Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JuTu86

ProArgi 9 Plus ??? Słyszeliście ???

Polecane posty

Gość @kalina..
@kalina.. to widac mało jeszcze słyszałaś (a już na pewno sama nigdy proargi nie brałaś!). oczywiście - miażdzycy sie nie wyleczy, ale zahamowac mozna, bo to mi.in. niedobory argininy (głównego skąłdnika proargi) przyczynija sie do jej rozwoju. ale przede wszystkim mozna stosowac profilaktyke antymiażdżycową i tutaj zarówno resveratrol jak i arginina sa bardzo pomocne. piszesz o ruchu. no własnie - po komplekserach z argininą chce sie ruszac człowiekowi! własnie dlatego sa takie fajne i przydatne w profilaktyce i wspomaganiu lecznia chorób układu krwionosnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina..
Zbyt wiele osob widzialam w stanie krytycznym widzialam.Nie brqly lekow tylko "specyfiki"i skonczyly albo ze stentem w nacz wienc. albo by-pasy .Nie napisalam ze proargi jest zle!!! Ale to nie lekarstwo moze.wspomoc jedynie a nie wyleczyc!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina..
do protrombina - dokladnie o to mi chodzi :classic_cool: Jak najbardziej zdrowo sie odzywiaj CWICZ i zazywaj suplementy ale nie daj sie oszukiwac w cudowna moc tego jedyngo i tylko tej firmy produktu..ludzie opamietajcie sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka226
kalina vel protrombina, jesteś żebraczką, której nie stać na przyzwoite preparaty, to widać, i słychać, i czuć. proponuję nie obrzydzać innym tego, na co cie po prostu NIE STAĆ :) ps. jesli chodzi o spamowanie, to ty jesteś specjalistką, jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina..
Rozumiem ze ciebie finansowo stac ! Nie dziwie sie skoro tyle ludzi to kupuje :O Usuwanie postow (w tym moich) nie swiadczy dobrze o reklamujacych... co chcecie ukryc czemu zapobiec? Jezyk rynsztokowy ANKA226 wstydz sie..ups przeciez ty nie masz zahamowan jesli chodzi o kase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina..
do konkrety prosze zostaniesz z pewnoscia usunieta [znaczy twoj post]to sila lobby tego produktu.Niestety czesc moich postow tez zniknela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Anka226
Napuj sie dobrego czerwonego wina (reserw.) lampka dziennie.Dobre wino tez kosztuje . Anka226 stac cie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniasonia
niestety alkohol nie służy sercowcom, nawet dobre winko. moja kardiolog zabrania mi popijania czegokolwiek z alkoholem, chyba że naprawdę okazyjnie. na pewno nie co wieczór!! dlatego resweratrol BEZ alkoholu za to z argininą jest znacznie lepszy. i dlatego tez warto go sobie suplementowac np. w formie komplekserów (proargi) albo czystej, farmaceutycznej argininy z dodatkiem zmikronizowanego resweratrolu. oba rozwiazania nie są niestety tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co takiego?
Wino czerwone jest zdrowe,1-2 lampki nie zaszkodza a wiadomo ze wspiera walke z miazdzyca naczyn wiencowych...tak mowi moj kardiolog. :)Nie chodzi o propagowanie alkoholu ale wole reser. z wina niz sproszkowany...Ale niektorzy "lubia"zupy w proszku ..ble -wolny wybor.No-chyba ze nie mozesz pic to co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmnień kardiologa
Zmień kardiologa, za dużo ci tych proszków na nadciśnienie zapisuje i do tego alkohol... To chyba z NFZtu specjalista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @zmien kardiologa
:P Jak zachorujesz to tez tyle prochow trzeba bedzie :( :P Widocznie zdriwko dopisuje! Wiec tylko suplemencik starcza! :P Zaden wybitny kardiolog nie zaprzeczy o "dobrym "wplywie DOBREGO czerw.wina :P No-ale to nie dla alkoholika-zgadzam sie! :PZaplac wiecej i idz do porzadnego kardioloa to sie przekonasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @zmien kardiologa
Co jak co -ale kardiologia w tym kraju jest dobra..mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prośa o moderację
Czy moderator mógłby oczyścić ten wątek z tych wszystkich wypowiedzi nie na temat? Myślę, że jeśli ktoś nie używał tego produktu, a może nawet nie widział go na własne oczy, nie powinien się wypowiadać, bo takie wypowiedzi są po prostu bezwartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgxgvbn
TEN TEMAT ma na celu reklamowanie produktu.Wykupcie sobie reklame !!!! Nie stac was?! To forum -a nie blog -i kazdy moze napisac co uwaza!!! ty cwaniaczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Perla 1
Sama bym tego lepiej nie ujela :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla1
Fakt jest taki że temat dotyczy konkretnie ProArgi9+ i to co ja piszę jest w 100% w temacie, a osoby to negujące nie wiedzą co to zasady. Ludzie przecież nikt was nie zmusza do tego żeby się tu wypowiadać tym bardziej że nie macie w temacie zielonego pojęcia. Zaśmiecanie jest tu zbędne. Tu nie chodzi o zarabianie na ludziach starszych bo my nikomu niczego nie sprzedajemy, jeśli kupuję te produkty to tylko i wyłącznie na własne i mojej rodziny potrzeby. Więc nie ma sensu niczego zarzucać jeśli nie znacie tematu. Nie chcesz - nie kupujesz - to proste !!!! Ja w pełni świadomie mam zamiar korzystać z tychże suplementów, bo to dla mojego i pozostałych domowników zdrowia. I z czystym sumieniem mogę polecać to innym osobom, ale nie wymagam żeby wszyscy się z moim zdaniem zgadzali. A tym samym nikogo nie obrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla1
