Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JuTu86

ProArgi 9 Plus ??? Słyszeliście ???

Polecane posty

Gość Perla1
Produkt ProArgi9+ jest na światowym rynku od 1999 roku. Obecnie od października jest już oficjalnie na polskim rynku, z polskimi atestami. Jesteśmy już 25 krajem zajmującym się dystrybucją suplementów tej marki. W aptekach nie ma tych produktów bowiem firma rozprowadza je bezpośrednio z magazynu do klienta. Taki magazyn mamy już w Polsce w Warszawie. Arginina w tym produkcie o którym tu mowa ma wyższość nad innymi iż jej działanie jest 24-ro godzinne dzięki właściwiej kompozycji, a nie kilku godzinne jak w przypadku innych produktów z jej udziałem. Jest to produkt w pełni naturalny. Najistotniejszą rzeczą jest fakt iż efekty stosowania ProArgi są całkowicie pozytywne, nie ma naukowych opinii negatywnych. Co do większej ilości wiadomości i ceny proszę o kontakt na e-mail ; renata.pn@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla1
@Perla1 - jak czytam Twoje wypowiedzi to nasuwa mi się jedno stwierdzenie wypowiedziane swego czasu przez J.K. """ nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne""" Ja kupuję te produkty i nie obchodzi mnie to czy ktoś na tym zarabia, a jak idziesz do apteki to co może nic nie płacisz za leki? pewnie dają ci je za darmo, bo produkcja nic nie kosztuje, bo dystrybucja nic nie kosztuje i do tego Pani magister z czystą przyjemnością wydaje Ci je nie otrzymując za to wynagrodzenia . Myślisz, że świat jest taki piękny to spójrz w lustro i szybko zmienisz zdanie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żądnawiedzy
Dobra ludzie nie kłóćmy się to jest forum dyskusyjne, każdy niech przedstawi swoje racje. Niech mądre głowy perła1 i inni z sekty wskażą nam wyniki jednego długoletniego badania na żywych osobnikach suplementujących argininę. To, że arginina jest niezbędna naszemu organizmowi to jest jasne jak słońce, tak samo jak jasne jest, to, że nasz organizm ją sam wytwarza, podobnie jak vit D i K. Pytanie zasadnicze brzmi skąd wiadomo, że nagle nasz organizm się zbuntował i przestał ją wytwarzać? Panowie, może jak im przestaje stawać? A panie? Jak zaczynają popuszczać? Dajcie nam jakąś wskazówkę, A co się dzieje z ludźmi którzy są jak te dzieci we mgle i nie zauważą, że już nie wytwarzają argininy? Czy to są właśnie ci zaginieni bez wieści, którzy znikają co roku na całym świecie? Może to jest kucz do zagadki. Dematerializacja jednostek niezdolnych do wytwarzania argininy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
Do Perla1 - jestem pełna podziwu dla Twojego spokoju i formy, w jakiej piszesz komentarze. Świadczy to o Twoim wysokim poziomie kultury osobistej i etyce. Przykro, że na tym forum [szczególnie w ostatnich wątkach] wypowiadają się osoby, które nie mają NIC WARTOŚCIOWEGO do przekazania - same bzdury i puste frazesy typu: naciąganie ludzi ... żerowanie na ludziach ... itp. w odniesieniu do rzetelnie przez Ciebie przekazywanych informacji o właściwościach ProArgi-9 Plus. To tylko potwierdza, że są tu po to, by jątrzyć i pieniaczyć ... ale trudno - i takie osobniki zdarzają się w społeczeństwie i tym bardziej należy się modlić o zdrowie dla nich, bo o rozum chyba już za późno. W 100% popieram Twoje działania mające na celu promowanie produktów suplementacyjnych firmy Synergy WorldWide - są wspaniałe i dzięki ich wyjątkowemu działaniu coraz więcej ludzi może cieszyć się lepszym zdrowiem i wyższym komfortem życia!! I nie ma co oglądać się na innych, szczególnie na negatywnie nastawionych "specjalistów i znawców tematu" z "0" wiedzą - oni sami sobie stworzyli swoje własne bajorko nienawiści i zgorzknienia, więc niech się w nim sami taplają. My róbmy swoje i przekazujmy ludziom wiedzę, jak mogą żyć lepiej, bo ani z mediów ... ani tym bardziej od farmaceuty czy lekarza o tym się nie dowiedzą. I żeby nie było zarzutów, że ukrywam sie pod pseudonimem - dumna z partnerstwa w Synergy WorldWide Joanna Janikowska skype: jozal33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
