Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JuTu86

ProArgi 9 Plus ??? Słyszeliście ???

Polecane posty

Gość Nic mi do tego !
Obserwuję od kilku dni dyskusję, która się tu toczy i cieszę się z faktu, że w końcu zapanował tu porządek. Bo jak się czytało te bezczelne posty to brało mnie na wymioty. Krótko podsumuję- nie wiem jakie ma zalety arginina, ani jakie ma wady. To co można było tu wyczytać to w bardzo prosty sposób można podsumować. Tak więc wszystko co jest w nadmiarze może zaszkodzić. Nawet tak popularna witamina C. Wniosek - do wszystkiego trzeba podejść z głową i stosować w zalecanych dawkach, a jeśli to mało to po konsultacji z mądrym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barek.Fyut
A w tyl lubisz jak cie pakuja? na czekoladowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic mi do tego !
Najwyraźniej jakieś gówniarstwo się tu bawi z tymi obscenicznymi postami. PROŚBA DO ADMINISTRATORA O USUNIĘCIE TYCH WULGARYZMÓW NIE ZGODNYCH Z REGULAMINEM FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla1
No co tak ucichli??aaaa ??? Zachecam... I poslizg bedzie ok bo mi cos z pichwy cieknie takiego ropnego zielono-zolto-glinowatego.... MYSLICIE ZE TO OD ARGININY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic mi do tego !
Napisałem kopać piłkę - pomyłka lepiej poucz się ortografii bo rażące robisz błędy nieuku i nawet nie nazwę cię po nicku bo masz ich już zbyt wiele ciołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSTRZEGAM!!!!!!.
Ten SPECYFIK jest nic nie wart!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synergy
Zaoszczędzę sobie komentarza do powyższych postów jakiegoś smyka. Do wszystkich zainteresowanych - polecam L-argininę jak najbardziej. Każdy lekarz powiedzieć wam może jak doskonałe ma właściwości dla naszego organizmu. I nie zgodzę się z tym iż nasz organizm jest w stanie sam ją wyprodukować. Nie jest w stanie z uwagi na fakt, że żywność jaką spożywamy niestety nie jest ekologiczna lecz modyfikowana, faszerowana jakąś chemią przez co zyskuje długi termin przydatności Dlatego musimy się suplementować bo tylko w taki sposób uzupełnimy to czego nie dostarczymy z pożywieniem. Temat jest bardzo głęboki, polecam odpowiednią lekturę na ten temat. Nie wymienię tytułów żeby nie robić nikomu reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smykantyarginina :)
Arginina jako suplement okazala sie bardzo szkodliwa....nawet nie sadzono jak bardzo ....Chcesz byc zdrowy nie kupuj jej!!! ODRADZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic mi do tego !
nie warto zwracać uwagi na te nic nie znaczące wpisy bo to najwyraźniej gówniarzeria zaśmieca wątek.Wikipedia to tylko jeden z setek odnośników. Każdy dorosły w pełni świadomy człowiek wie jak się mają właściwości produktu o którym tutaj mowa. Badania naukowców nie są do podważenia przez zaśmiecających te temat. Każdy widzi jaki wypowiedzi te mają charakter i nikt nie bierze ich do siebie. Proponuję pełną ignorancję smarków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaL
Ja już od dłuższego czasu stosuję ten suplement i sama wiem jakie są jego zalety. Internet jest zawalony informacjami na ten temat, wystarczy trochę chęci żeby się ich doszukać zanim się zacznie zaprzeczać. Polecam gorąco wszystkim nie tylko chorym, bo pamiętajmy że to suplementy nie lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaL
nie wiem kim jesteś ale nie podoba mi się że używasz mojego nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaL
do synergy cyt. "I nie zgodzę się z tym iż nasz organizm jest w stanie sam ją wyprodukować. Nie jest w stanie z uwagi na fakt, że żywność jaką spożywamy niestety nie jest ekologiczna lecz modyfikowana, faszerowana jakąś chemią przez co zyskuje długi termin przydatności Dlatego musimy się suplementować bo tylko w taki sposób uzupełnimy to czego nie dostarczymy z pożywieniem. Temat jest bardzo głęboki, polecam odpowiednią lekturę na ten temat." W 100% zgadzam się z Twoim zdaniem. Ktoś posługuje się moim nickiem, więc niestosowne posty nie są mojego autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helmut.de
A czy można kupić proargi plus w Niemczech, jeśli tak, to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simon.fr.
Arginina jest do niczego i szkodliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michele.usa
Yes.To lipa nie dziala a tu na sile go wciskaja.Przeczytalam wczesniejsze linki ktore zniknely i przestraszylam sie jak bardzo sa szkodliwe.Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zabawne
