Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JuTu86

ProArgi 9 Plus ??? Słyszeliście ???

Polecane posty

Niedawno z mężem bierzemy Cały zestaw suplementów PhytoLife, Mistifi, ProArgi 9 Plus i tylko łykane razem Dają efekt Polecam i w razie czego Proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steniaM.
zastanawiam się, jak napisać, żeby nie wyszło, że pisze reklamę i żeby zaraz się tu ktos do mnie nie przywalił, jak to już widziałąm w tym wątku... moi rodzice sa w podeszłym wieku, oboje po 70. Jakieś półtora roku temu jedno z nich usłyszało od lekarza, że w związku z miażdzycą i nadcisnieniem mozna spróbować pobrać argininę. Jedyne, co było dostepne w aptekach, to medargin. Kupowali więc i zaczęli przyjmowac. Najpierw mama a potem ojciec. efekty były odczuwalne, choc nie jakies rewelacyjne. okazało się szybko, że zalecana na opakowaniu dawka jest stanowczo za mała. żeby był dobry efekt trzeba było brać nawet 10 łyzeczek na dobę, a to było trudne do przełknięcia, bo medargin jest paskudny w smaku (słono-gorzki) i wręcz skłania do wymiotów. ktos znajomy powiadział ojcu, że to jest sól argininy a nie czysta arginina, dlatego kiepsko się przyswaja i co gorsza - działa tylko 3-4 godziny od przyjęcia. zaczęłam grzebac w necie, znalazłam sporo preparatów z argininą dla sportowców/pakerów, ale... rodzice powiedzieli, że nie będą sie truć. zreszta mają rację, bo wiekszosc tych "odżywek" jest wyjątkowo i podejrzanie tania. prawdopodobie jednak zanieczyszczona róznymi świństwami, bo nikt tego nie bada. natrafiłam też na proargi 9, ale to dla odmiany było bardzo drogie. cena rzędu 370 złotych za opakowanie na dwa tygodnie do miesiaca była kosmiczna. jednak po ok. pół roku dowiedziałam się, że te ceny spadły a poza tym mozna sie zapisać do klubu dystrybutorów tego preparatu i kupować za dosłownie pół ceny, na dziś jest to 185 złotych (pakiet dwóch sztuk kosztuje 87 euro). zapisałem się i zakupiłam dla rodziców dwie puszki (pakiet startowy), zapałaciłam za to łącznie cos 420 złotych (99 euro), w tym 50 za przystapienie do dystrybutorów. rodzice zaczęli przyjmować tą nowośc zgodnie z zaleceniami producenta - 1 miarkę na czczo. tata brał dodatkowo pół miarki wieczorem. efekty były niemal natychmiastowe, tzn. cisnienie krwi spada nieco juz pierwszego dnia stosowania. po tygodniu, dwóch tata odstawił dwa leki nadcisnieniowe, zostawił tylko betalok (coś 30 mg). mama tez czuje sie dobrze, sama twierdzi, że juz bardzo dawno tak się nic czuła. dzś będzie juz dobre pół roku, jak kuruja się proargi. nadal są zadowoleni, tata twierdzi, że wróciła mu chęc do życia, zreszta to widać, bo zaczął dużo chodzić. oboje mają dobre wyniki badań krwi - mama ma niski cholesterol mimo, że zrezygnowała z jednego leku prZeciwcholesterolowego! ojcu mniej dokucza wątroba, z która miał "przygody" od dawna. jest wiec to bardzo dobra rzecz, na pewno godna polecenia. czytałam tu głosy krytyczne, zwłaszcza co do ceny. uważam, że w tej chwili ta cena jest znosna, zwłaszcza kiedy widzi sie efekty. ze zwykła, czystą "argininą", np. tym medarginem nie ma co porównywać, bo to działa znacznie lepiej. zresztą tam jest kilkanaście składników! aaa, no i zapomniałam napisac, że ma całkiem dobry smak, jakby lekko owocowy. takze jesli tylko kogos stać na te 180 złotych na miesiac, warto popróbować. od znajomych (którzy tez uzywają) wiem, że nawet ludzie w gorszej formie niż moi rodzice też dochodza do siebie, najwyżej muszą brać tego nieco wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halopytanko