Czyzbym sie pospieszyła z pochwałą ? :( teksty, które teraz przeczytałam nie świadczą pozytywnie o żadnej wypowiadającej sie osobie. Czy NIKT na tym forum nie ma cywilnej odwagi pisać pod JEDNYM nickiem??? i nie podszywać się pod inne ??!! To totalnie żenujace! I nie podszywać sie pod alabama62 - tak sie składa, że znam tą osobę i wiem, że nigdy by nie napisała takich wstrętnych słów. To wszystko, co tutaj się obecnie dzieje JEST JAKIEŚ CHORE - luuuudzie opanujcie się, bo sami sobie wystawiacie świadectwo ... i na pewno nie zaszkodzicie ani firmie ani produktowi - jesteście jak uprzykrzona mucha, która potrafi tylko głośno bzyczeć. PS jeżeli ktokolwiek naprawdę będzie chciał pozyskać wiedzę na temat znaczenia, działania i właściwości tlenku azotu (NO), L-argininy, L-cytruliny innych ... polecam książkę dr. Ignarro - jednego z trzech laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie badań nad NO pt. "Nigdy więcej chorób serca" PS I Ostrzegam każdego, komu przyszłoby na myśl podszyć się pod mój nick - sytuacji takiej nie zostawię bez interwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
kafeterianka - NA PROARGI SIĘ NIE ZARABIA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
do joannajanikowska ... produkt każdy kupuje sobie sam ze strony Synergy rejestrując się jako klient preferowany i ma dostęp do zakupów w cenach hurtowych [ja kupuję w takich samych] - NIE ODSPRZEDAJĘ PRODUKTÓW !!!! Cennik dostępny jest z głównej www Syneregy WorldWide ... jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej, to zapraszam do kontaktu prywatnego, bo tutaj JUŻ NIE WIADOMO - KTO JET KTO :( Joanna Janikowska skype: jozal33 jozal@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
do Gienia Wrona .... chyba oś Ci się pomyliło, bo ProArgi się NIE JE - tylko PIJE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
Cytuję: "HENRYKA I RYSZARD Witam serdecznie.Jem z mezem proargi9+.Zaciagnelismy kredyt na ten produkt ale ciagle go jemy. Jest dobry.Smaczny. I bardzo nam pomogl.Dzieki niemu zyjemy chodz w biedzie.Jemy chleb z margaryna i pijemy wode boproargi9+ pochlaniaja wszystkie pieniadze.Ale to nic to nic bo to wspanialy lek na wszystko.Polecamy z mezem.To bardzo dobry specyfik najlepszy na swiecie.Polecamy wszystkim!!!Temat jest super.Jestesmy z mezem edzieczni za produkt taki wspanialy.Bardzo sie ciesze ze go jemy.Dziekuje i polecamy." Nie bardzo rozumiem, co autor miał na myśli :( od razy rzuca się "w oczy", że osoba, która to pisała nie ma bladego pojęcia o ProArgi. Znowu tekst, który został napisany tendencyjnie w celu rzucenia złego światła na produkt i firmę :( POWINNIŚCIE SIĘ WSTYDZIĆ TAKIEGO POSTĘPOWANIA - TO NISKIE i PŁASKIE !!! Ciekawa jestem, kto się aż tak bardzo boi, że posuwa się do tak desperackich kroków ... tyle tylko, że niechcący robi "dobrą robotę", bo dzięki temu [na tle negatywów] Synergy z jej oferta wypływa jako pozytyw ... ale żeby o tym wiedzieć, trzeba i w tym kierunku mieć wiedzę - wiedzę z zakresu marketingu i reklamy [czego w podstawówce nie uczą]. Joanna Janikowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
do joannajanikowska - nie można osobiście - tylko poprzez zamówienie z wykorzystaniem strony internetowej - wysyłka kurierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
