Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Dziewczyny nie robiłabym może tak wielkiego halo z przyrostu wagi gdyby nie to co powiedział mi gin o tych 2kg/mies (bez uwagi lekarza wynikałoby to wtedy pewnie z mojej próżności). a tu dopiero 3dni od wizyty a ja już pyk dodatkowy kg..to co ja mam zrobić..?przed nie byłam anorektyczną modelką, BMI miałam jakoś 21, czyli w normie... luska, moje dziewczę daje o sobie znać w max 10min po każdym posiłku (bez względu na jego smak). trwa to różnie, czasem krótko a czasem potrafi świrować przez godzinę (z przerwami). ale skoro lekarz ma coś dostrzec na USG,może lepiej gdyby dzidzia aż tak bardzo nie fikała..? bardzo ładne imię dla dziewczynki :-) Iwka, tylko uważaj z tymi kartonami. Wiem, że nazywają nas "ciężarówki", ale wiesz to tylko tak dla żartu ;-) Idę sprzątać, bo niedługo do drzwi nie trafię przez kołtuny psiej sierści..skończyło się mięsko, warzywa i owoce więc jeszcze na zakupy muszę się wybrać (Bże spraw aby mi się chciało tak jak mi się nie chce.......) no i po Waszych wpisach, hhmmmmm, ciekawe co będzie na obiad...podpowiem że warzywo zaczynające się na "k" i kończące na "r". dla ułatwienia dodam że lekko "zajeżdża" podczas gotowania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN - MIASTO - WIEK - OST.@ - PŁEĆ - DATA PORODU Ana32 - Sosnowiec - 34 - 0.03.2012 - syn - 05.12.2012 Misia1126 - Solec Kuj - 29 - 29.02.2012 - córka 07.12.2012 pektynka - Lubliniec - 25 - 23.02.2012 - syn 8.12.2012 Iwka78 - okolice W-wy -34 - 05.03.2012 - córka 10.12.2012 Luska46 Słupsk 20 05.03.2012 córka? 10.12.2012 monika31 - Podkarpacie- 34 - ------------ - ? 19.12.2012 Qrska - okolice W-wy - 20 - 15.03.2012 - syn 20.12.2012 marcyś87 - Katowice - 25 - 20.03.2012 - ??? 25.12.2012 Nika_80- Mazury - 32 - 09.03.2010 - ??? 16.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Mnie się Staś bardzo podoba ale to imię odpadło ze względu na duża popularność wśród znajomych. Moja bratowa wybrała imię Antoś, którego powitamy na świecie już za miesiąc. Blanka też śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Dziewczyny nie martwcie się tak bardzo wagą. Jedne będą miały więcej kg inne mniej. Co zrobić. Najważniejsze żebyśmy się dobrze czuły i dzieciaczki były zdrowe. A na zrzucane kg przyjdzie pora. Łatwe to nie jest ale wykonalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś87
wróciłam. załatwiłam. przez sprawy urzędowe przebrnęłam:) ale za chwile znowu muszę wyjść z domu:( nie ma już siły... justi80, ale mnie rozbawiłaś:) popłakałam się ze śmiechu czytając "Idę sprzątać, bo niedługo do drzwi nie trafię przez kołtuny psiej sierści.." :):):) ostrzegaj przed takimi napisami! np. UWAGA!!! GROZI PĘKNIĘCIEM ZE ŚMIECHU ! :):):) mam ten sam problem ale nie mam kiedy tego posprzątać... brudne naczynia zaczynają już wychodzić z kuchni... nic... biegnę z psem na spacer bo za chwilę teść po nie przyjedzie a ja znowu będę spóźniona... wpadnę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Ja z porządkami mam dobrze bo moja prawie 14 -letnia córka bardzo mi pomaga. Sprząta, zmywa i robi zakupy. Oczywiście ja nie leże wtedy do góry brzuchem. Dzielimy się obowiązkami i jest o wiele wiele lżej. Właśnie przyszło łóżeczko :) Ale ze skręceniem musi poczekać do początku grudnia. Jak macie ochotę to wrzucam linka. http://allegro.pl/lozeczko-orzech-dwa-misie-120x60-produkt-polski-i2484885216.