Jak poznikaly posty nieprzychylne i mowiace o braku wartosci Proargi.Wiadomo ze arginina jest szkodliwa zaburza synteze tlenku azotu.Ale po co to pisze skoro zaraz ten post usunie zarabiajaca tu naganiaczka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simon.fr.
Jesli juz to ja wole arginine firmy olimp.Stosuje ich omege3 i chelatowany magnez z wit.B6.A ten plyn jaki tu sie reklamuje jest kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zabawne
do simone.fr zadna arginina ona zaburza synteze tlenku azotu.szkodzi na serce nerki i inne narzady arginina to lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykopytam
Czytalam ze arginina jest szkodliwa ale niektorzy zarabiaja na jej sprzedazy ogromne pieniadze.A to temat reklamujacy rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zabawne
Tak jedna taka ze nie uzyje slow... ma za zadanie reklamowac i spedzac klientow zeby zakupili ten produkt.Zmienia pseudo i pisze sama ze soba wiec to nawet zabawne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam.
Pracuje w duzej firmie i z pewnoscia opowiem o tym przypadku!To musi byc szkodliwe tej firmy akurat bo xzemu by sie az do tego posywano?O szkoda troche ale simone ty mowilas cos o olimp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simon.fr.
Olimp.jesli juz to olimp!Jestem zadowolona z omegi3 jest super.polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zabawne
Naprawde odradzam arginine.A zwlaszcza tej firmy!Oni werbuja takich jak ta panienka ktora zarabia reklamujac bezwartosciowy i szkodliwy produkt w internecie! Nie potrafi zyc uczciwie tylko tak... To jakas niezrownoeazona osoba o niskim poczuciu wlasnej wartosci... To smutne ale obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkopytam
Nieslychane! Dlatego nigdzie jej nie ma - bo jest szkodliwa wlasnie ta arginina ktora tu reklamuja .o rany!!skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michele.usa
Ok.dzieki za info. W stanach coraz wiecej osob choruje od zlych suplementow.A ten arginina taki jest.Kiedy zabronia go sprzedawac ?! Tak oszukiwac ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdety!
Proszę Państwa, przypomnę, że w 10 dkg orzeszków jest 4 gramy argininy, w 10 dkg ryby ok 1,5 g, w mięsie ok 1-2g na 10 dkg, mało tego w dowolnym ziarnie jest 2-4 gramow na 10 dkg, jest tez w mleku i wyrobach mlecznych itd. Człowiek dziennie wchłania często i 20 gramów argininy, ponadto jest ona wytwarzana jeszcze przez organizm. Zastanówcie się więc, czy dawka suplementu zawierająca 5 czy nawet 10 gramów tego aminokwasu może zaszkodzić? Gdyby tak było, większość z nas już by kwiatki wąchała od spodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R-Stawski
Ja proponuje, żeby nie wypowiadały się tu osoby, które NIGDY nie używały tego suplementu, nie maja więc pojęcia na temat jego działania, a tylko naczytały sie głupot w internecie. Wypowiedzi typu: "to szkodzi", "to wyciaganie kasy", "to nie działa" itp. itd nalezy poprzeć DOWODAMI, a przynajmniej doswiadczeniami ludzi, którzy je mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealarm;
A wiec to ty tu zarabiasz na tym produkcie wielonickowa.Moja kuzynka miala te arginine i nic tylko gorzej sie czula.Takim szarlatanom jak ty powinno sie aplikowac ten specyfik na sile abys odczula jego szkodliwosc a tak zarabiasz pieniadze na ludzkim nieszczesciu... To wstretne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia3426
ja chciałam napisac kilka słow o tym, jak arginina pomaga mojej mamie zwalczyć napadowy migot przedsionków. moja mama choruje na serce od lat - zmaga sie z niewielkim nadcisnieniem i przede wszystkim z bardzo uciażliwymi napadami migotu przedsionków. nim zaczęła uzywać argininy, takie ataki trwały nawet dobę i mogła je opanowac tylko bardzo duzymi dawkami leków typu b-blokery i antyarytmiczne. teraz kiedy zaczyna sie migot, bierze od razu 10 - 15 gramów argininy (kiedys brała medargin, obecnie proargi 9, bo uważa, ze jest bardziej skuteczne) i wiekszą dawkę b-blokera. napad migotu mija po godzinie do trzech godzin! mama jest bardzo zadowolona z tego efektu. oczywiscie "efektem ubocznym" takiej dawki argininy jest obnizenie ciśnienia, jednak akurat na tym mammie mniej zależy. pozdrawiam. natalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zabawne
Nie wypowiadaj sie sama i przestan pisac sama ze soba wielonickowa.Wielonickowa pogleb swoja igraniczona "wiedze"(choc ti za duzo powiedziane)i sie doinformuj.Te linki ktore pousuwalas mowily o szkodliwym dzialaniu argininy mowily to slawy medycyny wiec przestan bredzic i zajmij sie uczciwa praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×