Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KSIEZYCOWYROGALIK

Gdzie poznaliscie swojego meza/chlopaka za granica?

Polecane posty

Gość _elifka_
Dla Prezesa pytanie powinno brzmieć: gdzie straciliście swoja druga polówkę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsbskxjdsjh
Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life cycle
Hehe niby chce innym dokopac a sam jest ciamajda życiową. Żałosny koles, nie dziwię się że jest sam. Pewnie jeszcze prawik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi888
He he widze, ze ja tak jak wiekszosc, tez poznalam w pracy :) Od razu wpadlismy sobie w oko. Pracowalismy razem okolo 3 lata, ale na poczatku sie ukrywalismy, bo nie bylam pewna reakcji menadzerow. Jednka po jakims czasie wszystko sie wydalo, a wszyscy menadzerzy wrecz sie cieszyli i nam gratulowali. No, a teraz to juz prawie 5 lat razem i pol roku po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manual handling
fajny temat, duzo osob widze poznalo swoje drugie polowki w pracy, piszcie cos wiecej, gdzie pracujecie i czy wasi partnerzy to Polacy a jak nie to jakie narodowosci< ja swojego poznalam na przystanku, czekalismy razem na autobus, dlugo nie przyjezdzal wiec rozmowa sie rozwijala, na drugi dzien tez go spotkalam na tym samym przystanku i tak sie zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieski male dwa
podczas kolacji ze znajomymi. Ja bylam z moimi znajomymi, on ze swoimi, ale niektorzy z nas sie znali i w restauracji siedzielismy wszyscy przy jednym stole. On naprzeciw mnie. Na tez kolacji poznala sie tez jeszcze jedna para, ale tu gdzie mieszkam czesto sie takie mieszane kolacje urzadza, kazdy bierze swoich znajomych i kogos z tych drugich znajomych zna, wiec znam z 6 czy 8 takich par, co sie tak poznali. w tych wypadkach ja byla ta wspolna znajoma, bo lubie urzadzac takie kolacje. polecam ten sposob tym, ktorzy szukaja swoich drugich polowek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
My pracowalismy w call centre a moj chlopak jest Anglikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi999
nie bede oryginalna, w pracy. bylam wtedy z kims innym, nie ukladalo sie, ale to dzieki mojemu bylemu zaczelam pracowac gdzie pracuje do dzisiaj. zobaczylam go po raz pierwszy w 2 tygodniu mojej pracy i powiedzialam sobie, ze to jest moj maz. jestesmy malzenstwem od 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy w takim przypadku maz cie szanuje? jestes z 1, widzisz 2 i juz mokro ;) zalosne, jak dla mnie to bedzie mial 0 wyrzutow sumienia jak pojdzie na jakas kurwe. w koncu tylko o ruchansko tu raczej chodzi, a nie o osobowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manual handling ja też męża poznałam na przystanku autobusowym :D przez 2 lata próbował wyłudzić ode mnie numer telefonu ;) Nie jest Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poznalam swojego w
Insternecie :classic_cool: wyszukalam go w katalogu publicznym pewnego dnia :D nudzilo mi sie. 4 rok razem nam leci :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana Domowa Żona - to moja opinia. ;) Iskra - wiemy ze twoj to muslim ;) metoda nachalna i pozbawiona elementarnych zasad dobrego wychowania i godnosci. typowy podryw tej grupy spolecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes --> no wlasnie, nie wiesz nawet jak im sie ukladalo, gdyby wszyscy mieli by byc tacy przykladni to kazdy by w zyciu byl w jednym tylko zwiazku. ale zycie to nie bajka i trzeba probowac do skutku zanim znajdzie sie tego jedynego. metoda prob i bledow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg z kariny sniegowcow
prezes pochwal sie czym Ty mozesz zainponowac dziewczynie? wymien chociaz 3 cechy, ktore moga przyciagnac uwage kobiety (i nie mam na mysli tutaj twojego starego rzecha golfa) i nie wymiguj sie od odpowiedzi jakimis durnymi komentarzami, jak do tej pory krytykujesz kazdego to pochwal sie nam: 3 CECHY TYLKO to chyba nie tak duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana - nie, skoro sobie zmienila chlopaka, bo jakis tam ja zauroczyl, jest niestabilna. a fecet, wiadomo, wiekszosc skorzysta z okazcji, ale nie ma szacunku w srodku. a to oznacza gotowosc na zdrady i oszukiwanie bez wiekszych oporow. szpieg z kariny sniegowcow - pierdol sie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg z kariny sniegowcow
dziekuje prezesie, twoja "obszerna is zczegolowa wypowiedz" dala mi wreszcie twoj pelny obraz! pieknie, mysle, ze kobiety wala do ciebie drzwiami i oknami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mi sie rozchodzi o to ze nie wiesz jak jej sie ukladalo z poprzednim, wiadomo ze gdyby sie kochali i wszystko bylo cacy to przeciez by go nie wymieniala. no zastanow no sie. jak mozna oceniac czyjs zwiazek nie majac z tymi ludzmi do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Brad4d&gt;
Wertyp to ma mala paroweczke w spodniach. Dziewczyne to on moze sobie poogladac na ekranie monitora na stronach xxx. Nawet najwieksze desperatki wola ciapatego wloha na wielbladzie lub ahmeda z kebaba niz tego marnego polaczyne. Idz Prezes sobie popchaj w kaloryfer moze ci spadnie cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Brad4d&amp;gt;
zona po co ty sie tlumaczysz takiemu debilowi? on sie wyzywa na dziewczynach bo sa szczesliwe w zyciu, zazdrosci im zwiazku bo na niego zadna nie spojrzy! Nieudacznik zyciowy, ktory przesiaduje na babskim forum i puszcza jad..Pokazcie mi chociaz jeden temat gdzie wertyp powiedzial cos do rzeczy bez wyzwisk i rzucania miechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 cm to nie jest malo. zawsze myslalem ze duzo, ale to tylko troszke ponad srednio w PL (ok 15). a węgry to maja 17 srednia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Brad4dford
co z tego ze masz 16 cm jak nie masz komu go wepchnac buhahahahaha no nie liczac kaloryfera tudziez jazdy na recznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobmilodadoda
Prezes psuje kazdy tematm gdziekolwiek sie pojawi zaczyna pierdolic swoje glupoty. Ten temat tez zasmieciles capie, brzmial on gdzie poznaliscie swojego chlopaka za granica tak wiec nauczy sie czytac ze zerozumieniem i spadaj stad w podskokach no chyba ze poznales tutaj fajnego chlopaka i chcesz sie z nami podzielic wrazeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobmilodadoda
spadaj wertyp, idz po olej do sklepu i sobie nalej do glowy moze ci klepki beda lepiej trybic...jestes nudny jak flaki oraz malorozgarniety, powtarzasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie zeszlismy w sumie tez dzieki pracy, choc znalismy sie juz duzo wczesniej (nawet mniej niz kolega-kolezanka) ale to dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×