Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

juz widze dzieki :) ja juz po obiadku własnie zjadłam a tak sie na jadłam ze masakra :) ale to na chwile znajać zycie zaraz znowu bede głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effi31 tez mam wrazliwe dziasla i musialam paste zmienic ;/ kiedy te wymioty i mdlosci sie skoncza ;/ jak ja mam od samego poczatku to juz chyba niedlugo mina mi jak myslicie :(( wroce z polski to bede w 12 tygodniu. Czekam do 13 tygodnia i mam nadzieje ze wymioty mina !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
happypati mi sie bardzo podoba, w moim guście.tylko troche drogie te suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna, widziałam podobną 3 lata temu w saolnie w Warszawie jak szukałam sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi nigdy nie wchodzi w ta grupe na fc. Czy Wy musicie mnie tam dodac najpierw czy jak? Czy jest mozliwosc podgladania WAS tam lub ewent. zapisania sie ale tak zeby znajomi jeszcze tego nie zobaczyli narazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
mi tez nie chce wejsc na fb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happypati... Gdybyś miała wiecej czasu to dałabym Ci namiary na producenta tych sukien. Cena 3 razy niższa. Tyle, ze zamawia sie przez internet no i nie możesz przymierzyć. Czy tam gdzie zamawiasz to wyboru dokonujesz z katalogu czy maja modele na przymiarki? Ja tez mam tam jedna upatrzona...na wszelki wypadek;) gdyby przyszło mi kiedyś jeszcze za mąż wychodzić:) tylko najpierw musimy rozwiesc mojego M. Jego żona ciagle kładzie kłody pod nogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie dziewczyna za tą ja dałam 1690 tyle ile tam pisze to jakas masakra nie wiem skad taka cene wzieli i ja mam z innego materialu niz tu i bez trenu tzn obcieli mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i kupiłam nowa z salonu takze od razu przymierzylam nie z katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie widze zadnych prosb o dodanie do grupy, sprobojcie jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nie prosilam o dodanie, wlasnie napisalam ze mi wogole nie otwiera tego linka do fc na grupe. I chcilam zapytac czy jak do Was dolacze to moi znajomi to od razu zobacza, bo jeszcze nie chcialabym sie chwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez bym wolala zeby byla anonimowosc.. nie chce sie chwalic kazdemu na fb narazie.. po co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko dolaczycie to grupe zmienie na tajna i nikt nei bedzie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a tak w ogole czy juz sie pochwalilyscie rodzicom / znajomym / rodzinie / w pracy? ja poki co nie chce zapeszac.. wie doslownie kilka osob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak to ok najwyzej tez byl dolaczyla, bo widze ze mi otworzylo grupe, ale naprwde zalezy mi na amonimowosci, nikt z fc nie moze sie narazie dowiedziec, chce jeszcze poczekac 2-3 tyg chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam sobie z przyjaciółka z Niemiec ;) na Skype :) i chyba do niej polecę do Monachium :) jak wrócę z Polski :D :D :D znalazłam bilet lotniczy za jedyne 15 funtów do niej :D taniocha... chyba polecę pod koniec czerwca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wrocilam, napisalam posta ale mi sie usunal napisze wiecej pozniej ide zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się że głowa bolała mnie od żołądka. Zaszkodziły mi chipsy paprykowe.... Widać mam bardzo wrażliwy żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie chyba odwodnilam i dlatego mnie bolała. Wczoraj mało pilam, a w ten upał pocilam sie jak mało kiedy. Dzis od rana dużo pilam i jest juz dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie chyba odwodnilam i dlatego mnie bolała. Wczoraj mało pilam, a w ten upał pocilam sie jak mało kiedy. Dzis od rana dużo pilam i jest juz dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie staram zdrowo jesc, tez bys sobie takie chipsy zjadla mniam ale sa nie zdrowe a mi chodzi o to zebym nie spasła sie jak świnia jakaś ;/ wiec jem sam owoce same wrzywa i czasem cos tam skubne raz na jakis czas ze slodyczy ale rzadko.. boje sie ze bede wygladaj jak kulka... bo jestem bardzo malutka.... boje sie ze beda mi nogi puchnąc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka ladna, skromna i dobrze :) Safari bralas slub w Las Vegas? super :) ja tez mam tylko cywilny i koscielnego nie planuje. Miax mi puchly nogi w poprzedniej ciazy od 5 miesiaca ale to przez stojaca prace :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×