Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

dziękuję większość rodziny już wyjechała i powoli dociera do mnie co się stało :( nie mniej jednak życie toczy się dalej i trzeba się wziąć w garść no i muszę się wziąć za siostrę (dietowo i fajkowo) ja nadal bz 97,1 ale jem wszystko, zdrowo, ale i słodkie dziś na rower, mamy przyczepkę trzeba ją wreszcie wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie życie płynie dalej... rower z przyczepką rewelacja a wczoraj prace w ogrodzie namówiłam też siostrę na basen i może dziś, lub jutro jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! znowu mam kolejne powody do odchudzania.. 1. wymieniaja mi drzwi w mieszkaniu i do łazienki zmniejszona jest szerokość..jeszcze drzwi nie wstawione (dopiero ościeżnice) ale po mojemu jak wstawią to chyba bokiem bede sie 'przeciskać" ;) 2. moje dziecko wczoraj namalowało pierwszy raz mamę..zazwyczaj rysowała dziewczynki lub jakies postacie niesprecyzowane.. rysunek wyraźnie różni sie od reszty rysunków.. pomyslałam sobie,ze juz dziecko widzi róznice w wyglądzie.. najgorsze jednak jest to,że mi źle z tą wagą.. spróbuje zatem znowu coś z sobą zrobic... :D gugajnaa--a jak małej sie podobała jazda? :) spała,czy oglądała swiat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binga , dobra motywacja :D !!! Gugus , taka przyczepka, to fajna sprawa. Ja bzika na punkcie roz dostalam, i zamawiam je ,jak nienormalna, ale musze przystopowac, bo z torbami pojde :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binga, dobra motywacja :D Gugus, taka przyczepka, to super sprawa:) Ja ostatnio bzika na punkcie roz dostalam ,ale musze przystopowac , bo z torbami pojde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej jedzenia..i od razu sie człowiek lżej czuje.. :D trzebaby jeśzcze wprowadzic rowerek w zycie.. Balbi--jeździsz na rowerku? a róże rozumiem w ogrodzie sadzisz? szkoda,ze fotek nie mozna tu wstawiać..pochwaliłabyś sie.. :) gugajnaa--na pewno fajna rzecz ta przyczepka i nie ma wymówek,że nie moge jezdzic, bo małe dziecko i nie ma jak.. :) a jak z basenem? byłyscie z siostrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na basen Binguś chyba dziś jedziemy ja w ogrodzie mam sajgon i staramy się go przywrócić do ładu róże mam tylko dzikie, ale na przyszły sezon będę jak Balbi namiętnie kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra ma jelitówkę :O basen nie wypalił porobiliśmy za to w ogrodzie słodyczy nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie ok, nadal walczymy z porządkowaniem waga z 98 na 95 :) gdyby nie padało...to bym z roweru nie zsiadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gugus brawo!!!! Karola , jakos daje rade , nawet udalo mi sie " przebiec" caly program dla grubaska - 40 min. ;) . Ciezko bylo , i pocaco bylo , i w nogach bolaco , ale udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! u mnie tez troche ciezko psychicznie..pogrzeb tez mialam w najblizszej rodzinie niedawno..ale juz nie chce o tym pisac..trzeba czasu.. ahh..motywacja tez spadla..przeciez juz moje 2 tyg minely ;) dzis bylam u ginka i tez zalecil mi diete. Cukrzycowa , bardziej srodziemnomorska jak sie wyrazil.. wiec znow zabieram sie za czytanie.. bo za 3 miesiace mam kontrole u gina, wiec przydaloby sie cos zrzucic ;) pomozecie? :) w ogole siedze na wsi, i podoba mi sie tu wiec chyba zostane na wakacje. a tu warunki super..do ruszania sie :) tylko jedzenia nie moge uregulowac. biore mojego Bąbla na krzeselko (na rowerze) i jade - fajnie:) czasem uda mi sie siostre wyciagnac na kijkowanie - tez super. wiec jedynie jedzenie trzeba ograniczyc :D dziewczyny trzymajmy sie prosze ;) Binga i Balbi - tak sie ciesze ze bakcyla zlapalyscie..! trzymajmy sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika234