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika bardzo ładne łóżeczko :) Ja mam takie proste,z jakiegoś jasnego drzewa,jeszcze je wykorzystam:) Monika gratuluję pierwszych ruchów dzidzi:) Iwka,Justi Wy to macie poczucie humoru,świetnie się Was czyta :D:D:D Jeśli chodzi o wesele to póki co tak na 95 % idę.To jest moja kuzynka i w dzieciństwie się razem często bawiłysmy.Może nie potańczę ale spotkam się chociaż z resztą kuzynek i pogadamy:D Chłopak mojej siostry się wczoraj śmiał,że przez całe wesele będą tylko padały pytania : "który miesiąc? chłopczyk czy dziewczynka? " :p Byłam dzisiaj z tesciową po tą sukienkę dla niej.Dla siebie stwierdziłam że też coś znajdę ale poczekam do września,zresztą inne kolory i fasony znów wtedy wejdą. Przez internet sukienki nie zamówię,to trzeba zmierzyć według mnie. Luska daj znać jak po badaniu,na pewno będzie ok,no i czy chłopczyk czy dziewczynka:) Blanka bardzo ładne imię :) Co do Stasia już mam mniejszy entuzjazm ale to dlatego że mój wujek tak ma na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika - może chociaż zajrzysz do pudła? Chciałam kupić właśnie takie samo łóżeczko i twoja opinia byłaby bezcenna :) Myślałam tylko o opcji z szufladą na zapas zmian pościeli itp. pektynka - idź na weselicho, jak nie dasz rady tańcować, to chociaż podjesz, he, he! W obecnym stanie to na odzież możemy nie wydawać, wystarczy wyciąć dziury w prześcieradle, wiele to nie zmieni ;) No chyba, że mamy na forum jakieś Motyle/Motylice (ja motylem byłam, la, la, la... ale utyłam, la, la, la... :) ) Przynajmnie dobrze się komponuję z tymi wielgachnymi kartonami, które taszczę ciągle. U mnie kudłów z psa jest MAKS. Właśnie linieje. Owczarek niemiecki - więc sobie wyobraźcie ogrom tragedii. Ma już bidula łyse łapy z tyłu. Może to oznacza rychły koniec futra na podłodze. Albo mój koniec z odkurzaczem w ręku. Mąż proponował wypchanie poduszki tą sierścią po czesaniu ;) Z jednego podejścia jest taka foliowa reklamówka z Tesco. Na szczęście poza okresem linienia dwa razy w roku można właściwie nie odkurzać, nie ma sierści. Dobre pytanie: "który to miesiąc?" Bardzo je lubię, bo nie wiem co powiedzieć. Dziewczyny 21 tydzień to 5 miesiąc? Kiedy się 6 zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam tadam! zakupy zrobione, mieszkanko odkurzone (hum, już prawie zapomniałam,że płytki na podłodze mamy białe....), obiado "się" robi, mniam mniam :-) no ale coś za coś- teraz mam awarię pleców. Marcyś, rozumiem, że teść przyjeżdża po psa, a nie po brudne naczynia (co w sumie też byłoby fajnym rozwiązaniem)? jejku ja też bym swoją oddała do teściów na ranczo ale chociaż doprowadza mnie do szału ostatnio (hormonki mówią dzień dobry..) to jak przychodzi co do czego to serce mi pęka i zostaje z nami. i pomimo sierści wszędzie (ostatnio wyjmowałam ją sobie z -uwaga drastyczne!- pępka!!! 