@mojtyswiecie, na każdym kroku udowadniasz swoimi wypowiedziami, że nie posiadasz wiedzy w temacie. Suplementy to nie leki, ale mogą stanowić ich uzupełnienie. I nigdzie nie jest napisane że takowe groźne są dla starszych ludzi. Bzdury wypisujesz, bez potwierdzenia naukowego. Pewnie, że kazdy organizm jest inny ale niech co do tego wypowie się lekarz a nie internauta/ka. W badaniach nad ProArgi udział biorą światowe sławy w kilku dziedzinach, a to daje mi prawo żeby wierzyć im a nie przypadkowej osobie z forum. Ty ostrzegasz przed suplementacją, a ja przed takimi osobami jak Ty, które tylko jątrzą aby jątrzyć dla własnej zasady. Warto spojrzeć na życie z pozytywnej perspektywy, a nie przez ciemne szkiełko. Tak na marginesie dodam, że aby zakupić suplementy o których tutaj mowa nie trzeba wcale być uczestnikiem żadnej struktury bo wystarczy skorzystać z zaproszenia od osoby zarejestrowanej żeby zostać jedynie klientem dla samego siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla1
Ty jednak nadal niczego nie rozumiesz tu nie chodzi o pieniądze. Polecam kurs czytania ze zrozumieniem. I masz rację Google nie gryzie i również Ci je gorąco polecam, przytocz choć jedną opinię tych naukowców na opiniach których rzekomo się opierasz, proszę o link do takiej strony. Swoją drogą szkoda, że stać cię na tak mało i musisz sam/a sobie przytakiwać za każdym razem w kolejnym poście. Żal mi Ciebie. A co do suplementów to lepiej się nie wypowiadaj bo strasznie się ośmieszasz swoim tak niskim poziomem wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joniak
moim zdaniem proargi jest dobrą rzeczą. dowiedzialam sie o nim od rodziny z kanady juz kilka lat temu. oni uzywają tego z przerwami dorych pare lat. oboje są po 60. z calą pewnoscią poprawia in to samopoczucie i wyniki badań. nie są oszołomami! jeśli chodzi o mnie , to jestem cukrzykiem, mam nieco nadwagi i oczywiście nadcisnienie. po tym preparacie czuje się lepiej, mam cheć do życia - to najważniejsze. biorę leki nadcisnieniowe i przeciwcholesterolowe ale od miesiąca biorę ich mniej! dlaczego? bo robilem badania i mam lepsze wyniki, zwłaszcza cholesterol. cisnienie mierze na codzień i też mam mniejsze mino, że mam zmniejszony betalok (o 1/3). mniej mnie też męczy spacer i praktycznie nie pobolewa wątroba, co często miałem. preparat biore od przeszło 3 miesiecy dwa razy dziennie. pozdrawaim was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymonka,
Ale dlaczego w aptece nie ma tego? I ile to kosztuje? Nie interesuje mnie inny skladnik poza ARGININA mimi synergicznego dzialania.Czym rozni sie arginina w innych produktach dostepnych w aptece od tego w temacie?Czy firmy olimp tez bedzie dobra arginina?A moze jeszcze jakas inna?Zaznaczam zalezy mi na ARGININIE (do syntezy tlenku azotu).Co mozecie polecic?Co jeszcze wplywa na wzrost tlenku azotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaruj sobie i Twojej osobie którą kochasz produkty V3 z firmy Synergy WorldWide a będziecie mieć zdrowe serce, żeby kochać, siłę, żeby móc pracować oraz witalność, aby się bawić. Najlepsza okazja, dołącz do naszego grona w październiku, bo otrzymasz dodatkową butelkę Phytolife w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymonka,
No to nie wiem dalej.Cena jest tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama arginina argininie nie równa! tanie formy argininy, wytwarzane sztucznie i przez to nienaturalne, bo niewystępujace w naszym pożywieniu są oczywiście dostępne.Tania arginina apteczna np. medargin (HCL) jest dla odmiany słabo wchłanialna i trzeba jej przyjmowac naprawdę dużo, żeby uzyskać efekt. do tego jest paskudna w smaku i może powodować zaburzenia w układzie trawiennym. proargi 9 jest bardzo dobrym preparatem, ma tylko jedna wadę, dość wysoką cenę. jednak nikt nie każe nam go kupować, jesli nas na to nie stać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno sie zapisałam do Synergy Moja cała rodzina się suplementuje Każdy z nas ma swoje dolegliwości. Ja mam arytmie serca i biore ProArgi 9 PLUS Jednorazowa rejestracja do konca życia 35 zł Suplementy diety razem 324 zł. Synergy otworzył swoje biuro w Polsce i suplementy są tańsze.Polecam !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
O to chodzi ze ludzie wierzą w rekalmy,chemie i lekarzy,tam oddadza wszystkie swoje majatki,i o to przeciez chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
kafeterianka:)),No włąśnie,a reklamy lekarze i cały przemysł farmaceutyczny,oszukuje ludzi i ti bardzo w okrutny sposób:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×