do Gienia Wrona: smacznego :) PS mój nick to jozal ... nigdy żadnego innego nie używałam i używać nie będę [nie mam się czego wstydzić]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joannajanikowska
Co??-Ale kuturalna odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
do joannajanikowska CYTUJĘ: "jozal do joannajanikowska-NIE,NIE MOZNA OSOBISCIE !!!!!! dalam link oszolomie!!!" INFORMUJĘ - TO NIE JA PISAŁAM [nie używam takiego słownictwa ze slamsów] Joanna Janikowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
do joannajanikowska - to jest moja odpowiedź napisana do Ciebie: jozal do joannajanikowska - nie można osobiście - tylko poprzez zamówienie z wykorzystaniem strony internetowej - wysyłka kurierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla1
Joasiu, slamsowy i rynsztokowy język wyróżnia wypowiedzi osób podszywających się pod czyjeś nicki. Rozmawiałam już na ten temat z W-m, Ty będziesz wiedziała o kogo chodzi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
Perla1 [ta prawdziwa] - wiem o kogo chodzi :) również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
żeby móc kupować w cenach jak partner, należy przejść pewną procedurę - na czym to polega i jak to zrobić informację mogę przekazać na skype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
Firma działa etycznie, więc każdy musi przejść procedurę rejestracyjną i nie ma znaczenia, czy to partner, czy klient preferowany. Żeby kupić w jakimkolwiek sklepie internetowym - również trzeba się zarejestrować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
do "a gdzie tu etyka?" - jak nie wiesz, jakie właściwości i ile dobrego niesie ProArgi chorym ludziom, to sie nie wypowiadaj i nie pisz takich bzdur! To nie "płyn", lecz suplement diety, który zawiera w sobie najważniejsze składniki potrzebne dla naszego organizmu i to te, których w "normalnym" pożywieniu nikt nie jest w stanie sobie zaaplikować ... nawet gdyby jadł warzywa i owoce na kilogramy. I nie za 260 zł, bo wystarczy kupić dwa opakowania - wówczas każde z nich kosztuje 162 zł i to już z kosztem wysyłki !!! TUTAJ NIKT NIE ŻERUJE NA DRAMACIE INNYCH LUDZI - MY DAJEMY IM INFORMACJĘ, JAK MOGĄ SOBIE POMÓC I JEDNOCZEŚNIE ZAOSZCZĘDZIĆ NA WIZYTACH U LEKARZA I DROGICH BADANIACH ORAZ LEKARSTWACH (które na jedno mogą w jakimś stopniu pomóc, ale jednoczesnie niszczą inne organ naszego ciała].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
I żeby była jasność - nikt nikomu nic nie wciska, tylko przekazuje informacje o tym, że takie produkty są dostępne. Jeżeli ktoś chce - kupi ... jeżeli nie chce - nie kupi. każdy ma własny rozum i we własnym zakresie podejmuje taka decyzję, jaką uważa za dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla1
@aleurwal - dokładnie linijkę wyżej masz oczywistą odpowiedź cyt. "Jeżeli ktoś chce - kupi ... jeżeli nie chce - nie kupi. każdy ma własny rozum i we własnym zakresie podejmuje taka decyzję, jaką uważa za dobrą." Więc jeśli ktoś będzie chciał chodzić do lekarza i będzie musiał brać leki to przecież nikt mu nie zabrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
napisałam: ...JEDNOCZEŚNIE ZAOSZCZĘDZIĆ NA WIZYTACH U LEKARZA I DROGICH BADANIACH ORAZ LEKARSTWACH ... ani razu nie sugerowałam, aby nie chodzić do lekarza lub nie brać lekarstw! najpierw proszę nauczyć sie czytać ZE ZROZUMIENIEM, a potem kusić się na komentarze ... i niech bedą konstruktywne, a nie na zasadzie rzucania kalumni i obelg. Chociaż, jeżeli ktoś nie ma argumentów, to nic dziwnego, że chwyta się impertynencji - to tylko potwierdza jego ignorancję i sam sobie wystawia odpowiednie świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