8-I ) to jednak plus jest taki że spacery ruch i te sprawy... pektynka, ufff, już myślałam, że napiszesz, że chłopak Twojej siostry śmiał się, że pytania będą pytały, ale z Twojej strony i typu "co będzie na kolejne danie" ;-) normalnie wtedy bym mu coś powiedziała do słuchu ;-) aha, i ja jak do tej pory kupuję ciuchy wyłącznie w necie (jedną parę jeansów ciążowych kupiłam w sklepie i choć przymierzałam nie noszę bo teraz są niewygodne). rozmiar biorę ten sprzed ciąży, ciuszki są przystosowane do ciężarówek i mam nadzieję, nosić je jak najdłużej.teraz czekam na parę jeansów (na wyjazd do Polski) ale z innego sklepu i mam nadzieję,że się nie zawiodę. idę na skromne weselę we wrześniu i kieckę już mam, o taką: http://www.kiabi.com/maternite/robes-jupes/robe-drapee-col-benitier/130/P237642#C3 gdyby chciało Wam się oglądać. pięknie leży i podkreśla super brzusio ciążowy :-) dziewczyny, baaarddzooo mi się podoba, że zaczęłyście temat łóżeczek! skończę obiad i zobaczę Twoje, Nika. ciekawi mnie również jak to wygląda cenowo w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi - szałowa kreacja! :) Gratuluję pewności siebie! Ja to się motam w jakiś wielkich t-shirtach i tunikach, bo mi jakoś głupio z tym brzuchem... :( To pewnie minie, jak nic nie pomoże, żeby go ukryć. Moja psychika źle znosi "bycie w ciąży", albo dzień mam taki, sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Iwka, według mnie (z naciskiem na MNIE), 21 tydzień to 5 ukończonych miesięcy i jeden tydzień, czyli jak na mój gust od tygodnia trwa 6miesiąc... (czy to ma sens..?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka, no coś Ty ja i pewność siebie to jak mój mąż i zmywanie naczyń...zdarza się naprawdę rzadko :-/ a tutaj wole nosić ciuchy, w których widać, że mój biust jest dodatkiem gratis do bąbla poniżej ;-) inaczej, faceci ślinią się bezsensu i tylko mnie to denerwuje (bo jeśli założę coś luźniejszego to nie wyglądam jak w ciąży ale za to cyc dumnie się pręży zawsze i w każdej koszulce. o zgrozo.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie ale kazał mi iść do innego który ma lepszy sprzęt i jest dobry w ultrasonografii. Rozmawiałam z przyszłą szwagierką i powiedziała że jej córcia też miała taką diagnozę i poszła do tego lekarza do którego mam się umówić i że jednak jest wszystko dobrze. Ponoć wiele kobiet w ciąży idzie do niego z tą diagnozą któa okazuję się być błędna. We wtorek mam zadzwonić i umówić się na wizyte. A lekarz dzisiaj nic nie wziął za wizytę.. Powiedział że jeśli to okaże się prawdą to ludzie żyą normalnie z 1 nerką, ale też może być tak że dzidziuś źle był ułożony i poprostu nie widział tej nerki teraz czekam do wtorku o wiele bardziej spokojniejsza... Jutro mam jechac nad morze ale zastanawiam sie czy moge skoro sa takie upaly na dworzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN - MIASTO - WIEK - OST.@ - PŁEĆ - DATA PORODU Misia1126 - Solec Kuj - 29 - 29.02.2012 - córka 07.12.2012 pektynka - Lubliniec - 25 - 23.02.2012 - syn 8.12.2012 Iwka78 - okolice W-wy -34 - 05.03.2012 - córka 10.12.2012 Luska46 Słupsk 20 05.03.2012 córka? 10.12.2012 mamusia85- Bielsko -27- 02.03.2012- ???? -12.12.2012 monika31 - Podkarpacie- 34 - ------------ - ? 19.12.2012 Qrska - okolice W-wy - 20 - 15.03.2012 - syn 20.12.2012 marcyś87 - Katowice - 25 - 20.03.2012 - ??? 25.12.2012 Nika_80- Mazury - 32 - 09.03.2010 - ??? 