Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JuTu86

ProArgi 9 Plus ??? Słyszeliście ???

Polecane posty

Gość an00k
właśnie rozmawiałam w człowiekiem z synergyclub, bardzo sympatyczny. taniej niz u nich nie da się kupić, no chyba że jakies podróby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekk
Witam. Mam na imie Jacek, 42 lata, Poszukuje suplementu z arginina by polepszyc swoje ze tak powiem intymne zycie ;-) jakie suplementy sa najlepsze? czytalem o proargi i arginine plus jak dotychczas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacekk to zależy iche Chcesz wydac moim zdaniem ProArgi 9 Jest Bardzo dobre sam używam i polecam tylko dość drogie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekk
Joyce00, a ile masz lat? i jak dlugo uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina1985
Czy ktoś wie coś na temat wpływu ProArgi na osoby z demencją i chorobą Alzheimera? Podobno dobre preparaty z argininą spowalniają przebieg tych strasznych chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31lat i biore to juz 3 miesiące napewno lepszy seks ja miałem jeszcze poprawy kondycyjne ponieważ cwicze sztuki walki i zaóważyłem juz po miesiacu poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don_juan
na kondycje tez jest niezły, fakt. np. rano wziąć pół godziny przed bieganiem i potem jest lżej. znajomy mówi, że wytryski obfitsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekk
joyce masz 31 lat? mlody jeszcze jestes ;) ja mam troszke gorzej don juan to mozliwe? ;) chodzi o te wytryski.... niewiem czy kobiece forum nadaje sie do takich dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don_juan
ee tam tu babki nie o takich rzeczach piszą ;) ja mówię tylko to co wiem i nie chcę nikogo gorszyć, broń Boże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuTu86
Witam po długim weekendzie :) Widzę, że na forum aż wrze od informacji! Nie czuję się samotna :P Ciekawy temat rozwinął się nad moim nickiem. Drodzy faceci, nie musicie się wstydzić :) Jednak ja przejdę do konkretów, żeby nie przedłużać. ProArgi biorę już dwa tygodnie. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Moje ciśnienie się unormowało, teraz mam 125/85, wcześniej 140/90 - to było minimum. Lepiej śpię i czuję się wypoczęta. Nie jestem facetem, dlatego nie mogę pochwalić się "dodatkowymi" efektami ;) Za dwa tygodnie składam kolejne zamówienie. Chciałabym brać ProArgi minimum 2-3 miesiące. Jeżeli chcecie o coś zapytać, piszcie na maila justyna.skoczek@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v3 synergy
czy ktoś z was próbował stosowac cały pakiet v3 z synergyclub? tzn proargi, phytolife i mistify. moja kuzynka ze stanów jest tym zachwycona. trochę droga kuracja ale moze warto na miesiac spróbowac? ja mam nadcisnienie, te cholene wzdęcia no i chcialabym chociaż troszke schudnac.. wiem, że najlepiej to sie poruszac, ale może jednak można sobie czymś pomóc?? podobno po tym człowiek ma ochotę na troche wysilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek90Uroj
Te same suplementy diety W APTECE o podobnym skladfzie kosztuja 20 zł!!!!!! Stuknijcie sie w glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekk
Marek90Uroj mozesz podac dokladne nazwy? chetnie kupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxdd
Tak np za 50zł dostaniesz samą l arginine a w ProArgi 9 skład jest następujący: Cytrulina, Witamina C, Kwas foliowy, Witaminy B3 oraz B12, Witamina K2, Witamina D3, Resveratrol, Wyciąg z owocu granatu, Ryboza, Ksylitol a wiec prosze nie porównywać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekk
ja znalazlem jeszcze taniej na kilogramy za grosze i tez z chinskiej fabryki. arginina dla zwierzat hodowlanych jest po 4 dolary za kg! chyba sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxdd
haha mozna kupic multiwitamine za 5zl i masz c,d a itp :D podaj pełny skład cwaniaczku, wiekszosc firm bierze surowce z Chin , liczy sie czystosc surowca , analiza chemiczna ktorą kazdy surowiec ma. Poza tym bardziej wierze produktom ktore są dostepne w aptece a nie w necie z firmy x. Róbta co chceta, to forum to jedna wielka reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty__
