Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Mnie coś ostatnio jakieś przeziębienie bierze. Obudziłam się dziś z bólem krtani i czuję taką "gulę" w gardle :/ Nieciekawie, a siedzę dziś w pracy długo :( Na śniadanie zjadłam pól jogurtu greckiego z musli, a na drugie cały twarożek domowy z Piątnicy i jogurt pitny zielona herbata + guarana :) Na obiadek w domku będzie leczo warzywne, a na kolację jeszcze nie wiem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawka987
wzięte gdzieś z netu: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ http://www.youtube.com/watch?v=sNcF_f5sdoo 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz linki do filmów http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzien in plus :) Dietka trzymana, wyszlo mi 1600 kcal, zrobilam stretching, pompki przy scianie, 20 min rowerka. Pilka moze jutro przyjdzie, nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klima ja też dobrze na podwieczorek zmiksowane truskawki z połową banana a na kolację 2 wazy z twarogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mało mnie ale od piątku Mamie gorzej i byłam u niej dzis egzaminy i potem znowu do niej i tak ogólnie jestem rozbita jutro znowu 3 egzaminy a tak głupio plan ułożony, że między jednym a drugim mam przerwę 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) W tym tygodniu robię czyste cardio - skończyłam właśnie 1 trening i padam! Kurde już zapomniałam jakie te aerobiki są męczące :D Aż tęsknie za siłowymi! Dziś miałam mini pokaz mody przed lustrem w stroju kąpielowym! Wreszcie mogę iść na plaże!Nadal tyłek wielki i tłusty, ale gładki i jędrny - mój osobisty sukces! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga trzymamm kciuki za mame!! Duzo zdrowka dla Niej! Ja bylam w weekend w domu, jechalam zobaczyc coreczke brata:) Pilka dzisiaj doszla, siedze na niej wlasnie, nie jest zle, tylko plecy mnie bola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej :) gdzie ja jestem ... 4 lata mnie nie bylo na kafeterii - tak sobie policzylam.. dzis weszlam na "nasze" stare forum - czyli gugajnyy i bandy - jak to balbi napisala ;) i szukajac gugajny i bingi - trafilam tutaj :) tak tylko przelecialam te wasze 18 stron.. ale poki co niedokladnie bo mi to troche zajmie ;) ale do rzeczy.. WITAM WSZYSTKICH! jestem Badzia :) podoba misie wasz Temat dyskusji :) i to,ze jestescie Mamami - jak ja :) podczas karmienia przytylo mi sie do 100kg ;/ ale teraz po 2 latach poki co waga wskazuje 90. czyli generalnie przedsatwiajac moj profil: wzrost - 182cm 2008 - 84kg 2011 - 100kg 2012.06 - 90kg cel 1-> wrzesien - 84kg cel 2 -> zobaczymy jak pojdzie cel 1 Chcialabym nabrac z Wami dobrych nawykow:) dzis grzecznie zjadlam plateczki owsiane o 8, niedawno owocki.. a o 13 mam zamiar zjesc dobra kanapke z warzywami i o 17tej zupe. a na dzisiejszej imprezce planuje tylko pic herbatke :) kiedys czekalam az imprezki sie skoncza, zeby zaczac sie prawdziwie odchudzac, ale stwierdzam po paru latach,ze nie ma co:P sezon sie rozpoczal, wiec trzeba nauczyc sie zyc z imprezkami/grillami i wszystkimi pysznosciami :) Plan mam taki, zeby jesc w sumie wszystko (oczywiscie slodycze i fast foody oraz smazonki narazie chcialabym oddalic w niepamiec) ale generalnie - malo i czesto.. no i ostatni posilek ok 18tej. Taki mam plan... wazycie sie co srode? cos tam wyczytalam na poczatku.. przyjmiecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam troche.. Guga - buziaki dla Mamy.. Balbi - brakowalo mi Twoich komentarzy.. choc teraz cos tu czytam, ze chorobska sie Was trzymaja.. ;/ SzczupleCialo - podziwiam,ze tyle cwiczysz,..ja Cie.. ja musze na poczatku zmobilizowac sie do rowerka.. :) z reszta mam problemy ze stawami..i krazeniem to pewnie na rowerku i ew. basenie i amatorskiej siatkowce - zakoncze moje sportowe wyczyny :) Karolina83 - podoba mi sie Twoja stopka.. :) Milo slyszec,ze sie trzymasz.. a pilka jakiej srednicy? do cwiczen? czy zamiast krzesla do siedzenia? bo ja mam tez jakas pilke..to moze bym ja jakos wykorzystala... ;) Binguś - jestes gdzies tu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Was wyploszylam ;/ ja wczoraj ladnie sie pilnowalam - jak to pierwszego zawzietego dnia. chociaz imprezka byla wiec nie obylo