16.12.2012 Witajcie, ja też się dopisuję do tabelki :) Jesteśmy u moich rodziców na wakacjach obecnie i leniuchuje...no i pewnie pójdzie mi znowu w boczki obecnie mam 2 kg na plusie...niby mało ale po poprzedniej ciąży mam jeszcze pamiątkę w postaci zbędnych kilogramów pozdrawiam serdecznie Luska nie martw się na zapas na pewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór koleżanki :) Tabela się poszerza, jak miło :) Iwna, Justi, uwielbiam Was czytać, niesamowite i pozytywne poczucie humoru :) Nie wiadomo w jakim humorze bym nie była to po Waszych tekstach buźka sama sie śmieje :) Dziewczyny rozumie Wasze obawy związane z przyrostem wagi ale uważam że to zależy od organizmu i każda z Nas złapie kilka dodatkowych kilogramów (albo więcej nić kilka ;)) ja mam 3 kg w 22 tyg, może to nie za wiele ale jeszcze jednak dość sporo czasu przede mną i na pewno nadrobię. Ja znów bardzo na słodkie teraz, kurcze, boję się o tę wagę ale w razie czego będzie trzeba trzymać ręce przy sobie i przestać wyciągać je po same ciastka hehe ;) Dziś byłam u mamy cały dzień z bratową o bratanicą, upał niezmierny ale mama w domku jedn mieszka i mury troszke bardziej chłód trzymają nić mój blok ;) Mam już dość, deszcz byłby niezmiernie przydatny. Luska głowa do góry, myślę że wszystko będzie dobrze, że te przypuszczenia okażą się nieporozumieniem, trzymam kciuki za pozytywne wieści, daj znać jak sytuacja sie rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Królowe Moje, mam ochotę Was ozłocić normalnie za ten pomysł z kalafiorem. tego było mi trzeba, mniam...! Ana, super, że wszystko dobrze :-) oby tak dalej Nika- bardzo podoba mi się "Twoje" łóżeczko, bardzo misiowe :-) Luska, 3mam kciuki za dobre wiadomości! Co do wyjazdu nad morze- myślę, sam upał raczej nie jest przeszkodą o ile będziesz o siebie dbać- dużo dużo dużo wody, cień zamiast słońca (nad morzem będziesz może odczuwać upał lżej niż "w lądzie"). uważaj na podróż, oby nie była za długa, a jeśli tak, to z przystankami na odpoczynek. mam nadzieję, że auto masz z klimatyzacją :-) a pisze to wszystko na podstawie własnych doświadczeń, bo mam tak na co dzień :-) Ja zaczynam raczej nudnawy weekend, jutro jakiś spęd rodzinny męża, niedziela pewnie nic specjalnego...ło matko jak ten czas się wlecze. M zrobił mi niespodziankę i zamówił książkę- antyporadnik dla przyszłych Mam. hmmmm, o co mu może chodzić..? Mamusi na wakacjach u teściów i całej reszcie zwariowanych Kobitek życzę wspaniałego Weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, świetne łóżeczko, też jestem za tym abyś rozpakowała hihi, chociaż spojrzała i dała opinię bo właśnie to łóżeczko mi się najbardziej podobało albo z misiem albo z żyrafką, prześliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana super że wszystko ok, zasługujesz na dobre wieści po ostatniej wizycie w szpitalu i pewnie niemałym stresie :) Luska - również uważam że możesz spokojnie jechać, tylko kilka pewnie zasad powinnaś przestrzegać :) Ochrona przed słońcem, zwłaszcza brzuszka, przerwy podczas podróży, dużo wody mineralnej i jak najlepszy humor na ten wyjazd :) U mnie weekend też średnio sie zapowiada.... w niedzielę M jedzie do "dodatkowej pracy" także będę sama, jutro też kilka godzin wspólnych nam odpadnie bo M musi kilka spraw pozałatwiać... a tak liczyłam na wspólny wypad na "ciucholandy" :( ogólnie ostatnio chyba mam gorszy czas co do relacji z M, zaczyna mnie denerwować sytuacja jego ciągłej pracy i braku zainteresowania moją osobą :( jakieś zchizy łapie :( Albo martwię sie moimi relacjami z M albo moją wagą (za która sama jestem winna bo po diabła zjeść jabłko jak można kilogram ciastek popić słodkim kakao... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmkm
