Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

moim marzeniem jest wziasc taki szybki na spontanie ślub cywilny w Acapulco w Meksyku :D :D :D na plaży np :D od dziecka o tym marze :D mój powiedział ze zabierze mnie kiedyś tam w podroż poślubna :D ahhh ale sie rozmarzyłam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax moja znajoma brala slub na plazy na Lanzarote :) wyszlo ja taniej niz normalne wesele bo zaprosila tylko swiadkow i rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! I nie potrzebnie się bałam rano siedząc pod tym gabinetem :) Dziewczyny dzięki za wsparcie ! Wczoraj zaczęłam dokładnie 13 tydzień ciąży :) Z Maleństwem wszystko ok. Jak to lekarz powiedział, ryzyko wad genetycznych zmalało. Dzieciątko ma prawidłowe wymiary (zgodne z wiekiem ciąży). Serducho mocno bije :) Ach cudownie było gdy mogłam popatrzeć co porabia moje Słodkie 5,5 cm. :) :) Za tydzień mam do odbioru wynik biochemicznego badania krwi (chyba dobrze napisałam :)), ale teraz po tym usg już się nie boję że coś może być nie tak! Wtedy też umówię się na kolejne badania po 20 tygodniu. Jednak dzień dziś miałam taki sobie bo cały czas chciało mi się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro no ja chce tylko swiadkow :D i to wszystko :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax to warto sie zastanowic nad takim slubem :) Ana ciesze sie ze wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak braliśmy w Vegas ślub w kapliczce, planowany był, ale data wyszła spontanicznie na koniec. Tam nie trzeba nic wcześniej umawiać wystarczy miec ze soba papiery i kase :) mieliśmy tylko świadków własnie. Dlatego rodzice sie troche dopominaja o koscielny.... bo nie byli na naszym ślubie. Mi sie na wieczór pogorszyło cos samopoczucie, gardło i kichawa mnie meczy, nos tez...wypilam wlasnie calu kubek goracego mleka z miodem i masłem, zrobilam inhalacje, jeszcze poplucze szlwia gardlo i chyba pojde sie polozyc... w sumie caly dzien jakos tak bardziej w łóżku dzis spedzilam. Ciagle sie tak czulam, że nic mi sie nie chcialo tylko odpoczywać. Super fotki na fc :) mam nadzieje, że tez wrzuce w przyszły czwartek po wizycie: to bedzie 10t 6d :) bo te co mam teraz to takie niezbyt widoczne sa. 3majcie sie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja nie moge "dostać " sie na FB :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie mam tylko fotke z 7tyg wiec nie wrzucam, nastepne bede miala 19 czerwca wtedymam nadzieje wrzucic :) Ana ja sie nie znam na komputerach wiec nie pomoge :( a ja wlasnie wrabalam pierogi ruskie i znowu beben mi wywalilo jak co wieczor zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
witajcie w ten piękny wieczór, u mnie słonce jeszcze nie zaszło ale lada moment zajdzie,milutki ciepły wiaterek hmm super bo dziś był okropny upał u mnie 36 stopni ,powietrze az parzyło a teraz wspaniały klimacik,wybieram sie z psem na spacer przy plazy,zakwitło tam wszystko i tak pachnie cudownie, przypomina mi majową Grecję :) a róże sa tu najpiekniesze,nigdzie takich nie widziałam:) zaczął sie w Fr dłuugi weekend,4 w tym miesiacu trzymajcie się cieplutko,ja idę pooddychać jodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro1 a ja objadłam się mizerią i później obrałam sobie ogórki i pewnie w nocy będę się znów budzić na siusiu :) A co do Fb nie mogę wejść na stronę z fotkami dzidziusiów. Moze jutro to rozgryzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
ja kocham morze od zawsze a teraz mam cały ocean z przypływami i odpływami, spacerek sie udał,26 stopni jest w tej chwili,goraca bedzie noc więc pewnie spac nie będę mogła spokojnej nocy kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto? pospalam popoludniu i teraz nie moge zasnac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolka mam na 17:30, bo chcemy z mężem zobaczyc maleńśtwo :) Ja budzilam sie w nocu siku jak zawsze przynajmniej 2 razy, ale tym razem jeszcze przez gardło :( na noc mnie tak moacno zaczelo bolec gardlo i tam przy podniebieniu, wstałam wlasnie zaparzyc szalwie bo oswiruje. W nocy psiknelam na własna reke tantum verde, sliny nie moge przelykac prawie. Dzis chcemy zrobic zakupy wiec i tak musze wyjsc z domu. JEst długi weekend, bedzie 2 dni wszystko zamkniete. Jak bedzie ciut lepiej jedziemy jutro nad jezioro na grila, bedziemy widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam zaległości... Wystarczyło półtorej dnia tu nie zaglądać ;)) Eh dziewczyny... Ja też mam chrypkę i gardło chore... A co do morza to 9 czerwca lecimy na Rodos... Uwielbiam Grecję.. Dla mnie to coś więcej niż wakacje.. Zakochałam się w tym miejscu. Greków też bardzo lubię. Wbrew pozorom nie są leniwi tylko oni od zawsze tyle pracowali i całe życie mieli siestę w południe.. a teraz im nagle się wyrzuca że mają robić więcej... Niebieskie morze, oliwki, rybka, ouzo ...ich pyszna kuchnia , niesamowita muzyka ( i to wcale nie buzuki a współczesna) i czas płynie wolniej.. To taki kraj że tam wszystko wygląda i pojmuje się inaczej.. Jak jechałam autokarem gdzieś koło Volos to tam były takie widoki że dech zapierało... W dole morze błyszczało się , a całe