Czy wiesz wszystko o odchudzaniu? Jak wytrwać na diecie i jaki rodzaj diety będzie dla Ciebie najwłaściwszy, jak motywować się w odchudzaniu aby otrzymać maksymalne efekty, jakie ćwiczenia będą odpowiednie dla Ciebie, przydatne informacje oraz praktyczne porady znajdziesz na: http://trening-fitness.pl/category/odchudzanie?lang=pl_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badziu trzymamy! i Ty też się nie puszczaj ;) Balbiku fajnie, orbi zrobi swoje :) ja jestem mocno zajęta i nie zapowiada się, że będzie lepiej w najblizszym czasie Iga zaczęła chodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Laskiii dzis kijkowalam 45 min i troche w pingponga pogralam.. ale z jedzeniem moglo byc lepiej - ale nie jem od 18tej chociaz ;) pisze bo wlasnie mam ochote na kolacje :P i probuje walczyc ;D MUSIMY SIE TRZYMACCCCCCCCCCCCCCCCCCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gugajnaa--Iga sama juz chodzi???? to szybko.. :) gratulacje nowej umiejętności :) moja Klaudia zaczela jak miała rok i 4 mce..juz sie stresowałam,ze tak pozno ;) walczmy dalej.. szkoda tylko,ze słodycze istnieją.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooo :) jesc mi sie chcee! a dopiero co zjadlam obiad.. masakra... ! chyba zaparze zielona herbate..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooooo :) LASKI !!! wlasnie wrocilam z kijkowania..co prawda jedyne 25 min ale lepszy rydz niz nic.. a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Waga mi troszeczke spada, ciesze sie jak dziecko ;) Gugus, brawo dla Igi , dzielna dziewczynka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbi - ja tez sie z Toba ciesze :))) naprawde...! trzymac sieeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki te stare i te ,których nie znam Binga z nieba mi spadlaś jak dobrze do was trafić !Pisać co u was U mnie ? Kolejna walka trwa W styczniu osiągnęłam swoje maksimum 120kg i zapaliła się kontrolka,więc trzeba było coś z tym zrobić. Przeszłam dietkę oczyszczającą z zalecenia dietetyczki[5 tygodni owocowo-warzywna] obecnie stosuję metodę zdrowego odrzywiania ,nie łączę białek z węglowodanami i czuję sie świetnie,jem co lubię ,waga spada co mobilizuje na maxa.Dziś widziałam 9-tkę Jeśli mogę to będę z wami pisać pozdrawiam i ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę poczytałam Guga widzę,że mała zdrowo rośnie-cieszę się z tego powodu Przykro mi z powodu śmierci mamy-tak nagle zmarła czy chorowała? jak mogę spytać-trzymaj sie dziewczyno Karolcia-szkolenia to dalej Twoja specjalność!!!