Cześć Dziewczyny Czytam Was od początku i dość regularnie :) Nie piszę za bardzo bo... jakoś nie mam nic ciekawego do dopisania:/ a poza tym na pomarańczowo trochę wstyd (?) ale jeśli nie macie nic przeciwko dopisałabym się do tabelki, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmkm zapraszamy :) napisz coś o sobie :) A jak widzisz - piszemy o wszystkim :) i nie dyskwalifikujemy pomarańczek :) jest Nika, jest Marcys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmkm
U mnie kończy się własnie 19-tydz. Ciąża druga - mam 5 letniego Piotrusia. Teraz czekamy na Różę :) Waga - najpierw schudłam 3,5 kg teraz- dokładnie wczoraj- wróciłam do wagi sprzed ciąży. Razem z wagą wrócił mi apetyt więc teraz pewnie będę tyć :/ Fajnie jest widzieć że nie jest się samym z rozterkami i humorkami :) LOGIN - MIASTO - WIEK - OST.@ - PŁEĆ - DATA PORODU Misia1126 - Solec Kuj - 29 - 29.02.2012 - córka 07.12.2012 pektynka - Lubliniec - 25 - 23.02.2012 - syn 8.12.2012 Iwka78 - okolice W-wy -34 - 05.03.2012 - córka 10.12.2012 Luska46 Słupsk 20 05.03.2012 córka? 10.12.2012 mamusia85- Bielsko -27- 02.03.2012- ???? -12.12.2012 monika31 - Podkarpacie- 34 - ------------ - ? 19.12.2012 Qrska - okolice W-wy - 20 - 15.03.2012 - syn 20.12.2012 marcyś87 - Katowice - 25 - 20.03.2012 - ??? 25.12.2012 mmkm- Białystok- 32-23.03.2012- córka- 22.12.2012 Nika_80- Mazury - 32 - 09.03.2010 - ??? 16.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmkm ja sobie bardzo cenię to nasze "wypisywanie" , dobrze jest się podzielić radościami i troskami a tu oczywiście miłe słowo można spotkać i wsparcie :) nie jesteś sama to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a propos miesięcy ciąży znalazłam coś takiego: Jak liczyc miesiące ciązy Różne schematy rozliczania tygodni ciąży. ( zrobione przez Isis) 1. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko" 1 miesiąc - 1-4 tydzień, 2 miesiąc - 5-8 tydzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. 2. Sposób ściągnięty z innego forum 1 miesiąc - 0-4,5 tyg. 2 miesiąc - 4,5-9 tyg. 3 miesiąc - 9-13,5 tyg. 4 miesiac - 13,5-18 tyg. 5 miesiąc - 18-22,5 tyg. 6 miesiąc - 22,5-27 tyg. 7 miesiąc - 27-31,5 tyg. 8 miesiąc - 31,5-36 tyg. 9 miesiąc - 36-40 tyg. 3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża": 1 m-c : 1 - 4 tydzień 2 m-c : 5 - 8 tydzień 3 m-c : 9 - 12 tydzień 4 m-c : 13 - 16 tydzień 5 m-c : 17 - 20 tydzień 6 m-c : 21 - 24 tydzień 7 m-c : 25 - 28 tydzień 8 m-c : 29 - 32 tydzień 9 m-c : 33 - 38 tydzień 4. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz No i według którego schematu tu liczyć? udało mi się dziś wygrać licytację na allegro za 32zł + przesyłka 9zł. kupiłam jeansy h&m i 2 tuniki zary ;) na zdjęciach jak nówki, zobaczymy co przyjdzie ;) ale i tak jutro pojade do lumpka może spódniczke jakąś znajde ;) a mnie też dziewczyny humorki poprawiacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mamusie :) Ja jednak obawiam sie zakupów odzieżowych dla siebie przez np allegro, nie wiem czy będzie to pasowało... może trzeba w końcu spróbować aby się przekonać. Noc jakoś minęła ale gorąco niesamowicie, zero wiatru, mój M to chyba już od 5.30 nie spał .... Zastanawiam sie co dziś robić aby jak najmniej odczuć naszą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki witam nową Mamę! (chlebem i solą albo kiszonym i czekoladą, zależy jakie masz upodobania smakowe ;-) ) Misia, noc też miałam do kitu :-( mąż zrobił taki koncert chrapaniem, że "warszawska jesień" to