przeczytałam wszystkie wpisy i piszecie że pomaga głównie na nadciśnienie czy cholesterol itp. Ja zwykle mam ciśnienie zbyt niskie: 100/60 więc co będzie gdybym to zaczęła stosować??? Jeszcze się obniży??? A prawdę mówiąc po przeczytaniu opinii osób, które stosują mam ochotę zakupić. Moim głównym problemem są jelita : złe trawienie, dysbioza jelit, nie wiem czy nie grzybica. Przed kilkoma laty lekarze przez 3 i pół roku non stop przepisywali mi antybiotyki a ja głupia łykałam bez większego zastanowienia, no i teraz mam efekty. Męczy mnie to okrutnie. Poza tym ciągle jestem przemęczona, niewyspana i brak sił i ochoty do życia. Jak myślicie czy powinnam spróbować proargi? Co z tym obniżaniem ciśnienia? Proszę o wypowiedź kogoś kto się na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Pan chce pomóc ................ Ale w klubie Synergi kosztuje 370 zł , 3 produkty Mistifi, ProArgi 9 Plus, PhyroLife Poza klubem 580 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataBarska
Jeśli chodzi o Proargi 9 Plus i wszystkie zagadnienia związane z działalnoscią Synergy Worldwide, to śmiało można polecić kompetencje i fachowość dystrybutora Synergyclub.pl Zapisałam sie tam do klubu Synergy, otrzymałam pakiet startowy (2 opakowania Proargi) i już używam z mężem. Pozdrawiam Państwa serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eunika_śrem
Witam, u mnie proargi daje ogólna poprawe samopoczucia. Cisnienie spadło o ok. 10. Zauważyłam, że to ciśnienie spada bardziej u osób, które maja w ogóle wieksze nadcisnienie (np. moja mama ma spadek nawet o 15-20). Na marginiesie - teraz w te upały to i tak cisnienie kazdy ma podwyższone wiec trudno obiektywnie powiedziec. Jak pisałam, mam ogólnie lepsze samopoczucie, mimo gorąca nie czuje sie zmęczona i mam ochote na pracę. Chcoalabym jeszcze spróbowac tego Mistify z tej samej firmy. To mozna kupić w takim zestawie "V3" jeszcze z chlorofilem. Mysle ze to dobre moze być w calości dla tych którzy sie odchudzają. To Mistify to jest w połowie sok z acai i do tego inne rzadkie owoce. Czytałam że jest dobry na przemine materii, wolne rodniki itp. A z rozcienczonego dobrą wodą chlorofilu robi sie taki napój na gorace dni. To tyle. No w każdym razie proargi jest OK! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielęgniarka Teresa
Przeczytawszy wiele opinii dot. Proargi9 postanowiłam dodać coś od siebie. Z wykształcenia jestem pielęgniarką pracującą intensywnie w dużym szpitalu. Praca do najłatwiejszych nie należy, doliczając do wszystkiego dyżury nocne (bardzo męczące). Proargi piję od trzech tygodni, dwa razy w ciągu dnia - raz rano, drugi wieczorem. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Mówiąc szczerze nie spodziewałam się aż takiego efektu. Mam więcej sił, mniej się męczę, dobrze śpię i przede wszystkim lepiej znoszę nocne dyżury w pracy, wiążące się ze stresem. Kilka dni temu sprezentowałam Proargi9 mojemu 92 letniemu teściowi narzekającemu na bóle nóg z powodu zatorów żylnych, chromanie przestankowe etc. Jestem bardzo ciekawa efektu działania. Śmiało polecam ten suplement. Wcześniej stosowałam różne suplementy diety lub zioła. Proargi na tym tle wypada najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana proargi
Mam pytanie do kuracjuszy, ludzi stosujących ten produkt dłuższy czas na przykład dwa miesiące. Czy możecie napisać jaka wg was jest optymalna dawka proargi9plus? Raz dziennie? Dwa razy? Jestem zainteresowana dłuższą suplementacją lecz nie wiem od jakiej ilości zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria45
@zainteresowana proargi Mój tata przyjmuje od dwóch miesięcy dwa razy dziennie po jednej miarce. Jest wyraźna poprawa ogólnego stanu zdrowia, zwłaszcza problemów ze skokami ciśnienia w nocy i ogólnie lepsze samopoczucie. Teraz niedługo bedziemy robić badania, to zobaczymy jak to tam wygląda. Znajomy taty bierze natomiast raz dziennie rano na czczo i tez jest zadowolony z wyników, a ma cukrzycę i poważne problemy z nadcisnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricce
mój tato ma cukrzycę i teraz zaczął od miesiaca pić jedną łyzeczkę proargi rozpuszczoną w wodzie przed sniadaniem i jedną przed snem. czuje się po tym lepiej, ma niższe cisnienie. ja mam z tej firmy jeszcze chlorofil i sok z acai mistify. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynabryś
witam, ja przyjmowalam medargin ale to jest bardzo uciązliwe bo trzeba pić trzy razy dziennie, a jest to paskudne w smaku. do tego słabo dziala. a jak jest z proargi 9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pro Argi 9 zobojętnia kwasy w żołądku i neutralizuje je Bardzo fajnke działa PhitoLife Działa to chłodząco i oczyszczająco Bardzo pozytywny suplement dzety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuchna
Ja też kupiłam w synegyclub.pl i juz od dwóch tygodni używam i jestem bardzo zadowolona z efektów. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forumowiczkaaa
iwona1966 Pro Argi 9 zobojętnia kwasy w żołądku i neutralizuje je Bardzo fajnke działa PhitoLife Działa to chłodząco i oczyszczająco Bardzo pozytywny suplement dzety Kobieto..... czy Ty masz 5 lat, że tak piszesz? O_o! Cóż to za składnia, matko jedyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla1
malcolmi - zależy co kto woli, czy płacić za wstępne żeby stać się klubowiczem i kupić te suplementy po niższej cenie, czy nie płacąc wstępnego i poczekać do października żeby kupić nie do końca w takiej samej cenie ale w dużo niższej. Jeśli dobrze się wczytałaś/eś w treść z podanego prze ze mnie linku to łatwo zauważyć, że są tam objaśnione możliwości do nabycia zniżki na zakup proargi9+ oraz dużo więcej zysku dzięki rejestracji i udziałowi w strukturze,która pozwala nam zarabiać tak aby zakup w dużej części a może nawet całkowicie się zwrócił. Tak więc cena to nie wszystko, należy doliczyć do tego resztę korzyści i dopiero kalkulować koszt.Wcześniejsza rejestracja pozwala na zbudowanie w między czasie własnej struktury, z której w październiku przy zakupie np. proargi9+ otrzymasz wynagrodzenie i wtedy powiemy jaki był koszt zakupu. System jest tak skonstruowany, że przy minimalnym naszym wysiłku buduje za nas naszą strukturę, bo chętnych jest sporo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka235
Proargi9plus przyjmuje od przeszło 20 dni moj dziadzio który ma 90 lat. Czuje się wyraźnie lepiej, zaczął wychodzić na spacery i na ławke do paru nawet na kilka godzin. Nie robił tego od dwóch lat. Znacznie mniej narzejka bna bóle nóg, śpi teraz około 8 godzin a miał problemy żeby spać 6. Naprawde można to polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa1705
Na nadciśnienie i cholesterol dobry jest , w każdym razie moi rodzice używają już długo i są zadowoleni z wyników .w ogóle to dowiedzili się o tym z Norwegii. tam to jest bardzo popularne . w Polsce z tego co wiem zamawiali w synergyclub.pl . Trzymajcie się zdrowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvc
mnie nie interesuja jakies struktury i kombinacje. chyba malo kogo w ogole to obchodzi. nie wierze tez ze dzieki temu jest taniej. ten pro argi 9 jest dobry, nawet bardzo. pije od poczatku lata i poprawil mi sie cukier, cholesterol. nie mam tez bolow watroby. mialam lekkie nadcisnienie a teraz jest praktycznie w normie. takze moge smialo polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynabrys
witam. używam proargi od trzech miesięcy. przyjmuje 2 razy po 10 gramów, raz rano na czczo, raz na noc. efekty są BARDZO dobre. w pierwszej kolejnosci cisnienie - spadlo o prawie 20 jednostek. w drugiej cholesterol - praktycznie wrócił do normy. mam tez znaczniem mniej bolow watrobowych i spokojniejszy sen. zamawialam po rejestracji na http://synergyclub.pl . ogolnie bardzo polecam. jesli chodzi o wady, to moze dosc wysoka cena ale coz zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla1
martynabrys ile kosztuje ta rejestracja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate_usa