sie bez wieczornych pokus;) ale sie nie dalam - pilam herbatke. dzis tez poki co niezle - rano 2 wazy z serem i pomidorem, a o 11 pare truskawek i pomarancza nastepny posilek planuje o 13/14 - zupke z makaronem durummmm no i o 17 cos z Mężuchem zjem. wczoraj na dobry poczatek tylko 10 min rowerku bylo :) ale moze dzis uda sie wiecej :) ale za to windy nie uzywam i laze po schodach ;) tak bym chciala,zeby mi weszly dobre nawyki tak na stale... ale odezwijcie sie.... bo samej to mi na 2 tyg starczy sil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dziewczeta :) a gdzie Wy ?:D badzia :) witaj i powodzenia :) ladnie sie trzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo :) czesc adziam :) poki co zapal mam... ale zobaczymy jak dlugo :D milo,ze sie odezwalas, bo juz myslalam ze doprowadzilam do smierci topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Badzia :) Jak widzisz topik jednak zyje , ale tak pomalutku , i cichutku ,swoim wlasnym tempem. Mnie tu bardzo malo , bo jednak zaskoczyc nie moge , a myslalam , ze to juz . Dobija mnie wyjscie na miasto, kiedy nie mam sie w con ubrac , wtedy wlasnie zaskakuje , ale po 2 dniach siedzenia w domu ( na wsi) w lachmanach znowu zaczynam jesc smietnikowo . No , to tyle. Witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badzia - oby na jak najdluzej :D z kazdym dniem jest lepiej, serio a w pewnym momencie juz wchodzi w krew :D bozie, ja jeszcze 4 tyg temu bylam glodna co 2h hehe i jak zjadlam sniadanie o 8.30 to juz o 10.30 myslalam co zaraz zjem a teraz sniadanie o 8.15 teraz 12 i w sumie to dopiero zaczynam czuc ssanie ale ladnie pije swoja herbatke mietowa i cieplo sie po zoladku rozchodzi w siatce czeka jablko, batonik z musli i zupa pomidorowa :D Balbi - mysle ze cos w tym jest.. ja mam precje bo musze sie prezentowac elegancko codziennie taka praca, ale to pozytywnie nastraja a co robisz na wsi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie,ze jestescie :) Balbi - jestesmy podobnych gabarytow ;) jeszcze niedawno tez mialam 100kg, a teraz walcze zeby ich znow nie miec;/ dlatego do Was przyszlam - Balbi pamietam Cie jak na montignacu jechalas - i Twoje komentarze, ktore powodowaly u mnie wybuch smiechu :) no i bylysmy jakies parenascie kg lzejsze wtedy;/ ja nie mam presji na eleganckie ubieranie - bo siedze w domu - troche pracuje ale generalnie siedze z Dzidzia. ahhhh zycie :) grunt to sie wspierac i pisac tutaj, bo poki sie pisze..to chyba czlowiek sie trzyma ;) przynajmniej tak jest u mnei ;) a jutro tez na wies jade, zeby w lachmanach pochodzic :P adziam - OBY OBYYY DLUUUGO... ja tak z 2 tyg - to spoko.. natomiast pozniej moze byc gorzej :) ale grunt to chyba WIEDZIEC co sie ma zjesc jak sie jest glodnym:) staram sie narazie przyzwyczaic zoladek do malych ale czestych porcji - 3 dzien wychodzi ;) 8 owsianeczka 10 kawka z mlekiem 11 - 2 razowce z serkiem, pomidorem i salata no i planuje: 14- owoce jakies mniam lub ziemniaki na parze - obaczymy 16.30 - z mężuchem - piers z kurczaka z salata 19 - twarozek z warzywami no i moze rowerek albo jakies cwiczeniia z youtubem... ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Adziam . Jak pisalam na pierwszym topiki Gugi, to pracowalam w hotelu , i czlowiek musial jakos wygladac , wiec presja byla wielka ,a teraz czlowiek siedzi w domciu , to ma w nosie jak wyglada , tylko jak trzeba z domciu sie ruszyc , to wielki szok: Jezu , co mi sie stalo????!!!!! Co robie na wsi? Mieszkam sobie od czterech latek , i prowadze pogotowie rodzinne , od tego roku , a wczesniej od 2009 rodzine zastepcza. Badzia , skoro masz 90kg, to przy swoim wzroscie fajnie juz wygladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbi - pogotowie rodzinne - super sprawa...masz dobre serce.. a co do dobrego wygladu - powiem tak : lepiej niz 100kg ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbi - piekna sprawa🌼 z pogotowiem rodzinnym ale wracajac do tematu olej presje schudniesz to bedziesz miala wiecej sil dla swoich podopiecznych:) poza tym masz troszke lepiej bo wychodzisz na miasto co jakis czas wiec wyobraz sobie szok ludzi ktorzy by cie zobaczyli po takim czasie ;) :D u mnie nikt nie zauwaza niczego bo widza mnie codziennie :P a szkoda bo przydalby