http://www.doz.pl/apteka/p54082-L-Arginina_ka psulki_50_szt 50 kapsułek po 0,5 grama daje nam 25 gramów za 51 złotych http://www.doz.pl/apteka/p65-Medargin_proszek _30_saszetek 30 saszetek po 2,4 grama CHLOROWODORKU argininy (sztuczny wytwór, słabo przyswajalny) czyli 2 gramy argininy daje nam 60 gramów za 30 złotych. http://www.doz.pl/apteka/p8462-Angio_Protect_ kapsulki_60_szt 3 kapsłułki zawierają 1,2 grama argininy. 60 kapsułek zawiera wiec 24 gramy argininy za 33 złote. http://www.doz.pl/apteka/p20792-Activlab_Argi nine_3_kapsulki_128_szt (made in china...) 130 kapsułek po 0,5 grama daje nam 65 gramów za 38 złotych http://www.doz.pl/apteka/p47517-Ezerex_prosze k_64_g_30_saszetek (L-arginina, fruktoza, chlorowodorek propionylo-L-karnityny, witamina B3 (kwas nikotynowy), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja smakowa: cytryna, tonic, substancje słodzące: acesulfam potasu, sacharynian sodu, substancja zapobiegająca zbrylaniu: silikon koloidalny, barwnik: witamina B2 (E101)) niestety skład procentowy jest nieznany, nie da sie wiec oszacować, ile jest tam samej czystej argininy, cena 100 złotych. Tylko pierwsze trzy preparaty są klasy farmaceutycznej. Cena jest odpowiednio wysoka i oscyluje wokół 0,5 - 2 złotych za 1 gram argininy. W opakowaniu ProArgi 9 jest 150 gramów czystej l-argininy pozyskiwanej z surowców naturalnych. Opakowanie kosztuje w cenie klubowej, dostepnej dla kazdego (!) niecałe 200 złotych. Jeden gram argininy kosztuje więc około 1,3 złotego. To średnia cena FARMACEUTYCZNEJ argininy z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezerex??
Ezerex http://www.doz.pl/apteka/p47517-Ezerex_prosze k_64_g_30_saszetek to jest środek na potencję tak w ogóle. Zawiera oprócz argininy l-karnitynę jako chlorowodorek propionylo-L-karnityny, więc sercowcom NIE WOLNO go stosować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaczekOOOO
Chce Wam tylko powiedziec , wszystkim zafascynowanym tym zekomym odkryciem amerykanskim, ze to zwykle naciagactwo. Oczywiscie zarabiaja na tym posrednnicy, jakyc liderzy itd, w efekcie gdyby ten produkt stal w APTECE, kosztowalbym max 30-40 zł chco nie wiem czy tez nie przesadzam. Poprostu kazdy musi sie nachapac na finalnym odbiorcy i tyle. Nie dajcie sie ludzie zwiesc namawianiu i temu ze produkt jest produkowany bog wie gdzie. Tak jak kazdy inny produkowany jest w jakiejs fabryce, a skald ma tak uzekajacy ze posmiac sie mozna tylko ze za takie pieniadze ludziom wciska sie NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenUSA
Odrazu trzebabylo mowic ze ktos chce pozbyc sie towaru na allegro. Dla chcacych wiedziec, w USA to sie z tego smieja, a na dodatek cena jednego opakoania to 20 dolarów, czyli 60 zł. Niezly biznes tu robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IrenaUSA Gdzie mozna kupić ProArgi za 20dolarów ?? podaj link Gosiaczek0000 masz lepszą propozycję ?? Co nam polecasz ?? moze skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniasonia
ja tam widze, ze gosiaczek, superuzdrowiciel i irenusa to jeden i ten sam troll... ciekawe o co mu tak naprawde chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie rozumie tu są tylko ludzie co wymieniają sie informacjami oraz doświadczeniami na temat suplementu ProArgi 9 a co niektórzy już wmawiają nam co mamy kupować według nich! Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty__
1. to NIE jest czteropak ProArgi 9, tylko 2 sztuki ProArgi i 2 sztuki tańszego CoreGreens. 2. to jest aukcja osoby prywatnej z cena MINIMALNĄ 170 dolarów plus 15 dolarów przesyłka w USA 3. to jest PRYWATNA ODSPRZEDAŻ a nie cena sklepowa 4. należy doliczyć przesyłkę ze Stanów - dodatkowo około 20 dolarów do ceny w US 5. dodatkowo - firma Synergy zabrania dystrybutorom sprzedaży na aukcjach internetowych W sumie więc MINIMUM 170+15+20=205 dolarów czyli około 640 złotych. To sa DWA ProArgi i dwa znacznie tańsze (i zbędne nam) CoreGreens. W Polsce można zamówić np. w synergyclub czteropak Proargi 9 w cenie klubowej 174 euro czyli około 727 złotych co daje 182 złote za jedno opakowanie. Za dwa Proargi zapłacimy około 400 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie.mam.....
Mam pytanko, dlaczego cena klubowa? Dlaczego system MLM? Dlaczego ten preparat nie jest dostępny w zwykłych sklepach internetowych albo aptekach? Przeciez by sprzedawac suplement wystarczy rejestracja w GIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekJurek
Cala filozofia polega na piramidzie, ktos na gorze zarabia na tych ktorzy wciskaja ten produkt swoim sasiadom i przyjaciolom jako super srodek, w efekcie napychajac portfele osobom z gory tej piramidki. Mozna isc do apteki, kupic sobie to w tabletkach lub w proszku i dodac witaminki:) cena..ok 25-30 zł:) tu dzialac ma super marketing a nie sam produkt, ktory jest jak juz ktos wspominal Suplementem Diety, a wiec nie ma ZADNYCH wlasciwosci leczniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×