdarzylo rano, wczoraj wieczorem i przed chwila znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, warto troche połazic po takich małych osiedlowych szmateksach, ja dzis nawet xs widziałam z H&M MAMA ;) i to za 8 zl chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×