Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muza30

Chciałabym zeby córka miała rodzeństwo ale...

Polecane posty

... przeraża mnie znowu ta szopka z ciążą, porodem i nieprzespanymi nocami... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wypowiedzą się tu jacyc jedynacy - jak znosicie życie bez rodzeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
Ja też tak miałam,ale w końcu zdecydowaliśmy się na drugie dziecko(6 lat różnicy)...jak na razie jest super bo jestem jeszcze w ciąży i mały coraz mocniej kopie,aż mi się brzuch trzęsie :) ale już w nocy nie śpię i rozmyślam jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym sie zdecydowała jak córka bedzie miala 6 lat to ja bede miala 36 - troche za pozno na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittttkkka
ja jestem jedynaczką, i nie polecam nikomu, całe życie czułam się gorsza, samotna. ja właśnie jestem w 2 ciąży bo nie chciałam tego samego zafundować mojemu synowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittttkkka
a w jakim wieku masz dziecko Muza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babba wadda
Muza-ja mam 38 lat i 22 listopada urodziłam 3dziecko,córkę.Mam tez 3letniego syna i 19letnią córkę. Bierz się do roboty jesli chcesz miec dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie same przemyslenia - corka ma 3 lata, ja 29, w koncu zajelam sie soba i swoja praca, dalszym ksztalceniem.... Nie wyobrazam sobie miec 2gie dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 miesiace konczy 2 lata - i nie moge doczekac sie kiedy w koncu bedzie umiala sama sobie zrobic posilek, zeby nie budzila mnie rano jak sie obudzi tylko zajęła sie sobą itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
Ja też się zamierzam na drugą ciążę i podchodzę do tego jak pies do jeża. No ale chcę mieć drugie dziecko więc trzeba zacisnąć zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
właśnie tez nad tym rozmyślam ale nie tylko to co autorka napisała mnie dręczy tylko jeszcze to umęczenie znowu bez moc ruszenia sie gdzie kolwiek itd człowiek wiecznie zmęczony itd jak sie odpoczeło kilka lat od tego nie chętnie chce się wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jsnaj - dlaczego "trzeba" ? Masz nóz na gardle, czy jak? Własnie tego nie rozumiem - trzeba? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
A nie, to mi dziecko nie przeszkadza:) Ja się boję tylko ciąży i niemowlęctwa. Wstawanie rano by zająć się życiem i dzieckiem to nie jest dla mnie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muza, moja od kilku miesiecy dopiero jak sie budzi rano, to najpierw sie bawi sama jakas godzine, i dopiero potem do mnie przychodzi... Jest bardziej samodzielna i przez to mam wiecej czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
"Trzeba zacisnąć zęby" i przeżyć ciążę i wstawanie nocne jak się chce mieć drugie dziecko. A ja chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milana 23 - to też. teraz córka ma prawie 2 lata a ja wieczorem jak juz sie myje w lazience zeby pozyc sie spac - to juz nie mysle o seksie z Mężem, tylko i SPANIU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym mam teraz tak wszystko zaplanowane na kazdy dzien, ze 2gie dziecko rozwaliloby wszystko na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
Ja się zabieram za drugie już 11 lat i tak właśnie nigdy nie ma odpowiedniego momentu ale bardzo chce drugie dziecko i na chęciach się kończy. Jak zazdroszcze kobietom , które wpadły z drugim , bo to taki fajny przymus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
no właśnie więc jak to w końcu jest??? lepiej mieć rok po roku??? z jednej strony pewnie tak...ale ja jakoś dopiero po 6 latach zdecydowałam się,a gdy zaszłam już w ciąże to jeszcze chwilami myślałam,że mogłam poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jsnj - no to nie trzeba tylko chcesz- Twój wybór, no a ja własnie nie chce tego wszystkiego, tylko tak strasznie boli mnie serce jak pomysle ze córa w przyszlosci bedzie sama..... a moze to zaowocuje tym ze bede miala mnóstwo wnuków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz takie mysli, ze jak widze kobiete w ciazy, to jej w myslach wspolczuje tego zmeczenia i braku czasu na wszystko, no chyba ze sa takie matki co tylko maja na glowie dziecko, a nie maja innych zmartwien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 33 lata a moja corka 2, nie moge zwlekac za bardzo z decyzja a z dugiej strony to coraz mniej mi sie chce wracac do tego wszystkiego. Moj maz podobnie jak ja- czasem chcialby a czasem nie. ja sama mam 8 lat mlodszego brata, wiec przez pewien okres bylam jedynaczka, nie wspominam tego zle. Jeszcze zeby mi ktos zagwarantowal, ze bedzie druga dziewczynka, to chyba bylabym bardziej sklonna do wyrzeczen w imie siostry, ale co jak bedzie chlopiec ??? 3 lata roznicy to niby nie duzo, ale nie wiem, czy oni beda sie razem bawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka - mam tak samo. jak widze kobiete w ciązy to mówie do Męża: Zobacz, ona jeszcze jest wyspana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
A najlepszy moment to tak jak dziecko pierwsze ma 3 latka , więc jak masz 2 letnie dziecko to bierz się do roboty , bo później to naprawdę jest ciężko się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
ja będę miała drugie w maju...ale trochę mnie to też przeraża...wydaje mi się,że wszystko zapomniałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
ja cały czas myślę co jest za a co przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja specjalnie pozbywam sie z domu wszystkich łóżeczek, przewijaka, krzesełko do karmienia itp, zeby wlasnie zamanifestowac ze drugiego nie bedzie! Ale czy córka to zrozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
Lidzia - a ile lat masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
25...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×