W przeciwieństwie do wielu występujących na tym forum - ja korzystam tylko z jednego nicku ... choć zdarzyło sie, że jakiś oszust trzy razy sie pod niego podszył wypisując aroganckie teksty. W odniesieniu do dwóch ostatnich wpisów - gratuluje "elokwencji i kultury osobiste", które są u was na wyjątkowym poziomie! Ktoś chyba pomylił forum - powinien udzielać się na tablicy przeznaczonej dla miłośników chamstwa i wyzwisk, którzy czują wstręt do poprawnej polszczyzny. O wszystkim można porozmawiać i dyskutować, ale pod warunkiem, że jest z kim ... tutaj zrobiło sie duszno od odoru grubiaństwa i nie ma miejsca na poważną wymianę zdań. dlatego INFORMUJĘ, ŻE JEST TO MÓJ OSTATNI WPIS, a chorym na prostactwo zalecam rehabilitację. Joanna Janikowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleurwal
Pani Joanno niech pani nie bierze do siebie tych wpisów, szkoda zdrowia, tym bardziej, że ProArgi nie pomoże. Po prostu służy pani złej sprawie. Naprawdę można ucziciwie pracować w tym kraju, jeżeli się chce. A z pani ambicjami i samozaparciem, jednocześnie brakiem jakichkolwiek zahamowań, odniesie pani sukces w innych dziedzinach. Mam nadzieję, że nie podpisywała się pani własnym nazwiskiem. Jak wiadomo w internecie nic nie ginie i te wpisy mogą pani poważnie zaszkodzić w karierze w jakimś uczciwym przedsięwzięciu. Głowa do góry, znajdzie pani normalną robotę i to co teraz pani robi, pozostanie tylko złym wspomnieniem. Oby wyrzuty sumienia pani nie zjadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka:))
Tak ta perla. ,jazol ,alabama62 iwona ito ta sama osoba.Ma z pewnoscia nie rozdwojenie a rozdziesiatnienie jazni :) przeciez widac ze nagle zniknela alabama i iwona a pijawilo sie perla i jazol. Musi miec szybkie raczki :D Ale temat spalony i dobrze.. Naprawde ludzie sa poje bani jesli chodzi o pieniadze.Nienawidze takich osob ktore pastwia sie na czyims nieszczesciu i chorobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
kafeterianka:))To włąśnie lekarzy nienawidzisz,bo się pastwia na czyimś nieszczęsciu,hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla1
Powiem krótko, mam wrażenie, a nawet pewność, że te wszystkie negatywne posty pisze jedna i ta sama osoba w przekonaniu, że ktoś mądry weźmie te bzdety na serio. Nie mogę pominąć faktu jak niski poziom inteligencji w tej dyskusji przemawia. Dziękuję za link z meduzo w treści. A do osoby, która się nim podpiera chcę powiedzieć GRATULUJĘ GŁUPOTY I BRAKU ROZEZNANIA. Wystarczyło przeczytać przedstawiony artykuł wraz z komentarzami i odpowiedziami do nich samego autora, żeby mieć pełen zakres wiadomości. Ale widzę, że niektórzy czytają wybiórczo [pewnie tak też przebiegała ich nauka w szkole podstawowej] wstawiając linki jako podparcie w swojej niewiedzy. Polecam tym biednym ludziom kurs czytania ze zrozumieniem jeśli nie jest zbyt późno. Jestem pewna, że za chwilę spłynie lawina postów wulgarnych, obraźliwych i jakże merytorycznie nic nie znaczących od jednej i tej samej osoby o wielu nickach, ale chcę jasno powiedzieć, że dla mnie to nic nie znaczy jedynie świadczy o braku kultury i bezsilności osoby w tak niemoralny sposób udzielającej się na publicznym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markowska.
Nie kupie argininy!!!!! Ani tej ani zadnej innej A TEJ O KTOREJ TU MOWA Z PEWNOSCIA NIE KUPIE!!!! Sadzilam ze forum jest panelem dyskusyjnym a tu widze reklamowaniem danego produktu.Nawet arginine innych firm odradzaja tylko niby TA TYTULOWA dobra-skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×