Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Balbi73 pewnie ze tak :) Guga, co robisz na obiad? Dziewczyny, moze bedziemy czasami pisaly co jemy wlasnie na obiad, bo przyznam, ze czasmai pomyslow mi braknie:) Powiem Wam od razu co jem czesto jako podwieczorek: migdały z zurawina suszona, po 30 g kazdego. Wydaje się, że mało tego, ale idzie sie zapchac:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kartola :) Witam wszystkie stare i nowe . Hej BInga . Wiecie , jechalam wczoraj do malej do szpitala , i nie wiem , co mi sie stalo , ale wszystkie ciuchy sa CIASNE!!! Musze sie brac za siebie , bo strach . Moze tutaj uda mi sie nabrac wiatr w zagle i cos dobrego ze soba zrobic . Mysle o orbim , bo czasu na bieganie , czy kijkowanie brak . Probuje zaczac od dzisiaj , na obiadek planuje makaron durum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Balbi :* jak malutka? Co jej w ogóle, ze trafiła tam? Karola ja zrobiłam znowu gołąbki bo tamte rozdałam Teściowi i Ojcu i suma sumarom nie pojedliśmy dziś zrobiłam na indyczym mielonym z tartymi pieczarkami najwygodniej mi robić obiad na 2-3 dni bo wtedy mam więcej czasu na inne rzeczy na spacer jeszcze nie wyszłam bo się okropnie chmurzy no ale i tak muszę truskawki kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbi, jakos przeoczylam, ze masz w domu orbiego. Fajna sprawa, ja pamietam jak zaczynalam cwiczyc to chyba od 5 min i dodawalam po 5 minut co tydzien, zeby sie nie zniechecic. :) Guga, daj tych golabkow, co? Bo mi sie chce, a nie chce sie robic :d Takze bedzie spaghetti..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gugus , wlasnie jeszcze nie wiemy co z mala, maz dzisiaj do niej jedzie , i pewnie sie juz czegos dowie , ale zostanie w szpitalu okolo tygodnia , biedna , ale sie wczoraj u niej zryczalam .... Karola wlasnie orbiego nie mam , chce kupic , ale nie wiem jaki jest dobry , no i cena tez mnie troszke trzyma . Nie wiem kiedy bede mogla kiecke wyslac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala miala wysoka goraczke , kaszel , charczala , pewnie oskrzela . Jak juz pisalam , na obiad makaron durum , salata i ogorek - ZACZYNAM!!!! Stopke sobie zrobie jutro , jak sie zwaze , ale pewno znowu 105 lub wiecej bedzie . Oj durna ja , durna ..... Za sprzatanko sie biore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbi nie dziwię Ci się, że się popłakałaś :****** czekam na wieści, tez się przejmuję! orbik, taki co się nie rozleci i nie zniecheca do ćwiczeń to niestety powyżej tysiaka... u mnie pada, więc mam wymówkę by jeszcze nie iść :D jem 2 śniadanie 3 wazy z twarogiem, kilka orzechów i mięta z limonką bez rumu ;) abuuu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbi ta kiecka sie tak nie przejmuj, serio ;) Kiedys, przy okazji,a jak sie nie uda, to ja tez sie smiertelnie nie obraze :d Co do orbiego, to musi byc magnetyczny a nie mechaniczny. Ja kiedys kupilam takie z tych najtanszych, rok jak bym na gwarancji robil za wieszac, a jak zaczelam jezdzic, to sie zepsul po 2 tyg :/ Jak mozesz, to na raty sobie wez troche drozszy i sie tak tego nie odczuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola wlasnie myslalam o ratach , bo wydatkow duzo , a orbi tez troche kosztuje . Chcialabym bardzo go sobie kupic - zobaczymy , moze sie uda . Gdzies mialam tez steper ( od mamy) ale on jest do 85 kg, i juz niemilosiernie skrzypi , i ciezko chodzi ( nie ma sie co dziwic, jak 105 na niego wlazlo :D ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytalam, ze przy stepperze, bardzo sie obciaza kolana, wiec mysle, ze lepiej dac sobie spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Kijkowanie " jest super ,. ale czas trzeba miec , zeby samemu wyjsc z domu , a u mnie go niet . Steper i tak strasznie sapie , wiec nie jest juz mile cwiczenie na nim :) . Ide makaron gotowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D ja wczoraj kolejny dzien na piekny plus :D zapisuje sobie wszystko co jem i pije w zeszycie nie jakies gramaturgi czy kalorie tylko po prostu co jem jakos mi latwiej :) wczoraj mialam juz ochote pocwiczyc ale nawet maz powiedzial ze chyba lekko przesadzam, dalej sie ze