witam was, my z mezem od kilku lat stosujemy proargi. oboje na te same przypadlosci wieku podeszlego: nadcisnienie, wysoki cukier (u meza), poczatki miazdzycy itd itd. ten suplement pozwala zmniejszyc dawki lekow i ograniczyc wizyty u doctor's. ma sie tez lepsze samopoczucie na pewno. a ja trafilam tu przypadkowo na ten watek, kiedy szukalam roznych rzeczy o starej ojczyznie i widze, że proargi trafiło do polski!! sciskam was! katarzyna chicago usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markowska60
Ja się zetknęłam z Proargi po raz pierwszy kilka miesięcy temu . To jest bdb preparat przy problemach miażdżycowo naczyniowych i nadciśnieniu . Używam regularnie po jednej miarce dziennie . Wyniki badań (z 29.08) mam duzo lepsze niz sprzed 3 miesięcy .Najbardziej widać to w cholesterolu który wrócił mi praktycznie do normy. Cisnienie krwi mam tez w normie a obnizylam athenolol z 50 do połówki 25 na dobę!! Morfologia i próby wątrobowe OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozal
do Perla1 Do końca wrzesnia rejestracja do Synergy Worldwide jest całkowicie bezpłatna. Od października firma OFICJALNIE otwiera rynek polski i każdy bedzie mógł kupować ile chce i kiedy chce. Dostawy będą z magazynu w Warszawie jako przesyłka kurierska; możliwość zapłaty przy odbiorze. Ceny jeszcze nie są ustalone "na sztywno", ponieważ trwają negocjacje co do wysokości podatku VAT. Pozdrawiam wszystkich życząc wiele zdrowia i pogody ducha :) Joanna J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miedziak
Ja też szukałem informacji na temat argininy (czy bardziej biodostępnej L-argininy), ale wiecie co, nie znalazłem. Źródła takie, jak pubmed.com- baza badań naukowych nie wyrzuca niczego wartościowego, a już na pewno nie badania, które mogłyby wskazywać na prozdrowotne skutki oddziaływania tej substancji. Można ją więc jeść śmiało w każdych ilościach i nie bać się, że cuś złego się stanie, ale czy o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synergy Worldwide Polska
Opłate rejestracyjną wnosi KAŻDY, kto chce przystąpić do Synergy Worldwide i dokonać jakiegokolwiek zakupu pakietu startowego. Nie ma innej możliwosci nabycia produktów w cenie zniżkowej. Kolejne zakupy będą tańsze, gdyż opłate rejestracyjną wnosi sie tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna122
tak jest. nie ma żadnej "darmowej rejestracji"! jest tylko bezpłatna rejestracja wstępna (!), bo i tak w chwili dokonywania pierwszego zakupu trzeba będzie wnieść opłatę ok 10 euro więc 40 złotych. zakupy dla osób zarejestrowanych wstepnie będą możliwe od 1.10.12. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata jawor
ja biorę proargi od ok. dwóch miesięcy. poza obniżeniem ciśnienia i poprawieniem się badań (cholesterol z 260 na 190) schudłam 2,5 kilograma. wydaje mi sie, że to dzieki wiekszej ochocie na jakieś działanie, nawet zwykły spacer. także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synergicznie
Od 8.10.2012 ruszaja wysyłki z warszawskiego magazynu Synergy Worldwide. Ceny Proargi i innych suplementów z pakietu vital3 są obniżone, wpisowe również. Każdy, kto zakupi pakiet startowy w październiku może liczyć na jeden produkt gratis od firmy. Zapraszamy do SynergyClub.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallipso
Nowa cena Proargi 9 plus to 177 złote za puszkę (zakup w dwupaku - 2*177=354) w tym koszt przesyłki kurierskiej za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina..
Zaspamowany temat widze. :( owszem arginina reserwantol sa dobre dla serca tak jak omega3koenzym q10 magnez nicyna itd....ktos zbija niezla kase...A nie lepiej zaczac zdrowo sie odzywiac?tylko gotowane!bez soli!duuuzo cwiczen kardio(min.1g)i dobre xzerwone wino do kolacji? Nigdy nie slyszalam o zahamowaniu miazdzycy dzieki proagi9 ...co za bzdura!!! nawet statyny daja jedynie nadzieje na jej opoznienie cudem byloby jej zahamowanie ale cofniecie? Ale skoro ktos ma kase ...to pewnie ze tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×