przy nim mały pikuś :-/ skończyło się na tym, że poszłam spać do salony z rudą kudłatą bestią...ogólnie nie za bardzo się dziś czuję. Kurcze domyślam się, że jest Ci ciężko, jeśli jesteś większość czasu sama :-( chociaż ja też mam wrażenie, że nasze relacje z M są powiedzmy nie takie jakbym tego oczekiwała.u nas sytuacja obecnie jest odwrotna- mąż pracuje z domu, bo jeszcze ciężko się mu poruszać i powiem Ci że też czasami (ostatnio częściej niż rzadziej) zaczyna mnie to męczyć(jest w domu od maja więc sobie wyobraź). ech babom to nigdy się nie dogodzi...ale nie myśl też że mój mąż jakoś szczególnie interesuje się tym co się dzieje w moim brzuszku. staram sobie to wytłumaczyć, że mężczyźni nie przeżywają ciąży tak samo, to pewne. my już jesteśmy mamusiami, oni "tatami" staną się zapewne dopiero w chwili urodzenia dzidzi....taka ich uroda... a na upał- może basen??? Monika, dzięki za info o wyliczaniu miesięcy. trochę to pogmatwane więc chyba w razie pytania będę się trzymać podawania wieku ciąży w tygodniach.brzmi bardziej tajemniczo i "naukowo", niech pytający się męczy ze zgadywaniem mies na tej podstawie ;-) no dobrze, to tyle. idę się szykować, bo niedługo jedziemy na obiad...pffff, ale mi się nie chce...buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmkm
Misia ja tez się obawiam kupowania na allegro ubrań. Kiedyś kupiłam fajną bluzkę ciążową, ale z fatalnego "azbestowego" materiału :( teraz uważnie czytam jaki materiał ale i tak nie mogę się przemóc. Chociaż wiem że fajne rzeczy koleżanki wynajdują. Ale to chyba tak jak z lumpeksami- chyba trzeba mieć talent odkrywcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście zapomniałam dodać, że przyszły moje jeansy z esprit i znów strzał w dziesiątkę, yes yes yes :-) są bardzo wygodne, i choć wzięłam rozmiar 34 (o jeden mniej niż normalnie) to w dalszym ciągu dają mi jeszcze trochę przestrzeni na zaś. i bardzo dobrze, bo użyję ich dopiero pod koniec sierpnia. tym razem nie kupiłam jednak jeansów z "golfem" na brzusio, ale takie z bawełnianymi wstawkami po bokach- i to jest to! nic nie czuję, nic nie uciska.piszę, bo pamiętam, że kiedyś o tym rozmawiałyśmy. a zamawiam rzeczy tylko wtedy kiedy mogę je bez problemowo i bezpłatnie zwrócić w razie czego. na szczęście jak do tej nie było to potrzebne :-) dobra teraz to już na serio kończę, bo zaraz zacznie na mnie warczeć (mąż nie pies, żeby było jasne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Dzień Dobry :) Masakra z tymi upałami. Człowiek stoi i się poci. Dziewczynki, łóżeczko rozpakowałam. Jest cudne. Nawet ładniejsze niż na zdjęciu. Kupiłam takie bo nam bardzo kolorystycznie odpowiada. Mamy mable w kolorze wenge z waniliowymi frontami więc to łóżeczko pasuje nam idealnie. Jak chcecie to wrzucę jeszcze linka do pościeli. Kupiłam dwa komplety w beżowo piaskowym kolorze. Inne mi się jakoś nie podobały. Ponieważ nie znam płci więc wszystko mam póki co w kolorach uniwersalnych. Aczkolwiek te różowe śliczne ubranka kuszą. Może w poniedziałek się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi dzięki, pewnie taki urok mężczyzn, może zbyt wiele się spodziewam z jego strony, a to tylko facet :) miłego popołudnia i smacznego obiadku :) Nika, dzięki za opinię, chyba się na nie skuszę :) Wrzuć również linki do pościeli , z chęcią obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×