sie jakis choc maly komplement :P Badzia - o wlasnie zauwazylam, wysoka kobitka z ciebie :D ja na swoje 170 czasem uwazam sie za 'wysoka':) jedno Ci poradze - nie ograniczaj drastycznie kalorii - bo nie w tym sens:) ja zaczynajac 4 tyg temu nie schodzilam ponizej 2000 - ale minusowalam 30 minutowym treningiem teraz organizm sam ogranicza kalorie, nie ma takiego apetytu, jestem szybciej najedzona:) i jesli mam ochote zjesc ziemniaka - jem, mam ochote zjesc makaron, wybieram pelnoziarnisty ale jem, wczoraj mialam na kolacje przed cwiczeniami miske ciemnego makaronu ze smietana, bialym serem i cukrem :P niedlugo mam miesieczne wazenie i mierzenie:) ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldendonder
Taki w prawdziwie zdrowy styl życia, to coś, co dzis mało kto docenia. wszyscy właśnie mówią o dietach, głodzeniu się, jeśli chcą schudnąć, a wystarczy przecież racjonalnie się odżywiać i jesć zdrowe rzeczy i zażywać ruchu. ja się do tego stosuję i nie narzekam lubie ruch, lubię sport. kiedy nie ćwiczę, bawię się na świerzym powietrzu, np na koncertach. na razie wybieram się 7 lipca na wrocłaski stadion, żeby zobaczyć koncert Queen i przy okazji się trochę poruszać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy mogę się przyłączyć?;) Od 2 tygodni zaczęłam chodzić na siłownie i zmieniłam sposób odżywiania. Byłam na różnych dietach, nawet na 10 dniowej głodówce. W końcu przekonałam się, że po prostu trzeba ruszać dupę i nie objadać się jak świnia. Hm, niby takie logiczne, a ile mi zajęło by właśnie wprowadzić to w swoje życie :) Wiek - 20 lat Zapuściłam się do 72 kg przy wzroście 168cm. Przez te dwa tygodnie (dokładnie 16 dni), dzisiaj na wadze 66kg... Ćwiczę ok.1,5h dziennie, później zahaczam o saunę i jacuzzi ( wydaję mi się, że to też sprawia, że chudnę.) Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona i znajdę tu motywacje i wsparcie w razie kryzysu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbi - dobre obtluszczone serce :) buahahahahahah :D ciezko sie zabrac za siebie - to fakt. Trzeba czekac na checi :) adziam - my zauwazamyyyy Twoje sukcesy :) zrob pomiary i daj znac. Ja chyba tez przejde na miesieczne, albo chociaz co 2tyg mierzenie - jesli wytrzymam :) no troche wysoka jestem (Balbi tez jest), mam problem z butami:P a jelsi chodzi o kalorie..to nie licze, tylko jem wszystko ale malo (znaczy slodyczy poki starczy sil to nei bede jesc...ale nie wykluczone zena imprezie moim posilkiem bedzie kawalek ciasta). chce sie przywyczaic do regularnych malych czestych posilkow. no zobaczymy. dzis: 6.30 razowiec z serkiem i salata 8.30 --II-- + jogurt maly owocowy 11.00 pol szkl mleka z garscia platkow kukurydzianych+landrynka 13.30 plaster ananasa 14.00 - pol piersi kkurczaka na parze + salata z vinegretem kawka z mlekiem 17.30 - planuje tunczyka z warzywami no i do konca dnia herbatka i woda. waldendonder - ile trzeba czasu zeby do tego dojsc..ja zawsze myslalam ze trzeba byc na drasytycznej diecie.. mowili mi ze MZ, ale jakos nie wierzylam... Explore - dla mnei mozesz, bo niedawno sama tu trafilam :D juz 2 tyg sie dobrze trzymasz - pozazdroscic.. mi zazwyczaj wlasnie po takim czasie motywacja spadaaaa ale jestem tu i tez mam nadzieje, ze bedziemy sie wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jesteśmy już w domu odebraliśmy w poniedziałek wyniki biopsji i niestety złosliwy :( Boże jaka masakra :( co chwila się ksztusi, kaszle, dusi, śpi na siedząco przy stole w kuchni z głową podpartą poduszką jedyny plus, że zgodziła się wreszcie na szpital aczkolwiek obawiam się, że za późno o te kilka miesięcy ehhh Badziu witaj Kochana! Napiszę więcej potem bo w sumie dopiero siadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczny ja bym chciała dołączyć do waszego forum. wiecie ja długo walczyłam z moją waga ważyłam kiedys 84kg schudłam do 70. byłam szczesliwa. ale teraz ważę 74kg i muszę cos ze sobą zrobić. Zaczełam prace w garmażerce i robią tak pyszne pierogi ze nie mogłam sie powstrzymać. no i mi sie przytyło ale teraz chce walczyć o swoje własne dobre samopoczucie.i od dzis znów zaczynam ćwiczyc i mniej żreć hihihi mam nadzieje ze mi sie uda. a z waszą pomoca to pewne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×