Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Gugaa - czas przyzwyczaja do bolu.. ale jest nadzieja,ze sie spotkamy z nimi na drugim swiecie ! dzien 21 🌼 JEDZ SWIADOMIE czy zjadlas kiedys batonik a potem zastanawialas sie gdzie on sie podzial? a moze popatrzylas na talerz i nie pamietalas kiedy zniknelo z niego jedzenie? Jedzac nieswiadomie nie zdajesz sobie sprawy z tego,ze przyczyniasz sie do wzrostu wagi. Pamietaj ze sa dwa cele jedzenia - odzywianie organizmu i delektowanie sie smakiem. ZWOLNIJ. zwroc uwage na to jak jesz. Szybkie jedzenie z reguly jest jedzeniem nieswiadomym wiazacym sie z ryzykiem ze zjesz za duzo. Skup sie na jedzeniu. wyglad smak konsystencja temperatura.. :) a ja dzis powolutku zaczynam dzien.. choc chce mi sie jesc caly czasss. nawet nie slodyczy...ale jesc jesc jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badzia ja właśnie tak zaczęłam jeść, a nie jest to łatwe mając dzieci same wiecie :D był pan z pzu a potem ja z Igą na zakupach dziś na obiad pulpety mielone na parze ziemniaki i buraczki na ciepło mniam na wczesną kolację bedzie omlet z brokułami i pomidorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszel
Guga, przykro mi :( Czas niestety nie leczy ran, kto stracil kogos bliskiego, ten wie. Takiej pustki nie da sie wypelnic. :( Karolina, wstydzilabys sie napisac, ze cieszysz sie, ze poznalas mame Gugi po tym jak zrabalas jej dupe jak ugoscila cie u siebie. Jak mozna byc tak dwulicowym?! Mialam sie nie odzywac, ale jak przeczytalam dzisiejszy wpis Karoliny to nie moglam... Naprawde chcialabym wiedziec, co takiego naopowiadalas Gudze, ze nawet nie dala nam szansy, zeby wyjasnic sytuacje. No ale nie licze na to, ze sie doczekam. Trzymam kciuki za odchudzanie, Guga! U Ciebie ruch to wiatr w zagle, wiec teraz z fachowa pomoca tym bardziej musi sie udac! Sorry za wciecie sie w temat. Pierwszy i ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum jest otwarte Muschel co do Karoliny, Mama jej nie gościła, tylko wynajęła im pokój za kasę Karola miała prawo wyrazić opinię, czy była zadowolona z pobytu czy nie znałyście z opowiadań moją Mamę doskonale i wiecie, że był to trudny człowiek bardzo władczy i ostry. Nie mam absolutnie poczucia dwulicowości Karoliny w przeciwieństwie do was niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janka Twoj nick mnie rozwala :D Fakt, tez staram sie jesc nie czytajac gazety czy bez ogladania tv :) Ponoc mozna w ten sposob zjesc 30 % mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakie to trudne.. wciagnelam golabka (tego 3dniowego :D zanim zdazylam pomyslec.. ;/ no nic nastepny posilek - barszczyk bedzie jedzony z pomyslunkiem ;D ale faktycznie jest to pewien klucz do jedzenia mniejszych porcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy na cmentarzu Iga zasnęła w aucie, dziś chyba zaśnie o 22 więc raczej nie poćwiczę a może się uda ? karola czapa z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pomiary mnie dziś powaliły waga +2kg cm +2 w pasie, - 6 reszta heh... ramię -1, klatka -1, talia -2, biodra -1 udo -1 wczoraj waga była -1kg, więc 3 kilo więcej mam od wczoraj ale spoko loko, to sie za 2 dni zrówna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUGAA! wiem co czujesz :D ja dzis 84,3 kg czyli wiecej o pol kilo niz tydzien temu.. ;/ a nie mam zadnych wyrzutow ze cos nie tak bylo... no ale co zrobic :D szczerze mowiac, troche mi latwiej jak wiem,ze nie tylko ja w tym tygodniu mam wiecej :D ja czekam na okresik, za 3 dni max powinien byc juz.. po duuzej porcji owsianki jestem, a teraz pije zabielona kawke gotowana (ponoc nie wyplukuje magnezu:) dzien 22 🌼 wykonywanie innych czynnosci podczas jedzenia aby jesc swiadomie, musisz zwracac uwage na to co masz przed soba. Pamietaj ze jesz. Nie musisz rezygnowac z innych czynnosci, by skupic sie na jedzeniu. musisz jednak zdawac sobie sprawe z tego co robisz - to jak z dwuletnim dzieckiem w domu - stale musisz byc czujna, nawet gdy robisz inne rzeczy. CWICZENIE - przygotuj potrawe, przekaske albo owoc , poloz na talerzu i usiadz. przygladaj sie co na nim lezy, wdychaj zapach, patrz na kolor. wloz porcje zwracaj uwage na na smal. przezuwaj i delektuj sie smakiem. nastepnie zjedz kilka kolejnych kesow ogladaja tv lub wygladajad przez okno.. zwracajac uwage na to co jesz i jak smakuje dzis sprobuje zrobic to cwiczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola - zazdroszcze wczorajszego ruchu.. a