-super Wagowa bez zmian chyba jak dobrze pamiętam- Do zasad muszę się jakoś przekonać,bo ze sportem u mnie masakra.Leniwa jestem jak cholera a by się przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! beatka40 🌻 fajnie,że tu jestes.. :) Balbi--gratuluje..a ile spadło? ;) badzia--ale bym sobie pokijkowała.. :) juz dawno byłam..kije mchem zarosną niedługo :D gugajnaa--gdzie żeś TY? :) karolinnaa--a ty gdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Beatka - serce roscie jak sie patrzy,ze mozna tak ladnie chudnac.. ! i to tyle miesiecy juz walki... JA TEZ TAK CHCE :) ja zazwyczaj po 2tyg wymiekam :) a mozesz cos napisac, albo puscic linki skad czerpalas wiedze na temat nielaczenia? :) Binguuuus - wczoraj tez bylam na kijkowaniu z mezem :D pierwszy raz :D heeheh :) ale zrobil to tylko dla mnie i nie wiem czy powtorzy ! :D szkoda ze razem nie mozna by pokijkowac... :) a na jakiej jestes diecie? bo ja walcze poki co z pokusami :D po 18tej nie jem.. i chodze na kijki... i czekam az mi sie zachce wiecej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cześć Beatko! Gratuluję spadku, rozumiem, że to montiniag? ja kiedyś też na nim pięknie schudłam i Balbi też :) Mama miała raka płuc, ktorego ukrywała przed wszystkimi od kwietnia wiedzieliśmy ale nie wiedzieliśmy jakie stadium właściwie nic konkretnego nie było mowy w ogóle do wymieniania w domu słowa rak i nie dawała sobie pomóc :( nie chciała wiedzieć i się leczyć ... :( dziś byli dekarze i wzięli o zgrozo 650zł za zalepienie nieszczelności aż strach pomyśleć co i ile jeszcze wyjdzie w trakcie Z Igusieńką mam kłopot bo nie chce z nikim zostawać tylko mama, mama no nic nie mogę zrobić, odejść na chwilę grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, jeszcze chyba bedzie nam tego brakowalo...zeby nasze dzieci tak chcialy z nami przebywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Napisałam się i wcięło dzień uważam za wzorowo zaliczony śniadanie: jajecznica na kiełbasie obiad wątróbka drobiowa+ fasolka szparagowa pod-wieczorek: lody kolacja: duży jogurt nat. z jagodami i jeszcze mnie pokusiło na 4 małe śledziki-w brzuchu mi jeździ,że ho,ho... Moja metoda to nie Montignac-u niego jest indeks glikemiczny-dla mnie to trochę było skomplikowane Podobna do mojej jest jeszcze dieta dr,Haya Moje zasady są bardzo proste OTO ZASADY: 1- NIE LACZ WEGLOWODANOW Z BIALKIEM! 2- NIE POPIJAJ W CZASIE JEDZENIA ZADNYCH PLYNOW- TYLKO GODZINE PRZED BADZ GODZINE PO!!! 3- OSTATNI POSILEK O GODZINIE 18 TEJ!!!!! 4- MOZESZ JESC WSZYSTKO- LODY CIACHA- RYBY MIESO OWOCE JARZYNY PIC KAWE ALKOHOL PIEROGI MAKARON RYZ ZIEMNIAKI!!!! TYLKO NIE LACZ MIESA Z ZIEMNIAKAMI- CHLEBA Z WEDLINA CZY SEREM - MAKARONU Z SOSAMI!!!!! ITD 5-WAZ SIE RAZ W TYGODNIU PO ODDANIU PORANNAGO MOCZU - WTEDY WAGA CIALA JEST NAJWIARYGODNIEJSZA. 6- NIE MYSL O TEJ METODZIE JEDZENIA JAK O DIECIE!WPROWADZ JA W CODZIENNE MENU!!!! 7- EFEKTY JUZ PO TYGODNIU MINIMUM 2KG JAK W BANKU BEZ GLODOWANIA I UCZUCIA SSANIA W ZOLADKU chudnę 200gr dziennie,powoli,zdrowo Jem to co lubię,czasami zgrzeszę,a raczej się zapomnę ale jest już za późno Tombak Michał napisał kilka mądrości ,które wyczytałam w jego książkach W razie pytań odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba jeść ostatniego posiłku o 18. Ja jadłam nawet o północy i schudłam. Ale musi być 3-4 godziny przed snem. No jak mam zjeść o 18 i położyć się o 3? 9 godzin bez jedzenia? To spowalnia metabolizm. Reszta zasad super - sama je stosuję i działają. Polecam też zieloną i czerwoną herbatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×