Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Aktualnie zdrowy tryb życia jest "trendy", ale to nie ta moda przekonała mnie do tego by tak żyć. Dla mnie regularne posiłki, systematyczny wysiłek fizyczny to norma :) Nie tylko praktykuje, ale również wiele czytam i uczę się na temat zdrowego trybu życia. Ostatnimi czasy zaczęła mnie również interesować kwestia żywności modyfikowanej genetycznie. Szczerze powiedziawszy ciężko jest dojść prawdy, ale prawda na pewno jest w prawie, a tutaj: http://www.gbepolska.pl/prawo/akty-prawne-w-unii-europejskiej/ znajdują się różne rozporządzenia na ten temat. Czy ktoś również interesuje się tą sprawą? Macie jakieś przydatne materiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterka112233
dołączam i ja! sport kocham od dziecka, jednak spowolnnony metabolizm i obciążenie genetyczne sprawiają, że nie należę do najszczuplejszych osób, jednak starm sie regularnie ćwiczyć, całe lato przejezdziłam na rowerze trekkingowym http://www.cyklotur.com/rowery/trekkingowe/p,rower-trekking-5100-lady-szary-350-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-ghost,306550.html i dzieki temu udało mi sie zrzucic 10 kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jeść a czego nie: cfm.xlx.pl/poradniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Zdrowy styl życia czyli ruch, jakaś chociaż minimalna aktywność no i zdrowe odżywianie. Fit Diet - zdrowy catering dietetyczny, duże ułatwienie z jednej strony, a z drugiej nauka, przyzwyczajanie się do zdrowych zasad odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpiegujsms.pl/aaab7e231d zobacz gdzie jest Twój bliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawą jest ruch. Tak niewiele trzeba, żeby żyć zdrowo. Wielu Polaków nie zdaje sobie sprawy, że to naprawdę niewiele kosztuje. Na przykład ja kupiłem rower z http://www.czesci-rowerowe.com.pl/ - prosta i fajna rzecz, a tak bardzo cieszy. Jeżdżę codziennie i codziennie czuję, że jestem zdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLl
Mi dużo daje regularnie picie wody antyoksydacyjnej. Poprawia samopoczucie, odkwasza organizm, jakby wycisza codzienny stres. Zainwestowałam w ogóle w cały pakiet prozdrowotny Oaza ze strony www.medicavolla.eu . Mam tutaj CWS, czyli urządzenie, które mi produkuje w domu wodę uzdrowiskową, w pakiecie mam też platformę do ćwiczeń i generator fal Schumanna. Udało się to wszystko dostać w sensownych ratach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy któraś z was była może kiedykolwiek w naturhouse? zastanawiam się bardzo poważnie nad tym, żeby wkroczyć w ten etap odwagi i pójść tam. skąd o tym wiem? znajoma oczywiście tam chodzi i mnie namawia :) może się skuszę, ale póki co chciałabym pozyskać od was jakąś opinię na ten temat. mowa o oddziale na Mokotowie w Warszawie. dajcie znać proszę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam coś takiego to dla osób co nigdy nie ogarną co to jest dieta z deficytem kalorycznym i są zbyt tępi żeby liczyć Kcal www.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvina24
Zdrowy styl życia to kojarzy mi się przede wszystkim z regularnym trenowaniem i odżywianiem. Trenuję co drugi dzień w Saturn Fitness na Bielanach i stosuję dietę nie po to by się odchudzić ale po to by niczego nie brakowało mojemu organizmowi dzięki czemu czuję się świetnie i zawsze jestem pełna energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poecam połaczenie, zdrowy tryb życia + slimette. kupiłam tutaj http://nplink.net/dZiA8hQI z poolecenia kolezanki i si e nie zawiodłam. nie trzeba drastycznej diety zeby stracic pare kg. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja polecam Wam takie batoniki, które na pewno pomogą tez w utrzymaniu zdrowego trybu życia http://go-on.sante.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przede wszystkim optymizm i wiara w to że się uda (zrzucić kilogramy, poprawić kondycję itd) to duchowo a realnie, na pewno racjonalne odżywianie (z tym mam problem, bo głównie fast food za miast slow), do tego ruch (ćwiczenia, spacery, siłownia, taniec każdemu co innego pasuje). No i rozwijanie swoich pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam trochę problem z regularnym jedzeniem. Nie mam czasu gotować, zapominam o porach jedzenia - a przecież regularność to podstawa. Chciałabym żeby ktoś mi ugotował i podał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami jest trudno, ale staram się kontynuować ćwiczenia i zdrowo żyć. Co robie: - ćwiczę pilates i body art - jem 5 posiłków dziennie - piję codziennie co najmniej 2 litry mineralnej, najlepiej takiej bogatej w wapń - pomaga dbac o linię i kości (odpowiednio dużo wapnia ma np. Piwniczanka) - śpię 7-8 godzin - relaksuję się, chociaz ze stresem w życiu mam największy problem ;/ Kurcze,to motywuje gdy wszystko sie spisze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd czerpiecie wiedzę na temat odżywiania, zdrowego stylu życia itd.? tylko z forów? jestem zielona, bo dopiero co wzięłam się za siebie i potrzebuję nakierowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena34
książki (bardzo często grzebię po księgarniach i wyszukuję perełki w dobrych cenach), blogi (tu polecam Blogillę i blogi typowo osobiste), grupy facebookowe, które są skarbnicą wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka324
a suplementujecie się czymś? jecie tzw. superfoods? ostatnio ten temat mnie strasznie zaciekawił. ja czasami kupuję, ale to drogie rzeczy generalnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa53
chia, goji, olejek z oregano - moje hity, zamawiam w Naturali, a chia ostatnio dorwałam w Lidlu na mega przecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka324
A faktycznie goji tam to goji? Boję się "podróbek", ostatnio wpadł mi w ręce taki artykuł jak to się żeruje na ludzkiej naiwności i ciągnie kasę za coś, co nawet koło goji nie leżało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chia nie kazdy moze, musi tez miec chyba zdrowy zoladek, jelita itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa53
Tak, sprawdzone na własnej skórze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×