mnie leje wiec dzisiaj zrobie sobie tylko 8 mins abs i 8 mins arms Karolcia:D ja tez kiedys kupilam pierwszy rowerek, mechaniczny i po 3 miesiacach przegrzalam pasek od szybkiego jechania i pekl :D hehe teraz mam nowy magnetyczny, cichutki, tamten to szumial jak hoho... Balbi - mam nadzieje, ze corcia szybko wyzdrowieje :* wiem jak ciezko jest miec dziecko w szpitalu :( chore dziecko to juz serce sie lamie.. ja dzisiaj na obiad mam kurczaka po chinsku z makaronem kurczaka podsmazylam na olejku kokosowym, przelozylam do garnka, na tym samym olejku podsmazylam cebule, papryke czerwona i pomaranczowa, dodalam czerwonej fasoli, groszku i kukurydzy, do tego sos chinski i dusic razem ok 20 minut:) albo z ryzem albo z makaronem albo samo jesc:) mniam ja ostatnio do przegryzania mam orzechy nerkowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, cwczoraj az do czesu zasniecia chodzily sa mna lody rumowe z rodzynkami... ale sie nie dalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziam, jak masz jeszcze @, to nie cwicz brzucha. Ja kiedys na samym koncu @ zrobilam wlasnie cwiczenia na brzuch i takiego krwotoku dostalam, ze masakra.. Jeszcze 3 dni mi lecialo, a brzuch strasznie bolal... Z tym lepiej uwazac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Karolina :) tylko tak glupio sie teraz czuje, jakbym sie usprawiedliwiala ze nie cwicze hehe i to akurat teraz kiedy mam serio ochote - to nie moge masz ci los :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziam , to nie jest moja corcia , to moja klucha ;) Obiadek zaliczony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obiad zjadłam koło 13:30 2 gołąbki, pół grahamki i 2 moje małosolne potem poszłam zawiązać sadełko i pospałyśmy sobie z córcią godzinkę :) teraz jem arbuza i grejfruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobilam swoje 5 km, zaczelo mnie kolano bolec, chyba pozostaja mi w tej chwili cwiczenia rozciagajace, joga i z bandazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszliśmy na spacer, mała już śpi niestety mnie już też powoli wyro woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada lezy i sie do mnie usmiecha , ale chyba nie dam sie :P Kolacyjka grzecznie : czerwona soczewica z ogorkiem i pomidorkiem , i pol kanapki - czyli OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co sie stalo , ze was juz TAM u nas nie ma ,ani waszych kont????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ładnie Balbiku, ładnie widzę wiaterek wieje :D Balbi napiszę Ci na fb, nie chcę tu bo wiem, że jesteśmy czytane i nie mam ochoty na podszycia pod pomarańcze :) nocka krótka ale dobra w ten weekend mam zjazd na uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to klima u mnie też dobrze :) zaraz kładę małego stwora spać a ja się trochę ogarniam na uczelnie to mój ostatni zjazd, potem sesja i wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manusia 30
cześc wam wszystkim ja po 2 porodzie miałam sporo nadwagi do zrzucenia no i zrzuciłam 25 kg. teraz staram się utrzymać wagę i narazie wychodzi . Chciałam się podzielić przepisem na moje ulubione śniadanie- musli. Robię je sama trochę kosztuje , ale starcza na długo. Można też przygotowywac je na bieżaco . platki owsiane, trochę kukurydzianych, orzechy parę garści, śliwki suszone, słonecznik i pestki dyni, trochę rodzynek dla osłody:). mieszam i wsypuję do pojemnika (wadą jest to ,że z czasem płatki biorą wilgoć od śliwek ) można namieszać przed posiłkiem. do małej miseczki trochę platków 2/3 szkl. mleka i smacznego, po płatkach pół greyfruta- naprawdę syte i oczyszcza orgaizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga ale ten rok szybko zlecial... Dopiero zaczynalas szkole, pamietam jak dzis :D manusia 30 tez tak robie musli, tylko bez platkow kukurydzianych, dodaje tez zurawine suszona, ktora uwielbiam:) Ale zimno dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie uczę... ;) ehehe ja podobnie robię musli ale ja na bieżąco bo nie jem codziennie i bez rodzynek a sliwki tylko czasami, częściej banana wkrajam ładnie schudłaś po ciąży:) ja walczę z tym co przed ciążą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×