zbocza gór w drzewkach oliwkowych... Na morzu statki... Niewielkie białe domki.. rzucone gdzie nie gdzie.... Dla mnie raj... i ten spokój... przestrzeń... Greków jest nie całe 11 mln a wysp maję że hoooo.... Oni bardzo stracili wprowadzając euro. Tak samo jak słowacja... Wierzę że kiedyś wrócą stare drahny... a było wtedy tak tanio...... ale się rozpisałam i rozmarzyłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja wstalam po 6 i poszlam siku mialam troche krwi na papierze ale na razie jest ok :) Mam jakies zapalenie ale dzisiaj lekarzy nie ma i zastanawiam sie czy wstrzymac sie do poniedzialku czy udac sie na ginekologie do szpitala zeby obaczyli co i jak, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz lepiej bylo by dowidzieć się co to jest.. ja cały czas biorę luteinę i nie mam krwawień... Krwawienia jak są normalne to gdzieś koło 5 tyg ale już nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wakacji to my z M chcielibysmy sierpien/wrzesien tez sie gdzies wybrac, ale nie wiem czy z biura czy na wlasna reke, zwiedzilam polowe USA i wszystkie najwieksze Parki Nardodowe tam, a Europy ani ciut. W USA wsiadalismy w auto i jechalismy w droge, nigdy nie zapomne tamtych wycieczek, bylo cudownie. Myslelismy zeby wlasnie chocby do Wloch pojechac, mamy tak blisko, ale czy samemu warto? czy lepiej autokar i wycieczka z biura? We wrzesniu mamy rocznice własnie poczatkiem i cheilibysmy tak z kazji tego gdzies sie wybrac, ale moze w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez za miesiac wylatuje ale tylko na 2 tygodnie do rodzicow.... A potem wracam... My tydzien temu kupilismy nowe autko i teraz smigam juz lepszym, trzeba bylo kupic ze wzgledu na dziecko w tamten nic sie nie miescilo.... Dziewczyny ja juz w nic sie nie mieszcze masakra spodnie jak zapne to mnie cale cisna leginsy tez no masakra jakas musze sie zaopatrzec w nowe rzeczy... Ania32 pisala ze wyhaczyla spodnie ciazowe za 3 zeta w slupsku a gdzie tez bym chetnie cos poszukala....A u mnie to krwawienie bylo jednorazowe ale to zapalenie mnie meczy strasznie bo okropnie piecze myslicie zeby sie wstrzymac do poniedzialku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ;) luska a bierzesz cos na to zapalenie ??? gdzie sie podziewałaś tyle czasu ?? no dziewczyny rozmarzyłyście się troszkę ;) ja to mogę powzdychać tylko do moich jezior ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechalam z moim do niego smutno mi bylo samej w domu ale juz wrocilam... Na zapalenie nie biore nic bo nie wiem co jeszcze nie bylam u lekarza i chyba bede zmuszona wstrzymac sie do poniedzialku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może spróbuj jak dziewczyny wyżej pisały - maślankę, albo standardowo clotrimazolum , wydaje mi sie, ze powinnaś jakoś o to zadbać, samo nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja wczoraj od południa u rodziców byłam, co prawda rodzice w pracy ;) ale ja mogłam spokojnie odpocząć na powietrzu i poczytać książkę :) Ja też nie mogę wejść na fb na grupę mamusiek :( Ana super że wszystko ok, piszesz o tym że dzidzia 5,5 cm, u mnie też podobnie, w środę rozpoczęłam 13 tydzień i dzidzia mierzyła 5,6 cm :) Chciałam Wam powiedzieć że odkryłam coś niesamowitego, brzuszek mi troszkę wystaje ale wiem że to "tłuszczyk" ale położyłam się i wyczułam małe zgrubienie poniżej linii talii - dzidzia wychodzi jak nic, M był zachwycony, głaskał i głaskał :) Dziś pogoda też całkiem fajna się szykuj,e jedziemy na zakupy, a później na festyn :) dziś dzień mamy a moja mama w pracy, muszę ją odwiedzić i prezencik sprawić :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny strasznie duzo piszecie, nie nadazam z czytaniem :P ja od wczoraj zaczelam brac witaminy, narazie nie mam jakichs strasznych mdlosci, mam nadzieje ze mnie tym razem (w tej ciazy)omina :P od wczoraj biore bo zaczelam wczoraj 12 tc, wiec lepiej dla dziecka, wczoraj bylam tez na usg, wydawalo mi sie ze maluszek trzymal paluszki w buzi, wszystko jest dobrze, oddalam tez krew na badanie trisomii 21 czy jak to sie zwie (trisomie 21 z fr), nie wiem nawet jak to na polski, mam nadzieje ze wyniki beda spoko ciagnie mnie troche w pachwinach jak chodze, a chodze ostatnio duzo (spaceruje z synkiem bo w domu nie mam spokoju, ciagle mi rozrabia w kazdy kat sie chce wcisnac ;p ) pozdrawiam serdecznie, trzymajcie sie cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clotrimazolum to masc prawda, bo mam taka masc kiedys mi gin przepisala czyli nia moge bez obaw posmarowac tam? a maslanka to jak sie leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska, tak maść, jednak nie jestem pewna czy możesz stosować, lepiej poczytaj w necie , albo moze dziewczyny ci odpiszą te co używają, mi lekarz przepisał inny lek. maślanka do podmywania ;):), dzis chodzą za mną dwa placki truskawkowy biszkopt , ii ciasto zebra , chyba któreś z nich upichcę, tym bardziej, ze znajomi wpadają na pogaduchy ;) truskawkowe :http://www.szukamprzepisu.pl/przepisy/ciasta-i-ciasteczka/ciasto-truskawkowe-na-maslance-przepis22160.html zebra: http://www.ciasta.net/zebra.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×