ja wczoraj kije + talia + brzuchy :) i tak niezle jak na mnie :D uwaga przedstawiam plan jedzenie 11/13/16/18 do tego: rower musi dzis byc + cwiczenia :* milego dnia Dziewuszki wiecie co? MUSI SIĘ UDAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, hello pozdrowienia z deszczowej krainy :D U mnie dziś następująco- w talii 2cm+ wrrrr Biodra, biust- bez zmian, a dalej biceps-1cm pod biustem -0,5cm udo -1cm udo w najgrubszym miejscu -1cm łydka- 0,5cm i jeśli moja waga nie kłamie -3kg, ale nie ufam jej do końca ;) Mój Mężulek zrobił sobie wczoraj również wolne i mieliśmy kolejny dzień laby dlatego się nie odzywałam. Guga- przykro mi bardzo z powodu Twojej Mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam łyżkę musli z jogurtem( z 2 łyżki:/) i chociaż wiem, że muszę coś zjeść nie mam ochoty (od przedwczoraj żyłam miłością i zjadłam może 500kcal) Napiję się kawy póki co, może zrobię wczesny lunch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) gratuluję spadków :) właśnie wróciłam z UM muszę mieć pozwolenie na wymianę części dachu i na wstawienie i powiększenie okien co ja tam jeszcze chciałam... dziś robię trening jak mała będzie miała drzemkę już ziewa więc to niebawem :) mój Tomek idzie dziś z moim ojcem do kina hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co idą? :D Ja też zaraz się zabieram za trening. Co do mojej wagi- chyba jest z nią coś nie tak, bo coś za szybko mi te kg spadają.. Mam taki mały problem, ja mam od jazdy konnej umięśnione nogi. Łydki to nawet jak rozluźnię mam twarde zupełnie, zawse tak było. Przez ost tyg intensywnych treningów jeszcze bardziej się mięśnie rozwinęły i mimo, że cm coraz mniej wydaje mi się, że gorzej wygląda to w butach na obcasach.. Zrezygnowałam już z przebieżek pod górkę, zamierzam pedałować na mniejszych przerzutkach i dużżżo rozciągania, obciąganie palców przy cwiczeniach- to powinno nieco wysmuklić łydkę+ basen do tego. Jak myślisz pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jak cm spadaja... :) ja ostatnio wbilam sie w sliczna sukienke zapinana na guziczki, w ktora nie moglam wejsc niedawno :D a tu prosze, lekko mi sie tylko rozszerza jeszcze na biuscie.. ale na to nie narzekam ;) ja usypialam Babla i sobie zrobilam szybki marsz na sloncu 20 minutowy :D zawsze cos :) o 11 byly warzywka z mieskiem ogotowanym i lyzka majonezu a o 13 bedzie jakis owocccc a o 16tej cukinka zapiekana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcupłe ciało na niezniszczalnych 2 hehe a na co mieliby ? ;) na pewno rozciąganie i basen pomogą Badziu pewnie, że zawsze coś ja dziś 42 min ale było ostro, niestety miałam ważny telefon i musiałam skończyć szybciej, no a jak skończyłam to Iga się obudziła ale zawsze coś! UDA SIĘ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) gugajna - idziesz jak burza :D ciesze sie, ze masz teraz wiatr w zaglach :D mam pytanie - te -cm co wpisujesz w stopke to je dodajesz wszystkie do siebie? a zapisujesz sobie gdzies osobno ile dokladnie spadlo z jakiej czesci ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Adziam co nas tak zaniedbujesz ?:) tak oczywiście to suma, narastająco podaję w ostatnim wpisie stopki na vitalii zapisuję ile i w jakim miejscu spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie zaniedbuje :P podczytuje i kibicuje :D widze, ze ta konsultacja i cwiczenia pod okiem trenera daly ci kopa :D i oby tak dalej dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej ja dzis tylko rower.. ale nie jest zle, bedzie lepiej ;) zapisalam sie od jesieni na aqua aerobik ;) dobra padam na twarz, duzo sie dzialo u mnie dzis.. dobraaaaanoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badzia a twojej fotki to ja chyba nie mam, masz moją? Bedzie lepiej! Nie ma innej opcji. Moja waga jednak oszukiwała, mam tylko1kg na minus, ale ok, dmy radę. :D Miałam dziś rybny dzień. Jadłam rybę 3x w różnej postaci.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mi wczoraj troszkę podcięli skrzydła chyba nici z niektórych pomysłów aranżacyjnych i jakoś nie miałam nastroju na pisanie poza tym konstruktor wyszedł późno, a z Igą byłam sama wiec chwila mi zeszła na położenie jej no a potem zasnęłam przed tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj najgorzej jak obie coś wymyślisz, a nie możesz tego wykonać. Ja też tak zasnęłam :) Miałam zamiar coś obejrzeć i nie zdążyłam ;) Obudziłam się rano.. Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×